Floating Facebook Widget

Kwantowy e-Uniwersytet - ruszyła rekrutacja!

Kwantowy e-Uniwersytet - Droga Świadomości Twojej Osobistej Mocy to trzyletnia akademia online prowadzona przez Grażyną A. Adamską i Małgorzatę Kwietniewską, która powsatała w 2018 roku.

Misją Kwantowego e-Uniwersytetu est wspieranie Ciebie w procesie przesunięcia z poziomu świadomości braku i ograniczeń, do świadomości bezwarunkowej miłości, bogactwa i nieskończonych możliwości.
Pragniemy pokazać Tobie, jak łatwo i skutecznie możesz przetransformować ograniczenia i lęki w miłość i obfitość poprzez poszerzanie samoświadomości.

Celem Kwantowego e-Uniwersytetu jest udostępnienie technik, metod i narzędzi do samodzielnego procesu rozwoju świadomości, transformacji i świadomej kreacji życia.

Właśnie ruszyła rekrutacja na pierwszy rok, ktory rozpoczyna się w październiku 2019.

Oto program Poziomu BASE:

Październik
Czym jest podświadomość i jak powstają przekonania.
Podstawy kwantowej świadomości: pole, obserwator, holograficzny wszechświat, projekcje, zasady transformacji matrycy, znaczenie serca, wpływ przekonań na odbiór rzeczywistości, wpływ emocji na rzeczywistość doświadczaną.

Listopad
Emocje – skąd się biorą i jak nad nimi zapanować, różnica pomiędzy emocjami i uczuciami i jak wykorzystać energię emocji do manifestowania marzeń.
Emocje jako energia w ciele, rozpoznawanie emocji, energetyka emocjonalna, związek emocji z centrami energetycznymi w ciele, emocje jako informacje, równowaga w stanie koherencji.

Grudzień
Metoda dwupunktowa – wyjaśnienie tworzenia intencji, idea dwóch punktów, znaczniki, Dwupunktu według różnych źródeł – rosyjska medycyna informacyjna, QUEST.
Czynniki wpływające na skuteczność intencji, siły niwelujące matrycy, zmniejszenie oporu przed zmianą, koncepcja ORINOKO i punkty w metodzie kwantowej.

Styczeń
Metoda dwupunktowa – ważność przestrzeni serca, kreowanie, integrowanie i instalacja nowych rozwiązań w polu, odkrywanie swoich indywidualnych celów, zgodnych z misją duszy, dlaczego ważny jest sam cel, a nie środki do dotarcia do niego – istota manifestacji wizji.
Wykorzystanie intuicji, uwalnianie i instalowanie przekonań.

Luty
Metoda dwupunktowa – otwarte pytania do pola, zabawa na linii czasu, uwalnianie błędnych wzorców rodowych i genetycznych.
Powiązania energetyczne i więzy, kreatywne poszukiwanie rozwiązań i praca z symbolami, transformacja sytuacji poprzez wykorzystanie symboli i archetypów.

Marzec
Metoda dwupunktowa/Theta Healing/Rosyjska medycyna informacyjna – czytanie/skanowanie ciała i kwantowy biokomputer w poszukiwaniu źródeł przekonań, wprowadzenie do pracy z drugą osobą.
Pola morficzne, rezonans morficzny, wszechświaty równoległe jako substany życia - praca w parach.

Kwiecień
Czym jest świadomość i jak ją programować, jak sprawdzać skuteczność ich działania
Pole serca jako sfera osobistej mocy i transformacji, zdejmowanie obciążeń, praca z symbolami i archetypami, zmiana wibracji i podnoszenie wibracji zdarzeń, sytuacji, projektów, osób.

Maj
Dostrojenie częstotliwości duszy z ciałem, dostrojenie do najwyższych wibracji.
Synchronizacja duszy i ciała, usunięcie przeszkód na drodze rozwoju duchowego, uzdrawianie konfliktu wewnętrznego i relacji z innymi na poziomie duchowym.
Praca zaliczeniowa: raport z sesji indywidualnej.

3 dniowe warsztaty praktyczne: zjazd w czerwcu
- Dwupunkt
- Kwantowe Równoważenie Czakr
- Wspierające Pola Morficzne
- Programowanie otoczenia
- Kwantowe ustawienia w Polu Matrycy
- Uzdrawiający masaż dla ciała
- Uzdrawianie dźwiękiem i głosem


Rok pierwszy na poziomie Base kończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zakres wiedzy i umiejętności. Certyfikat ten uprawnia cię do pracy nad rozwojem osobistym i duchowym z indywidualnymi klientami w stopniu podstawowym.

Kurs online trwa od października do maja.
W każdym miesiącu odbywają się dwa razy zajęcia na żywo na platformie zoom.
(Nagrania z zajęć znajdziesz w panelu kursanta, także masz dostęp do wszystkich materiałów, nawet gdy nie było ciebie na spotkaniu na żywo)
Terminy zajęć: drugi i czwarty wtorek miesiąca.
Czas trwania zajęć: 2 godziny (od g. 19.30).
Materiały dodatkowe: filmy video, medytacje, zeszyty ćwiczeń, zadania i wyzwania
Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku.
Czerwiec: zjazd stacjonarny - płatny osobno, dwudniowe warsztaty, wręczenie certyfikatów ukończenia Kwantowego Uniwersytetu Pierwszego Stopnia.

Zapisy trwają do końca września: http://kwantowyuniwersytet.pl/oplaty-za-czesne/

  • Kwantowy e-Uniwersytet - ruszyła rekrutacja!

Kontakt:
info@kwantowyuniwersytet.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: http://kwantowyuniwersytet.pl/
Data dodania: 2019-07-01
Data wygaśnięcia: 2019-09-29
Ilosc wyświetleń: 284
Wszystkie ogłoszenia użytkownika