Floating Facebook Widget

Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego - Internetowy

Kurs medyczno-zielarski Towaroznawstwa Zielarskiego.
Państwowe uprawnienia medyczno-zielarskie.
Kurs towaroznawstwa zielarskiego upoważnia do podjęcia pracy w sklepach zielarskich oraz do prowadzenia sklepów medyczno zielarskich. Kurs zielarstwa przeprowadzany jest metodą e-learningową (przez Internet), co gwarantuje każdemu z jego uczestników absolutną wygodę nauki bez wychodzenia z domu!    Kurs zielarski z zakresu towaroznawstwa zielarskiego.
Podstawowe informacje 
Organizowany przez nas kurs zielarski przeprowadzany jest online. Oznacza to, że wszystkie zajęcia,  odbywają się w formie e-learningu przez internet. Dzięki temu można ukończyć kurs, bez konieczności wychodzenia z domu.  Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują możliwośc skorzystania z naszej aplikacji na telefon lub tablet. Zagwarantuje ona dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, bez potrzeby posiadania laptopa czy komputera. Korzystając z pakietu biurowego naszej platformy można oddawać zadania i zaliczac moduły z każdego miejsca. Aby ukończyć kurs, należy zaliczyć wszystkie moduły, które sprawdzane i zatwierdzane są przez kierownika kursu, a następnie wypełnić test końcowy sprawdzający wiedzę. Test  przedstawiony jest w formie pytań zamkniętych. Wszystkie zadania i test końcowy zaliczane są przez internet. Po zdanym teście końcowym na wskazany adres wysyłany jest oryginał zaświadczenia MEN, oryginalny Certyfikat RP. Terminy oddawania zadań i wypełnienia testu zalezą wyłącznie od Państwa. Kursant ma 2 miesiące na ukończenie kursu, jednak w szczególnych wypadkach termin może zostać wydłużony. Kurs można ukończyć już w 8 dni. Termin ukończenia uzależniony jest wyłącznie od czasu jaki możecie Państwo poświęcić na naukę.     UPRAWNIENIA ZDOBYTE PO UKOŃCZENIU KURSU Otrzymujesz uprawnienia wynikające z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 (Dz. U. z 2009, Nr 21, poz. 118) w zakresie prawa do sprzedaży produktów leczniczych w placówkach obotu pozaaptecznego. 
  INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!
  • Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z rozpoczęciem kursu.
  • Krok drugi:  pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie niezbędne informacje. 
  • Krok trzeci: kursant dostaje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty: szkolenie i test końcowy, a następnie przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu. 
Wystawiamy: Zaświadczenie MEN i Certyfikat o ukończenia kursu są bezterminowe i akceptowane na terenie całego kraju.
Oryginały dokumentów zostaną wysłane na wskazany adres listem poleconym.   CENA : 1800 zł
Obniżamy cenę kursu (patrz PROMOCJA) MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RATALNEJ   PROMOCJA:  Dofinansowanie przysługuje każdemy uczestnikowi i jest realizowane przez Fundację Amicorum, która jest właścicielem szkoły organizującej kurs. 
Zapytaj o kwotę dofinansowania w tym miesiącu. Może to być nawet kilkaset złotych. 

  SPRAWY ORGANIZACYJNE KONTAKT Jeżeli masz pytania związane z organizacją kursu, skontaktuj się z nami, wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje
  • dzwoń na telefon: 692 142 066
  • e-mail: akademia@amicorum.edu.pl (odpowiemy w ciągu 24 godzin)
  • wypełnij formularz http://amicorum.edu.pl/menu/akedemia-zdrowia/17-kurs-online-towaroznawstwo-zielarskieKontakt:
692 142 066 akademia@amicorum.edu.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: http://amicorum.edu.pl/menu/akedemia-zdrowia/17-kurs-online-towaroznawstwo-zielarskie
Data dodania: 2018-06-25
Data wygaśnięcia: 2018-07-25
Ilosc wyświetleń: 216
Wszystkie ogłoszenia użytkownika