Floating Facebook Widget

Wiedza o tym co nieodkryte w zasięgu ręki

Witam serdecznie! Mam na imię Joanna, ale zawodowo przedstawiam się jako Wróżka Cesaria. Odkąd pamiętam fascynowała mnie ludzka natura zapisana w liczbach oraz ludzki los zapisany w kartach. Pasją do wróżenia zaraziła mnie nieżyjąca już babcia, a od tego czasu stale rozwijam swoje umiejętności oraz pogłębiam swoją wiedzę ezoteryczną. Wszystkie swoje decyzje zawodowe i prywatne opieram na numerologii oraz ogromnej sile jaką jest Tarot. Ukończyłam kilka kursów, m.in. Kurs numerologii i kurs wróżenia z kart Tarota. Kiedy nabyłam już odpowiednią wiedzę i doświadczenie postanowiłam pomagać innym ludziom w dokonywaniu słusznych wyborów oraz unikaniu niebezpieczeństw. W swojej działalności staram się nie skupiać na zabawie w pokazywanie co przyniesie los, ale naprowadzać i uświadamiać ludzi co mogą zrobić, aby ich życie było lepsze i szczęśliwsze. Tarot nie jest wbrew pozorom szklaną kulą pokazującą przyszłość, ale skarbnicą wiedzy o tym jak mądrze kierować swoim życie. W swojej pracy posługuję się kilkoma metodami dywinacyjnymi, są nimi: Tarot, numerologia, Runy, karty Lenormand i karty anielskie. 
Osoby, którym pomogłam uważają mnie za profesjonalną wróżkę i doświadczonego doradcę życiowego. Sama siebie nigdy nie oceniam. Za pomocą moich kart, wykorzystując umiejętności i ogromną intuicję spełniam swoje powołanie, czyli pomagam ludziom, w szerkim tego słowa znaczeniu. Chciałabym pomóc i Państwu. Odpowiadam na niemal każde pytanie i poruszam najważniejsze dziedziny życia, tj.: uczucia, zdrowie, finanse, praca i kariera. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, podpowiedzi jak rozwiązać swoje problemy i duchowego wsparcia, Z racji, iż bardzo profesjonalnie podchodzę do swojej pracy nie wróżę kobietom w ciąży, osobom poniżej 18 roku życia i osobom z zaburzeniami emocjonalnymi i psychicznymi. Cennik moich usług znajdą Państwo na mojej stronie internetowej www.wrozkacesaria.pl Oferuję Państwu szeroki wachlarz możliwości kontaktu ze mną
Drogą e-mail lub telefonicznie (dane do kontaktu na mojej stronie internetowej) można zamówić konsultację. Jeśli nie chcecie Państwo czekać na prywatną konsultację, to zapraszam do skorzystania z bezpośredniej porady, dzwoniąc na  poniższych nr telefonu: 

708 788 801 (koszt połączenia 4,92 zł brutto/min )


lub wysyłając smsa o treści: WRL.1155 treść pytania 
na numer 7555 (koszt smsa to 6,15 zł zVat). 

Zapraszam do kontaktu ze mną. Jestem po to, aby Państwu pomóc. 

Przesyłam dużo ciepła i serdeczności,
Wróżka Cesaria

  • Wiedza o tym co nieodkryte w zasięgu ręki

Kontakt:
506098225 kontakt@wrozkacesaria.pl
Miejscowość: Ruda Śląska
Adres: ul. Czarnoleśna 45/8
Strona internetowa: www.wrozkacesaria.pl
Data dodania: 2018-06-20
Data wygaśnięcia: 2018-07-20
Ilosc wyświetleń: 202