Floating Facebook Widget

ŻAGAŃ Bruno Groening wykład uzdrowienia! ZDROWIE

Wykłady informacyjne nt. pomocy i uzdrowień na drodze duchowej wg nauki Bruno Groeninga


Zaproszenie
Na otwarty wykład informacyjny w Żaganiu

Uzdrowienia na drodze duchowej – medycznie udokumentowane.
O swoich doświadczeniach mówi lekarz.

Wykład ma miejsce w soboitę 16 lutego 2019
godzina: 11:00  Pałac Książęcy, I piętro - sala balkonowa, Żagań,  ul. Szprotawska 4
Referent: lekarz M.Brune


Prowadzący wykład lekarz przedstawi uzdrowienia, których z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej nie można wyjaśnić. Uzdrowieni będą osobiście relacjonować w jaki sposób odzyskali zdrowie na drodze duchowej. Będą przedstawione prawa duchowej wiedzy o uzdrowieniu. Słuchacze będą mogli odczuwalnie przeżyć na własnym ciele uzdrawiającą siłę.

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Gröninga (1906-1959). Podczas jego obecności wydarzały się nadzwyczajne uzdrowienia; sparaliżowani mogli opuścić swoje wózki inwalidzkie, ślepi odzyskiwali znowu wzrok. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Gröning nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – „Heilstrom“ lub siłą Bożą. „Jedna z jego istotnych/fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: „Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem.“

Koło Przyjaciół Bruno Gröninga rozwija jego dzieło i jest obecne na wszystkich kontynentach. Tysiące ludzi poprzez regularne przyjmowanie Bożej siły zostało trwale uwolnionych z obciążeń duszy i ciała. W tym są także choroby chroniczne czy uważane za nieuleczalne jak np. angina pectoris, osteoporoza, paraliże, depresje i wiele innych.

Zaistniałe uzdrowiena są w Medycznej Grupie Naukowej Koła Przyjaciół Bruno Gröninga, skrzętnie sprawdzanie w oparciu o wyniki badań niezależnych lekarzy – tak daleko jak tylko możliwe - dokumentowane. Lekarz prowadzący wykład jest członkiem tej grupy fachowej. W tych wykładach przekazują bezpłatnie swoje doświadczenia z kraju i zagranicy kolegom po fachu i wszystkim zainteresowanym, by tą wiedzą pomoc cierpiącym ludziom w potrzebie na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby!

WSTĘP WOLNY! (DOBROWOLNE datki mile widziane)
Organizator: Koło Naturalnej Pomocy Życiu

Kontakt: Tel. 793448149
bruno-groening.org/polska/

  • ŻAGAŃ Bruno Groening wykład uzdrowienia! ZDROWIE

Kontakt:
793448149 bgf.zagan@o2.pl
Miejscowość: Żagań (lubuskie)
Adres: Szprotawska 4
Strona internetowa: www.bruno-groening.org
Data dodania: 2019-01-16
Data wygaśnięcia: 2020-01-16
Ilosc wyświetleń: 187
Wszystkie ogłoszenia użytkownika