Floating Facebook Widget

Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO

termin: 11-18 sierpnia 2018 miejsce: Kraków,                                               willa Akasha, ul. Hetmańska 14 Inwestycja w szkolenie: 
przy wpłacie całej kwoty na rachunek bankowy :
Bank Zachodni WBK S.A, 15 1090 2053 0000 0001 1024 0638
do dnia 31 maja 2017 wynosi 1575
po 31 maja 2017 wynosi 1875 zł. 

Cena obejmuje:
  • Prowadzenie szkolenia
  • Materiały szkoleniowe z ćwiczeniami
  • Dyplom
  • Przerwy kawowe
  • Lunche
  • Wieczorne atrakcje
  • Bezplatny dostęp do internetu
 Kurs umożliwia rozpoznawanie "kodu wejściowego", daje umiejętność relaksacji i sterowania swoim zachowaniem oraz  fizjologicznymi reakcjami a także poznanie powiązań psychosomatycznych. Działanie jest ukierunkowane na rozwój umiejętności takich jak: pamięć, koncentracja, szybki odpoczynek, doskonalenie umiejętności zawodowych, uczenie się nowych modeli zachowania (np. prowadzenie auta, języki obce, zdrowie ...). Wyjaśnia, czym jest hipnoza, jak rozpoznać hipnotyczne stany i jak w nie wprowadzać; co można zrobić w hipnozie, a czego się nie da. Pokazuje, w jakich aspektach można wykorzystać hipnozę np. do zmiany fizjologicznych funkcji organizmu, rozwoju osobistego.

Kolejny aspekt kursu to praca z innymi ludźmi - poznanie hipnotycznego modelu zachowania, języka, sposobu podawania sugestii, powiększenia podatności hipnotycznej odbiorcy. Podstawy prowadzenia terapii, tajemnice estradowej hipnozy, pokaz niezwykłych umiejętności i ukrytych zdolności.

Na kursie nabędziesz praktyczne umiejętności:

- prowadzenia medytacji, relaksacji
- wprowadzania w płytkie i głębokie stany transowe
- efektownej demonstracji swoich hipnotycznych umiejętności.
- programowania pożądanych stanów psychicznych i reakcji fizjologicznych
Poznasz także tajemne techniki rosyjskiej szkoły hipnozy publicznej i estradowej: szybkie, skuteczne, efektowne wprowadzanie w stany transowe, zabawy z ogniem, most kataleptyczny, znieczulanie i inne.

Stan Kontrolowanej Samoregulacji Organizmu (KSRO): jest specyficznym stanem umysłu pozwalającym w sposób świadomy w pełni kontrolować szereg procesów fizjologicznych i stanów emocjonalnych (np. odchudzanie się, wzmacnianie mięśni, usuwanie napięć, regulacja pracy żołądka i inne, radzenie sobie w sytuacjach stresowych, regeneracja sił po stresie, programowanie określonych modeli zachowań...). Stan KSRO bazuje na uzyskiwaniu podwójnej świadomości, gdy organizm -niezależnie od wykonywanej świadomie czynności - realizuje założony program uzdrawiający.

Dzięki nowatorskim opracowaniom S. Litwinowa KSRO opiera się nie na wizualizacji jak w metodzie Silvy, a na odczuwaniu – udostępnianiu organizmowi możliwości działania według jego podstawowych naturalnych mechanizmów autoregulacyjnych.

Klucz w KSRO - w odróżnieniu od tradycyjnej metody Klucza Hasaja Alijewa bazującej na hipnotycznym transie - jest indywidualnie odnajdywany przez każdego uczestnika dzięki podawaniu kalejdoskopu dobrze znanych doznań z różnych kanałów percepcji  przemieszanych z sugestiami, pozwalającymi znaleźć własny klucz wejściowy. Kurs prowadzi Siergierj Litwinow- prezes spółki z o.o. Akasha, specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce

  • Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO

Kontakt:
694 227 016 szkolenia@akasha.com.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: www.akasha.com.pl
Data dodania: 2018-02-07
Data wygaśnięcia: 2018-08-06
Ilosc wyświetleń: 544
Wszystkie ogłoszenia użytkownika