Floating Facebook Widget

Praktyczny Warsztat Access Bars - Warszawa

Access Bars to MAGICZNE NARZĘDZIE dzięki, któremu możesz zacząć otrzymywać WSZYSTKO, Wszystko o co prosisz z LEKKOŚCIĄ? Czy jest to w ogóle możliwe? Zapewne nie - dla tych, którzy szukają racji i potwierdzenia. Ale zapewne TAK - dla tych, którzy mają odwagę Stać Się Sobą na rzecz zmiany o która proszą?

Co byś powiedział na to, że w zaledwie 1 godzinę możesz zmienić całe swoje życie – relaksując się i odpoczywając jednocześnie? Tysiące ludzi już tego doświadczyło. O czym tu mowa? To się nazywa Access BARS

BARS to energetyczny proces na ciało. Skupia się on na określonych punktach na głowie, z których podczas delikatnego dotyku, uwalniają się utrwalone przez nas decyzje dotyczące różnych sfer życia. To one nie pozwala dokonać nam zmiany z łatwością.

BARS to także pierwsze zajęcia z cyklu Access Consciousness, który jest zestawem praktycznych narzędzi i informacji skonstruowanych tak, abyś mógł skutecznie zmienić dowolny aspekt twojego życia.

Podczas sesji BARS, w najgorszym przypadku, możesz poczuć się jak na fantastycznym masażu. W najlepszym, może się zmienić całe twoje życie.

A wiesz, że to proste narzędzie do zmiany życia możesz mieć już na stałe w zasięgu swoich rąk?

KLASA ACCESS BARS
To jednodniowe zajęcia na których nauczysz się jak przeprowadzać sesję Bars. Podczas zajęć wykonasz 2 pełne sesje Bars i 2 pełne sesje otrzymasz. Dostaniesz wszystkie materiały szkoleniowe (w języku polskim) oraz certyfikat uprawniający do wykonywania sesji Access Bars za pieniądze :-)

Proces manualny Access Bars otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork) 

Zapraszam na najwspanialsze zajęcia, które jeżeli jesteś tylko na to gotowy, odmienią całe twoje życie.

więcej wiadomości tutaj: https://www.facebook.com/events/866848183504980/

Inwestycja: 1000 zł / 500 zł dla powtarzających
płacimy na miejscu 

Kiedy?
14 lipca (sobota) godz. 09:30-18:00
Gdzie?
Warszawa al. Armii Ludowej 6/42

Jeżeli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej, proszę zadzwoń:
Kamila Dolota tel. 728 999 477

Czy wiesz, że wszystko w życiu może przychodzi ci z lekkością , radością i obfitością ? Jeżeli szukasz właśnie tego, tu jest dobry początek.

Zapraszam serdecznie :-)

  • Praktyczny Warsztat Access Bars - Warszawa
  • Praktyczny Warsztat Access Bars - Warszawa
  • Praktyczny Warsztat Access Bars - Warszawa

Kontakt:
+48 728 999 477 kamiladolota@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: Al. Armii Ludowej 6/42
Strona internetowa: www.kamiladolota.com
Data dodania: 2018-07-09
Data wygaśnięcia: 2018-07-16
Ilosc wyświetleń: 187
Wszystkie ogłoszenia użytkownika