Floating Facebook Widget

KURS "TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH"

Zapraszamy na kurs, na którym każdy uczestnik ma możliwość nauczyć się stawiania baniek lekarskich, ogniowych i bezogniowych, szklanych, bambusowych, plastikowych i silikonowych. Ta tradycyjna metoda jest doskonałą alternatywą dla antybiotyków, może być również stosowana w okresie wzmożonych zachorowań jako profilaktyka infekcji dróg oddechowych. Na kursie uczymy jakie są wskazania i przeciwwskazania do stawiania baniek, kiedy można stawiać je profilaktycznie i jak często, oraz wszystkich szczegółów dotyczących terapii bańkami. W trakcie zajęć przedstawiamy wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z możliwościami wykorzystania tradycyjnej terapii naturalnej (stawianie baniek) w celu leczenia zapaleń górnych i dolnych dróg oddechowych, grypy, astmy i przeziębień różnego rodzaju, jak i dla zabezpieczenia organizmu przed infekcją.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o rozważenie kompleksowego kursu "Terapie bańkami", który składa się z pięciu modułów - uczestnik uzyskuje dużo więcej technik pracy bańkami przy konkretnych problemach zdrowotnych (więcej w opisie kursu Terapie Bańkami w Aktualnościach strony www.centruminspiracja.pl)
KURSANCI OTRZYMUJĄ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY ICH UMIEJĘTNOŚCI W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM SYGNOWANY PRZEZ CENTRUM TERAPII NATURALNYCH HAGALAZ. 
UWAGA: po kursie uczestnicy mają możliwość bezterminowych, bezpłatnych konsultacji z osobą prowadzącą. KOSZT: 350 zł. (w cenie skrypty i materiały szkoleniowe) lub 470 zł (w cenie skrypty, materiały szkoleniowe oraz tzw. starter: 20 sztuk baniek lekarskich, amol, kleszczyki chirurgiczne, oliwka, denaturat, ręczniki jednorazowe, płatki kosmetyczne, zapałki, świeczka. Całość zapakowana w karton zbiorczy).  Cena dotyczy kursów grupowych. TERMIN: Wrocław do wyboru - 27 maja, 24 czerwca 2018r. (godz. 11 - 18)
MIEJSCE: Wrocław.
INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl , lub tel.: 509354808.

  • KURS
  • KURS

Kontakt:
509354808 centruminspiracja@interia.pl
Miejscowość: Wrocław
Strona internetowa: www.centruminspiracja.pl
Data dodania: 2018-05-02
Data wygaśnięcia: 2018-06-01
Ilosc wyświetleń: 250
Wszystkie ogłoszenia użytkownika