Floating Facebook Widget

KURS ZIELARZ FITOTERAPEUTA wg. MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Kurs Zielarz Fitoterapeuta wg medycyny chińskiej Jeżeli jesteś zainteresowany medycyną chińską i chcesz podnieść swoje kwalifikację oraz poszerzyć wiedzę z zakresu zielarstwa i fitoterapii, serdecznie zapraszamy na organizowany przez nas  kurs e-learningowy! Dla wszystkich miłośników zielarstwa oraz medycyny chińskiej organizujemy kurs fitoterapeuty. Jest to kurs online, a wiec można wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. Oferowany kurs zielarski odpowiada aż 200 godzinom wykładów. To dużo prawda?  Zrobiliśmy jednak wszystko co w naszej mocy, aby wiedza ta mogła trafić do państwa w bardzo wygodny sposób. Co musisz zrobić, aby wziąć udział w kursie? To bardzo proste! Wystarczy posiadać komputer stacjonarny lub laptop, ewentualnie można pobrać na telefon naszą aplikację: Classroom. Dzięki tej platformie będzisz miał wygodny dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce, w którym się obecnie znajdujesz! Kurs medycyny chińskiej kończy się przyznaniem kursantowi zaświadczenia MEN oraz certyfikatu RP. Dokumenty te potwierdzają zdobycie kompetencji do pracy w zawodzie zielarz - fitoterapeuta. Po zakończeniu kursu oryginały tych dokumentów zostają przesłane na podany przez kursanta adres. Do kogo kierowany jest kurs? Kurs fitoterapeuty kierowany jest dla wszystkich osób, które interesują się pracą fitoterapeuty, a medycyna chińska nie jest dla nich obojętna. Kurs ten jest doskonałą okazją, aby zyskać odpowiednie uprawnienia oraz kompetencje do pracy w zawodzie Zielarza - fitoterapeuty. 

CENA : 2400 zł
Obniżamy cenę kursu (patrz PROMOCJA) MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RATALNEJ   PROMOCJA:  Dofinansowanie przysługuje każdemy uczestnikowi i jest realizowane przez Fundację Amicorum, która jest właścicielem szkoły organizującej kurs. 
Skorzystaj z FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i zapytaj o kwotę dofinansowania w tym miesiącu. Może to być nawet kilkaset złotych. 
Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie.    


Kontakt:
692 142 066 akademia@amicorum.edu.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: http://amicorum.edu.pl/menu/akedemia-zdrowia/21-fitoterapeuta-kurs-tradycyjnej-medycyny-chinskiej
Data dodania: 2018-06-25
Data wygaśnięcia: 2018-07-25
Ilosc wyświetleń: 234
Wszystkie ogłoszenia użytkownika