To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Różne Kraków

Szczegóły ogłoszenia

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

Temat: Poziomy świadomości
Termin: 28 listopada 2020 w godzinach od 9.00-15.00
Miejsce: kurs tylko online

Poziomy świadomości to temat dyskretnie pomijany przez różnego rodzaju pseudoguru i pseudonauczycieli, a ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju człowieka.
Często ludzi pytają, czy lepiej medytować na Buddę, czy na Chrystusa. To zależy, na jakim poziomie jest twój przedmiot skupienia. Jeśli twój Chrystus czy Budda są rozumiane na poziomie ciężkiej materii, jeszcze bardziej wbiją cię w ziemię.

Wiesz, jakie twoi znajomi mają problemy w związkach miłosnych? Na pewno wiesz. A czy przyszło ci kiedyś do głowy, że ich problemy wynikają z tego, że realizują ideał związku na poziomie ciężkiej materii?
Jeśli zaczniesz realizować ideę związku na poziomie subtelnej materii, wszelkie problemy, które ludzie mają w związkach, przestaną dla ciebie istnieć.
Tocząca się od lat w psychologii dyskusja, czy możemy mówić o rozwoju, czy tylko o zmianie, została rozstrzygnięta tysiące lat temu – tak długo, jak rozwijasz się na najniższym poziomie, możemy mówić tylko o zmianie.

Jeśli zmiana prowadzi cię do wyższych poziomów świadomości, możemy mówić o rozwoju. Jednak poziomy rozwojowe niekoniecznie są wyzwalające. Jeśli dążymy do wyzwolenia, musimy oprzeć się na wyzwalającej świadomości.
Zapraszamy zainteresowanych rozwojem i wyzwalającą świadomością.

Program:
1) Świadomość ciężkiej materii
2) Świadomość subtelnej materii
3) Świadomość niematerialna
4) Wyzwalająca świadomość
5) Charakterystyka pierwotnych świadomości
6) Praca nad rozwijaniem świadomości.

Rozkład zajęć
9.00 – 10.00
10.15 – 11.15
11.30 – 12.30
12.45 – 13.45
14.00 – 15.00
Zajęcia odbędą się tylko online.

Cena:
Cena:

Zajęcia online na żywo: 100 zł
Zajęcia online na żywo + dostęp do nagrań na platformie e-learningowej przez dwa miesiące: 150 zł.

REZERWACJA:
W kursie może wziąć udział ograniczona liczba osób, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Rezerwacja jest potwierdzona po zaksięgowaniu wpłaty.
Zgłoszenia prosimy kierować na:
biuro@stationnord.pl
601 42 46 41
Dostęp do kursu można zakupić także przez stronę: www.navisnord.eu

Kurs prowadzą Navis Nord i instruktorzy Station Nord.

Navis Nord to autor książek: „Medytacja - Eliksir Trzeźwości", „Medytacja i szczęśliwe stany umysłu: Metta", „Sztuka Trzech Miłości”, „Prosperity Training”, „Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra, tylko która jest tą drugą”, „Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów” (cz. I i II), „Tęsknota i język kłamstwa”, „Wejście w ogień i zwierzyna łowna”. Autoryzowany przez trzy różne tradycje, ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. Natomiast poziom doświadczenia trzeba pokazać pracując z ludźmi, a nie przedstawiając „certyfikaty” pełne dziwnych znaczków lub terminów o nieokreślonym znaczeniu. Navis Nord od 1992 prowadzi Centrum Rozwoju Człowieka Station Nord w Krakowie. Ale ma również szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komercyjnych z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania (od 1992 przeprowadził ponad 10 000 godzin tego typu szkoleń).

Dodatkowe informacje:
www.stationnord.pl
www.navisnord.eu
www.prosperitytraining.pl
Facebook: Navis Nord & Station Nord PL
Facebook: Miejska Pustelniczka
Facebook: Wydawnictwo Antares
Grupa na FB: Duchowość w XXI wieku

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry