Horoskopy

Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na miesiąc luty 2021 r.


Baran

Praca - Przed Tobą miesiąc silnego wstrzymania jeżeli chodzi o wszelkie te sprawy, plany, które miały przynieść Ci zawodową odmianę, wejście w czas realizowania swoich zawodowych planów. Nie bądź uparty, nie dąż do pewnych spraw na siłę, ponieważ czasem może zadziać się tak, że sprowadzisz na siebie poważne problemy, które zupełnie zablokują Twoją drogę kariery.

Finanse - Nie zaciągaj w tym miesiącu żadnych finansowych zobowiązań, poza tym okazać się może że musieć będziesz nagle wydać znaczną sumę pieniędzy na poważną awarię związaną z Twoim domem.

Uczucia - Jeżeli tylko wyzbędziesz się różnego rodzaju naleciałości, przekonań związanych z Twoim rodzinnym domem, okaże się że w naprawdę w szybkim czasie przyciągniesz do siebie człowieka, który uszczęśliwi Cię, obdarzy prawdziwym uczuciem.

Zdrowie - Dbaj o swoje drogi oddechowe, zatoki, osłaniaj też głowę przed chłodem.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Baranów to runa Kenaz


Byk

Praca - Możesz doświadczać w tym miesiącu skrajnie różnych zawodowych sytuacji, nagłych zbiegów zdarzeń, które spotęgują Twoje poczucie destabilizacji tego co odnosi się do tej sfery życia. Nie zmieniaj pracy, nie podejmuj żadnych daleko idących postanowień, ponieważ one wszystkie sprawdzą na Ciebie stresy, problemy.

Finanse - Unikaj wyjazdów, dalszego przemieszczania się ponieważ będzie ono sprowadzić na Ciebie znaczące finansowe straty, wydatki, których w żadnym razie się nie spodziewałeś. Jeżeli będziesz się w dobrym tego słowa znaczeniu ograniczać nic nie powinno zagrozić Twoim finansom.

Uczucia - Nie będziesz mógł porozumieć się z partnerem oraz dojść do momentu w którym w waszym związku zapanuje harmonia. Możesz zostać niewiedząc kiedy wciągnięty w romans który mocno wpłynie na jakość Twojego dalszego życia, realizowanie istotnych spraw, pomysłów.

Zdrowie - Często będzie dokuczał Ci migrenowy ból głowy, osłabienie, znużenie. Możesz też nabawić się stanu zapalnego organizmu bądź skóry.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Byków to runa Uruz


Bliźnięta

Praca - Doświadczysz wielu przeciwności, problemów jeżeli chodzi o przestrzeń pracy. Twoje dążenia do wzmocnienia zawodowej pozycji na nic się zdadzą, co więcej będziesz jeszcze wyraźniej widział jak wielu miałeś obok siebie wrogów, którzy czekali tylko kiedy powinie Ci się noga. Czas najwyższy na zmianę pracy, oraz skupiać się na spełnianiu tylko i wyłącznie swoich marzeń.

Finanse - Sporo wydatków spadnie na Ciebie a dotyczyć one będą spraw domowych, rodzinnych. Ktoś z Twoich bliskich będzie wymagał od Ciebie finansowej pomocy, której nie będziesz praktycznie mógł odmówić.

Uczucia - W tym temacie kompletnie nic się nie zmieni, nic ulegnie ani poprawie ani pogorszeniu. Doświadczysz uczuciowej przewidywalności, która może wiele dobrego wnieść w to jak porozumiewasz się ze swoim partnerem.

Zdrowie - Będziesz wyraźnie przemęczony, osłabiony, co chwila dokuczać mogą Ci problemy natury trawiennej, ciśnieniowo - krążeniowej.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Eihwaz


Rak

Praca - Wiele będziesz mógł zmienić w przestrzeni Twojej pracy, nie mniej uzależnione będzie to od tego na ile jesteś pewny siebie, wierzysz w to co chcesz robić. Jeżeli postawisz na siebie, nie będziesz słuchał się żadnych tzw. dobrych wskazówek bez większych problemów będziesz mógł zacząć nowy zawody etap taki jak np. otworzenie swojego biznesu, bądź realne rozpoczęcie i dążenie do tego by tak się stało.

Finanse - Przestań wmawiać sobie że musisz zawsze wyliczać się z pieniędzy, kontrolować to na co je wydajesz. Jeżeli postawisz na siebie, na inwestowanie w ważne dla Ciebie sprawy, pomysły nic nie powinno wpływać na Twoje finansowe bezpieczeństwo.

Uczucia - Przed Tobą dość trudny czas, być może trzeba będzie zatrzymać się na chwilę i przemyśleć czy oby na pewno związek w którym jesteś ma sens, czy oby Ty na pewno chcesz w nim dalej trwać. Postaraj się otworzyć na to co nowe, zacznij chcieć być szczęśliwy jeżeli chodzi o uczucia, Twoje w nich spełnienie.

Zdrowie - Kobiety spod tego znaku zodiaku powinny zadbać o swoją kondycję, sprawy hormonalne. Poza tym mogą dokuczać Ci dolegliwości związane z Twoim układem kostno - stawowym.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Raków to runa Gebo


Lew

Praca - W lutym przyjmij zasadę że nic nie trwa wiecznie, że nie możesz trwać w jedynym i tym samym miejscu pracy, firmie, ponieważ skazujesz się na stagnację. Energetyka tego miesiąca będzie idealnie sprzyjać rozpoczęciu przez Ciebie daleko idących zawodowych zmian, które w dobrym tego słowa znaczeniu przemeblują całą Twoją zawodową przestrzeń życia.

Finanse - Musisz być ostrożny, uważnie planuj każdy swój wydatek, inwestycje. Okazać się może że właśnie w tym miesiącu mieć będziesz wiele szczególnie urzędowych wydatków.

Uczucia -  Poprzez nie zrozumienie się z partnerem związek w którym jesteś wejdzie w czas licznych konfliktów, sporów, które znacząco będą wpływać na to jak dalej będziesz zapatrywał się na sens trwania w tym konkretnym związku. Waż swoje słowa, pamiętaj że one właśnie najcześciej sprowadzają na nas problemy.

Zdrowie - Dbaj o drogi oddechowe, gardło, możesz nabawiać się poważnego stanu zapalnego w jego obrębie.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Lwów to runa Ehwaz


Panna

Praca - W Twojej pracy będzie panowało jedno wielkie napięcie, tak jakby ktoś lub coś specjalnie chciał Cię na siłę wyprowadzić z równowagi. Jeżeli zachowasz spokój, opanowanie, obojętność wzmocnisz tylko swoją zawodową pozycję.

Finanse - Tylko Tobie będzie się wydawać że Twoje finanse są niepewne, zagrożone. Jeżeli trzeźwo spojrzysz na swój stan posiadania okaże się że możesz spokojnie pozwolić sobie na wydanie pieniędzy na siebie, na swoje tzw. potrzeby.

Uczucia - Możesz poznać w tym miesiącu kogoś kto zupełnie odmieni Twoje życie, sprawi, że zaczniesz czuć radość, poczujesz się ważny, istotne jest tylko to byś uwierzył w siebie, przestał ciągle czegoś od siebie wymagać i się osądzać.

Zdrowie - Będziesz miał tendencję do zatrzymywania wody w organizmie, co sprawiać będzie że możesz często czuć się będziesz przemęczony.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Panien to runa Ehwaz


Waga

Praca - Jesteś już jak sam wiesz mocno zmęczony swoją obecną pracą, tym czym się na co dzień zajmujesz. Spodziewaj się przyjścia do Ciebie szansy by zmienić ten stan rzeczy, ktoś z Twoich znajomych zaproponuje Ci wejście w spółkę, co natychmiast wręcz powinieneś wykorzystać.

Finanse - Często będziesz mieć wrażenie że nie jesteś w stanie właście zarządzać swoimi pieniędzmi, że ciągle ktoś chce od Ciebie finansowej pomocy. Zacznij bardziej świadomie podchodzić do tego tematu, przestań myśleć że nie masz wpływu na to ile masz pieniędzy oraz że samego siebie musisz ciągle w wydatkach ograniczać.

Uczucia - Codzienność wyraźnie dobija związek w którym jesteś, ciągnie go w dół, w przyziemne, niskie emocje. Jeżeli zaczniesz być bardziej spontaniczny, pomysłowy szybko zakończysz etap Twojego zniechęcania się do partnera.

Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, staraj się też znacznie lepiej, efektywniej regenerować w innym razie grozi Ci poważny stan zapalny organizmu.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wag to runa Naudiz


Skorpion

Praca - Być może zostaniesz postawiony przed wyzwaniem, od którego będzie wiele zależeć jeżeli chodzi o Twoją zawodową przyszłość. Co więcej jeżeli będziesz mógł zmienić pracę, co będzie wiązało się z koniecznością Twojego do niej dojeżdżania bez wahania z tej propozycji skorzystaj.

Finanse - Twoje pewne wcześniejsze finansowe decyzje zaczną w tym mięsiącu sprowadzać na Ciebie problemy, coraz częstsze zmartwienia o to czy uda się Ci zachować finansową płynność.

Uczucia - Musisz wreszcie stać się ze sobą oraz partnerem szczery, wiele niedomówień, konfliktów, Twojego rozczarowania związkiem, sferą uczuć bierze się z faktu, iż oszukujesz siebie, zmuszasz się do bycia kimś, kim tak naprawdę wiesz że nie jesteś jeżeli chodzi o codzienne życie.

Zdrowie - Zajmij się swoją fizyczną sprawnością, zadbaj o właściwą przemianę materii, ponieważ jej funkcjonowanie coraz mocniej wpływa na pracę Twojej wątroby.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Skorpionów to runa Gebo


Strzelec

Praca - Staraj się w tym miesiącu nie zabiegać o podwyżkę, awans. Każde takie działanie sprowadzi na Ciebie problemy w pracy, niezależnie od tego czy masz słuszność czy też nie. Wykaż się cierpliwością, ponieważ w niedługim czasie wiele będzie mogło się zmienić jeżeli chodzi o wzmocnienie Twojej zawodowej pozycji.

Finanse - Musisz przygotować się na wiele wydatków, finansowych problemów, obciążeń, które sprawiać będą że naprawdę mocno będziesz w lutym pilnować się w tym na co wydajesz swoje pieniądze. Podczas jakiegokolwiek przemieszczania się uważaj by nie zgubić pieniędzy, całego wręcz portfela.

Uczucia - Luty będzie idealnym miesiącem na rozpoczęcie przez Ciebie nowego uczuciowego rozdziału, tym samym raz na zawsze zakończ związek w którym jesteś. Skup się na wyzwalaniu w sobie coraz wyraźniej odczuwalnej wolności, niezależności.

Zdrowie - Zadbaj o dietę oraz swój kręgosłup, czas najwyższy więcej się ruszać, rozciągać swoje stawy, mięśnie.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Strzelców to runa Othala


Koziorożec

Praca - Twoje sprawy zawodowe utkną w jednym i tym samym miejscu, punkcie, dlatego też możesz mieć bardzo wyraźne przeświadczenie że nie poradzisz sobie ze zmęczeniem, zniechęceniem do tego czym się zawodowo zajmujesz. Bardzo trudno układać się będą wszelkie Twoje ważne rozmowy, negocjacje od których przecież zależeć może rozwój Twojej kariery.

Finanse - Nie będziesz zadowolony z tego jak układać się będą Twoje finansowe sprawy, plany. Mieć wręcz możesz wrażenie, że musisz oszczędzać dosłownie na wszystkim, co jeszcze bardziej będzie potęgować Twój niepokój. Zacznij rozumieć że od Ciebie zależy to jakie konkretne pieniądze będą do Ciebie przychodzić.

Uczucia - Ta sfera życia przestanie Cię w lutym obchodzić, jakkolwiek interesować, mieć będziesz wręcz przekonanie że obciąża Cię jedna wielka niemoc, ociężałość, dzięki której w sumie nie masz najmniejszej ochoty skupiać się na jakimkolwiek aspekcie swojego życia.

Zdrowie - Będziesz w tym miesiącu wyjątkowo mocno osłabiony, zmęczony, znużony. Dokuczać Ci będą bóle kręgosłupa, stawów, mięśni, migreny.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Koziorożców to runa Thurisaz


Wodnik

Praca - Nie będzie to dobry miesiąc dla Twoich zawodowych spraw, wszystko będzie się dziwnie plątać, motać dzięki czemu znów każda sprawa w którą się będziesz angażować w pracy w sposób wręcz potężny Cię zmęczy, sfrustruje, sprawi że przestaniesz wierzyć w sens tego czym się zajmujesz. Będziesz musiał przeczekać ten miesiąc, bądź cierpliwy i czekaj na lepszy moment który pozwoli Ci się zacząć realizować.

Finanse - Sporo Twoich pieniędzy będą pochłaniać różne nieprzewidziane podróże, wyjazdy które systematycznie wpływać będą na Twoją finansową płynność, bezpieczeństwo. Będziesz musiał ostro zaciskać pasa, nie dokonuj w tym miesiącu żadnej inwestycji związanej z autem oraz zaciąganiem jakichkolwiek finansowych zobowiązań.

Uczucia - Czas przemyśleć sensowność Twojego związku, ciągnięcia za sobą całej relacji, która coraz skuteczniej ogranicza Cię, nudzi, wpędza w coraz mocniejsze zniechęcenie. Ten miesiąc będzie wskazany byś wiele spraw przemyślał, pozwolił sobie na zamknięcie tych rozdziałów Twojego uczuciowego życia, które tylko Cię męczą.

Zdrowie - Będziesz odczuwał częste bóle głowy, co mieć będzie podłoże w Twoim ciśnieniu. Zajmij się również swoim wzorkiem oraz tym jak funkcjonują Twoje stawy.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wodników to runa Perthro


Ryby

Praca - Luty będzie dobrym miesiącem na to byś realnie i bardzo poważnie przemyślał sobie czy oby jest sens w tym byś dalej trwał w firmie w której od dawna pracujesz. Być może przespałeś już za wiele szans, dzięki którym mógł byś być w innym miejscu jeżeli chodzi o rozwój Twojej kariery. Podejmuj w tym miesiącu daleko idące decyzje, ponieważ wyjdą Ci one na dobre.

Finanse - Możesz być zupełnie spokojny o stan Twoich finansów, ich płynność oraz bezpieczeństwo. Luty będzie dobrym miesiącem na inwestowanie w siebie, w poprawę Twojej fizycznej sprawności, kondycji.

Uczucia - Trudno będzie się Ci porozumieć z partnerem, co więcej odnosić będziesz wrażenie że kompletnie nie znasz człowieka który powinien być Ci najbliższą osobą. Skup się na tym by uporządkować swoje emocje, tym samym jeżeli będzie to z Tobą zgodne zakończ relację która i tak jest poza Tobą.

Zdrowie - Możesz mieć uporczywe problemy natury trawiennej, Twój ogranizm będzie zatrzymywał w sobie zbyt dużo toksyn, płynów co wpłynie na Twoją witalność oraz kondycję skóry.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Ryb to runa Tiwaz


Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.plHoroskop numerologiczny na luty 2021 r.
 

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.
23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia
♦♦♦
Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np:
Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości
Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości
♦♦♦
Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.
Data - 23.09.18984
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23 (dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.
Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

♦♦♦
Zatem możemy sprawdzić:
>> Liczbę Drogi Życia,
>> Liczbę Podświadomości,
>> Pierwszą Liczbę Energii
w tym przypadku naszymi wibracjami po kolei są:
>> dla daty 23.09.1984 - 9, 5 i 1
>> dla daty 7.11. 1970 - 8, 3 i 4

OPIS OGÓLNY
W tym miesiącu będziemy musieli nauczyć się kultywować nasze szczęście, odkrywać wszystkie te sekrety, które pomagają naszemu wewnętrznemu światu wyrazić siebie. Wyda nam się, że szczęście jest zbyt zmienne, ale tak nie jest, ponieważ szczęście zawsze będzie z nami, tylko musimy umieć je włączyć w działanie. Czasami nasze szczęście rozwija się w innym miejscu, a nam wydaje się, że mamy pecha. W rzeczywistości jest to szczęście i jeśli właściwie podejdziemy do wszystkich przeszkód w naszym życiu, będziemy w stanie rozpakować nowe energie, które pomogą nam w przyszłości.
 
Jedynka
Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, to będziesz miała siłę wyruszyć w drogę, aby dostosować swoje przeznaczenie. Wszystko, czego nie mogłaś zrobić wcześniej, zrobisz teraz, a będzie to ważne dla twojego spokoju ducha. Pamiętaj, ludzie będą cię traktować tak, jak ty ich traktujesz. Niektóre Jedynki mogą myśleć, że dobrze traktują ludzi, ale muszą zastanowić się, czy nie są wobec nich obojętne.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, to będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość, nie narzekać na Los. Opanuj to, co masz i przejdź przez ten okres. Nie bądź zbyt aktywna, bo w tym miesiącu lepsza będzie pasywność.
Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, to twoja energia może być skierowana na rozwiązywanie konfliktów. To nie jest najlepszy okres w twoim życiu, ponieważ wstrząsną tobą niektóre emocje. Czas będzie sprzyjał sprawom prawnych i takim też działaniom. Ktoś może na ciebie naciskać lub oczerniać cię.

Dwójka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, możesz znaleźć się w trudnej sytuacji, która będzie dla ciebie nietypowa. Ktoś spróbuje złożyć z ciebie ofiarę, albo Los zmieni wszystkie twoje wyobrażenia o życiu i zmusi cię do nauczenia się czegoś nowego. Ktoś będzie chciał cię ukarać, zepsuć ci nastrój lub narazić na spotkanie z przełożonymi. Pomyśl, co możesz poświęcić w tym okresie: władzę, pieniądze, czas? Jeśli to dasz, to uwolnisz się od prześladowców.
Jeśli to jest Liczba Podświadomości, będziesz mógł zamknąć za sobą bardzo ważne drzwi. Życie popycha cię do zmiany swojego cyklu, więc w tym okresie będzie wiele przyjemnych i mniej przyjemnych niespodzianek, ale im szybciej dostosujesz się do nowego, tym szybciej uzyskasz spokój ducha.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, nie bądź aktywny, bo możesz popełnić pewne nieścisłości. W tym miesiącu powinnaś podejść do wszystkiego na spokojnie i z pokorą ponieważ każdy błąd, który pojawi się z powodu twojej nieuwagi, przyniesie zmartwienia. Bądź mądra, staraj się uzasadniać swoje emocje i emocje innych.

Trójka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to jeśli pracujesz nad czymś od dłuższego czasu lub na coś czekałaś, teraz nastąpi w tym przełom. Możesz nie zauważyć, że jesteś w mocy czegoś nowego, ale twoje przeznaczenie będzie na to gotowe. Twoje emocje opadną, otrzymasz od dawna oczekiwany rezultat. To jest miesiąc transformacji, ale żeby się zmienić, trzeba wiedzieć, w jakim kierunku. Transformacja nie zawsze przebiega dokładnie w dobrym i koniecznym kierunku.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, życie sprawi, że będzie połączenie ze światem, do którego chcesz się dostać. Jeśli nie jesteś żonaty i chcesz mieć status, musisz nauczyć się przygotowywać swoją Duszę do zajęcia pozycji, której potrzebujesz. Jeśli chcesz w jakiś sposób rozwinąć swój biznes, musisz otworzyć się na nowe formy pracy. Stare już ci nie pomogą.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, twoje hobby może stać się twoim dochodem. Czeka na ciebie zmiana, więc skieruj swoją energię na zmiany. Nie lekceważ swojego życia.

Czwórka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to prowadź trzeźwy tryb życia, nie daj się zwieść iluzjom i nie wyolbrzymiaj niczego. Nie powinnaś szukać ratunku w ludziach, nie powinnaś szukać ratownika, a po prostu staraj się pracować, kultywować i budować swoje siły. Właściwy czas i właściwa miara we wszystkim są dla ciebie ważne. W tym okresie nie będziesz mogła wznieść się zbyt wysoko, ale nie potrzebujesz tego.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, to marzenia mogą cię zmienić - zmienić twoje cele i możliwości. Marzenia staną się twoim przyjacielem, więc nie odmawiaj sobie swoich marzeń. Po prostu nie marz bezowocnie, bo marząc o rozwijaniu strategii osiągnięć, osiągniesz swój cel metodą małych kroków.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, nie powinnaś ujawniać wszystkich swoich tajemnic, ponieważ może to doprowadzić do tego, że twoje życzenia się nie spełnią. Ktoś będzie ci bardzo zazdrościł. Ostrożne podejście do kogoś lub do czegoś (na przykład do wewnętrznych odczuć) może doprowadzić do złudzeń.

Piątka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, jakaś nieodparta siła pociągnie cię do tego stopnia, że ​​twoje życie może się zmienić. Niektóre wspomnienia i dziwne pragnienia mogą uciekać z podświadomości. Jakaś magiczna siła może odciągnąć cię od twej woli. Możesz stać się swoim własnym wrogiem z powodu uporu. Jeśli chcesz zaryzykować, wejść w dziwny związek, zrób to sama.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, to naprawdę będziesz chciała coś dla siebie zrobić, na przykład powrócić do utraconej przeszłości, zmienić zdanie o sobie i o tym, co było ważne, stworzyć dla siebie nową iluzję. Będziesz chciała odbudować się, stać się lepszą, dojść do wewnętrznej harmonii, leczyć się ciszą i spokojem.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to twoja energia będzie skierowana w stronę autorytetu twojego ojca. Będziesz musiała albo nauczyć się dostrzegać dobro w swoim ojcu, albo zmienić o nim pojęcie, albo sama zostać dobrym ojcem, jeśli jesteś mężczyzną. Bądź zapobiegawcza, naucz się szanować siebie i swoją rodzinę, bo to cię ustabilizuje.

Szóstka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, życie sprawi, że będziesz ​​patrzyła nie przez pryzmat stereotypów, ale w nowy sposób. Dziwne będzie tylko to, że nowe będziesz nazywała tym, co było dawno zapomniane, co jest już stare. Stare tradycje mogą być kluczem do twoich osiągnięć. W tym miesiącu wszystko popchnie cię do rozwoju twojej osobowości, możesz poczuć niewytłumaczalną tęsknotę za tym, co utracone. Naucz się przyjmować nową formę, jeśli chcesz później być przydatna dla swojej rodziny lub społeczeństwa.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, twoja osobowość nabiera nowej siły, którą trzeba będzie zastosować. Naucz się czegoś nowego, zapisz się na kursy, poszukaj nowej wiedzy, która otworzy nowe możliwości.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to złap szczęście, sukces, wykonaj rytuały, które prowadzą do sukcesu. Znajdź nowe pomysły na swój rozwój. Twoje medytacje będą teraz bardzo aktywnie dodawać energii. Zdobądź popularność, otwórz się na postęp.

Siódemka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, pamiętaj o tych chwilach w życiu, w których miała miejsce twoja restrukturyzacja. Przypomnij sobie, w jaki sposób wyszłaś z trudności, opracuj strategię, a wtedy ujrzysz swoje możliwości. W tym miesiącu będziesz mogła uleczyć osobiste traumy i doświadczenia. Coś wyciągnie cię z twego ciasnego życia i wyśle ​​w przyszłość, według tego, co jest zakodowane w twoim Przeznaczeniu.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, to podświadomie będziesz chciała mieć kogoś lub coś pod kontrolą, albo stworzyć dla siebie nowy ład. Skieruj swoją energię na te cele, które muszą zostać osiągnięte w krótkim czasie. Spróbuj oprzeć się presji i nie wywieraj jej na ludziach.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, czekają na ciebie zmiany, przemieszczenia i nowe spotkania. Skieruj na to energię, aby aktywnie zaangażować się w nowe życie. Będziesz musiała do czegoś dostosować się, ale nie pożałujesz. Przyzwyczaj się do czegoś nowego. Pozostań wierna swojemu powołaniu i misji, i bądź elastyczna w stosunku do nowych rzeczy.

Ósemka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to możesz poczuć pewnego rodzaju opuszczenie i samotność. Wewnętrzne lęki mogą zaangażować się w twoje myślenie i skierować je na te sposoby, które nie są konstruktywne. Ten czas zmusi cię do zwrócenia się w stronę swojego wewnętrznego świata i konfrontacji z niektórymi częściami psychiki. W tym miesiącu możesz odczuć silny spadek energii, każdą sytuację postrzegać jako tragedię. Nie dopuszczaj do depresji, bo wtedy długo się z niej obudzisz.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, macierzyństwo będzie dla ciebie bardzo ważne. Poproś matkę o wsparcie i pomoc. Połącz się z zasobami kobiet swojego rodu, połącz się ze swoją kobiecą psychiką, a wtedy możesz zdobyć potrzebną dla siebie siłę, która pomoże ci pokonać przeszkody.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, cierpliwość należy okazywać we wszystkim i do wszystkiego, nawet do siebie. Możesz spotkać osobę, która w jakiś sposób pomoże ci. Okazuj życzliwość, nie spiesz się, bądź wsparciem dla swoich bliskich.

Dziewiątka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to w tym miesiącu możesz mieć okazję, aby coś otrzymać lub zaakceptować. Doprowadzi to do optymizmu, radości, nowych i ciekawych doznań. Poszukaj w opowieściach swoich dzieci swoich marzeń, gdy sama byłaś dzieckiem, które marzyło. Przypomnij sobie, jakie zabawy napełniały cię radością. Będziesz także musiała zwrócić uwagę na swoje dzieci i pomóc im w jakiś sposób. Może będziesz musiała poruszyć temat dziecka.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, to ci mężczyźni, którzy zostawili jakiś ślad w twoim rodzie, mogą odpowiedzieć na twoje przeznaczenie. To są mężczyźni, którzy nie weszli do rodu, ale zostawili w nim swoje emocje. Zastanów się, w jaki sposób możesz zneutralizować te archetypy, aby odkryć nowe możliwości. W tym miesiącu będziesz chciała ustanowić własny porządek, ale ustal go zgodnie z zasadami moralnymi. Nie marnuj swojej konstruktywnej mocy.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, ktoś da ci słowo i pomoże ci. Poszukaj szczęśliwej okazji, porozmawiaj z rodziną i przyjaciółmi. Staraj się nie opierać na słowach innych osób, a po prostu szukaj informacji i ochrony. Jeśli chcesz zdobyć wyższe wykształcenie, to próbuj, masz na to dobry czas.
 
Do góry