Floating Facebook Widget

Kurs Reiki stacjonarny i zdalny cała Polska i UE

Reiki Usui Shiki Ryoho 
to tradycyjna scieżka Reiki ,bez udziwnień i dodatkowych znaków.Reiki tradycyjne trzy stopniowe zakończone polsko angielskim Certyfikatem oraz zaświadczenie w języku polsko - angielskim.

Certyfikaty posiadają numer identyfikacyjny"RIS"
oraz wszystkie wymagane pieczątki.Posiadają zabezpieczenie w postaci numerowanego hologramu którego nie można podrobić, jest to zabezpieczenie przed fałszywymi certyfikatami . 

Reiki stanowi najwyższą wibrację energii życiowej, jaką dysponuje człowiek. Energia ta jest emanacją Boga w Tobie i daje Ci nieograniczone możliwości. Łączy Cię ze
światemi umożliwia poczucie bycia z nim jednością. Wszystkie ludzkie problemy i zaburzenia zdrowia biorą się z mylnego przekonania, że jesteś osobnym bytem skazanym na samotność.Metoda Reiki zasadza się na poszanowaniu drugiego człowieka. Nie może być inaczej, gdyż uniwersalna energia życiowa po prostu nie dopuszcza "terapeutycznej przemocy.Przyzwyczailiśmy się, aby na wszystko spoglądać przez pryzmat rozumu. Sprawy wymykające się intelektualnej analizie często wywołują w nas niepokój albo zniechęcenie, bo nie wiemy, jak je potraktować. Większość ludzi potrzebuje na początku formy na tyle przekonującej, by umożliwiła im orientację w tym, co nowe, i stała się punktem wyjścia dla późniejszej własnej drogi rozwoju.


Reiki to również styl życia, kierowany pięcioma oryginalnymi regułami życia. Zostały one zaczerpnięte z dziennika wielkiej mistrzyni Hawayo Takata:

1. Właśnie dziś nie złość się.

Emocje takie jak złość, gniew czy nienawiść, wywodzą się z poczucia naszej winy i zabijają nas. Są jak jad węża, który jest ciągle dostarczany do organizmu. Ile da sięwytrzymać.Wszystko zależy od organizmu, ale efekt końcowy będzie zawsze taki sam.Gniewem i złością potwierdzamy, że chcielibyśmy nad wszystkim panować,pragnęlibyśmy pełni władzy.Gniew powinniśmy wyrzucić z siebie, nie można go dusić. Pytanie tylko czy zrobimy to z umiejętnością czy zachowamy się bestialsko i ucierpi ktoś z naszych bliskich.Na gniew najlepszy jest spokój, na smutek - radość,na łzy - śmiech. W życiu musi być równowaga. Przełamuj wszystko co negatywne, tym co pozytywne. Spokój wnosi harmonię w nasze ciało i życie, radość dodaje nam energii
do owocniejszego działania a śmiech łamie wszelkie blokady energetyczne.

A co daje nam gniew?
Gniew daje spiętrzenie emocjonalne i rozszarpywanie pola aurycznego. Smutek daje choroby, im dłuższy tym cięższe stany chorobowe.

2. Właśnie dziś nie martw się.

Martwiąc się, człowiek zapomina, że wszystko 
co się przydarza ma swój sens.Nic nie dzieje się bez przyczyny. Zawsze, choćby wydawało nam się, że to nie po naszej myśli, to zrób wszystko co w twojej mocy, a resztę pozostaw siłom wyższym. Zaufaj swojemu Aniołowi i daj mu się prowadzić.Nie zawsze to co wydaje nam się dobre,w późniejszym czasie takie będzie i vice 
versa. To co wydaje się klęską, często okazuje się zwycięstwem.Życie ukazuje nam jak mamy sobie poradzić z daną sytuacją.

Człowiek powinien obserwować i podążać za palcem losu. On zawsze wskazuje dobrze.
Czasami niektórzy się pogrążają w smutku, wmawiając sobie ile to jeszcze zła spadnie na ich życie. Takie umartwianie się jest bezcelowe. Zamiast usiąść w spokoju, wyciszyć się, przeanalizować co dokładnie nastąpiło i kiedy, jakie było odczucia, myśli itd. to pakujemy się w złość, frustracje, wyimaginowaną ocenę sytuacji etc. 

