Floating Facebook Widget

Kurs Hooponopono podstawowy w Brzegu

Termin: 9-10 grudnia 2017

Co proponuje Tobie Ho´oponopono?
- fantastyczne relacje partnerskie z rodzicami, dziećmi, klientami, sąsiadami, pracownikami itp.
- dużo mniej stresu, co automatycznie poprawia zdrowie
- zarabiasz więcej pieniędzy, gdyż relacje w pracy ulegają poprawie
- podwyższasz komfort swojego życia
- dostajesz do ręki kontrole nad swoim życiem

Dzięki Ho´oponopono zostaną spełnione podstawowe warunki do otrzymania kontroli nad swoim życiem. Pozwoli to, na bycie zadowolonym z siebie, bycie szczęśliwym, pewnym siebie, odczuwanie dobrobytu i odnoszenie sukcesu.

W naszych kursach Ho´oponopono dowiesz się, jak można:
- zbudować, utrzymać lub naprawić szczęśliwe relacje międzyludzkie, dające satysfakcje
- sobie wybaczyć
- siebie zaakceptować
- wyrzuty sumienia rozpuścić
- zranienia przeszłości uzdrowić

Na naszych kursach nauczysz się, w jaki sposób postępować ze swoim Ego, jak otworzyć swoje serce, jak i stare programy rodowe i przodków rozpuścić i uwolnić. Ego nie jest w stanie Ciebie uszczęśliwić, tak samo jak nikt nie może się czuć szczęśliwym, ciągle krytykując innych, wspominając zranienia z dzieciństwa.

Nauczysz się też, jak wzmacniać w sobie silę, szczęście i wszystko co dla Ciebie jest dobre. Nie ma znaczenia czy chodzi o Twoją ciągłą samo krytykę czy perfekcjonizm, obie sytuacje tworzą negatywne sytuacje:
- stresową,
- napięcie,
- złe relacje w domu i pracy
- niedobór pieniędzy
- niezadowolenie, frustracje
- chorobę

Poprzez stres, negatywne programy, sytuacje, zamyka się Twoje serce na miłość i wszystko dobre co z nią związane.

Ilość miejsc na to spotkanie jest ograniczona, dlatego prosimy o szybką decyzje i kontakt mailowy.

Ten dwudniowy Kurs Ho´oponopono przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą poznać filozofię Ho´oponopono. Proponowana na kursie wiedza, jest zgodna z technikami uczonymi przez Dr. Ihaleakala Hew Len.

Wykładowcą jest autorka książek Ho´oponopono „Siła tworzenia” i „Modlitwa oczyszczająca”, nauczyciel i trener Ho´oponopono i ekspert Huny.

Spotkanie odbędzie się przy ul. Al. Zwycięstwa 36/108 w Gdyni, na terenie Karczmy "Borowa Ciotka" u pani Marzenki, rozpoczyna się w sobotę o godzinie 09:30. Ze względów organizacyjnych prosimy, wszystkich uczestników kursów i warsztatów o przybywanie na miejsce spotkania nie wcześniej, jak o godzinie 9:00 rano.

W cenę kursu wliczone są dwudniowe wykłady, dokumentacja szkoleniowa, ciastka, herbata, kawa i woda bez limitu. Natomiast koszty noclegów, obiadów, jak i koszty dojazdu na spotkanie nie są wliczone w cenę kursu. Spotkanie odbędzie się w pobliżu fantastycznej karczmy, gdzie wszyscy w przerwie obiadowej mogą się tam pożywić.

Ze względu na prace z energiami, wymagane jest podczas zajęć ściągnięcie obuwia, dlatego prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą dodatkowej pary skarpet, w żadnym wypadku obuwia zastępczego. Dziękujemy.

Natomiast wszelkiego rodzaju pytania proszę kierować do organizatora kursu, telefonicznie 77 40 46 520 lub 601 50 00 33, mailowo hooponopono@interia.eu lub dana.uran@hotmail.com Tam otrzymacie Państwo wszelkiego rodzaju informacje na temat kursu i miejsca spotkania.

Serdecznie zapraszamy na nasze kursy Ho´oponopono. Terminarz kursów znajduje się na stronie www.hooponoponokursy.pl

Wszystkiego najlepszego.

  • Kurs Hooponopono podstawowy w Brzegu

Kontakt:
77 40 46 521, 601 50 00 33 hooponopono@interia.eu
Miejscowość: Brzeg (opolskie)
Strona internetowa: www.hooponoponokursy.pl
Data dodania: 2017-11-24
Data wygaśnięcia: 2017-12-25
Ilosc wyświetleń: 320
Wszystkie ogłoszenia użytkownika