Szkolenie online - przyjmowanie i branie odpowiedzialności

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Różne Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Makhosi.

~ Zapraszam serdecznie na szkolenie online PRZYJMOWANIE I BRANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI. Spotkamy się z tematem harmonizowania żeńskiego i męskiego aspektu w Tobie w trzech obszarach: Ród, Wewnętrzne Dziecko i sny.

~ Te spotkania z pewnością podniosą jakość Twojego życia w aspekcie przyjmowania i brania odpowiedzialności za rzeczy, emocje, uczucia i myśli takimi, jakie są, pozwalając na ich swobodny przepływ bez ich blokowania, tłumienia i wypierania. To właśnie one determinują Twój sposób działania, wchodzenia w relacja i funkcjonowania w świecie na każdym aspekcie. ~

~ Żyjemy obecnie w czasach, gdzie jest wiele <nie wiem>, niepewności, niepokoju, większej troski o bliskich. Jak to obejmować wszystko i mieć dostęp do tych jakości w sobie, które ufają, wierzą i są w uważności i świętym spokoju? Dodatkowo, powoli zbliżamy się do listopada - miesiąca w roku, gdzie świadomość Przodków i Przodkiń jest bardzo odczuwalna. Łącząc się z nimi możemy integrować te aspekty w nas, które potrzebują zauważenia, otulenia i akceptacji. Jak czerpać siłę z Rodu? Jak puścić przekonanie, że Ród to tylko traumy i obciążenia i otworzyć się też na obfitość rodową?

~ Pomogę Ci przypomnieć sobie tą otwartość, autentyczność i ciekawość dziecka na poznawanie, wsparcie Twojego Rodu, które popchnie Twoje sprawy do przodu oraz śnienie, by było ono wspierającą kontynuacją życia na jawie tu na Ziemi.

Szczegóły szkolenia znajdziesz poniżej.

