Floating Facebook Widget
Astrologiczna Prognoza na grudzień 2019 r.

Ostatni tydzień listopada i pierwsze dwa dni grudnia to najlepszy czas na świąteczne zakupy. Wybraniu trafionych prezentów pod choinkę sprzyjać będzie Jowisz w połączeniu z Wenus, (zakup elektroniki, za sprawą Urana, powiedzie się zwłaszcza 28 listopada).

Gdy Jowisz na 12 lat opuści Strzelca i 2 grudnia wejdzie w znak Koziorożca będziemy mogli ocenić na ile skorzystaliśmy  z jego przychylności podróżując po świecie lub rozpoczynając upragnione studia.

Taka zmiana znaku przez Jowisza daje nam informację, że należy przygotować się na nieco mniej obfity okres, dobrze będzie poskromić ambicję i pozostać przy skromniejszych planach.  Nie tylko przedświąteczny apetyt należy miarkować, ale także i inne obszary naszej aktywności, do czego będzie nas nakłaniał Saturn.

Okres od Nowiu Księżyca 26 listopada do Pełni Księżyca, która przypadnie 12 grudnia możemy wykorzystać na zainicjowanie ostatnich w tym roku ważnych planów zawodowych i osobistych, będzie temu sprzyjał Merkury aż do 9 grudnia zapewniając przenikliwość osądu.

Po ostatniej Pełni Księżyca w tym roku, dobrze jest rozważnie podsumować cały rok życia rodzinnego, a także prowadzenie gospodarstwa domowego w zakresie wprowadzenia zmian ekologiczno-ekonomiczne. Świat idzie z postępem, a postęp wyznacza obecnie pierwsza złota zasada Natury: ‘cała sztuka w tym, aby obchodzić się najmniejszym i nie marnotrawić’. Czego  uczy i wymaga od nas Saturn, przebywający w oszczędnym Koziorożcu.

W drugim tygodniu po Pełni (tydzień przed Świętami), należy już skoncentrować się na kończeniu spraw, przy czym z pewnością nie zabraknie pracy, zwłaszcza w sferze biznesu. Wykorzystajmy zatem pierwszy tydzień grudnia na intensywniejszą pracę, później możemy być zbyt rozproszeni, aby podejmować ważne decyzje.

8 grudnia uważajmy na ewentualne nieporozumienia z szefem. Niekorzystny wpływ Neptuna może znacząco osłabić motywację do pracy, zwłaszcza wymagającej większego niż zwykle wysiłku. Ryby i Strzelce nie powinny planować na ten dzień trudnych zadań ponieważ poziom stresu może przekroczyć ich wytrzymałość. Uważajmy także, aby nie ufać zbyt mocno nie do końca sprawdzonym osobom, jest spore ryzyko że ich zachowanie mocno nas rozczaruje.

Wizytę u lekarza także lepiej zaplanować na inny dzień, nie tylko my sami możemy mylnie odczytać sygnały z ciała wyolbrzymiając niektóre objawy, lekarz też będzie miał osłabiony ogląd, co sprawi że diagnozę trzeba będzie powtórzyć. W tym dniu możemy być także świadkami próby ukrycia skandalu związanego z władzą, zwłaszcza autorytet duchowieństwa będzie narażony na dyskredytację, co niestety skłoni do gorzkiej refleksji nad pychą i samowolą. Połączenie energii Marsa i Neptuna wskazuje, że bulwersujące wiadomości będą dotyczyły sfery obyczajowej.

W mniejszej, rodzinnej skali pozycja głowy rodu może zostać zachwiana. Lepiej potraktować trudną sytuację jako szansę do zmiany. Próby ukrycia prawdy wobec oczywistości popełnionych błędów mogą jedynie zwielokrotnić wzbudzony niesmak.

15 grudnia korzystny wpływ Urana i Jowisza przyniesie silny i sprzyjający impuls do zmiany. Pamiętając zatem o sytuacji Jowisza, który pozostaje już pod nadzorem dbającego o umiar Saturna, mamy szansę na zrozumienie naszej sytuacji i dzięki temu możemy uzyskać większą swobodę i szerszą perspektywę swojego działania i wyborów w życiu.

Żywioł ziemi odpowiada za  sprawy materialne i na podstawowym poziomie życia odnosi się do potrzeb ciała.

