Floating Facebook Widget

WARSZTATY PROSPERITY: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA

17.05.2019, godz. 18.30 – 21.00
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70 (metro Pole Mokotowskie)

www.adishakti.eu

„Nie szukaj usprawiedliwień dla swego pragnienia prosperowania;
to pragnienie jest święte i powinno mieć świętą realizację.”
Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi
***

Jeśli pomożesz motylowi wydostać się z kokonu – nigdy nie poleci. Potrzebuje on kokonu, by wyzwolić moc skrzydeł i rozwinąć je do lotu.

Rok 2019 to czas, w którym mamy wręcz obowiązek zamanifestować nasze najśmielsze plany, marzenia, sięgnąć po więcej, po to, co jest w zgodzie z Wyższą Jaźnią. I jednocześnie jest to też czas, w którym możemy być poddawani trudnym testom. To moc Prawa Polaryzacji, które istnieje w całym wszechświecie: każdy plus ma swój minus, cały czas życie obdarowuje nas światłem i cieniem. Sztuką jest nie zgubić Siebie i pozostać w osadzeniu w swojej Prawdzie, Mocy, Tożsamości, gdy doświadczamy biegunów życia.

Cokolwiek robisz, wnieś w to swojego ducha. To droga sukcesu i spełnienia. Wtedy nie ma nic, czego nie potrafisz zrobić, nie ma wyzwania, z którym sobie nie poradzisz.
***

Na tych warsztatach rozwijamy skrzydła i moc SYSTEMU ODCZUWANIA JAŹNI, DUSZY – główna wartość, ochrona i siła w Erze Wodnika, która uruchamia moc kreacji życia, szczęście, tożsamość, mądrość.
Świadomość mentalna to już za mało, działanie z poziomu nieoczyszczonego umysłu przynosi problemy.
W pełni przebudzony system sensoryczny dostraja nas do wibracji najwyższych możliwości, zaczynamy płynąć w zgodzie z celem Duszy.

Praktyki budzące system sensoryczny, odczuwania Wyższej Jaźni budzą potencjał wszystkich czakr, balansują żywioły w nas (dla rozwinięcia pełni potencjału), otwierają na relację z Duszą.

Doświadczymy jednej z najpotężniejszych medytacji w całym systemie jogi, która ma ogromną moc transformacji, pozwala doświadczać swoją Tożsamość, balansuje 27 aspektów umysł i mentalnej projekcji, oczyszcza karmę i podświadome impulsy blokujące spełnienie, przebija się przez każdą ciemność, daje nowy początek, rozwija praniczną moc uzdrawiania, ustanawia stan wewnętrznego szczęścia i przepływu w błogości.

Na deser: medytacja – modlitwa: moc oczyszczenia, uzdrowienia, spełnienia, usuwa przeszkody na ścieżce Duszy.

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA
***

Zapraszam wszystkich, którzy chcą:

- otworzyć się na działanie z poziomu jakości serca,
- zbudować autentyczną relację ze sobą i innymi,
- pogłębić świadomość dającą podstawę do kreowania pomyślności,
- uwolnić emocje i negatywne psychiczne wzorce blokujące prosperitę i stworzyć nowy wewnętrzny
wzorzec gotowości na obfitość w każdej dziedzinie życia,
- rozwinąć i pogłębić intuicyjne prowadzenie i wewnętrzną mądrość,
- rozwinąć swoje wewnętrzne piękno i zbudować promienność, która rozświetla osobiste związki

Na tych warsztatach pogłębiamy doświadczanie wewnętrznej siły, zawierzamy prowadzeniu wewnętrznej mądrości, dzielimy się – z poczuciem obfitości – najpiękniejszymi swoimi jakościami z innymi i otwieramy na otrzymywanie tego, co dla każdego jest najlepsze (nie mylić z tym, co wydaje się najlepsze).

Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Dzięki temu doświadczamy szybkiej harmonijnej wewnętrznej transformacji, która manifestuje się w zmianach w naszym życiu. Kundalini yoga to działanie, nie – mówienie (mówienie jest najwolniejszym sposobem transformacji), tu działamy, doświadczamy, dzięki temu rezultaty pojawiają się bardzo szybko. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

Przyjdź i doświadcz.

Zapraszam i dziękuję, że jesteście i mogę prowadzić
te warsztaty nieustannie od 8 lat :)

* * * *
Inwestycja: całość 70 zł lub
I cz. 18.30- 19.45, odbywa się w ramach zajęć Kundalini Yogi: na: karty, karnety, opłatę 35 zł
II cz. 19.45 – 21.00, warsztatowa: dopłata 35 zł, z karnetem open: gratis

Zapraszam bez rezerwacji
* * * *

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing. www.adishakti.eu

  • WARSZTATY PROSPERITY: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2019-05-14
Data wygaśnięcia: 2019-11-10
Ilosc wyświetleń: 55