***
TERMIN:
~ Szkolenie trwa od 31 października – 30 listopada w 5 spotkaniach online przez zoom:
- 31 października (sobota) – Pełnia Księżyca:
19:00 – 22:00 – Wprowadzenie
- 8 listopada (niedziela):
10:00 – 13:00 – Past Self – Ród
- 15 listopada (niedziela) – Nów Księżyca
18:00 – 21:00 – Present Self – Wewnętrzne Dziecko
- 22 listopada (niedziela)
10:00 – 13:00 – Future Self – Sny
- 30 listopada (poniedziałek) Pełnia Księżyca
19:00 – 22:00 – Integracja doświadczeń
~ W ciągu tygodnia spotykasz się z pracą własną - samorozwojem. Obserwujesz siebie w konkretnym obszarze w danym tygodniu i swoje obserwacje zapisujesz w dzienniku rozwoju, który otrzymasz. Spotykamy się podczas grupowych spotkań online przez zoom z tymi nawykami, wzorcami emocjonalnymi, przekonaniami, wyzwaniami, które zauważysz w ciągu całego tygodnia. Te spotkania będą miały charakter doświadczenia somatyczno-emocjonalnego i rozumienia. Do pełni dołączamy również aspekt duchowy.
„Poznanie nie jest jedynie procesem umysłowym, ale obejmuje również emocje i doświadczenia somatyczne. Jeśli nie włączymy tych wszystkich elementów do naszego poznawania, pozostanie nam tylko rozumienie umysłowe, oddzielone od całości doświadczenia. To zrozumienie poszerzy konceptualną wiedzę o nas samych, ale nas nie zmieni. Nie wpłynie na nasze życie.”
~ Mayuri Onerheim
***
MIEJSCE:
~ Potrzebujesz miejsca, w którym będziesz mieć zasięg i bezpieczną przestrzeń dla siebie. Szkolenie będzie odbywać się przez zoom.
***
CO OTRZYMASZ PODCZAS SZKOLENIA ONLINE?
1. Energetyczne trzymanie przestrzeni dla indywidualnego procesu.
2. 15 godzin warsztatów rozwojowych.
3. 1 godzinna sesja indywidualna do wykorzystania w trakcie trwania szkolenia lub do tygodnia po zakończeniu szkolenia – termin do ustalenia indywidualnie.
4. 5 praktyk online łączących ciało, umysł, serce, z których możesz korzystać w dowolnym czasie w ciągu miesiąca. Praktyki będą Cię wspierać w indywidualnym procesie i służyć scentrowaniu oraz uziemieniu, które są kluczem do obecności w tu i teraz. Tematyka praktyk stworzonych w oparciu o dynamiczne jakości ruchowe w ramach analizy ruchu Laban Bartenieff Movement System:
a. Uzyskaj spokój wewnętrznego,
b. Podnieś poziom energii życiowej,
c. Ucieleśnij i pozwól sobie przeżyć emocje,
d. Zrelaksuj się,
e. Opuść i ukierunkuj uwagę,
5. Dziennik rozwoju.
6. Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu jako świadectwo pogłębiania relacji z własnym Rodem, Wewnętrznym Dzieckiem i snami.
***
ZAPISY:
~ kudlacztomasz@gmail.com
***
INWESTYCJA:
- od 2 października do 16 października – 555 zł
- od 17 października do 31 października – 777 zł
!2 PIERWSZE OSOBY otrzymają dodatkowe 2 godzinne sesje indywidualne!
~ Numer konta przelewem (w treści: Szkolenie online, imię i nazwisko):
Saheal Tomasz Kudłacz
77 1140 2004 0000 3002 7919 1167
~ Miejsce gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości połowy inwestycji (w zaokrągleniu odpowiednio 280 zł i 390 zł). Reszta inwestycji dopłacona do 26 października. Jeśli potrzebujesz rozłożyć finansowo szkolenie na raty odezwij się od mnie: kudlacztomasz@gmail.com lub 535 141 577.
***
Z JAKIMI NARZĘDZIAMI PRACY SPOTKASZ SIĘ PODCZAS WARSZTATU ONLINE?
1. Techniki terapii tańcem i ruchem.
2. Arteterapia (w tym choreoterapia, muzykoterapia aktywna, praca z obrazem).
3. Analiza ruchu w nurcie Laban Bartenieff Movement System.
4. Praca z ciałem.
5. Andragogika – edukacja pozaformalna dorosłych – prowadzenie szkoleń i warsztatów.
6. Praca energetyczna (m.in. International Networking Energy Healing) wpływająca na utrwalanie się nowych zestawów reakcji struktur myślowych w pamięci komórkowej.
7. Praca z Rodem w oparciu o szamanizm afrykański w tradycji plemion Zulu i Amahlubi.
***
JAKIE MASZ KORZYŚCI Z UDZIAŁU W WARSZTACIE?
1. Otworzysz się na naturalny przepływ życiowej energii, która w życiu codziennym objawia się w aspekcie przyjmowania i brania odpowiedzialności.
2. Zrównoważysz żeński i męski aspekt w sobie, który jest obecny w każdym obszarze Twojego życia i nauczysz się, w jaki sposób harmonizować jedną i drugą energię w życiu codziennym.
3. Poszerzysz świadomość swojego ciała, która wpłynie na podniesienie poziomu energii życiowej i otwarcie się intuicji oraz empatii kinestetycznej.
4. Przypomnisz sobie, jak ucieleśniać i pozwalać sobie na przeżywanie wszystkich emocji.
5. Odzyskasz bezpieczną relację z Wewnętrznym Dzieckiem, która wpłynie na wzrost poczucia Twojej własnej wartości, zaufania, wiary w siebie. To pomoże Ci we wchodzeniu, eksploracji i doświadczaniu <nie wiem> oraz przypomni autentyczność i spontaniczność.
6. Poczujesz wspierające połączenie ze swoim Rodem, a co za tym idzie grunt pod nogami (uziemienie i scentrowanie) i żar - energię, która popchnie Cię do przodu.
7. Dasz początek i/lub pogłębisz kontakt ze światem swoich Snów, dzięki czemu zyskasz większy wgląd i świadomość w codzienność.
***
DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?
~ Szkolenie jest dla osób, dla których przyjmowanie i branie odpowiedzialności stanowi życiowe wyzwanie*, są otwarte na pracę z Rodem pod kątem psychofizycznym, duchowym i energetycznym oraz są gotowe na doświadczenia ciała w ruchu, odczuwanie i praktyki ucieleśnienia.
