Floating Facebook Widget

REIKI

SOWELO oferuje usługi w zakresie:

1. Masaż REIKI - Uzdrawianie na odległość. Uzdrawianie relacji. - 60 zł

Energia Życiowa. Reiki harmonizuje przepływ energii życiowej przez kanały i centra energetyczne (czakry) w ciele człowieka oraz usuwa energetyczne blokady. W ten sposób wzmacnia się system odpornościowy, który może bardziej skutecznie zwalczać chorobę. Uzdrawiająca energia płynie zawsze tam, gdzie jest potrzebna i oddziałuje na wszystkich poziomach pojmując człowieka całościowo, jako ciało i duszę. Jako droga duchowego rozwoju Reiki wprowadza w nasze życie harmonię ciała, umysłu i ducha. Odmienia nasze życie - na lepsze.
Uzdrawianie na odległość.
Uzdrawianie relacji.
2. Masaż LIMFATYCZNY- 50 zł
Wskazania do maszażu: zaburzenia przemiany materii (otyłość i nadwaga), 
chroniczne stany zapalne zatok, obrzęki powstałe pod wpływem zaburzeń pracy serca i nerek, obrzęki narządów wewnętrznych spowodowane zaburzeniami krążenia limfy.

3. REFLEKSOTERAPIA - 50 zł
Refleksologia twarzy i głowy wprowadza w stan miłego wyciszenia. To nie tylko zabieg leczniczy i relaksacyjny, ale także upiększający. Dochodzi również do rozpoczęcia procesu samoregulacji organizmu. Zabiegi polecane są jako bardzo skuteczna terapia wspomagająca leczenie wielu schorzeń i dolegliwości. 

4. KOLOROTERAPIA- 30 zł
Niedobory oraz nadmiary określonych kolorów powodują osłabienie lub nadaktywność poszczególnych narządów i systemów, czyli destabilizują równowagę energetyczną organizmu. Barwy mogą przenikać do ciała różnymi sposobami np. przez oczy, skórę, czy ośrodki energetyczne zwane czakrami. Energię brakującego koloru można zatem wprowadzać do organizmu wieloma drogami - w tym przypadku za pomocą whadła uniwersalnego.Wahadło wysyła i przekazuje wybrane promieniowanie, aż do całkowitego nasycenia obiektu, po czym zatrzymuje się, nie pozwalając na przedawkowanie. Wahadło zaczyna wirować tylko w przypadku zapotrzebowania na energię danego koloru i obraca się z taką siłą i tak długo, aż obiekt zostanie nasycony brakującą energią i osiągnięty zostanie stan równowagi.

Możliwość dojazdu do klienta na terenie Tarnowskich Gór i okolic. 
Umów wizytę dzwoniąc pod numer: 574 499 126  

  • REIKI

Kontakt:
574 499 126 sowelo.sowelo@wp.pl
Miejscowość: Tarnowskie Góry (śląskie)
Adres: Estońska
Strona internetowa: https://www.facebook.com/nina.febo
Data dodania: 2018-05-31
Data wygaśnięcia: 2019-05-31
Ilosc wyświetleń: 509
Wszystkie ogłoszenia użytkownika