Floating Facebook Widget

Warsztat Intuicyjny z Kasią Jędrzejczyk


Bezgraniczna Ufność - Wewnętrzne Prowadzenie. 

Podczas tego warsztatu przeprowadzimy Cię przez proces transformacji starych energii zatrzymanych w odwiecznym temacie : pieniądze i miłość. Pieniądze są energią, płynącą wtedy kiedy i Ty płyniesz w radości tworzenia i wyrażania siebie. Kiedy przez lata w rodzie energia pieniędzy została zatrzymała poprzez wojny, łagry, gwałty, długi powstały węzły na pasmach energetycznych, tym samym zatrzymał się  jej przepływ.

Przepływ światła i energii. Trzeba zrozumieć czym jest energia i światło  - tym samym zrozumie się czym jest energetyka pieniędzy. Rozpoznamy, gdzie i poprzez jakie przekonania i blokady energia ta utknęła, zatrzymała się albo czego chce nas nauczyć...pieniądze to wspaniały nauczyciel czuły na naszą zgodność z sobą samym.

Po rozpoznaniu informacji dlaczego nie są aktywne aspekty obfitości finansowej u każdej osoby pojawi się możliwość odnalezienia i wprowadzenia w pole finansowe każdego z Was brakującego czynnika...takie  wprowadzenie nowej informacji w miejscu zastoju przepływu zmieni ustawienie pola na działające korzystnie dla Waszego finansowego prosperowania.  Miłość - o miłości napisano już wiele.
Podobnie jak pieniądze, miłość jest energią i to o wiele potężniej działającą. W jaki sposób jest dawana, w jaki sposób płynie , kiedy płynie i jak mocno uwarunkowane są jej przepływy - dowiecie się na warsztacie.

Odkryjesz w sobie zrozumienie jak pozbywać się uwarunkowań i pozwalać na harmonijny przepływ Miłości . Wiedza ta kiedyś była znana nielicznym - dziś ujawnia się i wypływa swoją potężna mocą na światło dzienne.

Zadziałamy w polu informacji wchodząc w niego fizycznie , gdyż na obecny czas jest to najbardziej efektywna forma działania..wprowadzanie idei i energii w przestrzeń materii. Jeżeli brakuje Ci drugiej osoby, jeżeli czujesz braki w swoim związku, jeżeli chcesz kochać a nie umiesz - ten warsztat - ta niedziela jest dla Ciebie. Otwórz się na przepływ miłości. Korzyści z udziału w warsztacie:  Umiejętność zarządzania energią pieniędzy i miłości. Wiedzę czym jest zarówno jedno jak i drugie i jak zaprosić obydwie energie do harmonijnego przepływu w naszym życiu by móc z radością tworzyć i bez ograniczeń wyrażać swoją istotę źródłową w tej przestrzeni fizycznej.

Sobota 15.09.2018

Praca z Pieniądzem

11:00 Rozpoczęcie warsztatów i omówienie części teoretycznej (czym jest pieniądz a czym nie jest)

12:00 Praktyka przepływów finansowych

13:00 - 15:00 Ustawienia w polu energetycznym cześć I

15:00 - 16.00 Przerwa obiadowa

16:00 - 18:30 Ustawienia w polu energetycznym czesć II NIedziela 16.09.2018

Miłość 10:00 Rozpoczęcie warsztatów i część teoretyczna

11:00 Miłość do siebie - praca z wewnetrznym dzieckiem

12:00 Aspekt Boski w Tobie i Wewnętrzny Mężczyzna/Wewnetrzna Kobieta

14:00 Uwolnienie z warunkowań milości, ślubów i pamieci energetycznej poprzednicj wcielen dla uwolnienia przepłyów prawdziwej milości

15:00 zakonczenie warsztatów

Dla kogo jest warsztat:

- dla osób osób, które maja problemy finansowe

- dla osób, które tkwią w ciagłym przywiązaniu do pieniędzy

- dla osób, które straciły majątek

- jeżeli chcesz wyjśc z etatu i nie wiesz co robić/antykariera

- jeżeli jest Ci mało i ciągle czujesz niedosyt

- dla osób, które szukają drugiej osoby

- dla osób po stratach/rozwodach 

- dla osób mających dość samotności

- dla osób, które chcą zagospodarować jeden i drugi bardzo ważny temat, w całej swojej istocie

Inwestycja: 329 zł pełne dwa dni

200 zł (jeżeli wybieramy jeden dzień warsztatów)

Na jeden jak i drugi dzień zapraszamy tez pary.

Dla chętnych na miejscu mamy noclegi (dodatkowo płatne).

Miejsce warsztatów: Gdańsk Centrum Rozwoju Świadomości 

Kolejne warsztaty planowane są w listopadzie i grudniu 2018.

Warsztat prowadzimy w zwiększonym składzie: Kasia Jędrzejczyk i Joanna Karpińska - pozwoli nam to głębiej wejść i transformować energie, które będą się pojawiały na warsztacie czyli mówiąc innymi słowami wytworzyć optymalne pole do wspólnej pracy. Każda z nas ma inne pakiety zdolności metafizycznych, choć nasz wizje są bardzo podobne. 


Prowadzące: Kasia Jędrzejczyk - Prowadząca i wspierająca ludzi na ich drodze do odnalezienia własnej istoty źródłowej, samoidentyfikacji i samostanowienia. Bioenergoterapeutka. Od paru lat pracuję z ludźmi w sesjach wspierając ich w wychodzeniu z wewnętrznych i zewnętrznych izolacji oddzielających ich od właściwej wartości istoty i radości istnienia. Pomagam w odzyskiwaniu własnego połączenia ze źródłem co daje możliwość późniejszej samodzielnej pracy w odzyskiwaniu siebie i zrzucaniu wszystkiego co nie jest dla nas wspierające. Informacje zbieram wielowymiarowo..z pola danej istoty, ze źródła ,z wszelkich pól informacji w zależności od zaistniałych potrzeb..poprzez jasnowidzenie..jasnowiedzenie...odczuwanie wibracyjne drugiej istoty polem serca.


Joanna Karpińska   - doradca duchowy, adeptka Huny, wizjonerka, bioenergoterapeutka, terapeutka mentalna. Od lat swobodnie poruszam się w świecie energii widząc i przeczuwając różne energie i wielowymiarowość kosmiczną. Świadomością poruszam się po światach subtelnych widząc je i wyczuwając. W pracy mojej skupiam się na prowadzeniu Siły Wyższej i pracy z Własnym Źródłem.

  • Warsztat Intuicyjny z Kasią Jędrzejczyk
  • Warsztat Intuicyjny z Kasią Jędrzejczyk

Kontakt:
531567531 info@duchowetrojmiasto.pl
Miejscowość: Gdańsk
Data dodania: 2018-06-25
Data wygaśnięcia: 2019-06-25
Ilosc wyświetleń: 2420
Wszystkie ogłoszenia użytkownika