Subtelniejsze rozumienie żywiołu Ziemi daje człowiekowi możliwość zmian w podejściu do materii.

Być może pozbędziemy się lęku przed brakiem wystarczającego komfortu czy nie dość wygodnego życia. Być może bez tego lęku (przywiązania do materii),  dostrzeżemy, że dobrowolne ograniczenie naszych materialnych potrzeb da nam więcej czasu na inne obszary doświadczenia: na samopoznanie, na pogłębianie naszych relacji z bliskimi, na wsłuchanie się w prawdziwe potrzeby naszego ciała.  Niemal zawsze nadmiar ambicji związanej z dobrobytem odbiera nam wolność i staje się przeszkodą we wzrastaniu.

Najbardziej prawdopodobne jest to, że najlepszą szansą na wyrwanie się z uciążliwych ograniczeń będzie zrzucenie brzemienia konsumpcyjnego wzorca.

24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia korzystny wpływ Słońca i Urana da okazję do wsłuchania się w głos intuicji. Jeśli poczujemy, że pomysł na inne niż zwykle celebrowanie tego dnia przysłuży się nam i najbliższym, nie wahajmy się wybrać alternatywnego scenariusza – w tym roku tradycyjna biesiada nie musi być głównym wydarzeniem wieczoru. Tym bardziej, że zarówno Jowisz, jak i Neptun sygnalizują że umiar w jedzeniu i piciu jest konieczny.

Ostatnim istotnym astrologicznym wydarzeniem roku będzie Zaćmienie Słońca 26 grudnia. Ponownie i jeszcze silniej mogą dać o sobie znać obyczajowe skandale związane z władzą albo głową klanu.

Uważajmy także na drodze, dalszą podróż lepiej zaplanować na kolejne dni. Jeśli planujemy wyjazd za granicę omijajmy obszary aktywne sejsmicznie, układ planet wskazuje na większe prawdopodobieństwo trzęsień ziemi.

Prognozę przygotował Maksym Krammer
Zapraszam na konsultacje astrologiczne pod adresem:
maksymkrammer@gmail.com
tel. 517726429


Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na grudzień 2019r.

Baran

Praca - Nie spodziewaj się niczego szczególnego jeżeli chodzi o sferę Twojej pracy, tego co w niej się będzie działo na przestrzeni tego całego miesiąca. Wpadniesz nieco w marazm, przewidywalność co nie oznacza że powinieneś się tym faktem martwić.

Finanse - Przemyśl czy oby czasem nie stałeś się zbyt nieostrożny jeżeli chodzi o to w jaki sposób zarządzasz swoimi pieniędzmi, zakupami. W tym miesiącu możesz skutecznie sam sprowadzić na siebie poważne finansowe problemy, które będą efektem Twojej niegospodarności. 

Uczucia - Będzie to trudny, ciężki czas dla Twojego związku, sfery uczuciowej. Wiele związków się rozpadnie lub wejdzie w okres poważnego kryzysu z tego tylko względu że przez długi czas nie dbałeś o tą sferę życia skupiając się jedynie na pracy, swoich własnych potrzebach, planach. 

Zdrowie - Zadbaj o kręgosłup, stawy kolanowe, które mogą Ci zacząć poważnie dokuczać. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Baranów to runa Tiwaz

 

Byk 

Praca - Grudzień będzie idealnie sprzyjał wcielaniu przez Ciebie wszelkich możliwych, daleko idących zmian jeżeli chodzi o całą sferę Twojej pracy, a bardziej realizacji Twoich marzeń dzięki którym poczujesz się pewnie, na swoim miejscu jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. Nie oglądaj się za siebie, działaj a osiągniesz to na czym Ci zależy. 

Finanse - Nie będzie to spokojny miesiąc dla Twoich pieniędzy, ich bezpieczeństwa. Czekają Cię poważne wydatki związane z szeroko rozumianymi sprawami rodzinnymi, może też okazać się że bliska Ci kobieta ma bardzo poważne problemy bytowe, zdrowotne co wymagać będzie Twojej  finansowej pomocy. 

Uczucia - Grudzień będzie sprzyjał odnowieniu, uzdrowieniu oraz odcięciu się przez Ciebie i partnera od tego co do niedawana was dzieliło, różniło. Czasem to co jest nie do przejścia jest tylko pozorne, dlatego postaw w tym miesiącu na rozpoczęcie zupełnie nowego uczuciowego rozdziału.

Zdrowie - Będzie dokuczać Ci  kręgosłup, liczne nerwobóle. Często też osłabiać Cię będą infekcje wirusowe odnoszące się też do Twojego układu pokarmowego. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Byków to runa Eihwaz

 

Bliźnięta

Praca - jeżeli czujesz się nieustannie zawiedziony jeżeli chodzi o miejsce Twojej pracy, przestań czekać i działaj. Ten konkretny miesiąc będzie sam podsuwał Ci możliwości zmiany pracy, ważne więc będzie na ile szczerze chcesz by tak się właśnie stało. 

Finanse - Będziesz nieustannie w grudniu tracić pieniądze na sprawy, wydatki których nie planowałeś oraz są Ci do niczego potrzebne. Czas przestać podchodzić do sfery Twoich finansów z nadmiernymi, nagłymi emocjami. 

Uczucia - Czasem można pomylić pojęcia dzięki czemu tylko wydaje się Ci że jesteś w związku, partnerskiej relacji. Masz spore problemy jeżeli chodzi o spójne, konkretne podejmowanie decyzji dlatego też zastanów się czy oby nie tworzysz czegoś w rodzaju koleżeńskiej znajomości, która nie ma nic wspólnego ze związkiem jako takim. 

Zdrowie - Dokuczać Ci może układ trawienia, szczególnie rejon żołądka, dwunastnicy. Będziesz też czuł chroniczne zmęczenie, frustrującą ciągłą senność. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Uruz

 

Rak 

Praca - Musisz przygotować się na trudny czas jeżeli chodzi o Twoją pracę, to jak się będzie też układać i to, czym się będziesz w niej zajmować. Możesz więc w grudniu mieć wrażenie że niezależnie od tego co byś nie robił nie udaje się Ci niczego osiągnąć. Przeczekaj ten czas i nie wcielaj w życie żadnych poważnych planów. 

Finanse - Z jednej strony nic nie będzie grozić Twojej finansowej płynności, bezpieczeństwu, z drugiej będziesz tak roztargniony, że pieniądze będą się same od Ciebie oddalały, będziesz je wytracał, co może poważnie naruszyć Twoje finansowe bezpieczeństwo. 

Uczucia - Jeżeli jesteś w dłuższym już związku to codzienność, przewidywalność może wpłynąć na tą relację, jej jakość. Czas zacząć pracować nad odnowieniem uczucia między Tobą a partnerem wprowadzając do tej relacji więcej spontaniczności. Grudzień będzie sprzyjał prawdziwemu zakochiwaniu się przez samotne zodiakalne Raki. 

Zdrowie - Zadbaj o swoje ciśnienie, układ krążeniowy, warto też by było skontrolować pracę Twojego układu hormonalnego. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Raków to runa Raidho

 

Lew

Praca - Grudzień będzie dla Ciebie pracowitym, trudnym miesiącem w którym sprawy zawodowe będą Cię dosłownie przytłaczać, wpędzać w poczucie pustki, rezygnacji oraz jednego wielkiego zmęczenia tym co jeszcze chwilę temu wydawało się Ci prostą drogą do osiągnięcia pełnego zamierzonego przez Ciebie sukcesu. 

Finanse - Będziesz musiał z wielką uwagą planować każdy wydatek, ponieważ pieniądze będą dosłownie wyciekały z Twojego portfela, nad tym przestawać będziesz panować. Być może uwierzyłeś za mocno w to, że nie musisz się ograniczać jeżeli chodzi o wydawanie na swoje pomysły pieniędzy, za to teraz przyjdzie Ci zapłacić koniecznością ograniczania się. 

Uczucia - Ta sfera Twojego życia układać się będzie w zupełnej zgodzie z Twoją wolą, oczekiwaniami. Poczujesz się tak jakby związek w którym jesteś Cię totalnie satysfakcjonował, pamiętaj o tym, że dobrze będzie okazać partnerowi że cieszysz się faktem że on akurat jest przy Tobie. 

Zdrowie - Zadbaj o gospodarkę wodną organizmu, zatoki nosowe. Uważaj też by nie naziębić nerek które mogą poważnie dać się Ci we znaki.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Lwów to runa Jera

 

Panna 

Praca - Początek grudnia będzie dla Ciebie czasem w którym nic dosłownie nie będzie się układało po Twojej myśli jeżeli chodzi o sprawy zawodowe, szczególne trudno będą się Ci układać wszelkie negocjacje, rozmowy, które mogły by przynieść Ci długo oczekiwany awans. Jeżeli przez moment dasz za wygraną ostatnia dekada tego miesiąca wszystko odmieni i spełnisz każde zawodowe swoje zamierzenie. 

Finanse - Możesz mieć tendencję do roztrwaniania pieniędzy, wydawania go dosłownie na wszystko co zbędne, panuj więc nad sobą, ponieważ może się okazać że wytracisz dosłownie wszystkie środki pozwalające Ci spokojnie funkcjonować.

Uczucia - Będzie to dobry czas na finalizowanie związku w którym od dawna jesteś, możesz się więc bez namysłu oświadczyć, ugruntować swoją jako taką relację. Pamiętaj, że nie możesz trwać w przekonaniu że zawsze na wszystko masz czas. 

Zdrowie - Mogą Cię męczyć częste nerwobóle, neuralgie, dodatkowo dokuczać Ci może kręgosłup krzyżowy, lędźwiowy. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Panien to runa Thurisaz

 

Waga

Praca - Grudzień niczym Cię nie zaskoczy jeżeli chodzi o to co dziać się będzie w pracy, czy też związanych z nią sprawach. Bądź szczególnie mocno skupiony na sobie, na tym co masz do zrobienia, może się okazać że naprawdę masz przy sobie osobę która chce tak wpłynąć na Twoją zawodową efektywność byś zaczął popełniać błędy. 

Finanse - Nic znaczącego nie zadzieje się jeżeli chodzi o Twoją finansową przestrzeń życia. Możesz być o nią zupełnie spokojny i tylko chwilami dokuczać Ci będą wątpliwości w to czy oby na pewno utrzymasz bytową stabilizację.

Uczucia - Zaczniesz wyjątkowo wątpić w to czy Twój partner jest Ci wierny oraz z Tobą szczery. Jego zachowanie, sposób bycia napełniać Cię będzie poważnymi wątpliwościami stąd też pamiętaj by nigdy niczego nie udawać i jasno mówić o tym co czujesz. 

Zdrowie - Będziesz w grudniu mocno osłabiony, często też dokuczać Ci mogą różnego rodzaju infekcje które skutecznie ograniczać będą Twoje działania, efektywność.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wag to runa Ehwaz

 

Skorpion 

Praca - Skup się w tym miesiącu na pracy, na dosłownym wzmacnianiu swojej kariery jak i pozycji w firmie w której pracujesz. Postaraj się na tyle na ile będzie to możliwe odłożyć prywatne sprawy na dalszy plan, siła Twojej woli, inteligencji wpłynie całościowo na to jak za chwilę będzie wyglądała Twoja zawodowa przyszłość. 

Finanse - Przed Tobą niespójny, nierówny pod kątem finansowym miesiąc. Czekają Cię liczne wydatki, które wiązać się będą z każdym aspektem Twojego życia. Może się okazać że Twój samochód wymagać będzie właśnie w grudniu kosztownej naprawy. 

Uczucia - Grudzień będzie łaskawy dla samotnych Skorpionów, może więc pojawić się w Twoim bezpośrednim otoczeniu ktoś kto będzie Twoją drugą połówką. Bądź czujny i wyzbądź się swojej wrodzonej surowości.

Zdrowie - Może dokuczać Ci często układ pokarmowy, problemy z właściwą pracą jelit. Poza tym często Twoje ciśnienie krwi będzie się obniżać co potęgować będzie w Tobie odczuwanie zmęczenia. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Tiwaz

 

Strzelec

Praca - Nic nie będzie przeszkadzało Ci wcielać w życie Twoich zawodowych pomysłów, tym samym możesz totalnie wręcz przestać się martwić o to czy uda się Ci pewne sprawy wcielić w życie. Przyjrzyj się temu jak zarządzasz czasem, ponieważ grozi Ci przepracowanie. 

