Floating Facebook Widget

SULĘCIN Fenomen Bruno Groening FILM uzdrowienia

Otwarta projekcja filmu dokumentalnego
FENOMEN BRUNO GROENING Od 15 lat na ekranach kin


SULĘCIN
ZDZ OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
ul. Winna Góra 14
sobota, 19 stycznia 2019, godz.13:00 – 19:00 (łącznie z 2 przerwami)

Film w 3 częściach (po ok. 95 min. każda)

W 1949 roku jedno nazwisko wypełniało nagłówki gazet: Bruno Groening. Wydawano nakłady specjalne gazet, a radio i kronika filmowa zdawały relacje z wydarzających się uzdrowień. Nakręcono film. Wszędzie, gdzie Groening pojawiał się, napływały dziesiątki tysięcy ludzi – z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Stanów Zjednoczonych.
Bruno Groening mówił jedno:
'Nie ma chorób nieuleczalnych - Bóg jest największym lekarzem!'
I działy się rzeczy niepojęte. Chorzy odzyskiwali zdrowie – sparaliżowani mogli chodzić, niewidomi mogli widzieć…. Film dokumentalny ukazuje obiektywnie wydarzenia z tamtego okresu.Oryginalne dokumenty filmowe, materiały archiwalne, ponad 50 wywiadów ze świadkami tamtych czasów, a także sceny fabularne sprawiają, że staje się on dla widza głęboko poruszającym przeżyciem.
Jest on czymś więcej, niż tylko dokumentem minionego czasu. Wielu widzów opowiada, jak podczas oglądania filmu poczuło w sobie przepływ siły. Niektórzy relacjonują nawet o ustąpieniu bólów, niepełnosprawności i różnych obciążeń, zarówno psychicznych, jak i fizycznych.

Jak to jest możliwe? Groening umarł w 1959 roku, a jednak fakty mówią same za siebie: uzdrowienia z raka, dusznicy bolesnej, reumatyzmu i osteoporozy, jak również z nałogu narkotycznego i innych uzależnień wydarzają się również dzisiaj. Rezultaty dokumentują lekarze.

Wielu ludzi zostało na zawsze uwolnionych od psychicznego i cielesnego cierpienia. Między innymi są udokumentowane uzdrowienia nawet z chorób przewlekłych oraz z psychicznych i fizycznych dolegliwości (np.: depresje, dusznica bolesna, niedowład, uzależnienia od alkoholu, narkotyków, lekarstw, oraz wiele innych.) 'Niech państwo nie będą łatwowierni, tylko przekonają się sami!' - Bruno Groening
WSTĘP WOLNY

na bazie dobrowolnych datków
bruno-groening-film.org

Kontakt tel.: +48 601 873 813

  • SULĘCIN Fenomen Bruno Groening FILM uzdrowienia

Kontakt:
601 873 813 bgf.sulecin@o2.pl
Miejscowość: Sulęcin (lubuskie)
Adres: Winna Góra 14, Sulęcin
Strona internetowa: www.bruno-groening-film.org
Data dodania: 2018-10-21
Data wygaśnięcia: 2019-10-21
Ilosc wyświetleń: 462
Wszystkie ogłoszenia użytkownika