Kurs Reiki I pierwszego stopnia stacjonarny 16.10. 2021 Katowice oraz cała Polska i zagranica wysyłkowy wszystkie kraje - zdalna inicjacja

Szczegóły ogłoszenia

Daty i cennik poszczególnych stopni Reiki na stronie.
Obowiązuje aktualny cennik kursów na stronie firmy
https://bioterapia.pl.tl  

tel: +48 505 028 903

Kurs zakończony certyfikatem  i zaświadczeniem o ukończeniu kursu.
Wszystko w języku polsko-angielskiem z  numerem ewidencyjnym Ris i indywidualnym numerem hologramu.

Kursy Reiki Tradycyjne trzy stopniowe:
1 - pierwszy stopień 
2 - drugi stopień 
3 - trzeci stopień :Mistrz Reiki i Mistrz Nauczyciel Reiki w jednej inicjacji zakończony dwoma certyfikatami i dwoma uprawnieniami.

Reiki Usui tradycyjny:pierwszy,drugi,trzeci stopień, ostatni trzeci stopień to stopień (Sensei) Mistrz Reiki oraz Mistrz Nauczyciel Reiki czyli stopień Mistrzowsko-Nauczycielski.

Reiki należy do naturalnych, holistycznych terapii uzdrawiania energią witalną poprzez dotyk. Niedobór energii życia ( qi, ki, chi) w naszym organizmie jest przyczyną zapadania na choroby.A celem zabiegów Reiki jest przywrócenie stanu pełnej równowagi na wszystkich płaszczyznach energetycznych człowieka i usunięcie źródeł dysfunkcji, co w bardzo wielu przypadkach skutkuje cofnięciem, wstrzymaniem lub przynajmniej złagodzeniem fizycznych objawów chorobowych. 

Każdy może korzystać z Reiki.
Każdy może też przyjmować daną energię, i może też stać się jej przekaźnikiem. 

Metoda Reiki umożliwia pracę z osobami w każdym wieku, jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, można ją stosować także w stosunku do osób które znajdują się w stanie chwilowej lub długotrwałej utraty świadomości .Ponieważ Reiki umożliwia pracę na wszystkich płaszczyznach, może być szeroko stosowana, zarówno przy dolegliwościach fizycznych, jak i problemach natury mentalnej. 

Pierwszy stopień Reiki jest dla osób które chcą pomagać sobie,znajomym,rodzinie,zwierzętom i czuje potrzebę swobodnego i głębszego kontaktu z Uniwersalną Energią Życia. Każdy, kto chce uaktywnić pracę swojego systemu energetycznego a przez to rozpocząć proces samouzdrawiania. 

Udział w tym kursie pierwszego stopnia nie wymaga wcześniejszego posiadania określonej wiedzy. 

Co to jest Reiki: 

Słowo "Reiki" składa się z dwóch japońskich słów: Rei znaczy "Boska Mądrość lub Wyższa Moc" a słowo Ki "energię życiową". Tak więc Reiki oznacza "duchowe przewodnictwo energii życiowej" choć częściej mówimy po prostu "Uniwersalna Energia Życiowa". W wielu różnych tradycjach, religiach czy filozofiach ta sama energia jest określana jako: Chi u Chińczyków, Ka w starożytnym Egipcie, Mana przez Kahunów, Prana przez Hindusów, czasami też jako Światło, Duch Święty, Esencja, bioenergia, itp. Reiki jest japońską techniką redukowania stresu i osiągania relaksu co wspiera proces zdrowienia. Praktyka ta polega na układaniu rąk na pacjencie. Bazuje na idei niewidzialnej "energii życiowej" przepływającej poprzez nas co utrzymuje nas przy życiu. Jeśli zdarzy się, że mamy niski przepływ "energii życiowej" wtedy jest bardziej prawdopodobne, że będziemy chorzy bądź odczuwali duży stres. Kiedy natomiast przepływ "energii życiowej" jest wysoki czujemy się spokojni, zrelaksowani i zdrowi. Sesja Reiki jest odczuwana jako wspaniałe, pełne blasku promienie płynące do pacjenta i dookoła niego (choć oczywiście jest to bardzo indywidualne, może wystąpić uczucie ciepła, gorąca, zimna, mrowienia). Reiki uzdrawia całą osobę włączając w to ciało, emocje oraz uczucia, umysł i ducha dając wiele korzystnych efektów jak relaks, uczucie spokoju, ochrony i ogólnego dobrego samopoczucia. Wielu pacjentów zgłasza wspaniałe rezultaty. Reiki jest prostą, naturalną i bezpieczną metodą duchowego uzdrawiania. Reiki skutecznie pomaga w przypadkach wszystkich chorób dając zawsze dodatkowe korzyści. Współpracuje z innymi medycznymi bądź terapeutycznymi technikami w łagodzeniu ubocznych efektów i wspieraniu powrotu do zdrowia. Korzystanie z Reiki nie zależy od zdolności intelektualnych czy rozwoju duchowego i dlatego jest dostępne dla każdego. Reiki stosowało z powodzeniem już tysiące ludzi w każdym wieku i okolicznościach. Reiki jest energią przenikającą wszystko, co istnieje. Jest Uniwersalną Energią Życiową, uzdrawiającą siłą miłości. Reiki jest skuteczne także wobec zwierząt i roślin. .............Zabiegi indywidualne Reiki.

Dla enegii Reiki nie ma ograniczeń czaso przestrzennych dlatego też można przyjąć Reiki na odległość,
Wszystkie przesyły są z zachowaniem wszystkich etyk energetycznych,

kursy odbywają się stacjonarnie - Katowice,oraz w systemie wysyłkowym teren cała Polska i zagranica,


Darmowe przesyły ReiKi są raz w miesiącu,
terminy na stronie Firmy w zakładce darmowe przesyły energii Reiki,

Obowiązują aktualne ceny kursów na stronie Firmy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Telefon: +48... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry