Numerologia firmy

Często w książkach i internecie na stronach ezoterycznych możemy przeczytać o numerologii. Ci z nas, którzy studiują symbolikę, wiedzą jaką energię mogą przynosić liczby. Biorąc to pod uwagę, możemy założyć w jaki sposób będzie prosperować nasza firma i czego możemy się po niej spodziewać. Liczby mogą skłaniać do rozsądnych rozwiązań w prowadzeniu działalności. Badając symbolikę liczb, możemy też zrozumieć, w jaki sposób symbole podpowiadają właściwe decyzje w biznesie. Liczby nie mogą pomóc uniknąć trudności, bo zawsze będą jakieś problemy, ale znając ich naturę, możemy coś zmienić, spojrzeć na to z drugiej strony. Być może ich energie nauczą nas czegoś nowego.
Czy pamiętasz datę utworzenia swojej firmy? Jeśli tak, to dodaj wszystkie cyfry w dacie „narodzin” firmy, a potem zredukuj otrzymany wynik do jednej cyfry. Poznasz liczbę Drogi Życia swojej firmy, a dzięki temu dowiesz się co oznaczają energie jej punktu orientacyjnego.

Przykład: jeśli twoja firma została zarejestrowana;
dnia 02.02.2010
2 + 2 + 2 + 1 = 7
Droga Życia firmy to 7.

Drugi przykład;
15.03.1991
1 + 5 + 3 + 1 + 9 + 9 + 1 = 29
2 + 9 = 11 1 + 1 = 2
Na biznes wpłynie cyfra 2.

Jeśli Droga Życia firmy to liczba;
1 – potencjał firmy jest ogromny, a sama firma niesie ze sobą energię optymizmu. Oznacza to, że ​​jako właściciel firmy musisz do samego siebie podejść w ten sam sposób. Reklama nie może zawierać ciemnych i ponurych tonów, alni barw. Wnętrze powinno robić oszałamiające wrażenie bogactwa. Aby uzyskać zwrot finansowy, potrzebujesz wcielania w życie kilku pomysłów jednocześnie. Staraj się właściwie regulować dochody, bo jest ryzyko bankructwa z uwagi na fakt, że wydatki mogą przekraczać dochód, albo pieniądze rozejdą się na inne cele. Unikaj konfliktów z ludźmi, nie generuj wewnątrz firmy zazdrości i rywalizacji. W firmie z wibracją 1 nikt nie może walczyć o tytuł „lizusa”. W losie firmy „misja” odegra ogromną rolę. Kredyty należy brać tylko w trudnych sytuacjach – czasach dla firmy. Oczywiście możesz wziąć z firmy tyle pieniędzy, ile chcesz, tylko zderzenie z ważnymi ludźmi może cię zagonić w ślepą uliczkę. Zatem sam musisz znać prawo, kontrolować sytuację i wydarzenia, aby być uważanym za autorytet, który może udzielić porady. Energia tej liczby będzie naciskać na organizację oddziałów i franczyz.

2 – firma z możliwościami kontaktów z zagranicą, współpracy z kontrahentami z zagranicy. Praca w kraju, w którym jest zarejestrowana wyjdzie w mniejszym stopniu. Oczywiście powinno się właściwie wydawać pieniądze, nie skupiać się tylko na nich. Firma odczuje twoje psychologiczne wzloty i upadki – jeśli czujesz się źle, to firma może nie utrzymać się. Zwłaszcza, jeśli nazywasz swoją firmę swoim imieniem lub zawiera w nazwie twe imię w choćby skróconej formie. Problemy finansowe mogą wynikać ze złych inwestycji, więc zanim coś kupisz, zastanów się milion razy, czy tego potrzebujesz. Aby w pełni zabezpieczyć się przed wszelkimi przeciwnościami losowymi, przygotuj się na trzymanie kapitału w banku, oprocentowanie roczne. Pomoże to firmie funkcjonować, ponieważ czasami może nie przynosić żadnych dochodów lub będzie wymagała dużych inwestycji. Rozwijaj swoją firmę powoli, ale jeśli będziesz nad nią dobrze pracował, możesz spodziewać się korzystnego wzlotu. Firma z takim numerem to twoje dziecko, powinieneś dbać o nią, ciepło o niej myśleć. Oczywiście będą takie momenty, kiedy wyda się, że pomysły rozwijają się zbyt powoli i nie generują żadnych dochodów. Aby firma mogła się rozwijać, bądź ostrożny w wyborze partnera biznesowego, bo może stać się twoim talizmanem lub przekleństwem.

