Hipnoza regresyjna w stylu LBL, reinkarnacyjna, regresja duchowa, radiestezja, portrety aury, oczyszczanie czakr, teleradiestezja, sesje na Skype

Szczegóły ogłoszenia

Witam serdecznie. Jestem Arkenas. Ponad 20 lat interesuję się oraz zajmuję rozwojem duchowym, ezoteryką, zagłębianiem świata duchowego, dusz, reinkarnacji etc.
Chciałbym Ci zaproponować spotkanie oraz sesję do życia między życiami oraz poprzednich wcieleń. Jest to sesja regresji hipnotycznej – hipnoza regresywna prowadzona w komfortowej, bezpiecznej formie przez Skype (czy inny, preferowany dla Ciebie sposób, jest również możliwość spotkania osobistego). Podczas sesji jest możliwość uzyskania informacji, zrozumienia celu swojego życia, przyczyn obecnych problemów, a przede wszystkim transformacji wewnętrznej, dziejącej się na poziomie duszy. Inspiruję się w swojej pracy takimi badaczami życia między życiami, jak Michael Newton, Robert Schwartz, jak również filozofią wschodnią, buddyzmem, hinduizmem etc. Jednak przede wszystkim własnymi doświadczeniami, praktyką, przemyśleniami oraz mistycznymi wglądami, zrozumieniem, którego dokonałem na przestrzeni wielu lat podążania drogą własnego, świadomego rozwoju duchowego, poszerzania świadomości, zrozumienia praw duchowych przyczynowo-skutkowych, czy innych.
Podczas tego typu regresji masz szansę dowiedzieć się takich rzeczy jak:
- Jakie były Twoje poprzednie życia i jaki jest ich wpływ na Twoje obecne życie?
- Dlaczego masz takie a nie inne życie? Jaki Twoja dusza miała w tym cel?
- Jaką karmę posiadasz z poprzednich wcieleń i w jakim procencie została ona przerobiona do obecnego momentu? Jak wypalić karmę, która została Ci do przerobienia i jakie są prognozy dotyczące jej wypalenia?
- Jakie jest źródło Twoich obecnych problemów i jaki jest sposób na ich rozwiązanie?
- Jaką drogą powinieneś podążać w życiu?
- Co się dzieje pomiędzy Twoimi wcieleniami (w tzw. Świecie Dusz)? Czym zajmuje się Twoja dusza w Twoim Prawdziwym Domu? Jakie są jej cechy i zdolności?
- Kim są wyższe istoty, które się Tobą opiekują? Kim jest Twój Przewodnik 
Duchowy?
- Kto należy do Twojej grupy dusz (najbliższych Tobie dusz) i czy znasz te osoby w obecnym życiu? Kto jest Twoją główną Bratnią Duszą? 
- Czy żyłeś tylko na Ziemi, a może również w innych światach?
a także wiele innych cennych informacji (w czasie sesji możesz zadawać dowolną ilość pytań na każdy temat).
Istnieje także możliwość zajrzenia w przyszłość (w obecnym wcieleniu lub do możliwych przyszłych wcieleń), czyli tzw. progresja hipnotyczna.
- Doświadczyć siebie jako nieśmiertelnej duszy, zrozumieć karmiczne prawa przyczynowo-skutkowego w Twoim życiu, jak i wiele innych.
Oprócz tego prowadzę sesje doradztwa duchowego, podczas którego zajmujemy się rozwiązywaniem Twoich problemów duchowych. Czasem nie jest potrzebna stricte sesja, o ile właśnie rozmowa. W takim wypadku jak najbardziej mogę Ci pomóc, doradzić, wesprzeć rozmową, dać nowe spojrzenie na sytuację, z perspektywy duchowej, duszy, z poszerzonej percepcji.
Podczas spotkania z zakresu doradztwa duchowego korzystam również z mojej intuicji, zdolności jasnowidzenia, jasnoodczuwania, posiłkuję się również różnego typu metodami, czy technikami, jeżeli zachodzi taka potrzeba.
Wykonuję również analizy psychometryczne z użyciem wahadełka radiestezyjnego. Radiestezja, którą proponuję wykonywana jest na odległość (stąd też nazwa teleradiestezja lub też radiestezja mentalna). Za pomocą wahadła radiestezyjnego możliwe jest wykonywanie następujących pomiarów i badań:
- Analiza psychometryczna – w tym analizy duchowe, energetyczne, jak również analizy fizyczne, analiza rozwoju duchowego, związku, relacji, czy różnego typu i rodzaju analizy nie wymienione powyżej,
- Analiza energetyczna osoby, jej aury, czakr, energetyki:
- Odpowiedzi z wahadła na różnego typu pytania, czy zagadnienia:
* odpowiedzi z wahadła na konkretne pytanie,
* analiza procentowa, liczbowa itd.
* i inne.
Tworzę również indywidualne obrazy aury, portrety aury na podstawie dostarczonego zdjęcia. Obrazy aury wykonuję w programie graficznym i zawierają one wszystko, co odbieram podczas odczytu intuicyjnego oraz jasnowidzącego. Wykonuję również analizy energetyczne, intuicyjne osoby, jej duszy, energetyki, wnętrza etc.
- Obraz aury ziemskiej wykonanej w programie graficznym
- Opis wszystkiego, co przychodzi do mnie wraz z postrzeganiem aury danej osoby
- Przekaz intuicyjny dołączony do opisu aury danej osoby
- Aura zawierać może znajdujące się w pobliżu istoty, dusze, energie etc.
- I inne.

