Czy istnieją Kontrakty duszy i jak je rozwiązać…

Każdy z nas przynosi z poprzednich wcieleń, stare kontrakty duszy, które w tym życiu zaczynają być znowu aktywne lub będą dopiero aktywowane. Najczęściej są to kontrakty z osobami z naszej najbliższej rodziny. Często są to rodzeństwo, nasz partner, rodzice, dzieci, ale może tez to być pracodawca, pracownicy, sąsiedzi, przyjaciele itp.

Wszystkie te kontrakty powstały w bardzo odległych czasowo wcieleniach i mają związek z tamtym życiem, przerabianymi wtedy lekcjami, zależnościami między ludzkimi, naszymi potrzebami itp. Te zależności wynikające z aktywnych naszych kontraktów mają bezpośredni wpływ na obecne plany naszego życia, to co się w nim dzieje, z kim jesteśmy, albo gdzie jesteśmy, co robimy, a czego nie możemy zrobić, dlaczego tracimy akurat to a nie tamto. Ze względu na to, że wszystkie nasze duchowe Kontrakty zapisane są w naszej Kronice Akashy tam też muszą być rozwiązane.

Prawie każdy z nas zna kogoś, jakiegoś człowieka, który zakończył swój związek partnerski, a pomimo tego nie potrafi tak naprawdę rozstać się ze swoim partnerem. Czasami nawet jeszcze po kilku latach partnerzy takiego związku nie są wolni od siebie. Taką sytuacje tworzą właśnie aktywne stare kontrakty duszy, które niestety nie są oczyszczane z automatu po zakończeniu karmicznych prac. Kontrakty te są przechowywane przez wieki w naszej Akasha ze względu na przysięgi towarzyszące tym kontraktom, złożone na poziomie duszy. Przysięgi te są jakby strażnikami trzymającymi te kontrakty w ciągłej aktywności. By uwolnić siebie od tych duchowych kontraktów musimy się uwolnić od emocjonalnych przysięg. Zlekceważy się te przysięgi, może się zdarzyć, że w następnym wcieleniu znowu spotkamy ta samą dusze, takie lub podobne sytuacje i będziemy po raz kolejny te same prace karmiczne wykonywać, gdyż zapisane kontrakty w księdze Akashy są wciąż aktywne i do energetyzowywane przez aktualne wciąż aktywne przysięgi.

Wszystkie kontrakty naszej duszy są naszym spadkiem po innych wcieleniach, realizujemy je w tym życiu i nie wiemy, dlaczego. Nasze życie i zobowiązania, „ciężkie” życie może tylko wtedy się zmienić, kiedy zostaną wymazane, rozpuszczone, rozwiązane zapisane w naszej Akashy. Odwołanie wszelkiego rodzaju przysięg i dopełnienie kontraktów uzdrawia nas i nasze życie w tym i przyszłych wcieleniach.

Istnieje wiele rodzajów przysiąg i kontraktów. Do nich należy między innymi:

- przysięgi naprawienia wyrządzonej krzywdy
- przysięgi ratowania kogoś lub czegoś
- przysięgi służenia komuś po swoją wieczność
- przysięgi śmierci za swoją ojczyznę
- przysięgi wierności komuś, czemuś lub religii
- przysięgi oddawania swoich pieniędzy i majątku
- przysięgi ubóstwa ze wzg. na …
- przysięgi samotności
- przysięgi zemsty
- przysięgi ciągłego złorzeczenia i rzucania klątw
- przysięgi zawierania ciągle nowych kontraktów
- i wiele innych przysięg, które nie sposób wszystkie tutaj przytoczyć

Do tego procesu, oprócz kontraktów duszy zapisanych w kronice Akashy, nalezą również zapisane na poziomie duchowym klątwy, złorzeczenia, jak i zaciągnięte długi karmiczne, no i inne zależności, które tutaj nie zostały wymienione. Bardzo często, podczas zawierania kontraktów przez dusze, następuje „zastawianie” (jak w banku) części duszy, następuje wymiana części duszy lub następuje blokada części duszy. Na pewno każdy z Was, jeżeli nie osobiście to ze słyszenia zna kogoś, kto nie ma radości życia, brakuje mu szczęścia, brak mu poczucia humoru lub pewności siebie. Taki stan jest efektem oddania w zastaw części duszy.

Należy tez zaznaczyć, że istnieją również energetyczne zobowiązania między dwojgiem ludzi. Do tego typu zobowiązań należą relacje między partnerami, między rodzicem a dzieckiem, między pracodawcą a pracownikiem, między sąsiadami itp. Łącza energetyczne tych powiązań najczęściej ulokowane są w splocie słonecznym i z reguły silniejszy pochlania naturalnie nieświadomie, od słabszego energie. W efekcie jeden czuje się wyśmienicie, a drugi jest ciągle zmęczony i jest mu zimno. Oczyszczenie i przerwanie tych energetycznych łączy daje możliwość samodzielnego funkcjonowania i poprawienia relacji partnerskich, bez względu na to, kogo to właśnie dotyczy.

Wszystko to, pomimo, że jest dla nas niewidzialne, ma olbrzymią moc energetyczną i bardzo duży wpływ na bieżące życie, ma wpływ na problemy codzienności, kłopoty partnerskie, brak pieniędzy, niezrozumienie w rodzinie, pracy czy szkole, niepowodzenia w życiu itp.

Dzisiaj, mając tą lub podobną wiedzę, jest sens te kontrakty zauważyć, zbadać i uwolnić się od nich. Sposobów jest kilka, najbezpieczniej jest zrobić to z osobą, która ma o tym wiedzę i choć trochę doświadczenia.

Jeżeli masz ochotę skontaktuj się ze mną, to pomogę Ci w oczyszczeniu i rozwiązaniu Twoich kontraktów, przysięg i innych negatywnych energii.

Krystyna Kwiecinski
www.magiauzdrawiania.pl
www.hooponopono.com.pl
Do góry