Floating Facebook Widget

Serce Ho’oponopono - Szamańska linia nauczania

SERCE HO’OPONOPONO - Szamańska linia nauczania

Zapraszamy na warsztaty Ho’oponopono - wyjątkowej na świecie, skutecznej hawajskiej sztuki wybaczania, miłości i uwalniania wszelkich ograniczeń.

∞ Doświadczysz Świętej Przestrzeni Serca
∞ Otworzysz się na Wielowymiarową Miłość w Duchu Aloha
∞ Nauczysz się podążać swoją własną ścieżką
∞ Przeżyjesz to wspólnie w grupie Połączonych, Kochających Serc

Rytuał Ho’oponopono jest prowadzony w świetle wiedzy szamańskiej.

Na warsztatach poznasz unikalną wiedzę wywodzącą się z wielowiekowej tradycji i nauczysz się jak z niej korzystać. Poczujesz w pełni pieśni mocy śpiewane do rytuału Ho’oponopono.

Warsztaty prowadzi Anna Nalu Niżyńska - uczennica hawajskich mistrzów dr Serg’a Kahili Kinga, Susan Pa’iniu Floyd, Susan H. Wiegel, dr Laury Kealoha Yardley, Ed’a Kaiwi i Kawaikapuokalani Hewetta.

Słowo Ho‘oponopono oznacza dosłownie bycie w stanie równowagi i harmonii. Ta wielowymiarowa metoda uzdrawiania uwalnia wszelkie negatywne emocje związane z wydarzeniami z naszej przeszłości i powiązane z nimi wspomnienia - w tym także traumatyczne przeżycia, które dają o sobie znać w formie problemów obecnych w naszym życiu. Emocje tamtych zdarzeń zapisane w podświadomości po latach łączone są z występującymi w życiu różnymi trudnymi sytuacjami aktywując lęk, strach i inne odczucia racjonalnie nieuzasadnione – w ten sposób tworzą się życiowe blokady, które nasz intelekt związany z umysłem świadomym nie jest w stanie sam rozwiązać. W takiej sytuacji bardzo pomocna i skuteczna jest tradycyjna praktyka Ho‘oponopono, która odbywa się poprzez przyjęcie odpowiedzialności, wybaczenie, oczyszczenie i transformację wszelkich negatywnych stanów emocjonalnych na miłość bezwarunkową, pochodzącą z boskiej energii światła.

Finalnie jako uczestnicy tego procesu zaczynamy promieniować miłością, ciepłem i radością - zniesiona zostaje blokada między podświadomością, a nadświadomością, przechodzimy drogę od rozdzielenia wewnątrz nas samych do połączenia i dalej do jedności ze Wszechświatem. W sposób w jaki my się zmieniamy zmienia się też cały świat wokół nas.

HARMONOGRAM WARSZTATU :

Miejsce zajęć : Warszawa, ul. Rzymska 21 – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych Kuźnia Zdrowia.

Data: 28 kwietnia (sobota) godz. 10:00 -18:00 z godzinną przerwą na posiłek.
Recepcja od godziny 9.30, na miejscu wpłaty tylko w gotówce.


ZAPISY I INFORMACJE:

Inwestycja: 370 zł płatne do 20.04 oraz 420 zł płatne po tym terminie.

Rezerwacją jest wpłata zaliczki w kwocie 170 zł na nr konta : 53 1090 1030 0000 0001 1339 5061; w tytule wpłaty prosimy podać: Imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem Ho’ 04/18, a następnie przesłać nam maila z informacją o wniesionej wpłacie.

tel. 604-110-880, 606-762-674; mail: anna.nalu.nizynska@gmail.com ; aloha.kaw@wp.pl

OSOBA PROWADZĄCA :

Anna Nalu Niżyńska

Dyplomowana nauczycielka hawajskich metod uzdrawiania oraz technik pracy z ciałem KINO MANA. Z wykształcenia jest terapeutką i psychopedagogiem. Od ponad 25 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała na Hawajach i w Europie. Posiada także europejski dyplom w zakresie bioterapii European Institute of Bio Energy (Irlandia) i jest certyfikowaną trenerką metody Soul Body Fusion ®. Na co dzień w swojej pracy w ALOHA – Przystanek Zdrowie stosuje skuteczne terapie kwantowe pobudzające do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.

  • Serce Ho’oponopono - Szamańska linia nauczania

Kontakt:
604110880 anna.nalu.nizynska@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Rzymska 21
Strona internetowa: https://www.facebook.com/AlohaPrzystanekZdrowie/
Data dodania: 2018-04-16
Data wygaśnięcia: 2018-05-07
Ilosc wyświetleń: 214