Floating Facebook Widget
Astrologiczna Prognoza na kwiecień 2019 r.
 

Jak zmotywować się do działania, kiedy niekoniecznie mamy ochotę na sprawy trudne, wymagające wysiłku, a do tego brak nam wiary we własne możliwości? Na początek można nasłuchać się ptasiego śpiewu: rano, za dnia, nawet wieczorem skrzydlata gromada wszelkich gatunków uwija się i koncertuje. - To jest energia, to jest determinacja, to jest życie! W tym niepowstrzymanym rozgardiaszu możemy odczuć pierwotną siłę natury i optymizm znaku Barana, w którym to Słońce zasila nas dobroczynnym światłem. W pierwszym dniu kwietnia przy harmonijnych aspektach Księżyca, Jowisza i Urana możemy sobie pozwolić na odważne, a nawet wyszukane żarty bez obawy, że ich adresatom zabraknie poczucia humoru. Duet Baran i Bliźnięta może okazać się najbardziej skory do dokazywania - dajmy im się wyszaleć, śmiech to zdrowie, tylko uwaga na Ryby - mogą być szczególnie wrażliwe na zbyt szorstkie słowa.
Niesieni falą pogodnego nastroju możemy w pierwszym tygodniu kwietnia zajrzeć do ogródków i ogrodów lub przynajmniej doniczek. Do nowiu Księżyca, który będzie 5 kwietnia, mamy dobry czas na przygotowanie grządek, kopanie, prace przy kompostowaniu i nawożeniu. Zachowajmy ostrożność podczas zajęć w ogrodzie - Merkury będzie pod silnym wpływem Neptuna, co stwarza ryzyko osłabienia koncentracji, a tym samym skaleczeń.
Nów Księżyca przypada w piątek, to świetna okazja, żeby nie pójść na imprezę, ale zostać w domu i nałożyć na twarz maseczkę oczyszczającą. Można też umówić wizytę u fryzjera - Lwy i Strzelce będą najbardziej zadowolone z nowej fryzury, Bliźnięta i Wodniki też uśmiechną się do odbicia w lustrze. Wpływ Saturna sprawi, że 5 kwietnia Raki, Wagi i Koziorożce mogą odczuwać napięcie wynikające z trudności w przełamywaniu starych schematów. Niepokój związany z ciężarem blokad podkreśli dodatkowo Pluton. Niemniej chęć odnowy, determinacja aby wreszcie przetestować pomysły i ukonkretnić wizje także będzie odczuwalna. Nie poddawajmy się zatem, tym bardziej, że 6 kwietnia Księżyc w Byku w połączeniu z Uranem zaskoczy nas czymś pozytywnym - może wreszcie wyklaruje się pomysł jak urządzić i umeblować salon i jaki ma być kolor ścian. Jednocześnie w tym dniu możemy wykazywać skłonność do zbyt impulsywnych i nieprzemyślanych zakupów - miejmy na uwadze swoje rzeczywiste potrzeby i nie dajmy się uwieść zachciankom, a jeśli akurat szukamy czegoś na prezent, zastanówmy się, omówmy sprawę, aby nie przeżyć niemiłego rozczarowania - w tym temacie Koziorożec doradzi nam coś praktycznego, a Ryby coś subtelnego. Wieczorem randka lub spotkanie z przyjaciółmi powinny się udać. Niedziela 7 kwietnia to znakomity czas na odpoczynek, korzystne wpływy Wenus, Księżyca i Neptuna pozwolą nam w pełni się zrelaksować, bez poczucia że jakieś pilne obowiązki czekają na załatwienie. Niedziela dzięki wpływom Merkurego i Saturna będzie sprzyjać przyswajaniu wiedzy, działania wymagające jasnego myślenia i trafnego osądu mają szansę powodzenia - chętniej zatem sięgniemy po bardziej wymagającą lekturę lub z pełniejszym zrozumieniem powtórzymy materiał do egzaminu, a sprawy osobiste, które domagały się szczerej i poważnej rozmowy doczekają się omówienia.

Początek tygodnia 8 i 9 kwietnia będzie dynamiczny: Saturn, Merkury i Pluton w połączeniu z Księżycem zapewnią nam dawkę energii, dzięki której odważnie podejmiemy obowiązki zawodowe lub edukacyjne. We wtorek uważajmy za kierownicą i na treningu - zwłaszcza Bliźnięta, Strzelec i Panna będą miały tendencję do przeszarżowania, stłuczek i kontuzji, Ryby mogą wpadać w zbyt intensywne stany emocjonalne - nie psujmy sobie dnia pełnego osiągnięć niepotrzebną kłótnią lub urazami cielesnymi, których przy zachowaniu umiaru można uniknąć.

We środę 10 kwietnia Jowisz w znaku Strzelca wchodzi w ruch wsteczny co nakłoni nas do filozoficznych rozważań i zwrócenia uwagi na zachowania blokujące nasz wzrost ku stawaniu się osobą przyjazną, otwartą na odmienność innych, hojną i o szerokim spojrzeniu. Jeśli chcemy ruszyć dalej nie obejdzie się bez przebadania duszy na obecność: obłudy, chciwości, egoizmu, żarłoczności, pustej ekstrawagancji lub marnotrawstwa. Korzystajmy ze sposobności do przyjrzenia się sobie - dobrowolna zmiana na lepsze jest znacznie przyjemniejsza niż ta, którą wymusi życie. Odczuwanie napięcia między przywiązaniem do ograniczających przekonań, a pragnieniem ich porzucenia i bycia sobą zostanie wzmocnione oddziaływaniem Słońca i Saturna. Będziemy mieli potrzebę odcięcia się od rutynowych okoliczności, które przypominają nam o uwikłaniu, z którego chcemy się wyrwać. Obserwujmy z uwagą czy to co nas ogranicza rzeczywiście ma źródło w zewnętrznych okolicznościach, być może to my sami wybieramy i wzmacniamy te doświadczenia. Jeśli szczerze porozmawiamy z ludźmi wokół nas, może się okazać, że uwięzienie w sieci ich żądań było złudzeniem i z zaskakującą łatwością wynegocjujemy więcej wolności dla siebie, o ile najpierw sami sobie na nią pozwolimy w naszym wnętrzu. Korzystny aspekt Merkurego i Plutona pomoże nam dogłębnie prześwietlić zawiłość uwarunkowań, z którymi się zmagamy. Pamiętajmy aby nie nadużyć wzmocnionej siły oglądu do wytykania bliźnim ułomności, które będziemy widzieć wyraźniej niż zwykle, tę moc należy skierować na samego siebie. Połączone oddziaływanie Wenus i Neptuna rozbudzi nasze współczucie i potrzebę duchowej bliskości oraz uwrażliwi na postrzeganie piękna - po uporaniu się z obowiązkami popołudnie dobrze będzie przeznaczyć na spacer, rozmowę z przyjacielem lub słuchanie muzyki - Bach lub Mozart jak nikt inny zapewnią nam odpoczynek od szorstkiej i często agresywnej codzienności.

W piątek 12 kwietnia pod wpływem Jowisza i Merkurego możemy poczuć zapał do planowania i snucia wizji na większą skalę. Z optymizmem spojrzymy szeroko na nasze możliwości i nie będziemy obawiali się nowych wyzwań. Korzystajmy z dobrego nastawienia, jednak zadbajmy o szczegóły przy planowaniu, ich pominięcie bezlitośnie zniweczy nasze przedsięwzięcie. Uważajmy także, aby nie popaść w arogancję wobec innych, do czego możemy mieć skłonność. Harmonijny wpływ Wenus i Saturna wzmocni potrzebę towarzystwa, jednak nie powierzchownego – zapragniemy prawdziwego i poważnego uczucia. A jeśli już mamy przy nas ukochaną osobę, chętnie zdobędziemy się na gest potwierdzający nasze oddanie: Bliźnięta wyślą serię iskrzących dowcipem i wiele obiecujących smsów, Lew przybiegnie z bukietem róż – największym jaki mógł dostać w kwiaciarni, Panna wysprząta mieszkanie na błysk. Kto odważy się podjąć rozmowę o bieżących trudnościach w związku może liczyć na wzajemne zrozumienie. Zawierając nową znajomość będziemy skłonni dostrzec atrakcyjne cechy w kimś znacznie starszym lub młodszym, a spotkanie, w którym wyczujemy możliwość dłuższej relacji, zainteresuje nas bardziej niż pojedyncza randka.

13 kwietnia zwłaszcza Barany, Raki, Koziorożce i Wagi będą odczuwały wpływ trudnego aspektu Słońca i Plutona: odpowiedzialność i jakość wykonywanej pracy zostaną poddane próbie i tym większa będzie satysfakcja z własnych przymiotów oraz radość ze sprawnego radzenia sobie z obowiązkami im więcej włożyliśmy wcześniej wysiłku. Wszystkiego co się nie sprawdza pozbądźmy się bez wahania – lepiej zrobić miejsce na pozytywne i twórcze zmiany niż kurczowo trzymać się tego, co mimo że znane, to jednak mało skuteczne

14 kwietnia okaże się dniem zupełnie innym od poprzedniego - za sprawą Słońca i Jowisza połączonych korzystnym aspektem. Przepełnieni entuzjazmem i pewnością siebie będziemy cieszyć się przyjaznym nastawieniem do świata. Daleka podróż lub studiowanie z pasją wybranego przedmiotu sprawią nam wiele radości. Barany, Lwy i Strzelce mogą spodziewać się podwyżki wynagrodzenia lub wyjątkowo dobrego zysku z transakcji handlowych. W tym dniu możemy także spotkać osobę, z którą połączy nas bardzo silna więź emocjonalna i fizyczna. Wpływ Wenus i Plutona sprawi, że to co powierzchowne nie da nam satysfakcji, także już istniejącą relację będziemy chcieli przeniknąć aż po rdzeń, aby przekonać się co naprawdę czuje nasz partner, ale także co my sami czujemy.

15 i 16 kwietnia nastrój będziemy mieli dwoisty. Księżyc w znaku Panny będzie nas nakłaniał do skrupulatnego wypełniania obowiązków i przy korzystnych aspektach Słońca i Urana pójdzie nam to sprawnie - bez problemu dogadamy się z szefem, a nawet wykażemy się innowacyjnością. Jednakże Wenus i Jowisz będą nakłaniać nas do rozluźnienia samodyscypliny, porzucenia obowiązków i dogadzania sobie na wszelkie możliwe sposoby. Uważajmy aby nie wydać za dużo na luksusowe zakupy i nie przejeść się ciastkami.

17 kwietnia Merkury wchodzi do znaku Barana, choć dzięki temu wiele spraw, które wymagały rozstrzygnięcia nareszcie doczeka się nadania kierunku, to jednocześnie pojawi się ryzyko, że mnóstwo decyzji zostanie podjętych zbyt szybko bez wystarczającego rozpoznania tematu. Okażmy zatem cierpliwość tam gdzie złożoność problemu tego wymaga i nie prześlizgujmy się na powierzchownych konkluzjach pędząc od jednego zadania do następnego - byle tylko skończyć jak najszybciej.

Przedświąteczna Pełnia Księżyca 19 kwietnia niesie spore ryzyko, że wewnętrzne napięcie i zewnętrzne naciski będą prowadziły do osobistych konfliktów i kryzysów, które ograbią nas z energii. Potrzebna będzie szczególna uważność, aby nie utracić emocjonalnej równowagi. W wielkanocny poniedziałek również musimy postarać się o wzmożoną wyrozumiałość. Opozycja Księżyca do koniunkcji Słońca i Urana sprawi, że będziemy niespokojni i impulsywni, trudno będzie przewidzieć zachowania innych, należy zatem ostrożnie dobierać słowa przy świątecznym stole. Niektórzy tak silnie odczują potrzebę zmiany i wolności, że mogą w ogóle nie pojawić się na rodzinnym spotkaniu. W świąteczną sobotę Wenus wejdzie do znaku Barana – dajmy się nakłonić jej oddziaływaniu i zamiast wytrwale siedzieć za stołem lub przed telewizorem wybierzmy się na długi spacer, pozwólmy sobie nacieszyć się światłem Słońca. Możemy też odstąpić od ścisłych wymagań tradycji i wyjechać tam gdzie przyjazne otoczenie uchroni nas przed chmurą ciężkich rodowych emocji – to prawdopodobnie najlepszy scenariusz na Wielkanoc.