Finanse - Nie będzie do spokojny czas dla Twoich finansów, czekają Cię liczne wydatki, które dosłownie wręcz będą się nad Tobą piętrzyć, spadać na Twoją głowę. Może się też okazać że inwestycje które poczyniłeś zaczną Cię przerastać i stracisz przysłowiowy finansowy grunt pod nogami. 

Uczucia - Ta sfera nie będzie wyglądać zbyt korzystnie na przestrzeni grudnia. Czekają Cię częste spory, kłótnie z partnerem, a nawet zaczniecie wprost mówić o rozstaniu. Nie będzie to miesiąc sprzyjający wyjaśnianiu długo już ciągnących się konfliktów.

Zdrowie - Będziesz mocno osłabiony, przemęczony. Dokuczać Ci też może kręgosłup oraz częste migrenowe bóle głowy. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Strzelców to runa Jera 

 

Koziorożec

Praca - Przed Tobą męczący, ciągnący się w nieskończoność pod kątem spraw zawodowych miesiąc. Poczujesz wyjątkowe przytłoczenie pracą, co więcej zwątpisz w sens tego co robisz, czemu się poświęcasz. Skup się więc na swoich obowiązkach nie wybiegaj zbyt daleko jeżeli chodzi o to jak byś chciał by Twoja sfera zawodowa wyglądała.

Finanse - Z jednej strony stan Twoich finansów nie będzie zły, niczym zagrożony, z drugiej czuć będzie dziwne w nich ograniczenie, tak jakbyś sam nie wiedząc czemu czuł że nie masz pieniędzy. Zacznij ze spokojem oraz dozą wielkiej realności podchodzić do tego aspektu Twojego życia a wszystko pod kątem bytowym będzie dobrze. 

Uczucia - Twój związek będzie przechodził czas wyłagodzenia oraz wyciszenia wszelkich konfliktów, nieporozumień, czy też sporów. Postaw na wprowadzeniu do niego więcej nieprzewidywalności, jak najczęściej wychodź z partnerem z domu wszędzie tam gdzie będziecie mogli cieszyć się życiem. 

Zdrowie - Zadbaj o wzmocnienie swojej kondycji, witalności, odporności, za wszelką cenę wzmocnij całościowo swój organizm. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Othala

 

Wodnik

Praca - Przed Tobą miesiąc który będzie przepełniony ciężką pracą, tak jakby firma w której pracujesz zaczęła przypominać swego rodzaju poligon który ma wyciągnąć z Ciebie wszelkie siły życiowe. Czas przemyśleć jak organizujesz swoje obowiązki zawodowe, czy oby na pewno nie cechuje Cię zbytnie roztargnienie.

Finanse - W grudniu wiele pieniędzy będziesz musiał poświęcić na inwestowanie w mieszkanie. Mogą więc w jego całej przestrzeni tworzyć się takie zbiegi okoliczności, które bez przerwy uszczuplać będą Twój portfel. 

Uczucia - Twoja relacja będzie przychodziła trudny a przede wszystkim mocno nieprzewidywalny czas. Będziesz z jednej strony czuł nagłe potężne wręcz uczucia wobec partnera by nagle napełniać się do niego niechęcią, nienawiścią. Panuj nad emocjami i wyważ co tak konkretnie do człowieka z którym jesteś czujesz oraz kim on tak naprawdę jest dla Ciebie. 

Zdrowie - Zadbaj o swoją przemianę materii, to jak Twój organizm oczyszcza się z różnego rodzaju złogów, toksyn. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wodników to runa Laguz

Ryby 

Praca - Możesz na początku tego miesiąca poczuć wyraźną niechęć do pracy, tego co odnosi się do Twoich jaki takich obowiązków. Tym samym to co zawsze dawało Ci radość, poczucie sensu życia przez moment wyda się Ci nijakie. Jeżeli skupisz się na tym co musisz wręcz wykonać samoczynnie przejdzie Ci Twoje zniechęcenie i zaczniesz jeszcze efektywniej ogarniać to co jest Twoimi zawodowymi obowiązkami. 

Finanse - Zacznij inwestować w swoje zdrowie, lepszą kondycję również tą emocjonalną, czas przestać oglądać się za tym co materialne, przyziemne i przemijalne. Nie żałuj na przestrzeni grudnia pieniędzy na swoją osobę, jako takie wzmocnienie Twojego komfortu samopoczucia, uważaj na wydatki związane ze sprawami formalnymi, urzędowymi. 

Uczucia - Przed Tobą czas uczuciowych napięć, rozczarowań, konfliktów. Nie będziesz mógł cieszyć się swoim związkiem, odczuwaniem przez Ciebie dowartościowania płynącego z faktu, iż masz przy sobie kogoś kto Cię kocha. Być może wmówiłeś sobie tylko to, że coś głębokiego pod kątem uczuć połączyło Cię z partnerem. 

Zdrowie - Będziesz osłabiony, często dokuczać Ci będą stany zapalne organizmu. Możesz też wyraźnie poczuć niedomaganie Twojej wątroby, co powinno Cię na poważnie zmusić do zajęcia się nią. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Ryb to runa Perthro 

 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.plHoroskop numerologiczny na grudzień 2019 r.

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.
23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia
Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:

Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.
Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.
Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę, jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

Energia w tym miesiącu radzi, aby zwracać uwagę na szczegóły, postępować tak, by uwzględniać detale - nie odrzucać ich, czyli drobnych porad, wskazówek. Nie odrzucać też, własnych odczuć, bo będą ważne, a szczególnie te, które chodzą za nami od dłuższego czasu. Będzie to bardzo, bardzo ważne! Rozkwitnie to, co do tej pory było niezauważone, niewidoczne pod naszym okiem. W tym miesiącu odczujemy impuls, by robić coś ważnego.

 

Jedynka – Ten miesiąc da ci całą serię zmian, musisz tylko rozwiązywać węzeł za węzłem, przekraczać progi. W grudniu wiatr zmian wzrośnie. Nie stawiaj oporu, a nawet zaangażuj się w zmiany, przybliż je sobie. Dostosuj natężenie przepływu siły do swoich odczuć. Jeśli jest to liczba twej Podświadomości, pojawi się w tobie pragnienie, aby znaleźć swoją drogę, zdecydować się na ścieżkę duchową. Misja wezwie cię do tworzenia swej przyszłości -zbadaj swą Misję: Analiza Misji

Dwójka – Życie sprawi, że zanurzysz się w energie ogólne, przeanalizujesz połączenia energetyczne wewnątrz rodziny. Świat zostanie ci pokazany pod różnymi kątami, więc nie powinieneś patrzeć na świat bezpośrednio i myśleć, że wszystko porusza się jednostajnie. Nie! Świat jest wielowymiarowy! Energia pokaże ci, jak bardzo jest zmienna, a wiele archetypów, nawet nie w linii prostej, włączy się, by zmienić twój los. W przypadku, gdy jest to liczba Podświadomości, świat wewnętrzny zareaguje na spokój i stabilność. Ktoś może znaleźć swoją strefę komfortu i pozostać tam przez długi czas.

Trójka – Twoja energia obudzi się i zacznie walczyć - zechce podbić świat, nowe horyzonty, radzić sobie z trudnościami, przeskakiwać bariery. W tym miesiącu Los może podarować ci oczyszczenie twego znaczenia. Grudzień przyniesie energię nowych umiejętności, kreatywności. Los pomoże ci pokonać to, co było wcześniej zamknięte przed tobą. Nie zastępuj swojej energii agresją. W przypadku, jeśli jest to liczba Podświadomości i jeśli jesteś mężczyzną, będziesz chciał dokonywać wyczynów. I słusznie, bo wtedy bardziej cię docenią. Jeśli jesteś kobietą, będziesz chciała się Trójko wyróżnić, być może dzięki swoim umysłowym lub duchowym cechom.

Czwórka – We wszystkim powinnaś Czwórko wykazywać stanowczość i powagę osądów. Pokaż się jako osoba, która potrafi analizować i łączyć detale obrazu. Musisz ustawić właściwe cele, które są łatwo osiągalne. Będziesz musiała pracować nad swoją pewnością siebie, wewnętrznymi granicami i twardymi zasadami. Nie bój się, jeśli Los milczy, teraz nie czas na odpowiedzi, tylko czas na rozwój cech wewnętrznych. Jeśli jest to liczba Podświadomości, los może dać ci ważną szansę na osiągnięcie nowego poziomu. Będziesz mogła zająć inne stanowisko, które dodatkowo zaspokoi twoje potrzeby. Ty sama jesteś autorką swojego Przeznaczenia. Nie wchodź w konflikty.

Piątka – Angażujcie się w samodoskonalenie we wszystkim - dotyczy to zarówno duszy, jak i ciała. W tym miesiącu nie powinnaś Piątko z nikim zapoznawać się, zmieniać pracy. Pracuj tylko z tym, co jest, pogłębiaj i ulepszaj. Staraj się żyć na minimalnym poziomie, przepracować i transformować wewnętrzne emocje. Los przygotował dla Piątki prezent, ale będzie to loteria - jedna Piątka go dostanie, a druga nie. Wszystko zależy od twojej pracy nad sobą Piątko. Jeśli jest to liczba twojej Podświadomości, być może będziesz musiała być lepsza. Przyjdzie namacalny impuls, aby stać się lepszą, zmienić coś w swoim życiu. Będziesz musiała stawić czoła czyjejś krytyce, ale w ten sposób będzie rozmawiał z tobą Wszechświat.

Szóstka – Musisz postawić na nową ścieżkę, odkryć coś interesującego dla siebie. Jeśli nie wyrzucisz tego, co pozostało z przeszłości, tylko pogorszysz sytuacje. Nie będzie drogi odwrotu! A wystarczy zaakceptować przyszłość. Nie będzie to łatwe dla wszystkich, a szczególnie dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do zmian. Dla nich ta prognoza będzie wydawać się niekorzystna. Ci, którzy chcą wejść na nową ścieżkę, będą musieli uzbroić się w cierpliwość, aby ścieżka stała się pewniejsza. Jeśli jest to liczba Podświadomości, życie sprawi, że będziesz działać praktycznie. Los da ci wiele. Jeśli potrafisz być asertywna, wyraźnie wskaż swoje granice. Będziesz musiała zmienić swoje podejście do relacji rodzinnych. Naucz się myśleć strategicznie, pomoże to radzić sobie z trudnościami.

Siódemka – Pomyśl, bo może należy zająć się ważnymi dokumentami, kupić bilety, zaplanować drogę. Możesz spotkać się z biurokracją, ale nie należy się tym martwić. Wystarczy pomyśleć o tym, jak ominąć przeszkodę, a stanie się ona bardzo mała. Musisz wziąć odpowiedzialność za swoje życie. W tym miesiącu trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jeśli jest to liczba twojej Podświadomości, będziesz chciała wszystko zorganizować, wprowadzić przejrzystą organizację. Bardzo ważne, aby właściwie budować przyszłość. Nie nakładaj odpowiedzialności na innych ludzi za własne problemy, a weź wszystko w swoje ręce.

Ósemka – Naucz się stąpać w nowym świecie! Wyrzuć to, co jest niepotrzebne. Życie pomoże ci naprawić wiele błędów, jeśli wyciągniesz właściwe wnioski. Zwłaszcza matczyne poczucie winy, jakieś doświadczenia, mogą prowadzić do silnych uczuć. Los będzie dla ciebie korzystny tylko wtedy, gdy nauczysz się postrzegać wszystko we właściwy sposób. Liczba Osiem Podświadomości nakazuje nauczyć się kontroli emocji. Nie warto poświęcać się. Nie musisz próbować wybierać między tym, co ważne, a tym, co bardzo ważne. Po prostu określ, z czym jesteś gotów w przyszłości pracować.

Dziewiątka - Coś pozostanie za tobą, przekroczysz jakiś próg informacyjno - emocjonalny i wszystko stanie się zupełnie inne. Ty sama Dziewiątko nie będziesz już taka sama. Przeszłość nie stanie się dla ciebie obca, tylko przybierze nową formę. Możesz znaleźć swoją wewnętrzną drogę, jeśli zmienisz swoje nastawienie do siebie, zrozumiesz swoje wartości, ponownie uruchomisz wewnętrznie. Liczba Podświadomość Dziewięć - musisz zaktualizować swoje emocje, zrozumieć świat, wypełnić nową wiedzą. Jeśli bliscy powstrzymają cię przed transformacją, może to prowadzić do konfliktu. Wytłumacz swoim krewnym, że potrzebujesz świeżości, odnowy energii. Tą potrzebę może zaspokoić twoje hobby.