Floating Facebook Widget

Warsztaty Hawajskiej Sztuki Uzdrawiania

Hawajska sztuka uzdrawiania jest częścią Huny - starożytnej wiedzy opartej na tradycjach szamańskich i pochodzącej z Polinezji, na trwałe obecnej na hawajskich wyspach. Z tego źródła pochodzą kluczowe w procesie uzdrawiania pojęcia trzech poziomów świadomości : podświadomości, świadomości i nadświadomości. Rdzenni Hawajczycy znali i doceniali na długo przed współczesną psychologią praktyczną wagę tych pojęć, którymi aktualnie w większości zajmuje się nauka.

Podstawą hawajskiej i zarazem szamańskiej medycyny jest doprowadzenie do stanu „tańca w harmonii“ wszystkich tych trzech poziomów. Takie działanie jest wielowymiarowe i całościowe w procesach przywracania zdrowia, bowiem obejmuje ich aspekt fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.

Ważną częścią procesu uzdrawiania jest praktyka Ho‘oponopono, będąca prostą i niezwykle skuteczną, starożytną metodą rozwiązywania konfliktów i problemów życiowych, w tym stosunku do rodziców (nawet jeśli nie żyją), naszych przodków oraz konfliktów międzyludzkich, a także stosunku do świata zwierząt i całej natury. Proces ten odbywa się poprzez przyjęcie odpowiedzialności, wybaczenie i objęcie wszystkiego miłością bezwarunkową.

Słowo Ho‘oponopono oznacza dosłownie bycie w stanie równowagi i harmonii. Wielowymiarowe oczyszczenie tą metodą uwalnia negatywne emocje związane z wydarzeniami z przeszłości i związane z nimi wspomnienia, a nawet traumatyczne przeżycia, które dają o sobie znać w formie problemów obecnych w naszym życiu. Zapisane w pamięci podświadomości emocje tamtych zdarzeń skojarzone zostają z występującymi w życiu różnymi trudnymi sytuacjami aktywując lęk, strach i inne emocje racjonalnie nieuzasadnione. Tworzy się życiowa blokada, której nasz intelekt związany z umysłem świadomym nie jest sam w stanie rozwiązać. Tu najbardziej skuteczne jest Ho‘oponopono, które te nieprzyjemne wspomnienia zneutralizuje i przetransformuje na najszczytniejszą miłość, pochodzącą z boskiej energii światła. Jako uczestnicy tego procesu zaczynamy promieniować tą miłością, ciepłem i radością, zniesiona zostaje też blokada między podświadomością, a nadświadomością, gdyż przechodzimy drogę od rozdzielenia wewnątrz nas samych do połączenia i dalej do jedności z Wszechświatem. W sposób w jaki my się zmieniamy zmienia się też cały świat wokół nas.

Na warsztatach poznamy cudotwórcze słowa i praktyczne metody zmierzające do procesu uwolnienia i uzdrowienia osób oraz różnych problemów życiowych.

Drugiego dnia poznamy Kahi Loa rytuał wyrażania hawajskiej mocy dotyku, przy którym można pozbyć się różnych dolegliwości zdrowotnych, a skutki oddziaływania następują w kilku wymiarach, podobnie jak się dzieje w procesie Ho‘oponopono.

Możemy uznać ten dotyk jako wyjątkowy rodzaj masażu, ponieważ :
- praca odbywa się na powierzchni skóry lub bezpośrednio nad nią
- można go wykonać w każdej pozycji (leżącej, stojącej, siedzącej), będąc też
całkowicie ubranym
- nie używa się olejku do masażu
- osoba poddana uzdrawiającej sesji uczestniczy w niej wszystkimi swoimi zmysłami


Kahi Loa podzielony jest na siedem segmentów będących żywiołami hawajskich szamanów. Są nimi : ogień, woda, wiatr, kamienie, rośliny, zwierzęta i człowiek. Moce tych żywiołów są przywoływane, aby wesprzeć proces uzdrawiania.
Co ważne, jeśli mamy pilną potrzebę udzielenia szybkiej pomocy można zastosować pojedyncze segmenty, na przykład żywioł ognia uwolni napięcie, a kahi kamienne uwolni od bólu.

Efekty tej hawajskiej mocy dotyku są całościowo skuteczne i mają miejsce w krótkim czasie. Wielką zaletą Kahi Loa jest możliwość wykonywania tej metody samemu na sobie. Daje to możliwość szybkiego usunięcia napięć i zneutralizowania ich negatywnego wpływu na ciało, umysł i psychikę.

Jedna sesja Kahi Loa nie usunie jednocześnie występujących kilku, czy wielu dolegliwości, ale na pewno stanie się wystarczająco mocnym bodźcem do zapoczątkowania przez nas procesu samouzdrawiania.


HARMONOGRAM WARSZTATU

Data : 3 - 4 luty godz. 10:00 – 18:00 z godzinną przerwą na posiłek.
Miejsce : Warszawa, ul. Rzymska 21 - Kuźnia Zdrowia.


ZAPISY I INFORMACJE:

Inwestycja : 590 zł.

Rezerwacją jest wpłata zaliczki 190 zł na nr konta : 53 1090 1030 0000 0001 1339 5061, w tytule wpłaty proszę podać : Imię i nazwisko uczestnika, z dopiskiem Huna 02.18

Tel. kontakt : 604-110-880; 606-762-674
mail : anna.nalu.nizynska@gmail.com , aloha.kaw@interia.pl


OSOBA PROWADZĄCA :

Anna Nalu Niżyńska

Nauczycielka hawajskich metod uzdrawiania i technik pracy z ciałem KINO MANA. Dyplomowana trenerka organizacji ALOHA INTERNATIONAL szerzącej wiedzę na temat uzdrawiania ciała, umysłu i okoliczności w duchu Aloha i dotyczącej Huny. Z wykształcenia jest terapeutką i pedagogiem. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w Europie oraz na Hawajach. Pobierała nauki u znanych na świecie nauczycieli i uzdrowicieli, w tym między innymi u dr. Serge'a Kahili Kinga, Susan Pa'iniu Floyd, Jonette Crowley, Kawaikapuokalani Hewetta, Eda Kaiwi, Michaela’a O’Doherty, Toma M.Griffina. Posiada też europejski dyplom w zakresie bioterapii European Institute of Bio Energy (Irlandia) oraz jest certyfikowaną nauczycielką metody Soul Body Fusion ®. Na co dzień stosuje skuteczne metody terapii kwantowych pobudzających do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.

  • Warsztaty Hawajskiej Sztuki Uzdrawiania

Kontakt:
604110880 anna.nalu.nizynska@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Rzymska 21
Strona internetowa: http://kuznia-zdrowia.pl/
Data dodania: 2018-01-04
Data wygaśnięcia: 2018-02-03
Ilosc wyświetleń: 305