SoulFlames 21h - 21godzinny proces płonącego serca

Szczegóły ogłoszenia

Makhosi.

Zapraszamy Cię na 21 godzinny proces płonącego serca SOULFLAMES. Oczyść i wzmocnij się psychofizycznie i energetycznie poprzez pracę z ciałem, ruchem, oddechem, głosem, emocjami i energię. Będziemy przez 21h w ciągłym ruchu świadomości, uważności i procesie, aby wejść głęboko w swe odczucia docierając do najgłębszych zakamarków swojego SERCA, poszerzając świadomość, uzdrawiając ciało, umysł i duszę. Podczas tego wydarzenia Twoje serce zapłonie mocą oraz siłą Przodków i Przodków, a także da Ci konkretną zmianę. SSzczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1671663613009902 i poniżej.

******************************************

GODZINY: Zaczynamy o 20:30 w piątek spotkaniem w kręgu, kończymy w sobotę o 17:30 dnia następnego.

******************************************
TERMINY:
25-26 września
30-31 października
13-14 listopada
18-19 grudnia
22-23 stycznia

*******************************************

INWESTYCJA: 450 zł/os. na 7 dni przed Ceremonią 550 zł. Jeśli na dany moment nie masz wystarczającej inwestycji, a czujesz, że masz wziąć udział w tym wydarzeniu – odezwij się do mnie (kudlacztomasz@gmail.com lub wiadomość na SAheal - Tomasz Kudłacz). Znajdziemy sposób, byś mógł, mogła uczestniczyć.
Dane do przelewu (bardzo proszę w tytule: soulflames 21h, data!, imię i nazwisko):
Numer konta:
Saheal Tomasz Kudłacz
77 1140 2004 0000 3002 7919 1167
Istnieje możliwość wystawienia faktury. W przypadku rezygnacji nie dokonuję zwrotu wpłaty. Uczestnictwo można przepisać na inną osobę

**************************************
ZAPISY tylko przez formularz. Wszystkie dane potrzebujemy do energetycznego przygotowania Ciebie oraz duchowego zaproszenia Rodu do warsztatu.
https://docs.google.com/forms/d/1ZF0YZ70fDb2_rEEc_x7oqu6M4fYafzR6Lar3OnXF-dY/edit

**************************************

OPIS SZCZEGÓŁOWY:
Podczas tej niezwykłej 21 godzinnej podróży będziemy korzystać z naturalnych medycyn znanych od zarania dziejów - oddechu, głosu, dźwięku i ruchu. To przepiękna narzędzia kreacji siebie i swojej rzeczywistości. Mądrość Ducha w postaci Żywiołów, Przodków, Przewodników i Duchowych Istot zaprowadzi nas do pola Bezwarunkowej Miłości i Światła, by w materii móc korzystać ze swojej mocy i siły w zmaganiu się z codziennymi troskami, radościami, lękami, wyzwaniami i niewiadomymi, których w obecnym czasie jest wiele.
W trakcie spotkania SOULFLAMES sprawimy, że uwolnisz swe emocje, swój głos oraz zbalansujesz się wewnętrznie z tym, co potrzebne na zewnątrz. Sprawimy, że Twoje blokady rozpuszczą się i to Ty zaczniesz Świadomie kierować swoim wewnętrznym instrumentem, emocjami, ciałem z zachowaniem swobodnego przepływu twych emocji wyrażanych przez aparat głosowy, który prawidłowo ustawimy tak abyś umiał, umiała z lekkością wyartykułować to czego pragniesz. Pokażemy Ci jak komunikację w różnych jakościach ze sobą i innymi w połączeniu z ciałem i ruchem, czy to w mowie czy w śpiewie, czy w jakiejkolwiek innej komunikacji emocjonalnej.

Pamiętaj! Możesz uleczyć się na każdym poziomie poprzez narzędzia, które nosisz w sobie! Twoje ciało, serce, dusza jest Twoim najlepszym przewodnikiem, wewnętrznym kompasem, nauczycielem, a Twój GŁOS, naturalny i najbardziej pierwotny dźwięk, w połączeniu z drugim pierwotnym sposobem komunikowania się ze sobą i rzeczywistością - ciałem w działaniu - RUCHEM, Twoim najlepszym lekarstwem! Naszą misję jest wskazać Ci na narzędzia i rozbudzić Twojego Wewnętrznego Uzdrowiciela, Uzdrowicielkę.
Będziemy czerpać z holistycznych metod rozwoju, które przyszły do nas na duchowej drodze: Uwolnij siebie, głos emocje Moniki Łada-Bieńkowskiej oraz Duchowość Tańca - praktykę ucieleśnienia i medytacji w ruchu Tomasza SAheala Kudłacza. Nasze metody oparte są na naszych własnych doświadczeniach. Czerpiemy również z mądrości Słowian, Indian, plemion Zulu i Amahlubi z RPA.

Więcej o tych narzędziach możesz poczytać tutaj:
- Uwolnij siebie, głos, emocje - 1.
https://www.facebook.com/groups/293853657482852/
- Duchowość Tańca:
1. https://www.odkrywamyzakryte.com/odkryj-zakryte-w-tancu-czesc-i/
2. https://www.odkrywamyzakryte.com/odkryj-zakryte-w-tancu-czesc-ii-duchowosc-tanca/
3. https://www.odkrywamyzakryte.com/odkryj-zakryte-w-tancu-cz-iii/
- szamanizm w tradycji plemion Zulu i Amahlubi z RPA (praca z Rodem):


**********************************************
Na czym polega proces płonącego serca SOULFLAMES? Poniżej krótka metafora.