3 – firma urodzona pod wpływem danej liczby dołoży wszelkich starań, aby przynieść ci dochód, a sukces będzie następował jeden po drugim. Problem może być taki, że firma może stać się obciążeniem dla twojego zdrowia, ponieważ będzie wymagać coraz więcej nakładów energetycznych. Zawsze będą pieniądze, tylko ich wpływ będzie skokowy. Ostrożnie wchodź w relacje z tymi, którzy chcą ci pomóc. Firma emituje tyle energii, że wszyscy będą myśleć, iż jest „kopalnią złota”. Wszyscy będą chcieli znaleźć się w jej pobliżu. Możesz rozwiązać wszystkie problemy finansowe. Będziesz mógł wiele zrobić, ponieważ sama firma staje się generatorem energii i dawcą. Przyjdzie też czas, kiedy nadejdą opóźnienia i rozczarowania, a nawet przeszkody. Wszystko po to, aby energia zgromadziła się i eksplodowała z nową siłą. W tym momencie, gdy firma wchodzi w „czarną przestrzeń”, powinieneś zacząć „myśleć inaczej”, wprowadzać innowacje, zmienić stare, a wtedy możesz liczyć na sukces. Twoja firma musi stale badać rynek, wprowadzać nowe pomysły i kojarzyć się z młodymi ludźmi, dawać im coś obiecującego. Energia firmy jest dostosowana do osiągnięć i kreatywnych myśli, więc zatrzymanie się w jednym miejscu doprowadzi do zniszczenia i upadku.

4 – wszystko zaczęło się od tego, że miałeś chęci … tak zaczyna się legenda twojej firmy. Najpierw pojawił się kapitał, albo obiecujący pomysł, więc trzeba dać sobie czas, aby firma nabrała kształtów, była widoczna. Taka firma jest dobra do nauczania – może nauczać czegoś nowego, łączyć się ze stowarzyszeniami, poznawać nowych ludzi, walczyć się z problemami społeczeństwa, zwłaszcza z problemami dzieci. Ponadto taka firma może komunikować się z politykami i budować swój kapitał wpływający na ten obszar. Ogólnie rzecz biorąc, liczba cztery daje mnóstwo możliwości zarobków – tylko trzeba te możliwości potrafić dostrzec. Aby firma ruszyła, trzeba samemu poprawnie podejść do wszystkich problemów, zwłaszcza biurokratycznych. Nie można narażać się na ryzyko kontroli, bo będzie czekać na ciebie na każdym rogu. Źródło siły takiej firmy leży w przestrzeganiu prawa. Nie myśl, że firma natychmiast przyniesie ci duży zysk, że stanie się kurą znoszącą złote jajka. Nie! Taka firma jest nastawiona na sukces i karierę, więc napełniaj ją coraz bardziej solidnymi pomysłami. Oczywiście równowaga duchowa także musi być obecna, czyli dawaj nie tylko sobie, ale i innym – działalność charytatywna mile widziana. Nawiasem mówiąc, firma będzie również zależeć od dobrze przeprowadzonych promocji i bezpłatnych akcji.

