CZAKROTERAPIA - praca z czakrami

Szczegóły ogłoszenia

CZAKRY to centra energetyczne w ciele człowieka, które są jednocześnie odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami energii. Wyróżnia się 7 głównych czakr biegnących wzdłuż kręgosłupa oraz mnóstwo rozmieszczonych w różnych częściach ciała.

Czakry są związane z kolorami, kamieniami szlachetnymi, zapachami, ziołami i te rzeczy mogą być użyte jako narzędzia do dotarcia do nich oraz do ich harmonizowania czy pobudzania. Czakry przypominają kształtem lejki, kielichy kwiatów. Z ich środka wychodzi łodyżka do głównego kanału energetycznego w kręgosłupie zwanego SZUSZUMĄ.
Kiedy otwieramy i harmonizujemy nasze czakry stajemy się bardziej świadomi życia, nasze życie staje się łatwiejsze, bardziej produktywne oraz bardziej pasjonujące, zdajemy sobie sprawę, że w życiu na wszystko jest pora i rozumiemy dlaczego doświadczamy różnych rzeczy, różnych uczuć, stajemy się w pełni tym kim jesteśmy.

na kursie nauczysz się diagnozy, sprawdzania czakr, wielu technik pracy z czakrami oraz sposobów dbania i zabezpiecznie ich

Na kurs można umówić się indywidualnie w każdym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu. Kursy w Centrum Naturoterapii prowadzone są indywidualnie lub w małych grupkach dla komfortu kursantów dostosowane do potrzeb i preferencji.

Serdecznie zapraszam

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Telefon: 781... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa ...

  • Sprawdź usługę lub przedmiot przed dokonaniem zapłaty
  • Sprawdź w internecie czy osoba lub firma, która zamieściła ogłoszenie faktycznie istnieje
  • Nie udostępniaj swoich danych osobowych innych niż konieczne
Do góry