"Nasienie nie wie, co się stanie, nigdy nie widziało kwiatu. Nie może wierzyć, że ma w sobie zadatki, by stać się pięknym kwiatem. Ta podróż jest długa; bezpieczniej jest w nią nie ruszać. gdyż ścieżka jest nieznana, nic nie jest pewne. Niczego nie można zagwarantować. Na drodze czyhają tysiące niebezpieczeństwa, wiele jest pułapek - a nasienie jest bezpieczne ukryte wewnątrz twardej osłony. Jednak nasienie próbuje, czyni starania; porzuca twardą osłonę zapewniającą mu bezpieczeństwo i podejmuje wędrówkę. Natychmiast zaczyna się walka: z glebą, kamieniami i skałami. Nasienie było bardzo twarde, a roślinka, która z niego wykiełkuje, będzie bardzo, bardzo miękka, a tyle jest niebezpieczeństw...
Nasieniu nie groziło żadne niebezpieczeństwo, tysiące lat mogłoby przetrwać; roślinkę czeka wiele niebezpieczeństw. Mimo to roślinka wyrusza ku nieznanemu, ku słońcu, źródłu światła, nie wiedząc dokąd i dlaczego zmierza. Ciężki to krzyż, lecz marzenia ogarniają nasienie i zaczyna ono swą wędrówkę.
Taka sama jest droga człowieka. Jest żmudna. Będzie on potrzebował wiele ODWAGI." (Osho Zen Tarot)

SOULFLAMES 21h to 21godzinna podróż przechodząc przez cykl wegetacji drzewa rodzącego owoce. Cykl rozpoczyna się od drzewa, które rodzi kwiat, z kwiatu rodzi się owoc, z owocu zarodek i znowu nowe drzewo.

Dlaczego nawiązanie do natury?

„Niemal na całym świecie nosił też tę samą nazwę - Kwiat Życia - choć w innych miejscach w kosmosie nazywa się go inaczej. Najczęściej występuje w tłumaczeniu jako Język Milczenia oraz Język Światła. Jest źródłem wszystkich języków. Jest też podstawowym językiem wszechświata, czystością kryształu i proporcji. Nazywa się go kwiatem nie tylko dlatego, że wygląda jak kwiat, ale dlatego, że reprezentuje cykl wegetacji drzewa rodzącego owoce. Drzewo owocowe wypuszcza najpierw pąk kwiatu, który przechodząc przemianę, staje się owocem - wiśnią, jabłkiem lub innym. Owoc zawiera w środku zarodek, który spada na ziemię, aby mogło się narodzić z niego nowe drzewo. Cykl więc rozpoczyna się od drzewa, które rodzi kwiat, z kwiatu rodzi się owoc, z owocu zarodek i znowu nowe drzewo. Składa się on z pięciu etapów i stanowi absolutny cud. Zwykle nie zwracamy uwagi na to zjawisko. Jest tak zwyczajnie, że po prostu przyjmujemy je jako fakt i nie zastanawiamy się nad nim. Pięć prostych cudownych kroków w cyklu życia odzwierciedla geometrię życia.” (Drunvaldo Melchizedek)

Kiedy czegoś pragniemy, o czymś marzymy to nasz proces kreacji zachodzi właśnie w taki sposób, jak opisany jest powyżej (drzewo, nasienie). Dzięki tylu godzinom tańca możemy zobaczyć wszystkie warstwy cebuli jakie zostały na nas nałożone przez uwarunkowania społeczno-kulturowe, dzieciństwo, dziedzictwo energetyczne Przodków i Przodkiń, nas samych, by spotkać się z czystą esencją swoją Jaźni i wewnętrzną mądrością. To tam zachodzi święty proces kreacji i manifestacji naszego życia. "To czego szukasz, jest tam, skąd szukasz." (Nitya)

W nas również jest wbudowany Drzewo i Kwiat Życia. Poruszamy się po Drzewie Życia - naszym kręgosłupie. Pracujemy najpierw nad zbudowaniem - odbudową Naszego wewnętrznego kręgosłupa - pnia, czyli stworzenie silnego fundamentu. Kiedy zbudujemy - odbudujemy Nasz fundament - trzon, od którego odchodzą wszelkie gałęzie, zaczynamy zajmować się poszczególnie każdą Nam potrzebną: poprawiamy, kształtujemy, uwalniamy, oczyszczamy, uleczamy i rozwijamy. Zatem, abyśmy mogli poszczególne kierunki - gałęzie rozwijać na swojej drodze życia, potrzebny Nam silny, zdrowy i stabilny Pień, jak i przede wszystkim zdrowy korzeń tego pnia! ZDROWE DRZEWO NASZEGO ŻYCIA.

************************************************
Prowadzący:

Monika Łada-Bieńkowska
Uzdrowicielka, aktorka, wokalistka, muzyk, kompozytor, nauczycielka techniki wokalnej i aktorskiej, prowadząca terapię dźwiękiem oraz twórczyni i trenerka swej autorskiej holistycznej metody: Uwolnij siebie, głos, emocje.
Więcej:
https://www.facebook.com/PuaPraktyczneUslugiArtystyczne/
https://www.facebook.com/groups/293853657482852/
https://www.facebook.com/przesilenie.spektakl/

Tomasz SAheal Kudłacz
tancerz życia, uzdrowiciel, pedagog, andragog, trener rozwoju osobistego i duchowego, praktyk tradycji szamańskiej Zulu i Amahlubi, której Przodkami i Przodkiniami są Ludzie San - Buszmeni, objęty programem mentorskim.
Więcej:
www.facebook.com/tomaszkudlacz
https://www.facebook.com/groups/1585958218393074/
https://www.facebook.com/groups/163705394228334/

Zapraszamy,
Monika Łada-Bieńkowska i Tomasz SAheal Kudłacz

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Telefon: 535... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry