Floating Facebook Widget

Odczytywanie Mapy Życia (sesje online)

Odczytywanie Mapy Życia (elementy coachingu, psych. procesu, astrologii)

Mam na imię Iwona. Studiowałam socjologię, psychologię procesu, coaching i nieruchomości, a nawet mam certyfikat profesjonalnego baristy….z miłości do kawy :-) Obecnie mieszkam na Malcie, pracuję zdalnie. Uwielbiam podróże, szczególnie do magicznych “Miejsc Mocy” (Ggantija Temples – Gozo, Glastonbury – Anglia i wielu innych, o których przeczytasz na moim blogu).

Sesje ze mną mają na celu Odczytanie Historii Twojego Życia, zatrzymanie się na chwilę w punkcie, w którym jesteś, zobaczenie możliwie Całego Obrazu i dostarczenie Ci strategii do pójścia dalej, integracji doświadczeń, czasem przyjrzenia się traumom, czy trudnym doświadczeniom, które nadal Cię blokują. Inspiruję się buddyzmem, psychologią procesu, coachingiem, astrologią.
Według alchemików naszym rozwojem rządzą trzy procesy: czernienie (nigredo) – stan zastany, to co nas blokuje, “utrudnia życie”; wybielenie (albedo) – proces oczyszczania, oparty na medytacji i pracy z własną wyobraźnią (imaginatio) i w końcu czerwienienie (rubedo) – gdy ciężki pierwiastek staje się złotem, bezcennym kruszcem duchowego rozkwitu. Alchemia zmiany…taki coaching proponuję…alchemia transformacji…
Coaching jest towarzyszeniem w zmianie. Innovare (łac.) – innowacja – odnawiać

Związki, zdrowie, praca, finanse, zmiana kierunku zawodowego - te sesje pomogą Ci dostrzec całokształt Obrazu Twojego Życia w tym momencie, zobaczyć blokady i znaleźć zasoby i strategie, by ruszyć w dalszą Podróż.

Sesja trwa 1,5 godziny. Przed umówieniem się, proszę miej przygotowaną datę urodzenia, godzinę urodzenia (DOKŁADNĄ) i miejsce urodzenia.
Koszt: 200 zł
Kontakt:
+35679087676 (Malta) ininspiroart@gmail.com
Miejscowość:
Strona internetowa: www.ininspiroart.wordpress.com
Data dodania: 2019-02-06
Data wygaśnięcia: 2020-02-06
Ilosc wyświetleń: 540
Wszystkie ogłoszenia użytkownika