Astrologia. Wykonuję indywidualny kosmogram urodzeniowy, uwzględniający ułożenie planet w znakach, domach, wzajemne aspekty planet, osie, punkty umowne etc. Jak również horoskop partnerski, czyli astrologia porównawcza, czy też astrologia uwzględniająca możliwości wydarzeń życiowych w konkretnym zakresie czasu, uwzględniająca tranzyty planetarne i inne wartości.
- Horoskop kosmogram urodzeniowy – astrologia natalna
- Horoskop kosmogram porówawczy – relacje, związki, etc
- Kosmogram wydarzeniowy – astrologia wydarzeniowa, związana z danym wydarzeniem etc
- Uwarunkowania energetyczne pod względem astrologii na dany okres czasu, które mogą dotyczyć różnych sfer:
* miłość, związki, relacje
* pieniądze, kariera zawodowa, biznes
* zdrowie psychiczne oraz fizyczne
* różnego typu sytuacje życiowe, rozwiązywanie problemów etcOczyszczanie aury, czakr, kanału czakrowego. Wykonuję oczyszczanie czakr (czakramów), aury, energetyki, kanału czakrowego, zarówno oczyszczanie ogólne, jak również indywidualne.
- Oczyszczanie aury
- Oczyszczanie czakr, kanału czakrowego
- Oczyszczanie indywidualne
- Specjalne, niestandardowe działania związane z oczyszczaniem

Dodatkowo prowadzę medytacje, tworzę nagrania z medytacjami prowadzonymi, czy też specjalnymi, dostosowanymi indywidualnie pod daną osobę specjalnie przygotowanymi nagraniami etc. Jest wiele możliwości, które mogę zaproponować, w zależności od przypadku, osoby, tego, co jemu/jej jest aktualnie potrzebne, pomocne.
Oprócz tego oferuję indywidualne działania ezoteryczne, doradztwo duchowe, wsparcie emocjonalne, nakreślanie drogi, którą chcesz podążyć i wiele innych.
Indywidualne działania z zakresu ezoteryki, rozwoju duchowego dostosowuję w zależności od Twoich potrzeba i tego, co jest Ci w danej chwili potrzebne, niezbędne, pomocne.

Jeżeli zainteresowało Cię to, o czym piszę, zapraszam Cię serdecznie na moją stronę internetową:
http://instytutduszy.pl


Jak również do kontaktu:
E-mail: kontakt@instytutduszy.pl

Tel.: 518 589 114

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Telefon: 518... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry