Tantra. Uzdrowienie wewnętrznego nastolatka.

Szczegóły ogłoszenia

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE      www.tuiteraz.eu


zaprasza 5 - 10 października 2021 na warsztat

Tantra. Uzdrowienie wewnętrznego nastolatka.
Prowadzi: Svarup
Kiedy dziecko w nas zostało uzdrowione podczas procesu „Primal. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka”, jesteśmy gotowi ponownie przeżyć okres dojrzewania. To, co mogło być ekscytującym i pełnym przygód okresem w naszym życiu – stawanie się dorosłą osobą – było dla wielu z nas trudnym i burzliwym przejściem. Ten warsztat poprowadzi cię na nowo przez okres nastoletni, pozwoli ci uzdrowić rany z tamtych czasów i odzyskać cechy, które są istotą zdrowego nastolatka.


Aby uczestniczyć w tym warsztacie należy wcześniej ukończyć proces „Primal. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka”. To przygotuje cię do kontynuacji twojego wewnętrznego procesu uzdrowienia oraz zapewni wszystkim uczestnikom intymność i bezpieczeństwo. Proces Primal można ukończyć uczestnicząc w warsztacie „Primal. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka” 27.09-3.10. 2021 w ośrodku „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie lub uczestnicząc wcześniej w procesie indywidualnym. Po więcej informacji skontaktuj się z ośrodkiem „Tu i Teraz”.

Ten proces pomoże ci zrozumieć i wyrazić to, co musiało zostać wyparte i zaprzeczone. Pozwoli ci się na nowo połączyć z twoją naturalną potrzebą budowania relacji pełnych wrażliwości, autentyczności, przyjemności i eksploracji.

Zbadamy takie tematy, jak:
 • wewnętrzna relacja między twoim dorosłym a twoim nastolatkiem
 • naturalna tęsknota nastolatka w tobie za przygodą
 • dynamika twojej rodziny i uwarunkowania tamtego czasu
 • wstyd, zemsta i przebaczenie
 • czerwona pasja i złote połączenie

Darem okresu dojrzewania jest przebudzenie energii seksualnej. Stanowi ona nie tylko potencjalne źródło przyjemności fizycznej, ale również sprawia, że życie może stać się fascynującą przygodą i docelowo duchowym poszukiwaniem. Jednak kiedy wchodzimy w okres dojrzewania, wszystko, czego wcześniej nauczono nas o relacjach, miłości, intymności i seksualność wychodzi na powierzchnię...

I jakiegokolwiek wyboru dokonaliśmy – odreagować zewnętrznie nadużyciami lub wewnętrznie – alienacją – dla większości z nas ten czas jest okresem głębokiego wewnętrznego zamieszania.

Aby uzdrowić i przekształcić te uczucia, odzyskać całość naszej zmysłowości i seksualności, potrzebujemy zacząć od nowa, od miejsca, w którym straciliśmy z nimi kontakt. W bezpiecznej, kochającej i medytacyjnej przestrzeni nauczymy się szanować nasze ciało jako żywą świątynię naszej istoty; odzyskamy przyjemność fizycznego kontaktu i wymiany energii z innymi; poczujemy głębokie rozluźnienie, ciesząc się naszą energią seksualną bez żadnego celu. Tantra uczy wszystkich tych rzeczy.

Podczas warsztatu:
 • uzdrowisz relację z osobami swojej płci i odkryjesz ich odżywczy charakter
 • odkryjesz nowy sposób cieszenia się relacjami z osobami przeciwnej płci
 • nauczysz się technik medytacji i oddychania, aby ponownie połączyć się z naturalnym przepływem męskiej i żeńskiej energii w twoim ciele

Uzdrowienie wewnętrznego nastolatka wniesie z powrotem do twojego życia odwagę wychodzenia poza to, co znane i rutynowe. Uzdrowienie seksualności nauczy cię słuchać i szanować swoje ciało, otworzy cię na naturalny stan zmysłowości. Odkrycie tantry pozwoli Ci odzyskać naturalność i totalność, cieszyć się z bogactwa przeciwieństw, jakie zawiera życie: męskość i kobiecość, Yin i Yang, seksualność i sensualność, energia zewnętrzna i wewnętrzna. Poczujesz gotowość budowania świadomych i spełnionych relacji ze sobą i ze światem.

PROWADZĄCA: SVARUP

Warsztat poprowadzi Svarup. Wraz z Premarthą są autorami procesu „Primal. Uzdrowienie wewnętrznego dziecka” oraz „Tanta. Uzdrowienie wewnętrznego nastolatka”. Svarup i Premartha są towarzyszami podróży od zawsze. Pracują w świecie Osho od trzydziestu lat, a ich pasją i specjalizacją jest obszar terapii Primal, uzdrowienie emocjonalne, seksualna transformacja oraz praca z wewnętrzną Esencją.
Z miłością inspirują do kreatywności, odwagi i zaufania do życia. Ich praca przynosi sukcesy zarówno w świecie wewnętrznym jak i zewnętrznym. Z ich wspólnej pasji powstało ich unikalne podejście do nauczania, które nosi nazwę DWIJA-TWICE BORN - wielokolorowa podróż poprzez różne grupy, warsztaty i szkolenia.
Razem napisali książkę o swojej pracy: “TWICE BORN-Healing the Past-Creating a New Future”-„Powtórne narodziny – uzdrowienie przeszłości – tworzenie nowej przyszłości”.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


TERMIN:                            
5 - 10 października 2021 (wtorek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE:                
5 października– zaczynamy o godz.11  (wtorek)

ZAKOŃCZENIE:               
10 października– kończmy o godz.14(niedziela)


CENA WARSZTATU:      
2100 zł (przy wpłacie dwóch zaliczek po 30 czerwca 2021)
+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

EARLY BIRD:                   
1900 zł (przy wpłacie dwóch zaliczek do 30 czerwca 2021)
+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU:           
wyżywienie 85 złdziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 120 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

MIEJSCE:                      
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu


KONTAKT:                   
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro:   662759576
Jacek Towalski  602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366


ZAPISY: 
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę dwóch zaliczek, za warsztat i za pobyt (na dwa oddzielne konta)  w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 230 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  5-10X2021”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

 
 1. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 2. Bezzwrotną zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł, po zarejestrowaniu się u organizatora, prosimy wpłacać na konto Quest:

Bank Millenium:   33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
z opisem: „Nastolatek”
 

Kontakt z ogłoszeniodawcą


Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

 • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
 • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
 • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry