Szczegóły ogłoszenia

Zapraszam na jednodniowe warsztaty indywidualne oraz grupowe budowy generatora biowtalnej energii pranicznej . Każdy uczestnik warsztatów wykona własny generator ,który zabierze ze sobą do domu. Dla uczestników będzie również dostępna do korzystania bez ograniczeń komora biowitalna ,której zadaniem jest przywrócenie struktury energetycznej w ciele na polu kwantowym.

W trakcie warsztatu przewidziane są przerwy na herbatę i lekkie posiłki, a także przerwa obiadowa/catering .Posiłki nie są wliczone w cenę kursu, pokrywają je uczestnicy samodzielnie; na sali dostępne będą herbaty .
W miesięczniku „Wróżka” z Maja 2017, znajduje się artykuł o wyżej wymienionym generatorze.

kontakt i rezerwacja
plasmapen@gmail.com
889 990 909

Czym jest generator ? - jest urządzeniem, które transformuje szkodliwe energie z naszego otoczenia w wartości pozytywne .Urządzenie emituje subtelną, biowitalną energię skalarną, wzmacnianą przez kryształy kwarcu, przenikającą całą naszą przestrzeń i przekazuje ją osobom, roślinom oraz zwierzętom przebywającym w jego pobliżu w promieniu do 27 m.
Energia, o której mowa, to kosmiczna energia, zwana też biopsychologiczną czy biowitalną energią organizmu - wszechobecną siłą, energią przenikającą cały wszechświat oraz otaczającą wszystkie żywe istoty, płynącą przez kosmos i utrzymującą funkcjonowanie całej siatki – matrycy istnienia. Energię tę nazywano Orgonem, Praną ,Chi, Eterem, Pramaną, Plazmą, Energią Życia, Bożą Siłą, Energią punktu zerowego. Energia orgonu jest inteligentną energią wyższego rzędu, przenikającą materię. Generator można przyrównać do mechanicznego bioenergoterapeuty.

Doktor W. Reich podaje, że zatory w swobodnym przepływie owej siły powodują blokady w ciele oraz dysharmonię - czyli choroby. Rolą generatora jest jej subtelne zharmonizowanie w ciele, jak i środowisku nas otaczającym. Urządzenie powoduje równomierne rozprowadzenie energii we wszystkich kierunkach w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Wytwarza wibracje identyczne, jak rezonans przyrody, który jest najlepiej wyczuwalny, kiedy jesteśmy np: przy wodospadzie, nad brzegiem oceanu lub też wśród bujnej roślinności natury. To właśnie ten rezonans ma właściwości lecznicze. Każda choroba w organizmie jest dysharmonią, którą należy skalibrować do stanu właściwego, zgodnego z matrycą zdrowia. Generator posiada specjalne cewki, które pobierają energię z eteru i powodują jego zagęszczenie na określonym obszarze. Taką rolę ma generator plazmy. Ta subtelna energia skupiona w danym miejscu powoduje, że osoba, która znajduje się w zaczyna się kalibrować, a jej ciało powoli zacznie wibrować zgodnie z tą matrycą zdrowia zapisaną w kodzie DNA Cały proces zachodzi zgodnie z prawem rezonansu. Organizm, który jest w dysharmonii,dostraja się do uporządkowanej energii biowitalnej. Uruchomienie i zasada działania Ciekła plazma ,którą zalewamy generator – to gaz w stanie nano, w którym zanurzone są cewki. Atomy tworzą skupiska, ale są jednocześnie oddzielone od siebie. Promieniują energią , która jest właśnie uporządkowaną energią tworzenia. Generator uruchamia się zaraz po zalaniu ciekłą plazmą oraz prawidłowym ustawieniu względem pola magnetycznego ziemi. Podobnie aktywuje się akumulatory, które wymagają również zalania wodą destylowaną.

Potrójny rdzeń generatora zasilany jest przez cewki zanurzone w ciekłej plazmie. Do wykonania cewek i rdzenia został użyty drut miedziany o przekroju 1,6mm. Każda cewka składa się z 27 zwoi. Ilość zwoi można dowolnie zwiększać o wielokrotność liczby 9 w celu zwiększenia zasięgu oddziaływania. Sam rdzeń przypomina triskelion - celtycki symbol równowagi, znany jako reprezentujący świętą trójcę i wieczny cykl życia oraz twórczą energię żeńską, przenikającą cały kosmos. Symbolika ta również jest interpretowana jako monada i znana w innych starożytnych tradycjach chrześcijańskich, buddyjskich,hinduskich czy słowiańskich od wielu tysięcy lat. W dolnej części urządzania znajduje się mosiężny indykator, pełniący rolę transmitera na potrzeby konwencji mentalnej np. podczas modlitwy lub medytacji . Element został odwzorowany z pracującego w energii białego światła wahadła Isis, znalezionego w Egipcie, prawdopodobnie przez Andre Bovisa - twórcę skali pomiarowej energiisubtelnych. Wahadło Isis jest używane przez radiestetów, naturoterapeutów na całym świecie. Transmiter wyposażony jest w elementy czterech baterii (talerzy). Element ten jest niepodatny na korupcję – promieniowanie, stąd absolutna synchronizacja i kompatybilność w systemie generującym energię biowitalną . Urządzenie pełni również rolę odpromiennika od występujących zakłóceń smogu elektromagnetycznego, szczególnie w dużych miastach. Do Generatora dodany jest kompas, służący do prawidłowego ustawienia generatora względem pola magnetycznego ziemi, na 310 stopni w kierunku zachodnio-połnocnym,co zostało sprawdzone radiestezyjnie przez niezależnych radiestetów. Generator po zalaniu ciekłą plazmą osiąga wartość od 40000-78000 jednostek w skali Bovisa, w zależności od ustawienia względem pola magnetycznego ziemi .

Poniżej właściwości generatora, podane na podstawie metafizycznych obserwacji własnych oraz osób korzystających z tego typu urządzeń, opisujących swoje doświadczenia
- Bardzo silny odpromiennik przed smogiem elektrycznym radius 27 m
- Wzmacnia i regeneruje siły witalne organizmu - Harmonizuje i regeneruje pole ludzkiej Aury
- Odblokowuje przepływ energii w organizmie co zapobiega chorobom
- Poprawia sen - Chroni naszą przestrzeń przed nisko wibracyjnymi energiami z płaszczyzny astralnej
- Odblokowuje i harmonizuje czakry oraz meridiany
- Wspomaga medytację - Generator transformuje negatywną energię DOR - szkodliwą dla środowiska, na energię pozytywną POR - życiodajną (Prana /Orgon /Plazma).

Prekursorami naturalnych metod leczenia energią biowitalną byli: dr Georges Lakhovski, dr Wilhelm Reich, Nikola Tesla, Raymond Rife, Edgar Cayce .

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Telefon: 889... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry