Horoskopy

Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na miesiąc maj 2021 r.


Baran

Praca - Będziesz musiał w tym miesiącu odpowiedzieć sobie na pytanie co jest dla Ciebie ważne, co chcesz osiągnąć jeśli chodzi o Twoje zawodowe spełnienie, karierę. Jeżeli będziesz sprecyzowany, zdecydowany maj umożliwi Ci wcielanie w życie wielu pomysłów poprzez co zaczniesz widzieć realną realizację swoich zawodowych pomysłów.

Finanse - Wiele wydatków związanych z domem sprawi, że będziesz zmuszony odłożyć realizację swoich planów na później. Przemyśl też, czy nie stałeś się niewolnikiem swojego stanu posiadania.

Uczucia - Początkowa dobra atmosfera w Twoim związku szybko ulegnie przemianie, dzięki czemu relację w której jesteś chcieć będziesz jak najszybciej zakończyć. Maj może sprawiać że zaczniesz czuć, uważać że tak naprawdę bycie z kimkolwiek nie jest Ci do niczego potrzebne.

Zdrowie - Skup się na swojej diecie, kondycji, wydolności fizycznej, zacznij też więcej się ruszać.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Baranów to runa Berkano


Byk

Praca - W Twojej pracy może w nadchodzących tygodniach panować nieco napięta, niepewna atmosfera. Jeżeli jednak nie będziesz pewnych spraw, sytuacji brać do siebie nic negatywnego nie powinno zadziać się w tym temacie, co więcej koniec maja może Cię mile pod kątem zawodowym zaskoczyć.

Finanse - Z jednej strony tzw. pieniądze będą do Ciebie przychodzić, z drugiej nieustannie wyciekać one będą z Twojego portfela, tym samym zacznij bardziej świadomie, stanowczo zarządzać swoim stanem posiadania.

Uczucia - Będziesz zrezygnowany, niechętny by zajmować się konkretniej swoim związkiem, tematem uczuć. Tak naprawdę ten miesiąc nic szczególnego nie wniesie w przestrzeń Twoich uczuć, co na pewno powinieneś zaakceptować.

Zdrowie - Możesz czuć się mocno osłabiony, przemęczony, dokuczać Ci też będą przewrażliwione oczy, tendencja do stanów zapalnych skóry.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Byków to runa Sowillo


Bliźnięta

Praca - Przed Tobą miesiąc dobrych wiadomości, sam początek maja może być tylko mocno przewidywalny, wręcz nudny jeżeli chodzi o to co dziać się będzie w Twojej pracy, bądź otwarty na zmiany, ponieważ w kolejnych tygodniach one do Ciebie przyjdą.

Finanse - Jeżeli będziesz asertywny, pewny siebie nic negatywnego nie zadzieje się z Twoimi finansami, ich bezpieczeństwem. W innym razie ktoś z grona Twoich znajomych celowo swoim zachowaniem, manipulacją wpędzi Cię w poważne finansowe problemy, straty.

Uczucia - Możesz się w tym miesiącu mocno kimś zauroczyć, ale z czasem okaże się że tak naprawdę nic do tej osoby nie czujesz a tym samym uznasz, że najlepiej jest definitywnie zniknąć z jej życia. Warto będzie byś zastanowił się na ile właściwe podchodzisz do przestrzeni uczuć, na ile odpowiednio zarządzasz swoimi emocjami.

Zdrowie - Zajmij się swoimi stawami, mięśniami, sprawnością fizyczną, kobiety spod tego znaku zodiaku powinny skontrolować swój układ hormonalny.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Kenaz


Rak

Praca - Będzie to trudny miesiąc dla Twoich zawodowych spraw, pomysłów. Czuć będziesz coraz silniejszy opór, tak jakby coś tworzyło nieustanne problemy, przeszkody dzięki którym nie będziesz w stanie zrealizować tego na czym Ci zależy. Nie uda się Ci niczego zmienić z tym stanem rzeczy, stąd też przemyśl jakich tak naprawdę powinieneś dokonać zawodowych zmian.

Finanse - Nic nie powinno się negatywnego zadziać jeżeli chodzi o Twój stan posiadania, bezpieczeństwo finansowe. Możesz czuć jedynie że bliskie Ci osoby celowo wytwarzają nieporządek, napięcia we wszystkim tym co odnosi się do tego jak wyglada Twoja finansowa płynność.

Uczucia - Będziesz wyjątkowo mocno zmęczony związkiem, partnerem, samą koniecznością bycia w tej konkretnej relacji. Z drugiej strony nie będziesz wiedział co masz tak naprawdę zrobić z tym stanem rzeczy, dlatego też skup się na sobie i nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji.

Zdrowie - Mogą dokuczać Ci mięśnie oraz stawy, poza tym często zmagać się możesz z niestrawnością, problemami trawiennymi.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Raków to runa Uruz


Lew

Praca - Początek maja będzie dość niespokojny, męczący, tym samym możesz mieć wrażanie, że ponownie musieć będziesz zmagać się z różnego rodzaju przeciwnościami, problemami, które w żadnym razie nie chcą Cię opuścić. Jeżeli zachowasz spokój umysłu, skupisz się na swoich własnych możliwościach, sile przebicia okaże się że wiele problemów zawodowych do końca maja uda się Ci pozytywnie rozwiązać.

Finanse - Będziesz mieć sporo wydatków, szczególnie urzędowych, mimo to nic nie będzie się negatywnego dziać z Twoją finansową płynnością, bezpieczeństwem, stąd też nie przejmuj się zbytnio o to czy oby na wszystko starczy Ci pieniędzy.

Uczucia - Nie skupiaj się zbyt mocno na tej przestrzeni Twojego życia, pozwól by wszystko samo się działo jeżeli chodzi o rozwój danej relacji którą np. właśnie zaczynasz. Powtarzaj sobie w myślach że nie zawsze musi być tak że nad wszystkim musisz mieć kontrolę.

Zdrowie - Będziesz na przestrzeni maja często osłabiony, przemęczony, poza tym mogą zacząć dokuczać Ci różnego rodzaju dolegliwości alergiczne.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Lwów to runa Jera


Panna

Praca - Jeżeli wykażesz się siłą, pewnością siebie, dobrze rozumianym dystansem do pewnych zawodowych zdarzeń, osób okaże się że wiele właśnie w tym miesiącu uda się Ci osiągnąć, zmienić dzięki czemu zaczniesz widzieć że Twoja kariera zaczyna się rozwijać w dobrym kierunku.

Finanse - Czeka Cię wiele wydatków związanych z Twoimi teoretycznie codziennymi wydatkami, które przytłoczą Cię, wręcz zmuszą do tego byś zweryfikował to na co konkretnie wydajesz swoje pieniądze.

Uczucia - Przed Tobą trudny miesiąc, nie będziesz mógł porozumieć się z partnerem, narastać między wami będą liczne konflikty, spory, niechęć która jeszcze silniej umocni Twoje przekonanie że czas najwyższy odciąć się od tego związku, który i tak niczego nie wnosi w Twoje życie.

Zdrowie - Zadbaj o swoje stawy, mięśnie, całą motorykę ciała, jego właściwy metabolizm.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Panien to runa Ehwaz


Waga

Praca - W pracy nie czeka Cię nic zaskakującego, nadzwyczajnego, bardziej tylko możesz mieć wrażanie, że coraz silniej męczy Cię to czym się zajmujesz, a tym samym jeszcze wyraźniej zaczniesz rozumieć że nadszedł czas na rozpoczęcie wcielenia w życie daleko idących zawodowych zmian.

Finanse - Czeka Cię wiele wydatków związanych z Twoim zdrowiem, domem, problemami z autem. Będziesz więc na przestrzeni maja musiał zaciskać pasa oraz pilnować tego na co przeznaczasz swoje pieniądze.

Uczucia - Będziesz mógł poznać kogoś bardzo ciekawego, kto zapełni pustkę w Twoim życiu, codzienności. Ważne będzie to byś przestał myśleć, że nie nadajesz się do stworzenia prawdziwego związku, że jesteś zbyt konfliktowy, trudny w codziennym życiu.

Zdrowie - Zadbaj o swoją dietę, układ pokarmowy, który może coraz wyraźniej dawać Ci znać o sobie.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Wag to runa Fehu


Skorpion

Praca - Nie dokonuj w tym miesiącu żadnych poważnych zawodowych zmian, co więcej jeżeli będziesz do nich na siłę dążył okaże się że ściągnąłeś na siebie poważne problemy, które na wiele miesięcy odbiorą Ci możliwość szerszego zaistnienia w miejscu w którym pracujesz.

Finanse - Twoje finanse, ich ogólny stan będą Cię mocno rozczarowywać, sprawiać że czuć się będziesz kimś kto kompletnie na nic sobie nie może pozwolić. Przemyśl czemu czujesz się nieustannie kimś biednym, czy oby właśnie Twoje takie nastawnie nie przyciąga do Ciebie ciągłych wydatków.

Uczucia - Będziesz mógł odmienić swoją uczuciową sytuację, poznasz kogoś kto będzie do Ciebie wyjątkowo pasować, istotne będzie jedynie to byś przestał siebie widzieć zawsze w negatywnym świetle, zacznij czuć się jak ktoś kto zasługuje na doświadczenie prawdziwej miłości, bliskości.

Zdrowie - Wzmocnij swój cały organizm, lepiej się odżywiaj, zacznij też więcej się ruszać, dotleniać.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Skorpionów to runa Gebo


Strzelec

Praca - Wiele będzie dziać się w Twojej pracy, nagle przychodzić do Ciebie będą różnego rodzaju zdarzenia które będą mogły przyczynić się do odmiany Twojej pozycji w firmie. Ważne będzie to byś był odważny, pewny siebie, pamiętaj, że czasem nie warto oglądać się za siebie.

Finanse - Możesz być spokojny o swoje finanse, ich bezpieczeństwo, staraj się jedynie nie podchodzić do niektórych wydatków w sposób zbyt lekkomyślny, naiwny.

Uczucia - W Twoim związku tworzyć się będzie wiele niedomówień, sporów, tym samym czeka Cię dość trudny czas jeżeli chodzi o sferę uczuć. Coraz częściej będziesz odnosić wrażenie a nawet pewność że tak naprawdę nie umiesz się już zupełnie porozumieć z człowiekiem z którym tworzysz związek.

Zdrowie - Zadbaj o kręgosłup, układ hormonalny, możesz też odczuwać poważne problemy związane z dręczącą Cię bezsennością.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Strzelców to runa Raidho


Koziorożec

Praca - Maj nie przyniesie niczego nadzwyczajnego jeżeli chodzi o Twoje sprawy zawodowe, zdecydowanie więc poczujesz, że tkwisz w jednym i tym samym punkcie z którego tak naprawdę coraz trudniej jest Ci dostrzec wyjście. Zacznij wychodzić do ludzi, pokaż światu co sobą pod kątem zawodowym reprezentujesz.

Finanse - Spotykać Cię będzie wiele różnych wydatków, co sprawiać będzie że czuć się możesz mocno finansowo niepewnie. Zacznij realnie postrzegać Twój stan posiadania, nie skupiaj się na sprawach nieważnych.

Uczucia - Możesz czuć się zagubiony w sferze swoich uczuć, emocji, nie będziesz chwilami wiedział co masz z nimi wszystkimi zrobić, tak jakby przerastały Cię one. Uwierz w siebie a nic negatywnego nie powinno spotkać Ciebie, Twój związek.

Zdrowie - Czuć się będziesz mocno osłabiony, rozbity. Na nic chwilami nie będziesz miał siły, dokuczać Ci będą różnego rodzaju dolegliwości które mieć będą podłoże emocjonalne, psychosomatyczne.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Koziorożców to runa Jera


Wodnik

Praca - Unikaj zawodowych wyjazdów, nawet tych które teoretycznie powinny przynieść Ci wiele dobrego. Nie dokonuj w tym miesiącu żadnych poważnych zmian, ponieważ każda z nich obracać się będzie przeciwko Tobie.

Finanse - Może się okazać że wiele pieniędzy przeznaczyć będziesz musiał na poprawę swojej kondycji, sprawności. Jeżeli przez dłuższy czas na sobie oszczędzałeś teraz za to słono zapłacisz.

Uczucia - Będziesz zmienny jeżeli chodzi o Twoje samopoczucie, nastrój, co przyciągać będzie do Twojego związku napięcia, konflikty. Skup się na sobie, pamiętaj że nie możesz wiecznie być niespokojny, niepewny siebie, taka postawa prędzej czy później zniechęci do Twojej osoby każdego człowieka.

Zdrowie - Zadbaj o swoje drogi oddechowe, zatoki oraz ogólną witalność organizmu.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Wodników to runa Raidho


Ryby

Praca - Będziesz czuć się w maju mocno rozdarty między chęcią spełniania się zawodowo a tym by nieco więcej czasu i swojej uwagi przeznaczyć rodzinie, czy też swoim pasjom. Takie nastawienie, Twoje samopoczucie może ściągnąć na Ciebie konflikty, które będą brały się z coraz silniejszego Twojego rozbicia, rozkojarzenia.

Finanse - Nie musisz martwić się o swoje finanse, istotne będzie jedynie to byś sam swoim postępowaniem nie ściągał na siebie zbędnych wydatków.

Uczucia - Trudno będzie Ci porozumieć się z partnerem, co więcej nieustannie przenikać będzie Cię chęć by zakończyć związek w którym jesteś. Nie zmuszaj się do niczego a na pewno już do trwania w relacji której zupełnie nie czujesz.

Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, stawy, dodatkowo wzmocnij swoją witalność organizmu.

Wspomagający znak runiczny na maj dla zodiakalnych Ryb to runa Jera


Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.plHoroskop numerologiczny na maj 2021 r.
 

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.
23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia
♦♦♦
Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np:
Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości
Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości
♦♦♦
Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.
Data - 23.09.1984
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23 (dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.
Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

♦♦♦
Zatem możemy sprawdzić:
>> Liczbę Drogi Życia,
>> Liczbę Podświadomości,
>> Pierwszą Liczbę Energii
w tym przypadku naszymi wibracjami po kolei są:
>> dla daty 23.09.1984 - 9, 5 i 1
>> dla daty 7.11. 1970 - 8, 3 i 4

OPIS OGÓLNY
W tym miesiącu wszyscy będziemy musieli poczuć i posłuchać naszego wewnętrznego świata, bo tylko wtedy Szczęście i Sukces będą możliwe, gdy wszystko będzie połączone - to, co widoczne i niewidoczne. Możemy poświęcić trochę czasu lub energii innym ludziom, aby coś zmienić. W tym miesiącu musi nastąpić wymiana, a wtedy otrzymamy bonus według włożonego wysiłku. Nie bójcie się dzielić dobrodziejstwami, życzeniami, komplementami, nie bójcie się dawać prezentów, jeśli chcecie, aby ta energia do Was wróciła. Nie hamujmy energii, nie szukajmy korzyści tylko dla siebie, nie pozwólmy na uzależnienie. To jest czas wymiany - z czym wymienisz się z Wszechświatem, z tym będziesz żyć dalej.

Jedynka

Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, trzeba dbać o to, co się ma. Dbać o zdrowie, o siebie, unikać konfliktów. Lepiej jest w tym miesiącu zmniejszyć swoje pretensje do życia, ponieważ nie jest to Twój czas na konfrontację z życiem.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, podświadomie będziesz chciał stać się bardziej pewny siebie, przyciągnąć coś, co przyniesie wewnętrzną energię, która pomoże Ci zająć lepszą pozycję. Czas na zakupy, poszukiwanie, odwiedzanie zatłoczonych miejsc, spotkania towarzyskie z przyjaciółmi, poszerzenie kontaktów. Nie pogrążaj się w nudzie i szarości, bądź pełen optymizmu.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, w tym okresie możesz iść do przodu w kierunku swoich celów. Nie stój w jednym miejscu i rozwijaj te projekty, które dojrzewają w Tobie od dłuższego czasu. Włóż swoją energię w coś, co nie może czekać.

Dwójka

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, nie możesz zmieniać sytuacji, a musisz zmieniać swoje nastawienie. Nie staraj się stłumić okoliczności, poszukaj potrzebnych kontaktów, które przyniosą więcej energii i możliwości. Ten miesiąc będzie bardzo stresujący, pojawi się wiele trudności i ktoś z Twoich bliskich będzie potrzebował Twojej opieki.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, bądź ostrożny, ponieważ możesz popełnić wiele błędów. Ktoś mógłby Tobą manipulować lub wykorzystać Cię dla zysku, dla własnego sukcesu. Nie powinieneś drążyć relacji z krewnymi, ponieważ nie przyniesie Ci to radości. Uważaj, aby nie robić długoterminowych planów.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, włóż więcej energii w swoją kreatywność i w dzieci, w rozwój nowych projektów. Ten czas daje Ci również możliwość zadbania o rzeczy, które są dla Ciebie ważne. Wybierz cel, przyjemności, hobby i rozwój osobisty.

Trójka

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, w tym okresie nie powinieneś liczyć na pomoc dużej liczby osób, więc wiele będziesz musiał zrobić sam. Ten miesiąc przyniesie Ci ogromną ilość wyborów, czas sprawdzi na ile działasz zgodnie z własnymi zasadami i regułami. Słuchaj tego, co mówi Ci twój wewnętrzny świat.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, pracuj nad swoim zdrowiem, ponieważ ten tydzień może przynieść Ci sporo stresu. Wokół jest dynamika i ruch, rzeczy nie będą takie, jak sobie to wyobrażałeś. W Twoim wewnętrznym świecie pojawią się nowe mechanizmy. Nie spiesz się, a bierz ze świata tylko to, co jest dla Ciebie dobre.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to musisz rozwinąć nową perspektywę dla zwykłych rzeczy, zamknąć coś za sobą. Nie bój się wystawić własnych granic, wkładać energii w nowy sens, w odrzucenie w to, co nie Twoje.

Czwórka

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to sposób w jaki patrzysz na świat będzie miało wpływ na tych, którzy są blisko Ciebie. W Twoich bliskich mogą zacząć zachodzić pewne zmiany, staraj się nie ingerować zbytnio w ich decyzje. Bądź blisko, ale jeśli popełnią błąd, nie będą Cię za niego obwiniać.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, zanurz się w nowej wiedzy - przejdź kursy, zobacz nowe perspektywy, przejdź do nowych planów. Nie stój w jednym miejscu, bo to spowoduje zastój energii. Jeśli usłyszysz jakąś radę lub ważne zalecenie, przyjmij je jako ważną informację, nie stawiaj oporu.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, będziesz miał szansę zmienić swoje życie. Jest to czas dla pracowitych, więc zanurz się w to, co jest konieczne, w pracę, w biznes, w dzieci - wszędzie tam, gdzie trzeba pracować na wysokich obrotach energetycznych. Poświęć się poszukiwaniu miłości lub nowego związku.

Piątka

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to w tym okresie będziesz miał szczęście i powodzenie. Jeśli wewnętrznie wierzysz w cuda, to nadejdą. To, o czym wcześniej myślałeś, stanie się radosnym wydarzeniem. Idź naprzód w kierunku swoich marzeń i ich realizacji. Nie bój się wierzyć w szczęście.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, bądź stabilny. Będziesz bardziej pod wpływem siły woli i tego, na ile jesteś w stanie wykorzystać tę moc, a wtedy będziesz w stanie wiele osiągnąć. Jest to czas dążenia do stabilizacji, a te energie, które prowadzą Cię do zmian, nie są warte wykorzystania.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, staraj się utrzymywać bezpieczne relacje. Włóż całą swoją energię w związek, w utrzymanie go. Daj mu nową szansę, rozwijaj komunikację i zrozumienie. Okazuj zrozumienia w partnerstwie i we współpracy.

Szóstka

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, ktoś może próbować wplątać Cię w swoje tajemnice lub intrygi, postaraj się odsunąć od tego jak najdalej. Jeśli ktoś powierzy Ci tajemnicę, nie ujawniaj jej. Staraj się wykorzystać wszystkie konflikty na swoją korzyść. Możesz wygrać, jeśli ustalisz swoje granice.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, tradycje Twojej rodziny są teraz dla najważniejsze. Szukaj w nich swojej siły, a także szukaj odpowiedzi na swoje pytania. Niektórzy z Was będą w stanie znieść trudności w związkach, inni wybuchy złości i agresji, ale jeśli będziecie rozważni, to wszystkie plusy będą po Waszej stronie.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, cała energia pójdzie na uporządkowanie domu i rodziny. Będziesz musiał odpowiedzieć na pytanie, na co zwrócić większą uwagę - na pracę czy na rodzinę, kto bardziej potrzebuje wsparcia. Jakie problemy rodziny lub znajomych wymagają większego wsparcia? Wybierz projekty, pracę.

Siódemka

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, wiele rzeczy trzeba będzie przemyśleć w swoim życiu i z czegoś szczerze zrezygnować. Nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość, więc jeśli jakieś kontakty czy metody życia, pracy nie pomagają, nie wchodź w nie. Świat pokaże Ci, z kim lub z czym będzie Ci się lepiej wiodło w przyszłości. To jest kluczowy miesiąc.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, to ten miesiąc może być dla Ciebie zbyt wymagający, jest wiele do zrobienia i przekazania. Przyciągaj szczęście prostymi sposobami. W niektórych sprawach będziesz chciał wszystko robić sam, radzić sobie sam i nie czekać na nikogo. I słusznie! Wykaż się determinacją i samodzielnością. W miłości lepiej zdystansować się, niczego w relacjach nie wyjaśniać.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, włóż energię w potrzeby cielesne, nie bój się przyznać przed sobą do swoich potrzeb i nie tłum energii swoich pragnień. Tylko nie rozpływaj się całkowicie w energii przyjemności, niech wszystko będzie odbywać się z umiarem.

Ósemka

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to uważaj, bo w tym miesiącu możesz popełnić błąd w pracy. Jeśli masz jakąś ważną decyzję przed sobą, to poczekać na kolejny miesiąc. Nie zaczynaj niczego nowego, a rób to, co już zaplanowałeś.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, weź się w garść i idź do przodu, nie oczekuj, że problemy jakoś same się rozwiążą. W Twoim życiu miłosnym może zacząć się jakaś aktywność. Ktoś będzie o Tobie myślał coraz intensywniej. Mogą to być starzy przyjaciele lub ludzie, którzy Cię znali. W tym miesiącu warto pomyśleć o tym, aby nie być samemu.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to w tym miesiącu może pojawić się niepokój. Nie będzie to relaksujący miesiąc. Wiele rzeczy trzeba będzie przerobić, zmienić. Ktoś będzie próbował sprowokować Cię, abyś okazał słabość. Zmęczenie w tym miesiącu jest gwarantowane, więc szukaj kompromisów gdzie tylko się da. Postaraj się nie panikować.

Dziewiątka

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to pojawi się wiele trudnych chwil, konfliktów i chaosu. Staraj się nie ścigać kogoś, z kim nie chcesz współpracować lub kogoś, kogo nie lubisz. Przede wszystkim nie marnuj energii tego miesiąca, staraj się mieć czas na wszystkie rzeczy, które sobie wyznaczyłeś. Nie wdawaj się w konflikty z osobami ze swojego otoczenia.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, w ciągu tego miesiąca, uświadomisz sobie, co siedzi w Twoim cieniu, więc walcz z problemami wewnętrznymi, pracuj nad sobą, szukaj wewnętrznych przyczyn swoich problemów i nieszczęść. Zadbaj o wszystko, nie spiesz się, bo spanikujesz. Nie zaczynaj niczego nowego, bo możesz sam sabotować swoje pragnienia.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, bądź samodzielny, zacznij działać, nie siedź w miejscu, rozwijaj się w tych obszarach, które osłabiłeś. Możesz spotkać się z bezkompromisowością i agresją przyjaciół, ale nie przejmuj się, takie jest życie na każdym poziomie rozwoju. Uwierz, a Twoja wiara stanie się Twoim motorem.
 
Do góry