Horoskopy

Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na miesiąc wrzesień 2020 r.Baran

Praca - Początek sierpnia niczym Cię nie zaskoczy, mieć wręcz będziesz wrażenie, że wpadłeś w przedziwny zawodowy marazm, stagnację. Jeżeli będziesz cierpliwy, spokojny druga połowa tego miesiąca przyniesie Ci wiele zawodowych niespodzianek, dzięki którym Twoja pozycja w tej konkretnej firmie zacznie się realnie wzmacniać.

Finanse - Bądź spokojny i czujny jeżeli chodzi o tą sferę Twojego życia. Zacznij myśleć nad tym na co wydajesz swoje pieniądze, czy oby samego siebie nie oszukujesz, nie zmuszasz się do ich wytracania, po to tylko by poprawić swoje samopoczucie, ego.

Uczucia - Twój związek będzie przechodził dotkliwe wzloty i upadki, dzięki czemu czuć się będziesz coraz silniej zmęczony tą relacją. Sierpień będzie idealnie sprzyjał temu byście od siebie z partnerem bądź partnerką na chwilę odpoczęli.

Zdrowie - Dokuczać Ci mogą stawy kolanowe oraz biodrowe, poza tym możesz mieć poważne problemy z zasypianiem oraz regeneracją organizmu.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Baranów to runa Thurisaz


Byk

Praca - To co dzieje się w Twojej pracy, całej zawodowej przestrzeni zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, od Twoich konkretnych działań. Jeżeli liczysz że rozwój, pójście do przodu Twojej zawodowej kariery zadzieje się samo z siebie bardzo się mylisz, stąd też zacznij działać, czas pomyśleć o staniu się niezależnym zawodowo człowiekiem.

Finanse - Otwórz się na świadome korzystanie z pieniędzy, zainwestuj w poprawę swojego zdrowia, samopoczucia, czy też komfortu mieszkania.

Uczucia - Możesz mieć coraz silniejsze poczucie że jesteś zmęczony związkiem, ogólnie nim się zajmowaniem, skupianiem się nad tą przestrzenią Twojego życia. Niczego nie rób zbyt pochopnie, uporządkuj swoje myśli, to czego tak naprawdę chcesz.

Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, pracę układu trawiennego, możesz też nabawić się poważniejszego podrażnienia skóry.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Byków to runa Naudiz


Bliźnięta

Praca - Każde Twoje dążenie do tego by zmienić nieco to co dzieje się w pracy, jak wygląda Twój w niej rozwój, wzmacnianie Twojej pozycji na nic się zda. Przygotuj się tym samym na miesiąc rozczarowań, zatrzymania. Warto będzie byś zadał sobie pytanie czy oby na pewno ta firma jest miejscem które pozwoli Ci spełnić swoje zawodowe marzenia.

Finanse - Czeka Cię sporo wydatków związanych z Twoim mieszkaniem, sprawami rodzinnymi. Będziesz musiał odłożyć swoje plany na później, to co chciałeś zainwestować zdecydowanie się nie będzie mogło spełnić.

Uczucia - Unikaj zbędnego analizowania związku w którym się znajdujesz, przestań też bez przerwy zastanawiać się czy jesteś w nim szczęśliwy czy też nie. Skup się na teraźniejszości, tym co masz na wyciągnięcie ręki, doceń fakt ile bycie z tym konkretnym człowiekiem Ci dało, wniosło w Twoje życie.

Zdrowie - Czas zmienić dietę oraz to jak się ogólnie odżywiasz. Jesteś coraz bardziej osłabiony co ma bezpośredni związek z brakiem składników odżywczych w Twoim organizmie.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Jera


Rak

Praca - W Twojej pracy, ogólnej zawodowej przestrzeni nic się nie zmieni, będziesz więc czuł się tak jakbyś wpadł w swego rodzaju przewidywalność, która powinna napełniać Cię spokojem, poczuciem bezpieczeństwa.

Finanse - Zainwestuj więcej pieniędzy w wyjazdy, które pozwolą Ci się wyciszyć, odciąć się od tego co na codzień Cię zajmuje, otacza. Bardzo ważne jest byś przestał w swego rodzaju ciężki mentalnie sposób podchodzić do sowich pieniędzy, zasobności portfela.

Uczucia - Będziesz czuł się coraz mocniej zmęczony związkiem, partnerem. Zwracać będziesz uwagę na to jak funkcjonują inni ludzie, którzy są wolni. Warto będzie byś zastanowił się nad tym czym tak naprawdę jest stan myślowej, uczciwej niezależności, który tak naprawdę powinien mieć swoje źródło w Tobie i zawsze być dla Ciebie dostępny.

Zdrowie - Możesz w sierpniu poczuć się znacząco osłabiony, zmęczony. Mogą również dokuczać Ci bóle stawów i mięśni.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Raków to runa Perthro


Lew

Praca - Sierpień będzie miesiącem w którym nic konkretnego nie będziesz mógł w pracy zrealizować. Każde Twoje działanie spotykać się będzie z oporem, niechęcią np. szefa stąd też zaczniesz przepełniać się frustracją, wielkim zniechęceniem do miejsca w którym przecież miałeś się zawodowo rozwijać.

Finanse - Będziesz musiał dość silnie sterować oraz kontrolować swoje wydatki, inwestycje. Nie musisz się obawiać finansowych problemów, nie mniej nastaw się do oszczędzania pieniędzy wszędzie tam gdzie tylko się da.

Uczucia - Możesz mieć w sobie wiele przemyśleń związanych z uczuciami, tym czego oczekujesz od tej sfery swojego życia. W znacznym stopniu jesteś wewnętrznie osamotniony dlatego czas najwyższy nauczyć się żyć w pełni z drugą osobą która jest przy Tobie na co dzień.

Zdrowie - Możesz odczuwać częste migrenowe bóle głowy, poza tym grozi Ci poważny stan zapalny skóry, jej podrażnienie.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Lwów to runa Wunjo


Panna

Praca - Plany zawodowe które mogły by już w pełni odmienić Twoją zawodową pozycję nie powiodą się a bardziej zostaną one znacząco odsunięte w czasie, tym samym musisz przygotować się na miesiąc zawodowych rozczarowań. Sierpień będzie idealnie sprzyjał szukaniu przez Ciebie nowej pracy.

Finanse - Nic nie wpływanie na Twoją finansową stabilizację, płynność. Będziesz więc mógł zupełnie skupić się na zaspokajaniu swoich marzeń, robieniu sobie dzięki pieniądzom przyjemności.

Uczucia - Wszelkie próby pogodzenia się z partnerem, załagodzenia napiętej od dawna między wami atmosfery na nic się zdadzą, będziesz więc musiał przygotować się na zaakceptowanie faktu że tej relacji nie uda się Ci uratować.

Zdrowie - Sierpień nie powinien przynieść Ci żadnych większych zdrowotnych zmartwień. Kobiety spod tego znaku zodiaku mogą jedynie nabawić się zapalenia dróg moczowych.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Panien to runa Othala


Waga

Praca - Możesz poczuć się wyraźnie zmęczony swoją pracą, obowiązkami, tym samym bardzo ciężko będzie się Ci w tym miesiącu pracować, wyzwalać w sobie radość i zadowolenie płynące z faktu, tego co konkretnie zawodowo robisz.

Finanse - Musieć będziesz zacisnąć pasa, w żadnym wypadku nie dokonuj zbyt kosztownych zakupów, inwestycji. Skup się nad tym by jak najuważniej planować każdy wydatek, ciesz się też z tego co posiadasz, na co możesz sobie finansowo pozwolić.

Uczucia - Mieć będziesz coraz wyraźniejszą ochotę by skupić się na sobie i zakończyć związek, który w znacznym stopniu Cię dołuje, osłabia Twoją kreatywność. Już od dawna nie rozumiesz swojego partnera co jeszcze silniej potęguje gromadzenie się w Tobie zbędnych stresów, napięć.

Zdrowie - Grozi Ci poważny stan zapalny organizmu, możesz też odczuwać wyraźne problemy związane z układem pokarmowym.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Wag to runa Eihwaz


Skorpion

Praca - Sierpień będzie sprzyjał temu byś zaczął się wyraźnie domagać od szefa podwyżki, awansu. Czas zawalczyć o siebie, jednoznacznie pokazać ile wnosisz swoją osobą w rozwój tej konkretnej firmy.

