Floating Facebook Widget

Kryształy w życiu człowieka - KURS

Zapraszamy na warsztat pt. "Kryształy w życiu człowieka".
DATA: 14-15 lipca 2018r.
Prowadzi Katarzyna Bratumiła Barczyńska.

Struktury z kryształów i ich wpływ na człowieka.

Znaczenie kolorów w naszym życiu codziennym, mandale z minerałów jako regeneratory i transformatory ciała oraz pola człowieka, utworzenie mandali grupowej na temat ustalony przez grupę, np. "Jedność energetyczna wszystkich Istot Żywych" , ćwiczenia z różnymi kolorami mandali - odczyty ich znaczenia i działania, medytacja Czerni i Jedności.

Warsztat ma na celu poruszenie naszych kryształów wewnętrznych i zewnętrznych do utworzenia potrzebnej zmiany. Ważną częścią spotkania jest zapoznanie uczestników z podstawowymi wibracjami kryształów i kolorów - poszerzenie ich znaczenia w naszym życiu. Pod wpływem układania grupowej kilkumetrowej mandali utworzą się w naszym polu kryształowym nowe części informacyjne i energetyczne, pole każdego nasyci się kształtem mandali i wibracjami minerałów. Zwykle odczuwalne są po warsztacie: poczucie nasycenia, spokoju, zadowolenia, przyjemności, lekkości, możliwości wszelkiego działania, płynnej komunikacji i bycia w wolnym - zwolnionym czasie. Będziemy omawiać tworzenie struktur z kryształów - zwykle intuicyjnych układów grupy kryształów i minerałów, którymi zaznaczamy główne punkty danego miejsca. Kryształy kładziemy zwykle w roślinach, co wzmacnia witalność całej struktury. Może to być - dla przykładu - własne mieszkanie, dom z działką, szkoła dzieci, czy nasz teren warsztatowy. Można przygotować sobie rysunki czy mapki do wspólnych ćwiczeń. Możemy ubrać w strukturę każdy obiekt czy teren, podnosi to dla nas jego witalność, przepływ życia i w spokojnym tempie prowadzi do zmian.

Co to jest Pole Kryształowe Człowieka?

Opis i pokazanie struktur kryształowych człowieka.
Pole kryształowe to zapis informacji dookoła naszego ciała w kryształach/drobinach eterycznych, nasza biblioteka zdarzeń w całej czasoprzestrzeni. Z pomocą informacji o tym zapisie - nazywam to czytaniem pola kryształowego - możemy podejmować decyzje o zmianach. Zmiany to najczęściej rezygnacja ze współpracy naszego pola z innymi zaplecionymi czasowo polami, niekorzystnymi dla nas. Pod wpływem żarliwej decyzji zbędne nici obcego pola wyplatają się z naszego. Wystarczy podjąć mocną decyzję i trwać przy niej. Reszta robi się sama.

MIEJSCE: Centrum Szkoleń i Terapii "Złoty Środek", Staffa 4, Lublin

OPŁATA: 350 zł za osobę,

ZAPISY: tel. 607 232 757 (Maciej Starko)

Kasia - 509 089 083
więcej info. - www.swiatkrysztalow.com.pl

__________
WAŻNE! OGRANICZONA LICZBA MIEJSC!
Gwarancją wzięcia udziału w zajęciach jest wpłata zaliczki 100zł na konto nr 34 1940 1076 3039 6801 0000 0000 (Credit Agricole).

Dane do przelewu:
„Złoty Środek” Centrum Szkoleń i Terapii
ul. Leopolda Staffa 4, 20-454 Lublin

W temacie proszę wpisać "kurs KRYSZTAŁY" + imię i nazwisko uczestnika.

__________
Organizatorem jest Centrum Szkoleń i Terapii "Złoty Środek"
(nr w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych - 2.06/00105/2015)

www.zlotysrodek.pl

  • Kryształy w życiu człowieka - KURS

Kontakt:
607 232 757 zlotysrodek@interia.pl
Miejscowość: Lublin (lubelskie)
Adres: Staffa 4
Strona internetowa: www.zlotysrodek.pl
Data dodania: 2018-06-07
Data wygaśnięcia: 2019-06-07
Ilosc wyświetleń: 461
Wszystkie ogłoszenia użytkownika