Szczegóły ogłoszenia

Witam,

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą :)

Oferuję pomoc psychologiczną i wsparcie duchowe w rozwiązywaniu trudnych problemów natury osobistej, finansowej czy zdrowotnej. Karty Tarota jako doskonałe narzędzie pomagają określić przyczyny niepowodzeń i nową drogę, którą warto obrać. 

Wystarczy, że wyślesz mi opis aktualnej sytuacji, imię oraz oczywiście pytania jakie chcesz zadać. Otrzymasz zwrotnego maila z informacja o terminie otrzymania odpowiedzi oraz wycenę pytań. Wróżeniem i pomaganiem przy udziale kart Tarota zajmuję się od ponad 10 lat. Wykorzystuję do tego zdobyte doświadczenie, a także wiedzę psychologiczną. Jestem samoukiem, wypracowałam własny warsztat, który pomaga mi całościowo spojrzeć na problemy z jakimi przychodzą do mnie ludzie. Pracuję z kartami Tarota, kartami klasycznymi oraz Anielskimi. Oferuję również ciekawe rozkłady runiczne.
Wszystkie odpowiedzi otrzymujesz mailowo. Są przeze mnie szczegółowo opracowane. Lubię dawać konkretne, wyczerpujące odpowiedzi, ponieważ wiem, że takie podejście jest najkorzystniejsze i budzi zaufanie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i staram się jak najdokładniej przedstawić obraz jaki mi się pojawił. Proces ten wymaga skupienia, spokoju oraz ponadprzeciętnej wrażliwości. Wiem, że zależy Ci na tym by uzyskać jak najlepszą podpowiedź co zrobić w danej sytuacji. Pamiętaj, że rzeczywistość zależy od Ciebie. To co się dzieje to Twoje wybory i ich skutki. Gdy masz dylemat, nie wiesz jak postąpić wystarczy pytanie, abyś mógł poznać możliwe konsekwencje. Reszta należy do Ciebie. Jeśli wybierasz najlepiej jak potrafisz to w Twoim życiu będzie więcej szczęścia niż cierpienia. Odpowiedzi udzielam tylko i wyłącznie poprzez email, wynika to z moich cech osobistych i predyspozycji. Spotkania bezpośrednie i telefony rozpraszają mnie, co sprawia, że porady Tarota nie są tak dokładne. Moja praca wymaga skupienia i samotności, wtedy pracuję o wiele efektywniej i skuteczniej. Głównym celem Tarota jest dostarczenie Ci pozytywnego wparcia, pomoc w zauważeniu, że wiele rzeczy zależy od Ciebie i Twojej decyzji. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z własnej mocy i z własnych możliwości. Tarot może w tym pomóc.
  • Tarot pomaga:
  • rozwiązywać osobiste wewnętrzne konflikty oraz trudne relacje pomiędzy osobami
  • odnajdywać własną drogę i cele życiowe
  • jest pomocny w pracy z traumą
  • jest metodą projekcyjną – pokazuje ukryte motywy, marzenia, aspiracje
  • zmienia wyobrażenia o przeszłości i pozwala ukształtować przyszłość
  • daje lepszy wgląd w siebie

Kontakt z ogłoszeniodawcą


Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry