Floating Facebook Widget

KURS: NATURALNA LARYNGOLOGIA, ŚWIECOWANIE I KONCHY

Kurs: NATURALNA LARYNGOLOGIA  

Zdrowie jest najcenniejszym skarbem – szkoda tylko, że doceniamy je niejednokrotnie, kiedy jest już za późno. Często bagatelizujemy symptomy wskazujące, że jest coś nie tak – a przecież ciało wysyła alarmujące sygnały o wiele wcześniej. Jeśli tylko nauczymy się je zauważać i  podejmiemy walkę ze schorzeniem mamy większe szanse powodzenia aby całkowicie wyzdrowieć.

Na zajęciach przedstawię przepisy, kuracje, terapie które pomogą poczuć się lepiej i zdrowiej, bez potrzeby wydawania wielkich pieniędzy, kupowania drogich lekarstw i ze składników tanich oraz łatwo dostępnych. Potrzebna jest tylko chęć aby zrobić coś dla siebie samego, oraz chwila czasu poświęcona na przyjemność, która zaowocuje korzyścią dla zdrowia.

Nauczę także jak świecować i konchować uszy.  

LARYNGOLOGIA  – dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi.  

NATURALNA - Terapie naturalne obejmują różnego rodzaju metody wspomagania leczenia, to duży dział wiedzy i umiejętności – wiedza ta wywodząca się z bardzo dawnych czasów przez lata przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Terapia naturalna jest również nazywana medycyną niekonwencjonalną jednakże nie wyklucza ona i nie przeciwstawia się metodom leczenia konwencjalnego – wręcz przeciwnie! – może być jej doskonałym uzupełnieniem, należy ją traktować jako wspomaganie tradycyjnej medycyny.  

Terapie naturalne są bardzo bliskie człowiekowi, ponieważ nie stosuje się w nich żadnych leków chemicznych. Już jej sama nazwa wskazuje, że zwraca się ku naturze.  

Działanie „medycyną naturalną” obejmuje ciało i duszę, bo żeby wyleczyć ciało należy uleczyć także duszę. Terapie naturalne obejmują diagnozę, wspomaganie leczenia oraz profilaktykę.  

Na kurs można umówić się indywidualnie w każdym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu.  

Serdecznie zapraszam

  • KURS: NATURALNA LARYNGOLOGIA, ŚWIECOWANIE I KONCHY

Kontakt:
781298439 naturoterapia.atyde@tlen.pl
Miejscowość: Kudowa Zdrój (kujawsko-pomorskie)
Adres: Boczna, 3
Strona internetowa: www.naturoterapia.atyde.pl
Data dodania: 2018-04-07
Data wygaśnięcia: 2018-04-28
Ilosc wyświetleń: 249
Wszystkie ogłoszenia użytkownika