Szczegóły ogłoszenia

KURS "TERAPIA O. KLIMUSZKI"
Wrocław, do wyboru - 22 stycznia, 19 marca 2021r.

Zapraszamy na certyfikowany kurs, na którym uczestnicy nauczą się biomasażu ojca Klimuszki, wykonywanego w ubraniu w pozycji siedzącej i leżącej. Terapię wykorzystujemy przy usuwaniu różnego rodzaju dolegliwości oraz chorób fizycznych i psychosomatycznych. Bardzo skutecznie eliminuje nerwice, depresje i alergie.
Ojciec Klimuszko zwracał także uwagę na skuteczność biomasażu w likwidacji zakrzepowego zapalenia żył, zapalenia węzłów chłonnych i innych problemów zdrowotnych. Ponadto twierdził, że jest pomocny przy procesach SM (stwardnienia rozsianego) w pierwszym jego stadium. Terapia uwalnia również osoby poddające się zabiegom z głębokich napięć, traum oraz zablokowanych energii, pobudzając naturalną zdolność organizmu do regeneracji. Zaleca się również stosowanie biomasażu w przypadku zapalenia korzonków nerwowych, żylaków, nerwobóli, migren, przy zakłóceniach krążenia, bólu nóg, nerwowości, ogólnego osłabienia organizmu.
Informacje: centruminspiracja@interia.pl lub 509 354 808.
W PROGRAMIE:
- historia biomasażu,
- czym jest biomagnetyzm,
- wskazania i przeciwwskazania,
- wpływ terapii o. Klimuszki na organizm człowieka,
- zasady zachowania w trakcie serii zabiegów,
- przejściowe reakcje organizmu,
- część praktyczna.
Kurs wzbogacony jest (w przypadku zainteresowania uczestników) o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii - bańki terapeutyczne, lekarskie i chińskie, terapia dźwiękiem mis tybetańskich, moksowanie, konchowanie i świecowanie uszu, akupresura stóp i dłoni, radiestezja terapeutyczna.
KOSZT: 450 zł, w cenie : skrypt (kolor 23 strony formatu a4), link do filmu instruktażowego, materiały pomocnicze wykorzystywane podczas kursu, całodniowy serwis kawowy (kawa, herbata, soki, ciasteczka)
TERMIN: Wrocław, do wyboru - 22 stycznia, 19 marca 2021r. (około 8 godzin lekcyjnych, początek o godzinie 11.00 )
Po ukończonym szkoleniu kursanci otrzymują dwujęzyczny Certyfikat potwierdzający ich umiejętności (w j. polskim i angielskim) z numerem RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych).
ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub tel.: 509 354 808.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Telefon: 509... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry