Floating Facebook Widget

Joga kundalini. Świadoma obfitość i moc prosperity

Na tych warsztatach WYKORZYSTASZ SWÓJ POTENCJAŁ, TALENTY I UKIERUNKOWANĄ ŚWIADOMOŚĆ, aby nauczyć się ŻYĆ W OBFITOŚCI, czyli pełni. Dowiesz się, jakie czynniki decydują o Twoim ŻYCIOWYM SPEŁNIENIU. Doświadczysz NOWEJ RELACJI Z SAMYM SOBĄ.


Praktykowanie jogi kundalini ma pozytywny wpływ na ludzkie zdrowie, stan umysłu i kondycję psychiczną. Badania medyczne potwierdzają, że joga wywołuje zmiany biochemiczne w mózgu, które wyciszają aktywność neuronów, co jest bardzo pomocne w leczeniu depresji, stanów lękowych, stresu. Joga łagodzi także bóle pleców, pomaga w walce z bezsennością, chorobami serca, a na głębszym poziomie również w integracji z własnymi celami, rozwijaniem silnej woli, podążaniem za własnymi pragnieniami i otwarciem na nowe możliwości.

Nie musisz mieć doświadczenia, być rozciągniętym lub silnym, by praktykować. Wystarczy, że będziesz otwarty na siebie i praktykę z własnym Ja. Techniki Kundalini Yogi dostosowują się do Ciebie i rozwijają Twój potencjał w warunkach, w których żyjesz. Dzięki temu doświadczasz szybkiej i harmonijnej wewnętrznej transformacji, podnosisz poziom własnej energii oraz poprawiasz relację z samym sobą i innymi. Umożliwiasz sobie wejście na drogę obfitości, czyli stanu, w którym okazje same zaczną płynąć do Ciebie i zaczniesz je dostrzegać.

Yogi Bhajan powtarza, że wszystkie możliwości i szczęście, są w nas. To, czego potrzebujemy, to otworzyć się i sięgnąć po nie.

"Dobrobyt (prosperita) jest jak pąk róży. Ponieważ wyraża swoją prawdziwą naturę, jego zapach przyciąga wszystkich. Dobrobyt jest zawsze obecny wewnątrz.” (Yogi Bhajan).

Jeśli chcesz:

• otworzyć się na działanie z poziomu jakości serca,
• zbudować autentyczną relację ze sobą i innymi,
• pogłębić świadomość dającą podstawę do kreowania pomyślności,
• uwolnić emocje i negatywne psychiczne wzorce blokujące prosperitę i stworzyć nowy wewnętrzny wzorzec gotowości na obfitość w każdej dziedzinie życia,
• rozwinąć i pogłębić intuicyjne prowadzenie i wewnętrzną mądrość,
• rozwinąć swoje wewnętrzne piękno i zbudować promienność, która rozświetla osobiste związki,

to ten warsztat jest dla Ciebie!

Więcej o jodze kundalini: http://adishakti.eu/

***

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)” 

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.

***

Wydarzenie jest przeznaczone DLA WSZYSTKICH, niezależnie od płci, wieku i stopnia sprawności. 

Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc i wodę. Nie zapomnij o otwartości ????

INWESTYCJA: 150 ZŁ netto (JEŚLI UIŚCISZ OPŁATĘ DO 11.06.2018, potem INWESTYCJA WYNIESIE 200 zł netto), ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

ZAPISY I INFORMACJE ORGANIZACYJNE: Ewa Adamska-Cieśla, e-mail: e.j.adamska@gmail.com, tel. 500 575 009
NR KONTA: 60 1140 2004 0000 3102 5727 2431

REZERWACJA: wyślij maila z imieniem i nazwiskiem i informacją o wpłacie kwoty lub zadzwoń.

INFORMACJE ODNOŚNIE DO WARSZTATU: Marek Miedziewski, e-mail: marekapollo@gmail.com, tel. 602 777 202


***
DLA CHĘTNYCH:

* INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z MARKIEM: ODKRYWANIE TALENTÓW, DOBÓR PRAKTYK, OTWIERANIE NA MIŁOŚĆ *

TEGO SAMEGO DNIA OD GODZINY 14:00

Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

Otrzymasz informacje na temat Twojego potencjału, możliwości jego rozwoju, z czym warto popracować, dobiorę praktyki najbardziej właściwe dla Ciebie na ten moment.

***
dobór praktyki – 15 min – 50 zł
gdy masz dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
przeprowadzenie przez głębszy proces – 60 min. – 200 zł 

***

Marek Miedziewski 

Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.
www.kozyczkowo44.pl

  • Joga kundalini. Świadoma obfitość i moc prosperity
  • Joga kundalini. Świadoma obfitość i moc prosperity

Kontakt:
500575009 e.j.adamska@gmail.com
Miejscowość: Kraków (małopolskie)
Adres: Szkoła Tańca Bohema Center Kraków, ul Chodowieckiego 7
Strona internetowa: https://www.facebook.com/events/1641030876013351/
Data dodania: 2018-06-07
Data wygaśnięcia: 2018-06-21
Ilosc wyświetleń: 259