Floating Facebook Widget

Indywidualny PORTRET NUMEROLOGICZNY

PORTRET NUMEROLOGICZNY
indywidualny dla Twojej daty urodzenia oraz imienia i nazwiska.

Osobisty portret numerologiczny wykreślony na podstawie dokładnego imienia lub imIon (widniejące w dowodzie osobistym oraz imię z bierzmowania o ile klient uczestniczył w sakramencie, nazwiska lub nazwisko jeśli widnieją w dowodzie osobistym), nazwiska panieńskiego w przypadku kobiet, pseudonimów oraz dokładnej daty urodzenia. Na cały portret składa się karta numerologiczna oraz portret numerologiczny w formie tekstu o objętości około 16 stron A4.

Droga życia oraz wskazówki i lekcje, liczba duszy, cele ekspresji, liczba mocy, liczba przeznaczenia, cykl formujący, cykl twórczy, cykl żniwny, I warunek wcielenia, II warunek zewnętrzny, II warunek zewnętrzny – rozszerzony, III warunek zewnętrzny, III warunek zewnętrzny – rozszerzony, IV warunek zewnętrzny, IV warunek zewnętrzny – rozszerzony, wyzwanie główne, wyzwania dodatkowe i wtórne rozszerzone, płaszczyzna mentalna, lekcje karmiczne, długi karmiczne, nadmiary i/lub niedobory liczb, linia ciała, linia ducha, linia uczuć, linia materii, linia artyzmu, skos porozumienia, skos skuteczności, wibracje mistrzowskie,

dodatkowo wibracje tzw.”szczególne” jeśli zawarte są w portrecie,

charakteryztyka dnia urodzenia,

aura imienia i nazwiska,

Dodatkowo plan życia i tranzyty

Na życzenie klienta wysyłka portretu w formie papierowej pod wskazany adres.

Liczby mają wpływ na nasze zachowanie i nasze życie! Na szczęście nie są wyrocznią. Portret numerologiczny ukazujący symbolikę liczb stanowi swego rodzaju, jak ja to nazywam lusto w którym możemy się “zobaczyć i lepiej poznać”. Może to zabrzmi śmiesznie lub dziwnie ale większą wiedzę czasem posiadamy na temat nowego telefonu lub samochodu niż o sobie samym.

Portret numerologiczny przedstawia znaczenie i wpływ daty urodzenia na życie każdego z nas. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielki wpływ mają liczby na naszą codzienność. Zadaniem portretu jest uświadomić nas, co musimy zaakceptować w naszym życiu, bo jest nam to dane od losu, a na co mamy wpływ i co możemy zmienić. Pozwalając zaznajomić się z datą urodzenia, wibracjami imienia i nazwiska lub też pseudonimu, poznamy lepiej samych siebie i otaczający nas świat.

Portret polacam każdemu kto chce lepiej poznać samego siebie i świadomie kierować swoim życiem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  • Indywidualny PORTRET NUMEROLOGICZNY

Kontakt:
camafaz@wp.pl
Miejscowość: Gdańsk
Data dodania: 2018-09-18
Data wygaśnięcia: 2018-10-18
Ilosc wyświetleń: 167