Floating Facebook Widget

Kreatywny Przepływ Nieskończoności: KY na Pełnię

DOSTROJENIE DO KREATYWNEGO PRZEPŁYWU NIESKOŃCZONYCH MOŻLIWOŚCI
SPECJALNA KUNDALINI YOGA NA PEŁNIĘ KSIĘŻYCA

+ Medytacja Miesiąca: UWOLNIENIE KARMY, POŁĄCZENIE Z DUSZĄ I NIESKOŃCZONOŚCIĄ


***
Letnie i Zimowe Przesilenia, Równonoce, Pełnie i Nowie Księżyca oraz Zaćmienia Słońca i Księżyca są energetycznymi bramami otwierającymi dostęp do duchowej transformacji.
Więcej informacji tu: http://adishakti.eu/kreatywny-przeplyw/
***

18.05 – PEŁNIA KSIĘŻYCA: WEWNĘTRZNA MOC, SEKSUALNOŚĆ, PROSPERITA

Pełnia Księżyca tworzy energię przyspieszenia, wzniesienia nas na najwyższe wibracje, wszystkie gruczoły są pobudzone do maksymalnej pracy.
Warto w tym czasie zdrowo i lekko się odżywiać, a najlepiej być na płynach, by nie tracić tej wysokiej energii na trawienie.
Pełnia to czas zostawiania tego, co dłużej nam nie służy, starych nawyków, poglądów, wierzeń, wszystkiego, co blokuje nasz potencjał.
Pełnia Księżyca tworzy przestrzeń na pozostawienie całego obciążającego bagażu, starych sposobów i zrobienie przestrzeni na to, co już jest gotowe wyrażać się poprzez nas.
Czas kreowania swojego życia z poziomu czystości, wyższych wibracji, wyższej Jaźni.
Pełnia Księżyca służy ustanawianiu Pełni naszego Istnienia.


Majowa Pełnia tworzy przestrzeń dla przebudzenia wewnętrznej mocy, oczyszczenia się, czystości w relacjach, otwarcia na przypływ pieniądza.
***

Na tej specjalnej sesji Kundalini Yogi:

– kriya podnosząca energię seksualną II czakry do wyższych ośrodków, transformująca ją na energię duchową i przygotowująca nas na wyższy poziom świadomości, uzdrawianie, witalne ciało, umysł otwarty na Duszę. Tworzymy w ten sposób przestrzeń dla czystych relacji, na poziomie wibracji miłości, radości, spełnienia.
Energia seksualna jest najsilniejszą energią w nas – tworzy życie. W Kundalini Yodze poprzez ćwiczenia, oddechy, medytacje kierunkujemy tę energię na uzdrawianie, odnawianie, duchowy rozwój, wydobywanie swojego potencjału.

– specjalna TANTRYCZNA MEDYTACJA UZDRAWIAJĄCEGO KRĘGU – zalecana przez Yogi Bhajana na czas Pełni: wytwarza potężną uzdrawiającą energię, która uzdrawia osoby w kręgu, w środku oraz te, którym poślemy tę energię.

Będziemy robić tę medytację tak jak zalecał Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi: na Pełnię, Nów oraz 11-go dnia Nowiu. Ta potężna uzdrawiająca energia wytwarzana w tym czasie pomoże nam uzdrowić swoje korzenie, głęboko skryte zranienia, lęki, przyczyny chorób, bloków, byśmy mogli w pełni otworzyć się na Dary Roku Cudów.

Zapraszam na specjalną Kundalini Yogę, na której wykorzystamy techniki i medytacje, które pozwolą nam świadomie przejść przez ten czas, wykorzystać go do uzdrawiania, wzrastania i czerpania ze wsparcia, które teraz daje nam wszechświat.

Wykorzystamy potencjał faz księżyca, przesilenia i technik Kundalini Yogi, by pełniej doświadczać Siebie :)

****************************
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

18.05 – g. 10.00 – 12.00: Kundalini Yoga: Dostrojenie do Kreatywnego Przepływu: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/

po sesji 15 min.: Medytacja Miesiąca: http://adishakti.eu/medytacja-miesiaca/

Opłata za zajęcia: 35 zł (gotówką) / karnet / Multisport + 5 zł / FitProfit / OK.System
Opłata za medytację miesiąca: dobrowolna kwota

zabierz wygodny strój, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze :)
zapraszam bez rezerwacji
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych :)

*************
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
***********

* OCZYSZCZENIE * UZDROWIENIE * ŚWIADOMA INTENCJA * RELACJE * KREOWANIE PROSPERITY *

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu

  • Kreatywny Przepływ Nieskończoności: KY na Pełnię

Kontakt:
608 585 737 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Warszawa (mazowieckie)
Adres: ul. Bruna 11
Strona internetowa: www.adishakti.eu
Data dodania: 2019-05-13
Data wygaśnięcia: 2019-11-09
Ilosc wyświetleń: 44