Floating Facebook Widget

Sandra Jaśmina-Psychoterapeutka,Tarocistka.

Sandra Jaśmina-Psychoterapeutka,Numerolog,Doradca życiowy i duchowy.
Zapraszam na dywinacje i fachowe konsultacje,prognozy ezoteryczne Wszystkich pragnących uczestniczyć w świadomej przemianie swojego życia oraz pozytywnym kreowaniu przyszłości.
Przepowiadam i doradzam w każdej dziedzinie życia,zawodowej,biznesie ,zdrowotnej oraz miłosnej.Pomagam w pracy nad rozwojem osobistym,prowadzę sesje terapeutyczne,oraz mediacje partnerskie.


Facebook:
http://www.facebook.com/pages/Wróżka Sandra Jaśmina/

Zarezerwuj poradę przez Skype bądź telefon,zapytaj o sesję osobistą. Napisz jasmina_doradca@wp.pl lub zajrzyj na stronę:
http://www.sandrajasmina.pl

Bez udziału pośredników. Bez wychodzenia z domu.
Koszty są do 3 razy mniejsze niż w przypadku usługi typu audiotele! Połączenie przez Skype (żadnych kosztów) lub telefon (sieci komórkowe umożliwiają wybranie np. ulubionego numeru i przy niskich kosztach aktywowanie usługi darmowe rozmowy z wybranym numerem).

Zapytaj o możliwość spotkania osobistego.

W przypadku kiedy potrzebujesz porady,rozmowy natychmiastowej , znajdziesz mnie na portalu Magiczne Wrota:) Dzwoń na infolinię,kiedy jestem dostępna,lub kliknij INFO tam znajdziesz informację o godzinach online.
www.magiczne wrota.pl
TELEFON: 708 788 225,z zagranicy:0048 224 179 785
4, 92 zł/min. brutto

Do serwisu Magiczne Wrota mogą się Państwo dodzwonić również z zagranicy.W tym celu należy zarejestrować się w serwisie oraz zasilić swoje konto dowolną kwotą (przelew, szybkie płatności , karta kredytowa). Następnie należy zadzwonić na numer doradcy zaczynający się na +4822 (nie wykorzystywać numeracji 708), podać tonowo numer użytkownika oraz swój PIN (dostępny na panelu po zalogowaniu). Rozmowa zostanie nawiązana, a w zależności od długości rozmowy z konta zostanie pobrana odpowiednia kwota.

Zapraszam Cię, skorzystaj z mojej wiedzy i wsparcia.
Sandra Jaśmina

  • Sandra Jaśmina-Psychoterapeutka,Tarocistka.
  • Sandra Jaśmina-Psychoterapeutka,Tarocistka.
  • Sandra Jaśmina-Psychoterapeutka,Tarocistka.

Kontakt:
539815225 jasmina_doradca@wp.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: sandrajasmina.pl
Data dodania: 2018-09-01
Data wygaśnięcia: 2019-09-01
Ilosc wyświetleń: 453
Wszystkie ogłoszenia użytkownika