*Życiowe aspekty brania i dawania, dzielenia się mogą dotyczyć różnych obszarów życia, m.in. relacji prywatnych, zawodowych, połączenia z własnymi korzeniami - Przodkami i Przodkiniami, relacji ze sobą, w tym ze swoimi emocjami, potrzebami, pragnieniami (niewyrażonymi, stłumionymi, wypartymi), Wewnętrznym Dzieckiem.
~ Szkolenie jest dla osób, które chcą podnieść jakość swojego życia w aspekcie ugruntowania, ukierunkowania na cel oraz uzyskania i utrzymania spokoju wewnętrznego, by te jakości wspierały ich w codziennym życiu i pozwalały żyć Pełnią.
~ Jeśli nie wiesz, czy szkolenie jest dla Ciebie, zapraszam do kontaktu.
***
OPIS SZCZEGÓŁOWY:
"Jesteśmy swoimi własnymi Przodkami i Przodkiniami. Tworzymy przestrzeń dla przyszłych pokoleń."
~ szamanizm afrykański w tradycji plemion Zulu i Amahlubi
(używam męskiej i żeńskiej formy jak szacunek do jednego i drugiego aspektu)
~ Według szamanizmu afrykańskiego w tradycji plemion Zulu i Amahlubi z RPA to, z czym spotykasz się w swoim życiu – troski, wyzwania, radości w konkretnych aspektach Twojego życia (np. praca, relacje, związki, finanse, cel życiowy, zainteresowania) jest połączone z tym, czego doświadczał w przeszłości Twój Ród. Jesteś jego częścią, niezależnie jakie masz relacje z rodziną. Pogłębiając kontakt z samym, samą sobą, wykreowana przez Ciebie energia - akceptacja siebie, manifestuje przestrzeń dla następnych pokoleń, niezależnie czy będziesz spodziewać się potomstwa czy nie.
~ Przodkowie i Przodkinie jako Twój Ród (o innych możliwościach dowiesz się podczas szkolenia) i ich dziedzictwo energetyczne, które jest w Tobie, jest kapitałem do wzrastania w akceptacji (miłości) i byciu sobą. To, co integrujesz i uzdrawiasz w sobie, to integrujesz i uzdrawiasz również w linii swojego Rodu. A ta integracja i uzdrowienie dotyczy harmonizacji żeńskiego i męskiego aspektu w Tobie. Innymi słowy: przyjęcia i wzięcia odpowiedzialności w akceptacji rzeczy takimi, jakie są.
~ Przyjmowanie i branie odpowiedzialności to podstawa naszego życia, którą z biofizycznego punktu widzenia możemy zaobserwować w oddychaniu. Z każdym kolejnym wdechem przyjmuję (żeński aspekt w Tobie) wszystkie jakości, które są we mnie, a z każdym wydechem – biorę odpowiedzialność (męski aspekt w Tobie) za przyjęcie tych jakości i manifestację ich w życiu codziennym.
***
DLACZEGO POŁĄCZNIE RODU, WEWNĘTRZNEGO DZIECKA I SNÓW?
~ Połączenie tych trzech obszarów wynika z mojej osobistej podróży w rozwoju. Pracując ze swoim Rodem – w tym z pamięcią komórkową, która obudzona wpływa na treści nieświadome w Tobie, z perspektywy tu i teraz wracasz do przeszłości. W dziedzictwie po swoim Rodzie dostałeś, dostałaś bagaż doświadczeń, tych niewspierających i tych wspierających. W Pełni.
~ Jako dziecko zostałeś wychowany, zostałaś wychowana w utrwalonych w kulturze i społeczeństwie wzorców emocjonalnych, schematów zachowania i działania. Twoje Wewnętrzne Dziecko również jest Pełnią. Ma w sobie bagaż trudniejszych doświadczeń, ale i pierwowzór czystości, związany z otwartością i ciekawością, zgodą na <niewiedzę>, pragnieniem poznawania i rozumienia, autentycznością i prawdą.
~ Poruszanie pamięci komórkowej i zawartych w niej treści nieświadomych (związanych z naszym Rodem oraz Wewnętrznym Dzieckiem) w znaczący sposób wpływa na świat Twoich snów, który służy regulacji Twojego życia emocjonalnego, odreagowaniu napięcia psychicznego czy kompensacji niespełnionych pragnień i niezaspokojonych potrzeb.
~ Innymi słowy – praca z Rodem, Wewnętrznym Dzieckiem i snami porusza treści nieświadome zawarte w Twojej pamięci komórkowej. Praktyki somatyczne w ruchu, które będziesz doświadczać podczas szkolenia, w istotny sposób będą łączyć Cię z ekspresją Twojej nieświadomości.
***
O MNIE:
~ Tomasz SAheal Kudłacz - tancerz od 20 lat, pedagog społeczno-wychowawczy, animator społeczno-kulturalny, andragog w zakresie edukacji pozaformalnej dorosłych, trener rozwoju, uzdrowiciel, praktyk – objęty programem mentorskim szamanizmu afrykańskiego w tradycji plemion Zulu i Amahlubi. Zajmuję się holistycznym wsparciem człowieka w jego procesie zmiany, czyli akceptacji, bowiem tym co zmienia, jest przyjęcie i akceptacja tego, co po prostu jest. Czerpię z inteligencji somatycznej ciała, terapeutycznych właściwości ruchu i tańca (terapia tańcem i ruchem, choreoterapia, analiza ruchu), potęgi umysłu, przestrzeni serca, stanu koherentnego między sercem a mózgiem oraz praktyk szamańskich.
~ kudlacztomasz@gmail.com
~ tel. 535 141 577

www.facebook.com/tomaszkudlacz
~ instagram: @tomaszkudlacz
~ youtube: @tomaszkudlacz
~ grupy na facebook:
* SAheal – Tomasz Kudłacz:
https://www.facebook.com/groups/163705394228334/
* terapeutyczna funkcja tańca:
https://www.facebook.com/groups/1585958218393074/
~ artkuł o mojej drodze życiowej i Duchowości Tańca: https://www.odkrywamyzakryte.com/odkryj-zakryte-w-tancu.../
~filmik o mojej drodze życiowej - oglądaj od 5:45 do końca:
https://www.facebook.com/tomaszkudlacz/videos/2813700172065343
Zapraszam do kontaktu,
Tomasz SAheal Kudłacz

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry