Horoskopy

Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na miesiąc grudzień 2020 r.


Baran

Praca - Ten miesiąc pozwoli Ci zawodowo rozwinąć skrzydła, zacząć wcielać w życie Twoje od dawna odkładane na bok marzenia. Nie oglądaj się za siebie, nie bój się nieznanego ponieważ będziesz mieć zaproponowaną zmianę pracy, wejście z kimś w spółkę, czego w żadnym razie nie odrzucaj.

Finanse - Będziesz musiał uważać na swoje pieniądze, dbać o to by nie były one marnowane, trwonione. Łatwo Ci będzie wpaść w problemy z utrzymaniem płynności finansowej, bytowej, bądź więc czujny, ostrożny.

Uczucia - W związku który tworzysz może zagościć dość napięta atmosfera, dlatego staraj się ważyć każde słowo, emocje. To, że w partnerze widzisz same wady nie oznacza że jest tak naprawdę, być może szukasz powodu by się z nim celowo rozstać.

Zdrowie - Zadbaj o kręgosłup, ogólną sprawność swojego organizmu, postaraj się też lepiej, efektywniej wysypiać.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Baranów to runa Othala


Byk

Praca - Przed Tobą miesiąc który może Cię znacząco i mocno zdziwić, zaskoczyć, ponieważ mieć będziesz coraz mocniejsze poczucie, że tak naprawdę obecna sytuacja w żadnym razie nie pozwoli Ci rozwinąć swoich zawodowych pomysłów oraz wcielić ich w życie. Jeżeli będziesz czujny, okaże się że właśnie w grudniu móc będziesz wiele osiągnąć.

Finanse - Bądź ostrożny i bardziej uważany jeżeli chodzi o to na co wydajesz swoje pieniądze, tym samym kieruj się zasadą, że nie wszystko musisz mieć na zawołanie. Jeżeli zachowasz dobrze rozumiany umiar nic nie zagrozi Twojej finansowej płynności.

Uczucia - Możesz poznać kogoś wyjątkowego, kto zmieni całe Twoje życie, samopoczucie, nastawienie do świata. Ważne jest tylko to, byś nie ograniczał się przez rozpamiętywanie przeszłości, tego co ktoś Ci przykrego zrobił, pamiętaj też by słuchać jedynie głosu swojego serca, intuicji.

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, całą fizyczną wydolnością, poza tym zadbaj o swoje emocje, psychikę, która zaczyna poważnie wpływać na Twoją odporność organizmu.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Byków to runa Perthro


Bliźnięta

Praca - Nie próbuj na siłę pokazywać jak bardzo jesteś stanowczy, pracowity, skuteczny w swoich zawodowych działaniach. Grudzień będzie miesiącem wyraźnego zastoju jeżeli chodzi o tą sferę Twojego życia, tym samym bądź cierpliwy, kiedy trzeba pokorny, nie zawsze wybieganie przed szereg jest dla nas korzystne.

Finanse - Będziesz mieć sporo wydatków związanych z różnego rodzaju sprawami urzędowymi. Możesz też właśnie o pieniądze pokłócić się ze swoim do tej pory najlepszym przyjacielem, co będzie spowodowane poważnymi różnicami waszych poglądów związanych z tym jak powinno się zarządzać swoimi pieniędzmi.

Uczucia - Musisz być ze sobą sprecyzowany, zdecydowany jednoznacznie na to czego chcesz od partnera, czy też uczuć jako takich. Jeżeli nieustannie trwać będziesz w konflikcie ze sobą doprowadzisz do poważnego sporu w relacji w której jesteś.

Zdrowie - Zadbaj o właściwą dietę, przyjmuj też o wiele więcej żelaza, naturalnych witamin.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Ehwaz


Rak

Praca - Będziesz doświadczał wielu zawodów, porażek, tym samym przygotuj się na nieco trudniejszy zawodowy czas. Okazać się również może że nie możesz liczyć na zrozumienie, empatię od osób z którymi pracujesz od wielu lat. Przemyśl więc czy nie trzeba zweryfikować Twojego podejścia do tego na ile pozwalasz sobie na asertywność.

Finanse - Rachunki które masz do uregulowania będą się dosłownie mnożyć, tym samym czeka Cię miesiąc oszczędzania, skrupulatnego planowania swoich wydatków.

Uczucia - To że czujesz się rozczarowany swoim związkiem wynika bardziej z Twojego nastawienia do siebie, świata. Wyzwól w sobie więcej radości, ciepła, a okaże się że relacja w której jesteś wiele Ci daje. Grudzień wyjątkowo sprzyjać będzie temu byś poznał prawdziwą miłość.

Zdrowie - Zadbaj o swoją gospodarkę wodną organizmu, pracę nerek. Warto też jest byś skupił się na swoim układzie nerwowym, ponieważ coraz mocniej przepełniać Cię zaczynają zbędne lęki i napięcia.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Raków to runa Perthro


Lew

Praca - Czas na postawienie na siebie, na swoje plany, założenia. Czasem trzeba pokazać swoją stanowczość, pewność siebie, jeżeli będziesz pewny siebie, silny, asertywny ten miesiąc wieloma zawodowymi zbiegami okoliczności Cię zaskoczy.

Finanse - Najważniejsze byś nie wpadał w panikę, pamiętaj że czasem warto na spokojnie podejść do niektórych sytuacji. Jeżeli zapanujesz nad sobą okaże się że Twoja materialna sytuacja nie jest w cale taka zła.

Uczucia - W Twoim związku nic szczególnego się nie zadzieje, ciągle więc będą powstawać między Tobą a partnerem napięcia oraz chwile odprężenia, spokoju. Skup się na panowaniu nad sobą, ponieważ ta sfera życia niczego innego nie wniesie w Twoje codzienne życie.

Zdrowie - Często dokuczać Ci będzie układ pokarmowy, szczególnie zadbaj o swoją wątrobę, ponieważ często nie dawać Ci ona będzie spokoju.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Lwów to runa Uruz


Panna

Praca - Zachowaj spokój, wszelkie możliwe opanowanie w pracy. Jeżeli wykażesz się logicznym, bardzo wyważonym podejściem do tego co dziać się będzie wokół Ciebie zyskasz szacunek szefa i jego przychylność.

Finanse - Możesz nie panować nad swoimi finansami, wydatkami, tym samym wiele pieniędzy wydasz na rzeczy które są Ci do niczego niepotrzebne co poważnie może naruszyć Twoją finansową płynność.

Uczucia - Relacja w której jesteś nie przetrwa, ten miesiąc pokaże Ci jak bardzo jesteś oddalony od partnera, jak mocno stał się Ci on obcym człowiekiem. Skup się na sobie, na realizowaniu swoich różnych planów. Sfera uczuć powinna zostać przez Ciebie odłożona na dalszy plan.

Zdrowie - Będziesz mocno osłabiony, Twoja witalność, kondycja zostawiać będzie wiele do życzenia. Dokuczać Ci będą stawy, kręgosłup, układ pokarmowy. Możesz też mieć poważne problemy z wysypianiem się.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Panien to runa Tiwaz


Waga

Praca - Twoja praca może wyjątkowo mocno Cię w tym miesiącu drażnić, męczyć. Mieć będziesz wrażenie, że wszystko Ci w niej przeszkadza oraz że nie jesteś w stanie się w niej odnaleźć. Bądź spokojny, wyważony w swoich emocjach, nastrojach a okaże się że czeka Cię miła niespodzianka ze strony szefa.

Finanse - Czeka Cię wiele finansowych problemów, wydatków. Możesz nawet odnieść wrażanie że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie, przemyśl więc czy czasem nie jest tak że od wielu tygodni straciłeś właściwe panowanie, zarządzanie swoimi finansami.

Uczucia - Szczególnie długoletnie związki dla osób z tego znaku zodiaku będą wchodzić w czas poważnych kryzysów, konfliktów. Nachodzący miesiąc przetestuje to czy oby na pewno związek w którym jesteś jest tak stabilny jak Ci się wydaje.

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie poważne osłabienie, przemęczenie organizmu, możesz też nabawić się infekcji układu pokarmowego.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wag to runa Perthro


Skorpion

Praca - Możesz mieć wrażenie że tak naprawdę właśnie teraz zaczynasz rozwijać zawodowe skrzydła, możliwości, nie mniej bądź czujny, uważny, ponieważ to co wyda się Ci łatwe, wręcz pewne w swoim sukcesie może stanowić pułapki które z czasem mogą poważnie zablokować rozwój Twojej kariery.

Finanse - Czekają Cię spore wydatki związane z nagłymi awariami które mogą uparcie nawiedzać Twój dom. Uważaj też podczas przemieszczania się samochodem, możesz go poważnie uszkodzić a tym samym ponieść spore koszty.

Uczucia - Ta sfera życia kompletnie będzie się blokować, zmierzać w coraz poważniejsze problemy, kryzysy, których raczej nie pokonasz. Przemyśl wszystko i podejmij decyzję o rozstaniu, ponieważ jak sam to czujesz tylko męczysz się w tej konkretnej relacji.

Zdrowie - Skup się na poprawie swojego metabolizmu, przemiany materii, zacznij też lepiej nawadniać swój organizm.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Gebo


Strzelec

Praca - Los nie będzie Twoim sprzymierzeńcem tym samym nic nie będzie udawać się Ci wcielić w życie jeżeli chodzi o realizowanie Twoich zawodowych pomysłów. Musisz więc przygotować się na wiele porażek, problemów, które tylko pokażą Ci jak wiele jeszcze musisz się nauczyć by osiągnąć zawodowe spełnienie.

Finanse - Możesz być zupełnie spokojny o swoje finanse, jedynie nieco więcej pieniędzy wydać będziesz musiał na różne sprawy formalne, związane z koniecznością zapłaty przez Ciebie jakiegoś rachunku, rozliczenia.

Uczucia - Trudno Ci będzie porozumieć się z partnerem, co więcej mieć będziesz wrażenie, że każdego dnia toczysz z nim systematyczną wojnę, która coraz więcej kosztuje Cię zdrowia, dobrej energii. Czas więc na zdecydowane działania, dzięki którym poczujesz że jesteś pogodzony ze sobą, żyjesz tak jak chcesz.

Zdrowie - Uważaj na swój kręgosłup, stawy, możesz też odczuwać problemy ciśnieniowo - krążeniowe.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Strzelców to runa Kenaz


Koziorożec

Praca - Będziesz doświadczał tego samego jeżeli chodzi o Twoją zawodową przestrzeń, nic w tym aspekcie Twojego życia się nie zmieni, tym samym jedyne zmagać się będziesz ze swoim własnym przemęczeniem, znużeniem, obowiązkami.

Finanse - Możesz mieć w tym miesiącu wrażenie że Twoje finanse są coraz bardziej zagrożone, niepewne. Jeżeli tylko zapanujesz nad tak naprawdę samym sobą okaże się że nic złego nie dzieje się z Twoją sytuacją bytową.

Uczucia - Jeżeli chodzi o Twój związek wejdzie on w stabilny okres, tym samym nic nie będzie rzutować na właściwe relacje, porozumienie z Twoim partnerem. Czuć się będziesz zupełnie dobrze w związku jaki tworzysz, pamiętaj jedynie by nie oczekiwać za wiele od tej relacji ponieważ nie ma ludzi idealnych.

Zdrowie - W opłakanym stanie będzie Twój cały układ nerwowy, czuć się będziesz wyjątkowo osłabiony, przemęczony.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Dagaz


Wodnik

Praca - Musisz być czujny w pracy, ponieważ ktoś może narobić Ci wiele problemów, zawirowań, które mogą wpłynąć na Twoją przyszłość w tym konkretnym miejscu. Pamiętaj że musisz zawsze być siebie pewny, liczyć na samego siebie, wówczas przyciągniesz do siebie same zawodowe sukcesy.

Finanse - Bądź spójny oraz pewny siebie, tego w co chcesz w tym miesiącu zainwestować swoje pieniądze. Jeżeli pokierujesz się własnym osądem, intuicją nic nie zagrozi Twojemu materialnemu bezpieczeństwu.

Uczucia - Twój związek, uczuciowa przewidywalność będzie Cię wyjątkowo mocno denerwować, drażnić. Poczujesz się tak jakbyś chciał uciec z tego w czym na codzień tkwisz. Pamiętaj że nie wszystko da się uratować, tym samym nie trwaj w relacji w którą od dawna nie wierzysz.

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, ogólną wydolnością swojego organizmu oraz układu krążenia.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wodników to runa Ingwaz


Ryby

Praca - Będziesz ciągle rozczarowywany tym czego będziesz w swojej pracy doświadczać. Nie będzie to dobry miesiąc do tego byś realizował swoje zawodowe pomysły, tym samym postaraj się przeczekać najbliższe tygodnie, skup się jedynie na tym byś nie popełniał żadnych błędów ponieważ mogą one wyjątkowo mocno drażnić Twojego szefa.

Finanse - Możesz być zupełnie spokojny o swoje finanse, zacznij tylko nieco uważanej zarządzać płatnościami odnoszącymi się do rachunków.

Uczucia - W sferze uczuć nic nie będzie się zmieniać, tym samym czuć będziesz tak jakbyś utknął w jednym i tym samym miejscu, momencie. Nie musi taki stan rzeczy oznaczać czegoś złego, bardziej tylko skup się na swoich oczekiwaniach, tym czego tak naprawdę chcesz od tej sfery Twojego życia.

Zdrowie - Możesz mieć wrażanie totalnego wręcz przemęczenia, osłabienia, dodatkowo zajmij się tym jak ogólnie pracują Twoje nerki.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Ryb to runa Ingwaz

Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.plHoroskop numerologiczny na grudzień 2020 r.
 

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.
23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia
♦♦♦
Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np:
Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości
Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości
♦♦♦
Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.
Data - 23.09.18984
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23 (dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.
Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

♦♦♦
Zatem możemy sprawdzić:
>> Liczbę Drogi Życia,
>> Liczbę Podświadomości,
>> Pierwszą Liczbę Energii
w tym przypadku naszymi wibracjami po kolei są:
>> dla daty 23.09.1984 - 9, 5 i 1
>> dla daty 7.11. 1970 - 8, 3 i 4

OPIS OGÓLNY
Wszystko dobiega końca i grudzień kończy część naszych programów. Teraz wszyscy musimy uzyskać dostęp do nowych energii, które dopiero zaczynają się pojawiać w naszym Przeznaczeniu. Do naszego życia wejdzie siła, która będzie zarządzała naszymi możliwościami. Trzeba będzie nauczyć się godzić życie z tą siłą. Przyszłość lub dawno zapomniana przeszłość mogą kolidować z teraźniejszością, a tymczasowe pozycje zaczną nakładać się na siebie. Ta siła nie ma twarzy, więc wszystko, co wydarzy się bez względu na naszą karmę, jest tylko restrukturyzacją świata. Jeśli nasza karma jest pozytywna, dostosujemy się do nowego, a jeśli nasz wewnętrzny dramat nie zostanie zakończony, będziemy go kontynuować lub utwierdzimy się w nim.

Jedynka
Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, to twoje plany mogą się zmienić, coś będziesz musiał dostosować i zmienić. Nie przyzwyczajaj się do tego, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Tym razem pokażą się twoje błędy.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz chciał wybrać nowe sposoby samorealizacji. Możesz zmienić jakieś dokumenty, robić nowe plany, zacząć uczyć się czegoś nowego.
Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, Musisz iść dalej, patrzeć głębiej, pozbyć się zranionych uczuć i niepotrzebnych emocjonalnych kotwic. Czas na negocjacje, więc nie bój się otworzyć.

Dwójka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, nadszedł czas, aby zmienić swój wektor emocjonalny i skupić się na rozszerzaniu swoich granic. Nadszedł czas, by przezwyciężyć kryzysy, a więc nauczyć się dorastać, wziąć odpowiedzialność za wszystkie decyzje.
Jeśli to jest Liczba Podświadomości, twoje wątpliwości mogą przeszkadzać w pracy. Możecie napotkać na przeszkody i trudności, które wynikną z programów rodowych. Nie da się szybko czegoś zmienić, trzeba być cierpliwym i wszystko przeanalizować.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, staraj się mniej myśleć o tym, co złe, nie kultywuj wewnętrznych trudności. Tym razem dostajesz czas na przemyślenie swoich decyzji i wybranie tych, które są istotne i muszą być teraz podjęte. Inne decyzje przełóż na późniejszy termin, potem do nich wrócisz, bo teraz potrzebują czasu, aby dojrzeć.

Trójka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, nadszedł czas, abyś nauczył się, jak prawidłowo rozdzielać swoją energię, zasoby i wiedzę, tak aby można wiele dokonać. Jeśli znajdziesz w sobie równowagę, będziesz mógł dokończyć kilka ważnych spraw. Wycisz swoje emocje, aby nie wnosić ich w nowy okres. Zanurz się w nowych doświadczeniach, ciesz się życiem.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz chciał zmienić coś w sferze finansowej, będziesz chciał dostać wystarczająco dużo. Możesz nad tym aktywnie popracować. Twoja rodzina lub bliscy mogą cię wspierać lub będziesz do tego dążyć. Wszystko jest splecione ze sobą, więc twój wewnętrzny stan będzie widoczny w świecie zewnętrznym.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, możesz czuć się stabilnie tylko wtedy, gdy będziesz w ruchu, więc postaraj się bardziej, aby uzyskać to, czego pragniesz. Równowagę znajdziesz w aktywności, w poszerzaniu kontaktów i możliwości.

Czwórka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to w tym czasie możesz odczuć zmiany w swoim losie, w ciele. Wszystko samo się uruchomi i zmieni. Nie trzymaj się starego. Swoje szczęście znajdziesz w zmianach.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, twe związki i więzi ulegną zmianie, a linie emocjonalne zostaną przekształcone i wypełnione czymś nowym. Energia tego okresu wciągnie cię w coś fantastycznego, co nazwiesz to cudem. To Wszechświat po prostu przeniesie cię na nowy poziom, otrzymasz nagrodę lub nowe, dobre doświadczenia.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, nie pytaj, dlaczego coś się dzieje, tylko znajdź w tym to, co jest dla ciebie ważne, i trzymaj się tego. Wichry zmian miną i będziesz musiał później zbudować nowy świat. To, co twoje, pozostanie z tobą. Wszystko będzie poruszać się i będziesz musiał za tym nadążyć.

Piątka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, jakaś niewidzialna siła może decydować o twoim przeznaczeniu. To, co jest w tobie, natychmiast przejawi się w świecie zewnętrznym. Jeśli żyjesz w napięciu, świat będzie cię tak samo traktował, stawiając przed tobą przeszkody. Musisz zrzucić stare, pomyśleć o przyszłości, namalować swoją przyszłość.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, życie pokaże ci, że ciało i dusza mogą mieć różne potrzeby. Ciało może chcieć jedzenia, a dusza może chcieć miłości. Wybierz Duszę i jej prośby, wtedy łatwiej będzie ci wybrać również swoje ciało. Wybierając potrzeby Duszy, będziesz mógł dotknąć swojego Anioła Stróża i wygrać bitwę z Przeznaczeniem.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, uświadom sobie swój los, jak się do niego odnosisz i jak z nim pracujesz, jaki prowadzisz z nim dialog. Pomyśl, może mimo wszystko kłócisz się z losem? Może oferuje ci inne drogi rozwoju, a ty nie widzisz swoich możliwości? Nie taranuj uparcie zamkniętych drzwi.

Szóstka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, naucz się dbać o to, co jest bliskie twojemu sercu. Podziękuj tym ludziom, którzy ci pomagają. Zdaj sobie sprawę, jaką masz ochronę. Być może będziesz robić projekcję swego wewnętrznego świata na świat zewnętrzny. Aby być szczęśliwym, powinieneś zatrzymać się i zastanowić się nad tym, co projektujesz na świat zewnętrzny.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, naucz się żyć prawdziwym życiem, spróbuj aktywnie walczyć ze swoimi obawami, będą przeszkadzać ci w realizacji. Proś o pomoc u innych ludzi, nie bój się pytać swoich przełożonych.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, zachowaj zdrowie i siłę. Zwolnij, nie dostrajaj się do czegoś, co trzeba zrobić szybko. Po prostu staraj się być obiektywny we wszystkim. Zanim cokolwiek zrobisz, musisz chronić swoje słabe miejsca.

Siódemka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, zdecyduj, co jest dla ciebie istotne. Nie obciążaj się dodatkowymi problemami emocjonalnymi. Możesz łatwo nakręcić się czymś i wpaść w wir niepokoju. Poczujesz, że przeznaczenie nie jest sprawiedliwe. Poczekaj, bo za kilka miesięcy wszystko wróci do normy. Wykorzystaj ten czas, aby stawać się lepszym.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, musisz podłączyć się do kilku funkcji, możesz stworzyć dla siebie wielozadaniowe pole. Wszystko, co teraz robisz, będzie bardzo mocno odbijać się w twym rodzie, na przyszłych pokoleniach. Uświadom sobie, że jesteś teraz główną siłą swoich projektów lub rodziny, więc potrzebujesz siły, aby spotkać się ze swoim losem, zaprzyjaźnić się z nim.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, aby działać aktywnie, weź pod uwagę wszystkie szczegóły, wszystkie szanse, oblicz wszystkie możliwe pozycje swoich możliwości. Weź pod uwagę relacje między projektami. Będziesz musiał przenieść swoją uwagę z jednego procesu na drugi.

Ósemka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to teraz musisz wyobrazić sobie siebie jako bohatera, który budzi się i chroni to, co jest dla niego bliskie i ważne. Możesz się obudzić z defensywną i destrukcyjną mocą. Uważaj na znaczenie słowa sprawiedliwość, bo każdy ma własną. Przyjrzyj się swoim lękom, mogą zablokować twoje możliwości.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, może obudzić się w tobie bardzo silna intuicja. Nie wchodź do walki, działaj inteligentnie i elastycznie. Nikt nie urazi cię bez powodu, jeśli będziesz potrafił przewidzieć pewne okoliczności.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, przeznaczenie daje możliwość zobaczenia całości bez rozbicia na detale. Taki sposób widzenia, pomoże określić ci, jak dalece możesz pracować ze swoimi pomysłami lub planami. Możesz obudzić się z pewnym wewnętrznym głosem, który wypchnie cię ze strefy komfortu.

Dziewiątka
Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, możesz zrozumieć, dokąd zmierza twoje przeznaczenie. Możesz dokonywać wyborów. Wszystko stanie się jasne i uporządkowane, plany także. Twoja aktywność będzie zależała od tego, na ile blisko możesz poczuć swą matkę jako kanał swojego sukcesu. Niektóre rzeczy będą dostępne dla ciebie na poziomie intuicyjnym, będą dojrzewać. Rozwijaj swoje pomysły na biznes, bo teraz mogą znaleźć odpowiedź w duszach innych ludzi.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz chciał iść do przodu i rozwijać się. Uporządkuj swoje myśli, twórz ścisłe i logiczne struktury myślenia. Jeśli będziesz polegał na logice, mniej będzie chaosu w twoim życiu.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, ten intuicyjny zapas, który zgromadziłeś, możesz zastosować teraz w życiu, poczuć życie, aby zrozumieć jego drugą stronę. Formułuj nowe pomysły, które możesz zrealizować w późniejszym okresie swojego życia. Pomyśl o przyszłości, która będzie twym wsparciem.
 
Do góry