Floating Facebook Widget

PRACA Z KRONIKĄ AKASZY

Kroniki Akaszy – sesje indywidualne
Wejście do Kronik Akaszy jest ezoteryczną techniką, pozwalającą na uzyskanie informacji i wskazówek dotyczących naszego obecnego życia, właściwego kierunku rozwoju osobistego i duchowego oraz wielu innych zagadnień.
Pozyskanie informacji i wskazówek, a czasami także potrzebne zabiegi energetyczne, odbywają się poprzez czasowe podłączenie do pola informacyjnego, zwanego Kronikami Akaszy; do pewnej przestrzeni w nas samych, która leży w obrębie naszej nadświadomości.
Jeśli interesuje Cię uzyskanie odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania dotyczące dowolnej sfery życia, odnoszące się zarówno do obecnej sytuacji, jak i przeszłości oraz potencjalnych rozwiązań związanych z przyszłością, odczyty z Kronik Akaszy, z wysokim prawdopodobieństwem, spełnią te oczekiwania.

Podstawowe informacje na temat Kronik Akaszy jako metody i Kronik Akaszy ogólnie:

Kroniki Akaszy są świadomym polem informacyjnym, symbolicznie przedstawianym jako kosmiczna biblioteka, energetyczny bank lub magazyn informacji, jako miejsce zapisu historii wszystkich zjawisk – wszystkich wydarzeń, uczuć, intencji i potencjałów, z każdego czasu: przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, a także z innych żyć i wcieleń, oraz ich wzajemnych powiązań.
Są również techniką rozwoju osobistego i duchowego.
Każda osoba posiada swoje własne Kroniki Akaszy, w których przebywają jej Mistrzowie i Nauczyciele, a także Strażnicy, którzy żyją w energetycznym polu tej osoby, na wyższych poziomach jej świadomości, i którzy, poproszeni o to, mogą ją wspierać na ścieżce duchowego rozwoju. Tak zwanych „Mistrzów i Nauczycieli” opisać można jako manifestacje mądrości i miłości, pojawiające się w różnych formach (czasami pod postacią ludzi lub innej humanoidalnej istoty, czasami w formie bardziej abstrakcyjnej, jako symbole, lub w jeszcze innej postaci). To od nich pochodzą odpowiedzi i rozwiązania uzyskiwane podczas odczytu.

 Praca w polu Kronik Akaszy- konsultacje z Kronikami Akaszy polegają na otwarciu kanału za pośrednictwem Świętej Modlitwy. Za pomocą pytań będzie toczył sie dialog, a informacje pochodzace z głebokiego wymiaru pojawią się, by wesprzec Cię, prowadzic i zrównoważyc Ciebie i Twoje życie. Szczegóły dotyczace Twojej przeszłosci mogą, ale nie musza sie pojawić, zależy to od powiązań i związku z Twoją obecną sytuacją. Mistrzowie i Nauczyciele są tutaj po to, żeby pomóc Ci przepracować stare wzorce, rozpuścić blokady, które nie pozwalają Ci doswiadczyć pełni własnego potencjału, radości i harmonii. Moim zobowiazaniem wobec Ciebie jest moje przygotowanie i otwarcie polegające na bezposrednim mówieniu tego co przekazują mi Mistrzowie i Nauczyciele. Jestem prowadzony pytaniami które Ty zadajesz, intencjami i komentarzami, dążąc do pozostania tak autentycznym jak to możliwe. Wszystkie informacje pojawiają się, aby pomóc Ci w przemianie Twojej świadomości i energetycznych wzorców informacyjnych, by stworzyc równowagę, wewnętrzny spokój i harmonię w życiu. Wszystkie informacje przekazane Tobie są ściśle poufne. Bez względu na to jakie informacje zostaną Ci przekazane, tak naprawdę to Ty jesteś ostatecznym autorytetem w swoim życiu. Praca w polu Kronik Akaszy nie służy do próżnego zaspokajania ciekawości ale jest wspaniałym narzędziem do codziennej pracy nad sobą oraz do pomagania innym.

  • PRACA Z KRONIKĄ AKASZY

Kontakt:
513932712 llukasz687@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Strona internetowa: http://www.bioterapie.com.pl/
Data dodania: 2018-09-06
Data wygaśnięcia: 2018-11-05
Ilosc wyświetleń: 182
Wszystkie ogłoszenia użytkownika