Floating Facebook Widget

Jak pracować (z ludźmi) i nie zwariować? - 08/06

Nie będzie niczym nadzwyczajnym, kiedy napiszę, że praca z ludźmi jest męcząca. Bez względu na to, jaką rolę pełnisz (psychologa, masażysty, fryzjera, kasjera czy sprzedawcy telefonów), Twoim zadaniem jest wykonać swoją pracę jak najlepiej żonglując słowem, twarzą i zachowaniem.

Po latach pracy z drugim człowiekiem przekonałam się jak niełatwym zadaniem to jest i jak często kontakt z ludźmi zamiast nas uskrzydlać, frustruje i podcina skrzydła. A kiedy skrzydła są podcięte, to najlepsza pożywka dla wypalenia.

W trakcie zajęć przyjrzymy się mechanizmom wypalenia zawodowego, wszystkiemu, co najbardziej spala nas w pracy z ludźmi oraz skupimy się na tym, jak sprawić, by praca w usługach nie wyczerpywała naszych baterii zbyt szybko i dostarczała jeszcze więcej radości, lekkości i satysfakcji.

Każdy uczestnik otrzyma zeszyt ćwiczeń dzięki, którym poszukamy metod radzenia sobie z sytuacjami trudnymi oraz zbudujemy platformę dzięki, której praca jaką wykonujesz ponownie sprawi Ci więcej radości i przyniesie więcej satysfakcji, bo to wcale nie jest powiedziane, że jedynym rozwiązaniem na wypalenie zawodowe jest zmiana zawodu.. choć jeśli dzięki tym zajęciom dojdziesz do takiego wniosku, zyskasz świadomość i wiedzę o tym, czego naprawdę w życiu zawodowym Ci trzeba... a to już dużo więcej, niż większość ludzi ma.

Koszt: 450 zł w cenie kawa / herbata i przekąski

8 czerwca 2019, Warszawa
9:00 – 15:30 w trakcie spotkania przewidywane są 15-20 minutowe przerwy.

Miejsce zajęć zostanie podane na kilka dni przed wydarzeniem.

Gwarancją miejsca na zajęciach jest wpłata 150 zł zaliczki na konto:
11 1050 1025 1000 0090 4534 9413
W tytule proszę wpisać: "Zaliczka - Jak pracować, żeby... 06/2019".

--------------------------------------------------------------------------

Prowadzący: 

Nazywam się Natalia Knap i od ponad 10 lat pracuję z ludźmi. Jako psycholog, trener, wykładowca i masażysta. Choć praca z ludźmi jest tym, co daje mi wiatr w żagle, jest również źródłem stresu, zmartwień i wypaleń zawodowych, które wracały do mnie jak bumerang. Dziś wiem, że to tylko ode mnie zależy, czy praca, którą wykonuję uskrzydla mnie, czy sprowadza boleśnie na ziemię. Po latach prób i błędów, poszukiwań i wdrażania swoich sposobów, by praca i moje życie cieszyły tak samo, jak na początku drogi, zapraszam Cię w podróż w jedną z tych sfer, którym poświęcasz najwięcej swojego czasu, czyli życiu zawodowemu. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze to zmiana zawodu jest tym, co jest nam najbardziej w życiu potrzebne… choć złym rozwiązaniem nie jest. Nie jest jednak konieczna, by znowu cieszyć się tym, co kiedyś lubiliśmy robić i co dawało radość, uśmiech i satysfakcję.

  • Jak pracować (z ludźmi) i nie zwariować? - 08/06
  • Jak pracować (z ludźmi) i nie zwariować? - 08/06
  • Jak pracować (z ludźmi) i nie zwariować? - 08/06

Kontakt:
kontakt@nataliaknap.com.pl
Miejscowość: Warszawa
Strona internetowa: https://nataliaknap.com.pl/
Data dodania: 2019-05-12
Data wygaśnięcia: 2019-06-11
Ilosc wyświetleń: 21
Wszystkie ogłoszenia użytkownika