Floating Facebook Widget

LITOTERAPIA

Litoterapia to forma leczenia rozmaitych chorób, wykorzystująca właściwości energetyczne kryształów, kamieni szlachetnych i półszlachetnych.
Terapia kryształami, zgodnie z holistyczną wizją człowieka, wychodzi z założenia, że  większość - jak nie wszystkie- z naszych schorzeń wynikają z zaburzenia równowagi strumienia energii, dlatego terapia za pomocą kryształów zawsze ma na celu ponowne odzyskanie równowagi energetycznej.

Specyficzne właściwości kryształów znane są ludziom od tysiącleci. Głęboko ukorzeniona tradycja przypisywała im moc magiczną i leczniczą zaklętą w tajemnicy ich niezwykłej budowy.
Pozytywna energia emitowana przez kamienie szlachetne i kryształy może być przydatna w odbudowie energetycznej równowagi organizmu. Można wykorzystać energię kamieni do energetyzowania całego ciała, czakr lub samych organów. 
W zależności od rodzaju dolegliwości i umiejscowienia zaburzenia dobiera się odpowiedni, harmonizujący z ludzką aurą kamień.
Każdy minerał ma charakterystyczną dla siebie amplitudę drgań i emituje specyficzny rodzaj energii, mogącej działać leczniczo na umysł, ciało i emocjonalną sferę człowieka.
W pracy z kamieniami bardzo ważna jest intuicja oraz otwartość na ich oddziaływanie. Za pomocą kamieni i własnej mocy uzdrawiania, która jest w każdym z nas, możemy nieść spokój, harmonię duchową innym osobom, zwierzętom, roślinom oraz miejscom.

Kryształy pełnią także wiele innych funkcji m.in.:

- pomagają zrównoważyć energie obu półkul mózgowych
- odprężyć ciało i umysł
- pobudzić do pracy rozmaite organy i systemy
- eliminują stres 
- mogą pomóc odblokować emocje
- zwiekszyć siłę życiową i witalność
- ochraniać

Używam kamieni do

- ogólnego uzdrawiania, oczyszczania,energetyzowania
- pomocy dla przeciążonego organizmu
- pomocy dla osoby będącej w ciągłym napięciu
- przywracania odporności
- w stanach chronicznych oraz trudnych do zdiagnozowania i leczenia
- równoważenia, wzmacniania, harmonizowania ciała i umysłu
- wyciszenia starganych nerwów
- dla osób bardzo nerwowych, znajdujących się w kryzysowej sytuacji
- oczyszczania i harmonizacji czakr


Promocyjna cena zabiegu-60zł czas trwania ok.1 godziny

Opinie

"Łukasz  jest bardzo uzdolnionym, rzetelnym i skutecznym bioterapeutą i psychoterapeutą. Korzystałam z jego usług wielokrotnie. W swojej pracy zawsze strzela w dziesiątkę! Jako psychoterapeuta szybko i skutecznie namierza bazowy problem i dobiera trafioną strategię, aby rozwiązać go na poziomie emocjonalnym. Wiadomo, że rozwiązanie problemu na tym poziomie uzdrawia również problem w ciele. Łukasz pracuje również z ciałem, zarówno jako psychoterapeuta jak i bioterapeuta. Jego zabiegi natychmiast poprawiają samopoczucie i zdrowie. Czuje się przypływ energii. W zaskakująco szybkim czasie z jego pomocą likwidowane są programy i blokady, które tradycyjnymi metodami są nie do rozwiązania albo do rozwiązania, ale w bardzo długim czasie. Łukasz ma bardzo dogłębne przygotowanie do wykonywania swojej pracy. Zna wiele metod i technik, gdyż odbył wiele szkoleń i kursów. Znakomicie je łączy w jedną całość i dobiera do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki temu jest tak skuteczny. Polecam stosowaną przez niego psychoterapię, zabiegi Reiki, zabieg oczyszczania czakr energią kamieni, ogólnie jego Litoterapię oraz masaż energetyczny.  Praca z nim to strzał w dziesiątkę!"

Ania

  • LITOTERAPIA
  • LITOTERAPIA

Kontakt:
513932712 llukasz687@gmail.com
Miejscowość: Nowy Dwor Mazowiecki (mazowieckie)
Data dodania: 2019-05-05
Data wygaśnięcia: 2019-05-19
Ilosc wyświetleń: 39
Wszystkie ogłoszenia użytkownika