Floating Facebook Widget

Mistrzowski Umysł - warsztat sekretnych technik KY

* MISTRZOWSKI UMYSŁ *
intensywny mini-warsztat sekretnych technik Kundalini Yogi


PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI

5.10.2018, g. 19.00 – 21.45

Warszawa, ul. Bruna 11 (metro Pole Mokotowskie)
www.adishakti.eu

***
Zapraszam na cykl intensywnych zajęć, które wpłyną na Twoje życie, poprawiając i rozwijając Twoją osobowość i zmieniając twój umysł w 21 aspektach i jakościach.
Pierwsze 7 medytacji oczyści Twoją podświadomość i pomoże uwolnić się z ograniczających negatywnych uczuć i emocji.
Drugie 7 rozwinie Twoje talenty i predyspozycje.
Ostatnie 7 połączy Cię z Twoją duszą tak, abyś mógł/a w pełni doświadczać życia, kreując w nim harmonię, miłość i prosperitę.
***

5 października - BOSKI NEKTAR I UZDRAWIANIE

Na poziome ósmym będziemy pracować ze stanem „Rasa”, co oznacza uzdrawianie przez dotyk, spojrzenie i myśli. Przejdziemy przez 3 medytacje, które wytworzą Amritę. Kiedy ten nektar przez nas przepłynie, to staniemy się mniej impulsywni i będziemy działali z poziomu wyższej świadomości. Poziom ten otworzy nas na radość życia wynikającą z dojrzałości, mądrości i łaski. 

W pierwszej kriji będziemy pracować nad tym, aby ustabilizować otwartą sensytywność i balans. Rozwiniemy uważność dosłownie wszystkich komórek w ciele, włączając w to również aurę. 

W drugiej kriji będziemy utrzymywać stan przedmyśli, które przychodzą z umysłu i od innych. 

W trzeciej, finałowej kriji, stymulujemy osiem czakr uwalniając się w ten sposób od ograniczeń i impulsów naszego ego. Używamy Guru Mantry, aby rozpuścić te cechy charakteru, które blokują możliwość doświadczania naszej prawdziwej istoty. 

Zapraszam
WARSZTAT OTWARTY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

*** 
Czytając ten tekst, wejdź w siebie, wyślij pytanie w przestrzeń swojej aury.
Chwilę pobądź i wytwórz przestrzeń świadomego oddechu i odczytaj sygnał ze swoich zmysłów. Czy ten warsztat jest dla Ciebie, czy jesteś już gotowa/y! Pójdź za swym wewnętrznym głosem, odkryj swą Moc i prawo bycia prawdziwą/ym Sobą.
***

Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

***
„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

„To lepsze niż seks”, uzdrowienie, które zadziało się w sekundy (!) i niezwykła energia, którą czuło się niemal namacalnie w II cz. warsztatów z Markiem Miedziewskim w czerwcu. Jeszcze długo po warsztatach wysłuchiwaliśmy Waszych relacji, co Wam się zadziało na tych warsztatach i co Kundalini Yoga wniosła w Wasze życie.

***
Inwestycja: całość 80 zł lub
I cz. 19.00 – 20.15 – w ramach kart (MS + 5 zł, OK.System, FitProfit) / karnetów / opłaty 35 zł
II cz. 20.15 – 21.45 – dopłata 45 zł

płatność gotówką na miejscu
Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, matę (jeśli posiadasz), picie.
***

Marek Apollo Miedziewski
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo44.pl

  • Mistrzowski Umysł - warsztat sekretnych technik KY

Kontakt:
basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.kozyczkow44.pl, www.adishakti.eu
Data dodania: 2018-09-28
Data wygaśnięcia: 2019-03-27
Ilosc wyświetleń: 200