5 – jeśli chcesz nieustannie walczyć z konkurencją, otwórz firmę pod wpływem wibracji pięć. Przez długi czas będziesz musiał wykazać się cierpliwością i generować nowe pomysły. Jak wygrać i co zrobić, aby stać się najlepszym? Często konieczne jest zapomnienie o osobistych korzyściach dla dobra biznesu i stabilne inwestycje. Czasem te inwestycje nie do końca będą zrozumiałe. Pomoże to stać się najlepszym, ale tylko przez pewien okres. Jeśli twoja firma jest związana z telewizyjnym schow, to liczba ta przyczyni się do sukcesu. Dzięki takiej firmie pieniądze będą spadać z nieba, ale też tam wrócą. Nie poczujesz się bogaty, ale zyskasz wielu przyjaciół i znajomych, którzy pomogą ci wygenerować nowe pomysły. Ponadto przy takiej liczbie firma musi obawiać się kradzieży i to na wszystkich frontach, zarówno materialnych, jak i ideologicznych. Z taką energią firma jest nastawiona na wygrywanie i konkurowanie, więc bierz udział w konkursach i przetargach, bądź zawsze widoczny i aktywny. Jeśli będziesz wytrwale walczył przez długi czas, to los spojrzy na ciebie i da wielki prezent, który przyniesie ci trochę szczęścia – po prostu sprawi, że staniesz się legendą. Najważniejszą rzeczą jest śledzenie wydatków i konkurencji.

6 – ta liczba jest bardzo dobra dla zarobków i firma będzie miała duże szanse by zrobić. Konieczne jest jednak prawidłowe do nich podejście i wykorzystanie ich zgodnie z przeznaczeniem, dzielenie się zyskami z krewnymi. Tutaj oczywiście rodzina odegra pewną rolę, dlatego firma rodzinna działa również pod wpływem energii tej liczby. Nie oczekuj, że pożyczki będą niezbędną linią ratunkową. Pieniądze będziesz musiał zdobyć własnymi siłami lub od rodziny. Oczywiście zawsze powinieneś schowaną rezerwę. Firma, która urodziła się pod wpływem tej liczby, nie wygeneruje milionów, ale będzie stabilna. Oczywiście przygotuj się na kontakty z zagranicą. Nie skupiaj się na organizowaniu wizerunku firmy. Na jaką drogę powinna być kierowana taka firma? Przede wszystkim profil firmy, to pomoc – min. porady psychologiczne, finansowe lub prawne, pomoc w rozwijaniu talentów, pomoc potrzebującym. Podobnie wszelkiego rodzaju działania społeczne mogą odbywać się pod auspicjami tej liczby. Pomagając komuś, firma zyska większy szacunek, co oznacza sukces. Uważaj na pożyczki, bo w tym przypadku niosą negatywną energię niepewności. Nie bierz ich zbyt często.

7 – przed przystąpieniem do realizacji pomysłu powinieneś rozwinąć swój własny styl i wizerunek, i natychmiast dostroić się do najlepszej marki. Najpierw będziesz pracował na swoje imię, a nazwa firma będzie pracować na ciebie. Z taką liczbą możesz stać się kimkolwiek, zarówno sprzedawcą, jak i politykiem. Najważniejsze we wszystkim być najlepszym i oryginalnym. Zmień wszystko – szczególnie w sobie, zaczynając od słownictwa i kończąc na tym, jak wyglądasz. Oczywiście sama firma zachęci cię do zarabiania pieniędzy i możesz zarabiać na swoim pomyśle. Tutaj idea nie odgrywa roli, a rzeczywistość. Twoja firma powinna działać w taki sposób, że każdy produkt musi być wyjątkowy. Ludzie mają uwierzyć w to, że przyniesie im zadowolenie i szczęście. Ryzykujesz! Świetnie! Twoja firma czasami lubi czuć się dobrze, a ryzyko jest tutaj konieczne. Firma nie zadowoli się kimś, kto nie ma pomysłu, kto nie ma pieniędzy, bo można zbankrutować. Tutaj odpowiedzialność za prowadzenie biznesu jest bardzo wysoka. Siódemka obiecuje ci zarobki, ale nie wolno tracić odwagi już na samym początku.

8 – mnogość pomysłów i wskazówek! Nie będziesz miał czasu na usprawnienie wszystkich rzeczy, ponieważ dni będą dla ciebie zbyt krótkie. Tempo, w jakim musisz pracować, będzie bardzo aktywne i szybkie, więc bądź przygotowany na to, że nie będziesz miał czasu na spanie i jedzenie. Musisz być na bieżąco z trendami mody. Tylko wszystkie pomysły powinny być starannie przemyślane i opracowane, a wtedy przyniosą niesamowity dochód. Tutaj rolę odgrywa zarówno rozum, intuicja, jak i przypadek. Ciągle trzeba poszerzać horyzonty i szukać tego, co zainspiruje. Praca bez przekonania nie przyniesie rezultatów – jeśli nie jesteś gotowy na poświęcenie czegokolwiek, to nie oczekuj rezultatów. Oczywiście spotkasz się z ograniczeniami finansowymi, tylko to jest tymczasowe zjawisko. Te sytuacje dają ci po prostu możliwość relaksu, nauki, czytania nowych książek, aby później wykorzystać te informacje. Uważaj, bo otwierając firmę pod wpływem ósemki, powinieneś uważać na nieszczęśliwy wypadek. Może wydarzyć się jednak nie u ciebie, a u kogoś bliskiego, na przykład ważnego pracownika firmy lub kogoś, kto musiał podpisać ważną umowę. Ogromny przepływ energii tworzy napięcie, które w naturalny sposób wpływa na wszystkich wspólników. Zatem, aby firma działała prawidłowo, każdy od czasu do czasu musi mieć wolne, by móc się zrelaksować.

9 – ta liczba daje pewność, że wszystko jest możliwe. Aby jednak poprawić swoją sytuację finansową, konieczna jest długa i wytężona praca. Jak długo muszę pracować na sukces? Czy odnajdę ten sukces? – możesz zadawać sobie takowe pytania. Spokojnie, nie zapraszaj strachu do swojego życia. Nie doprowadzi to do niczego dobrego, a jedynie do nieszczęścia. Aby odnieść sukces, potrzebujesz schematów zaprojektowanych dla twojego trybu i ogólnie dla wszelkich pomysłów, które chcesz wdrożyć. Nawet takie szczegóły, jak księżyc w pełni i księżyc w nowiu, powinny być uwzględnione w schemacie działań, bo twoja firma zależy bardziej od ciał niebieskich, niż od tych urodzonych pod wpływem innych liczb. Naucz się nie wydawać zbyt dużo pieniędzy na bezużyteczny biznes. Jeśli przekażesz darowiznę na rzecz domu dziecka, to twoja firma otrzyma dodatkową energię, aby wszystko szło zgodnie z planem. Każdy kreatywny projekt będzie rozwijał się w tej firmie. Pracuj nad popularnością – pojawiaj się wszędzie, na każdym bankiecie, a wtedy zostaniesz zauważony. Ta liczba przynosi firmie bardzo przydatną rzecz – możliwość szybkiej regeneracji po stracie. Błędy finansowe oczywiście mogą wystąpić, ale ich przyczyny szukaj głęboko w sobie. Takie straty będą bardziej naznaczone karmą, a to oznacza, że jeśli nie postąpisz właściwie, to negatyw pojawi się w twej firmie. Często alkohol jest winny wielu problemom, więc kontroluj jego ilość, nie uzależniaj się. Staraj się nie ryzykować. Ryzyko w twojej firmie nie opłaci się. Zawsze najpierw wszystko rozważ, a potem działaj.

autor: Emma Lange

https://emma-lange.pl
https://kalendarzbiodynamiczny.pl
 
Do góry