Floating Facebook Widget

Sylwester z pracą nad sobą poprzez taniec !!!

Jeśli masz ochotę powitać nadchodzący Nowy Rok tańcząc do białego rana, przy dźwiękach muzyki z całego świata, bez wszelakiego rodzaju używek czy alkoholu, w gronie otwartych ludzi uwielbiających tańczyć i bawić się, interesujących się rozwojem osobistym i pracą z tańcem, to zapraszamy do wspólnej zabawy i wejścia radośnie i z przytupem w Nowy Rok 2018 !!!!

Zabawa rozpocznie się około godziny 20-stej i zostanie poprowadzona przez doświadczoną w pracy z ludźmi terapeutkę tak, by stworzyć szczególny nastrój, by bawić się na całego! Wcześniej tego dnia będzie tak zwane spotkanie integracyjne, także nie musisz nikogo wcześniej znać a na pewno po niedługim czasie będziesz się czuł/a jak w gronie starych przyjaciół.

Będziemy bawić się w bliskiej okolicy Olsztyna (warmińsko-mazurskie), w wynajętym ośrodku wypoczynkowym. Na czas zabawy będą przygotowane lekkie przekąski, gorące i zimne napoje, zaś po szampańskiej nocy z tanecznym maratonem będzie można odpocząć i wyspać się; nocleg w ośrodku jest wliczony w cenę.

Cena całkowita za osobę dorosłą wynosi 250 zł, dzieci są też bardzo mile widziane. Po bardziej szczegółowe informacje i kwestie organizacyjne zapraszamy do kontaktu.

Termin - od 31.12.2017-01.01.2018.

Do miłego zobaczenia na parkiecie!!!!

Można również wziąć udział w 7-dniowych warsztatach obejmujących Zabawę Sylwestrową (27.12.2017-2.01.2018), na których nie tylko przygotujemy się do zabawy, ale również będziemy zajmować się pracą nad sobą (nad ciałem, duchem i umysłem). Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu aby uzyskać więcej szczegółów.

  • Sylwester z pracą nad sobą poprzez taniec !!!

Kontakt:
698014437 sylwester2017@yahoo.com
Miejscowość: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Data dodania: 2017-12-03
Data wygaśnięcia: 2017-12-10
Ilosc wyświetleń: 201