Finanse - Przed Tobą miesiąc licznych wydatków związanych z awariami które jak na zawołanie dziać się będą w Twoim domu. Nie odkładaj niczego na później, ponieważ w przeciwnym razie skażesz się na jeszcze poważniejsze finansowe straty.

Uczucia - W ten aspekt Twojego życia wejdzie spokój, stabilizacja oraz harmonia. Doceń to jak wygląda Twój związek, przestrzeń uczuć i ciesz się tym co konkretnie masz, nie skupiaj się na cięższych myślach które mogą pojawiać się w Tobie a są one naturalną właściwością Twojej osobowości.

Zdrowie - Zadbaj o swój układ pokarmowy, stawy oraz mięśnie, zacznij też się zdecydowanie więcej ruszać.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Thurisaz


Strzelec

Praca - Sierpień będzie trudnym miesiącem dla Twoich zawodowych spraw. Przygotuj się na liczne niepowodzenia, porażki, przeszkody w tym by mogły zrealizować się te plany które musiałeś i tak już wcześniej odłożyć. Wyciągnij wnioski z tego co będzie się działo i przemyśl czy oby nie jest lepiej postawić na daleko idące zawodowe zmiany.

Finanse - Przed Tobą czas wydatków związanych z różnego rodzaju sprawami formalnymi, urzędowymi. Poza tym wskazane będzie zainwestowanie większej sumy pieniędzy w lepsze jakościowo odżywianie się.

Uczucia - Ten aspekt Twojego życia nie ulegnie w sierpniu znaczącym zmianom, tym samym będziesz mógł doświadczać spokoju jeżeli chodzi o relacje którą tworzysz. Warto jest wprowadzić do związku jedynie więcej spontaniczności, która wzmocni więź między Tobą a partnerem.

Zdrowie - Zadbaj o swoje ciśnienie krwi, poza tym możesz często odczuwać uporczywe poczucie osłabienia, umysłowego znużenia.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Strzelców to runa Thurisaz


Koziorożec

Praca - Będziesz mocno zawiedziony swoją pracą, stanie się ona dla Ciebie jedynym wielkim, ciężkim obowiązkiem, czymś co tylko Cię przytłacza i ogranicza. Czas wyraźnie skupić się na tym jak ogólnie podchodzisz do swoich codziennych, zawodowych obowiązków.

Finanse - Twoje finanse ich ogólny stan będą pod ochroną. Zacznij tym samym być bardziej wyluzowany oraz spontaniczny jeżeli chodzi o to jak zarządzasz oraz pochodzisz do swoich pieniędzy.

Uczucia - Twój związek wejdzie w czas spokoju, lepszego porozumienia się z partnerem. Nie musisz się niczego więc obawiać, co więcej poczujesz się dobrze w tej właśnie relacji. Przestań tylko czarno widzieć przyszłość, bądź pewny że związek w którym jesteś jest tym jednym i nic tego nie zmieni.

Zdrowie - Będziesz osłabiony, zmęczony szczególnie jeżeli chodzi o stan Twoich emocji. Mogą też dokuczać Ci bóle kostno - stawowe.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Dagaz


Wodnik

Praca - Sierpień będzie sprzyjał temu byś wprowadził w swoje życie zawodowe jak najwięcej zmian. Nie oglądaj się za siebie, nie myśl za mocno nad tym co masz w tej konkretnej firmie, postaw na siebie a okaże się że przyciągniesz do siebie nową pracę, która w pełni Cię spełni.

Finanse - Nie musisz się martwić o ogólne bezpieczeństwo swoich finansów, bądź tylko bardziej czujny tak by nie zgubić portfela, czy karty bankomatowej.

Uczucia - Skup się na sobie, na swojej intuicji, wewnętrznym głosie, nie słuchaj tego co mogą mówić inni. Jeżeli jesteś pewny lojalności partnera to tak na pewno jest i nie musisz się przejmować o przyszłość Twojego związku. Jeżeli jesteś samotny nie szukaj miłości przez internet bądź w czasie podróży.

Zdrowie - Będziesz mieć poważne problemy z układem pokarmowym, poza tym wyraźnie dokuczać Ci może kręgosłup krzyżowy, bądź lędźwiowy.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Wodników to runa Sowillo


Ryby

Praca - Będziesz musiał zacząć sumienne pracować, skrupulatnie wykonywać zawodowe obowiązki. Przestałeś panować nad czasem, co jest już wyraźnie zauważone przez szefa, zacznij więc pokazywać że jesteś dobrym pracownikiem, któremu można zaufać.

Finanse - Przed Tobą wiele wydatków na różnego rodzaju sprawy domowe, będziesz tym samym musiał wiele planów odłożyć na inny czas.

Uczucia - W związku w którym jesteś nie spotka Cię nic wyjątkowego, zaczniesz się bardziej nudzić oraz męczyć partnerem, dlatego też zastanów się do czego konkretnie ta relacja Ciebie prowadzi.

Zdrowie - Możesz często czuć zmęczenie, dlatego też skup się na efektywniejszej regeneracji organizmu. Warto też będzie zbadać funkcjonowanie Twojego układu hormonalnego.

Wspomagający znak runiczny na sierpień dla zodiakalnych Ryb to runa Isa


Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.plHoroskop numerologiczny na wrzesień 2020 r.
 

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.
23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia
Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:

Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.
Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.
Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę, jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

OPIS OGÓLNY
 

Ten miesiąc przynosi nam szybkie zmiany. Wszystko może zmienić się, a niektóre aspekty życia mogą przybrać inną formę. Niektórzy będą postrzegać swoją przeszłość, jako coś odległego i niesamowitego. Zmiany wpłyną zarówno na sferę uczuć, jak i na sferę prowadzenia biznesu. Ci, którzy są bardziej odporni psychicznie, będą w stanie załatwić wiele spraw, i to kilka tematów naraz - sprawy rodzinne, związane z pracą, itd.  Może zdarzyć się tak, że te sprawy spadną na nas od razu i będzie trzeba zająć się nimi. Stwórzmy intencję, która może doprowadzić nas do celu. Motywacja będzie odgrywać dużą rolę, i to we wszystkim. Ten miesiąc może przynieść nową wiedzę, ale szukajmy jej w zaufanych źródłach. Pamiętajmy, że człowiek jest tym, czym się wypełnia. Jeśli informacja nie jest logiczna, jest jednostronna, nie otrzymamy żadnego rozwoju.

Jedynka
Otrzymasz dodatkową energię, więc nie martw się, bo przy odpowiedniej inwestycji swojej energii, w przyszłości osiągniesz dobre wyniki. Pozbądź się balastu - tego, co cię dręczy, bo jest szansa na ogromną zmianę twojego życia. Możesz wyjść z kłopotów, wykorzystując do działania siłę woli. Poprawnie opracuj własną taktykę zwycięstwa, a odniesiesz sukces.

Dwójka
W tym miesiącu musisz przemyśleć każdy swój krok. Nie ma potrzeby spieszyć się, a wręcz przeciwnie, musisz zatrzymać się - w rozmowie, w podejmowaniu decyzji. W tej chwili nie powinieneś oczekiwać od życia żadnych prezentów, a sama Dwójko musisz zmienić swoje myślenie. Gdy tylko będziesz w stanie przepracować własne blokady, to twoja energia popłynie w kierunku, który przyniesie ci radość.

Trójka
Możesz zdobyć bardzo ważną wiedzę lub informacje, które będą dla ciebie bardzo przydatne. Sama możesz być źródłem ważnych informacji dla drugiej osoby. Twoje talenty mogą rozwijać się, wykorzystuj więc swoje umiejętności w pracy i w relacjach. Cały świat może się przed tobą otworzyć, jeśli odpowiednio zarządzasz swoją energią talentów. Nie powinnaś wyciągać żadnych wniosków na temat swojego życia, bo wszystko będzie zależało od tego, w jaki sposób wykorzystasz swoje umiejętności. Nie plotkuj.

Czwórka
To, czego ci potrzeba, możesz otrzymać w krótkim czasie, bo wkraczasz w nowy cykl rozwoju. Postępuj uczciwie wobec siebie, mów sobie prawdę. Nie trać czujności, bądź punktualna we wszystkim, werbalizuj swe zapotrzebowania. To nie czas na ujawnianie się, a na pozostanie w cieniu, pomoże ci to uniknąć konfrontacji, dla których nie masz energii. Uchroni cię to przed manipulantami, którzy mogą zabrać ci dużo energii.

Piątka
Zadbaj o wszystko: o zdrowie, o akceptację siebie i o rzeczywistość. Jeśli zrezygnujesz ze wszystkiego, z myślą, że wszystko się samo naprawi, to  wszystko pójdzie źle. Będziesz wtedy musiała Piątko zmierzyć się z większą liczbą konsekwencji i trudności. Profilaktyka jest dla ciebie bardzo ważna: w relacjach, w zdrowiu. Uważaj na siebie i pamiętaj, że twoje życie jest w twoich rękach.

Szóstka
Szykują się zmiany, o których nawet nie myślałaś Szóstko. Musisz wszystko kontrolować sama, bo jeśli ta energia wymknie się spod kontroli, może ci zaszkodzić. Będziesz musiała zmienić priorytety, a wraz z nimi plany, bo jeśli zostaniesz w tym samym miejscu, możesz być rozczarowana. Umiejętność dostosowania się do okoliczności doprowadzi cię do zwycięstwa.

Siódemka
Będziesz musiała trochę spowolnić tempo. Teraz musisz zwracać uwagę na znaki od losu, aby nie przegapić swojej szansy. Sam los poprowadzi cię tam, gdzie powinnaś być, więc nie bądź uparta Siódemko, nie stój uparcie na swoim. Kontroluj swoje emocje, ponieważ szorstkość w niczym ci teraz nie pomoże. Nie trzeba niczego drastycznie zmieniać, wszystko musi być zmieniane stopniowo, we wszystkim musi być umiar. Nie należy spodziewać się skoków energii, bo wszystko zostanie zrobione w odpowiednim czasie.

Ósemka
Bądź we wszystkim ostrożna. W tej chwili twoje wewnętrzne programy mogą kolidować z programami innej osoby. Mogą powodować konflikty. Zapobiegaj temu, miej pod kontrolą emocje i osądy. Możesz być otoczona przez osoby, od których będziesz zmęczona lub poczujesz napięcie w ich obecności. Wszechświat pomaga ci Ósemko osiągnąć nowy poziom w komunikacji, porzucić więc upór i działaj konstruktywnie. W tym miesiącu nie powinnaś wchodzić w nowy związek, ani walczyć o coś z agresją i intensywnością, bo przyniesie ci to wiele kłopotów w przyszłości.

Dziewiątka
Trzeba będzie zrezygnować z iluzji, że wszystko samo się naprawi, że świat będzie sam dopasowywał się, cegła po cegle. Tyle, ile włożysz w coś wysiłku i energii, tyle otrzymasz. Zainwestuj energię w to, czego potrzebujesz. Nie bój się pracować w pożądanym kierunku z wielkim entuzjazmem. Wyobraź sobie, że jesteś w skrzyni i musisz mieć siłę, aby wydostać się z tej skrzyni, więc pracuj aktywnie, motywuj się, aktywuj energię swojego serca.


Drogi Czytelniku! W tym miesiącu zostanie nam dana transformacja osobowości, ale jednocześnie energie transformacji mogą uderzyć w nasze Ego. Dlatego powinieneś przygotować swoje Ego przed inwazją nowych energii, aby nie zostać z problemami i z kłopotami. Tylko rozwój nie powinien przebiegać szybko, a poprawnie. Fanatyzm zawsze zmienia psychikę. Fanatyzm to wchłonięcie jakiegoś programu, który blokuje proces twórczy. Wszystkie te formy, które zostały zamrożone, stopią się - to, co było trudne do osiągnięcia, możesz otrzymać. Jednakże jeśli twoja energia nie jest gotowa do zaakceptowania dobrego wyniku, to odrzucisz go. Musisz zwiększyć energię poprzez tolerancję, poszerzenie świadomości, zdolność widzenia różnych form życia. Musisz zapamiętać, że wszystko ma dwie strony - dobrą i złą. Zawsze!

Do góry