Floating Facebook Widget

Weź Głęboki WDECH - Z m. Deep Breath in Mindfulnes

Warsztaty
WEŹ GŁĘBOKI WDECH
Powrót do zdrowia i równowagi


Zapraszam na piękny warsztat powrotu do zdrowia i równowagi. Będą to trzy godziny konkretnej pracy w przestrzeni serca, otwartości umysłu oraz głębokim spokoju.
Gwarantuje, że te doświadczenia pozwolą Ci zobaczyć znacznie więcej niż do tej pory postrzegałaś/łeś. Uczucie pełni energii twojej duszy i ogromna wdzięczność zapoczątkuje piękne, wewnętrzne przemiany w Twoim życiu.

PROGRAM WARSZTATÓW:
- zbalansowanie emocji i nabranie dystansu do spraw codziennych
- wejście w stan koherencji serca
- poznanie metody " Breath in mindfulness"
- połączenia serca z umysłem w stanie równowagi
- omówienie metody dwupunktu - czyli jak kreować w obecnej fizyczności świadomie swoje marzenia"


DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?
- Warsztat jest dla kobiet i mężczyzn, wiek jest bez znaczenia.
- Jeśli potrzebujesz wskazówki lub stoisz na rozdrożu w obecnym czasie, jesteś zagubiony i nie wiesz w którą stronę iść.
- Odczuwasz nadmiar impulsów, lub informacji.
- Poszukujesz metody, która ukierunkuje Cię w swoich działaniach oraz odbuduje i wzmocni twoje połączenie z intuicją, która to jest naszym naturalnym GPS.
- Lub chcesz zbalansować swoje ciało, od strony STRESU I EMOCJI, żyjesz w bardzo intensywnym trybie pracy, obowiązków i potrzebujesz prostej techniki by w szybkim czasie wprowadzić się z stan GłĘBOKIEGO SPOKOJU.

To ten warsztat jest dla Ciebie !KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW:
- Zapoznasz się z moją techniką świadomego oddechu „Breath in Mindfulness”
- Z balansujesz swoje emocje, wejdziesz w cudowną bliskość z własnym JA.
- Napełnisz się energią ze źródła, która da Ci siłę do dalszego działania.
- Odczujesz swoje połączenie z własnym potencjałem.
- Z integrujesz się znad świadomością własnej duszy, co sprawi że poczujesz bezgraniczną miłość płynącą ze źródła, a to zapoczątkuje piękne przemiany w każdej twojej komórce. Poznasz prostą i szybką technikę uwalniającą od nadmiernych emocji i stresu.

O metodzie:

Metoda Breath in Mindfulness to praca z Świadomym Oddechem w świętej przestrzeni naszego potencjału. Opracowałam Ją na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji na ścieżce powrotu do zdrowia i pełni, wychodząc z ciężkiej i przewlekłej choroby. Ta metoda odbudowuje połączenie ze źródłem, wyprowadza z depresji, stanów lękowych, zaburzeń neurologicznych, rozpuszcza blokady energetyczno-emocjonalne. Dzięki niej przechodzimy na prowadzenie intuicyjne co powoduję bezdyskusyjne dochodzenie do naszej wewnętrznej prawdy, bliskości z własnym Ja, oraz rozpuszczenia iluzje i ograniczenia. To metoda, która porządkuje naszą podświadomość, po kolei eliminując negatywne nie programy, myślo-kształty i wzorce, w sposób naturalny i subtelny, zastępując prawdziwymi i naturalnymi odczuciami i połączeniem z matką naturą i ojcem wszechświatem ♥

PROWADZĄCA WARSZTATY - MONIKA JURASZEK
Mówi o sobie, że jest zwyczajną kobietą, mamą dwójki dzieci, która po prostu stawiła się w gotowości do życia. Bliscy opisują ją jako odważną, pełną wdzięczności i samoświadomości osobę, która inspiruje innych. Przez 20 lat walczyła z epilepsją, a dziś cieszy się pełnią zdrowia. Mentorka osób zmagających się z zaburzeniami neurologicznymi. Jako coach wspiera innych w odkrywaniu swojego potencjału. Art-terapeutka, artystka, autorka metody malowania intuicyjnego „Malowanie w Polu Serca”, prelegentka licznych wystąpień w środowiskach alternatywnych. Pasjonuje się sztuką, fotografią, muzyką i podróżami. W 2018 roku wydała ,,Sekrety pięknego i zdrowego umysłu” - książkę o odwadze, sile i determinacji, o walce z przewlekłą chorobą, ale przede wszystkim o uwolnieniu siebie z ograniczeń własnego umysłu.

Linki do wywiadów:

https://www.youtube.com/watch?v=Mwnp0E9JrVw&t=275s
www.monikajuraszekofficial.com.pl

MIEJSCE:
DOM DŹWIĘKU
ul. Sikorskiego 18/17

DATA:
19/01/2019

CENA: 230 zł

Grupa - max. 15 osób
Obowiązuje konieczność zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach!

Zapisy do 15 stycznia

MONIKA JURASZEK
Tel. 536-923-993
Email: uplife78@gmail.com

  • Weź Głęboki WDECH - Z m. Deep Breath in Mindfulnes

Kontakt:
536 923 993 uplife78@gmail.com
Miejscowość: Poznań (wielkopolskie)
Adres: ul. Sikorskiego 17/18
Strona internetowa: www.monikajuraszekofficial.com.pl
Data dodania: 2019-01-10
Data wygaśnięcia: 2019-01-17
Ilosc wyświetleń: 79