Co nam to da?
Na pewno nie rozwiązanie danego problemu.Kłopoty są po to, aby je rozwiązywać, a nie im ulegać!

3.Właśnie dziś bądź wdzięczny.

Czym jest wdzięczność?

Wdzięczność obejmuje to wszystko co zostało nam dane, oraz daje pewność że zawsze 
otrzymamy, to czego potrzebujemy. Ani za dużo, ani za mało. Dokładnie tyle ile potrzeba.Zrozumienie tej kwestii jest bardzo ważne, ponieważ utrzymywanie w świadomości faktu, że czegoś nam brakuje, że mamy niedostatki jakiegokolwiek
typu, odciąga nas od szczęścia i bogactwa. Trwały niedostatek będzie odczuwał ten, kto myśli czego jeszcze nie ma.Za każdy dzień należy podziękować, że dane nam było go otrzymać. Należy podziękować naszemu aniołowi stróżowi, za opiekę i pomoc w realizacji naszego posłania.

Jeśli robiłeś przekaz energii Reiki, to podziękuj Bogu za to że mogłeś być przekaźnikiem tej energii, podziękuj Istotom światła za przybycie i pomoc, swojemu aniołowi za ochronę, twoim nauczycielom za przekazanie Ci wiedzy i ukazanie piękna Reiki. Na koniec podziękuj osobie której przekazywałeś energię, że zechciała
ją przyjąć. Jeśli przekaz robiłeś sobie, to nie zapomnij podziękować również sobie.

Bądź wdzięczny za wszystko co otrzymujesz.

Za wszystko co przynosi życie. Nie wyłamuj się za ramy prostego i konkretnego myślenia.Bądź szczęśliwy z tego co masz.Bądź wdzięczny za to wszystko gdyż to nie jest twoje. Tobie tozostało dane. Im bardziej się otworzysz, tym więcej otrzymasz.

4. Właśnie dziś pragnę uczciwie pracować.

"Prawda w oczy kole"

"Prawdzie w oczy nigdy patrzeć się nie boje".Możesz zadać pytanie, co to się ma do uczciwej pracy. Otóż ma.Jeśli chcesz pracować z energią Reiki, to musisz być uczciwy wobec siebie i innych. Spójrz w głąb siebie i zbadaj swoje zachowanie. Czy jest ono prawdziwe i szczere? Jeśli będziesz uczciwy wobec siebie, to zaczniesz przyciągać do siebie ludzi uczciwychi w ich oczach też taki będziesz. Wyzysk i kłamstwo ma krótkie nogi.Niektórzy się żalą, że nie ma prawdziwych iszczerych ludzi w ich otoczeniu. To nie prawda. Są. Tylko jak można zobaczyć tą uczciwość, skoro nie ma się jej w sobie  

5. Właśnie dziś pragnę kochać i szanować 

Wszystkie stworzenia.Wszyscy jesteśmy jednością. Każdy element naszego otoczenia jest idealnie dobrany do tego, aby dało nam się żyć. Człowiek niszcząc lasy i zabijając zwierzęta, sam siebie prowadzi na śmierć.Drabinka życia ma wiele elementów. Zachwianie choćby jednego z nich powoduje zachwianie wszystkich.Jeśli akceptujesz siebie, to i akceptuj innych.Każdy człowiek, zwierzę, każda roślina i każdy minerał składają się bowiem na jednolitą całość. 
 
Kursy Reiki Katowice inicjace stacjonarne,
Kursy Reiki cała Polska oraz zagranica wysyłkowe ,
zdalna inicjacja Reiki.

https://bioterapia.pl.tl 


  • Kurs Reiki stacjonarny i zdalny cała Polska i UE

Kontakt:
+48 505 028 903 boz1000@op.pl
Miejscowość:
Strona internetowa: https://bioterapia.pl.tl
Data dodania: 2018-05-31
Data wygaśnięcia: 2019-05-31
Ilosc wyświetleń: 491
Wszystkie ogłoszenia użytkownika