W powszedni już wtorek 23 kwietnia powrót do normalności może okazać się nie do końca wykonalny. Podczas gdy w sobotę dokładaliśmy sobie kolejną porcję majonezu Słońce niepostrzeżenie weszło w znak Byka i połączyło swoją dostojniejszą już energię z Uranem. Niewykluczone, że szef zaskoczy nas zmianami, których za nic nie byliśmy w stanie przewidzieć - Koziorożec, który zawsze liczy na awans może się go nagle doczekać, Rak który chętnie pozostawiłby sprawy po staremu, nagle zostanie postawiony na czele zespołu. W przyjęciu tego co niespodziewane pomoże nam Księżyc i Jowisz wnosząc optymizm i szybki ogląd sytuacji.
27 kwietnia odczujemy nieharmonijny wpływ Marsa i Neptuna – spadek energii, atmosferę podejrzliwości, zdrady i skandalu. Mogą nas także nachodzić myśli o dawnych występkach, z powodu których nadal czujemy się winni. Nie pozwólmy, aby negatywne emocje nas niszczyły. Lepiej otwarcie przyznać jeśli sami sobie z nimi nie radzimy i szukać profesjonalnej pomocy.

Uważajmy także aby nie zawierać umów, które wyglądają zbyt dobrze, aby były prawdziwe.

W ostatnim dniu kwietnia Saturn wchodzi w pozorny ruch wsteczny przypominając nam, że powinniśmy sprawdzić, czy jesteśmy wystarczająco zorganizowani i zdyscyplinowani, zwłaszcza w pracy. Unikanie dyscypliny nie prowadzi do wolności, natomiast świadomie wprowadzona dyscyplina sprawi, że uwolnimy się od niszczących pokus i uzależnień

Prognozę przygotował Maksym Krammer
Konsultacje astrologiczne pod adresem:
maksymkrammer@gmail.com
tel. 517726429


Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na kwiecień 2019r.

Baran

Praca - Sprawy rodzinne zupełnie odciągną Cię od pracy, wszystkich z nią związanych spraw. Nie będziesz miał po prostu głowy do tego by koncentrować się nad danym projektem, nad którym pracujesz. Musisz wykazać się jak największą samo świadomością ponieważ nie możesz przestać pracować, dlatego też nie miej wyrzutów sumienia w chwili poświęcania uwagi tylko tematom zawodowym. 

Finanse - Przed Tobą spokojny czas jeżeli chodzi o Twoje finanse, możesz więc zupełnie się o nie nie martwić a nawet skupić się na tym by sprawiać sobie jak najwięcej przyjemności w postaci np. kupienia tego o czym od dawna marzysz. 

Uczucia - Wejdziesz w czas uczuciowego zawieszenia, dobrze rozumianej stagnacji, poprzez którą będziesz mógł przemyśleć sobie to na czym Ci zależy, co jest dla Ciebie ważne jeżeli chodzi o bycie z drugim człowiekiem, być może relacja w której jesteś wymaga odnowienia, przemiany. Czas byś raz na zawsze zdał sobie sprawę jak chcesz by ten aspekt Twojego życia wyglądał. 

Zdrowie - Będziesz przemęczony bardzo osłabiony, szczególnie przyjrzyj się swojej krwi, wskazane więc będzie wykonanie morfologii. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Baranów to runa Mannaz

Byk 

Praca - Kwiecień będzie trudnym, mozolnym miesiącem, nie licz na to że cokolwiek będzie szło w pracy po Twojej myśli. Spadać będą na Ciebie coraz to liczniejsze obowiązki, z których nic tak naprawdę nie będzie wynikało. Możesz przygotwać się na to że dowiesz się że podjęta została decyzja o Twoim zwolnieniu, tym samym przygotuj się na daleko idące zawodowe zmiany. 

Finanse - Nic nie powinno zaburzyć Twojej finansowej płynności, bardziej skup się nad tym czy Ty sam prawidłowo zarządzasz oraz planujesz swoje wydatki, inwestycje. 

Uczucia - Do wszystkiego można się zawsze przyczepić, znaleźć dziurę w całym dlatego też skup się nad tym by właściwie, realnie ocenić swój ewentualny związek, ponieważ tak naprawdę nie jest on taki zły jak Ci się wydaje. 

Zdrowie - Skup się na swojej odporności, witalności, często będziesz czuł się osłabiony, znużony, co może skutecznie uprzykrzyć Ci życie. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Byków to runa Uruz

Bliźnięta

Praca - Kwiecień będzie sprzyjał w poszukiwaniu przez Ciebie nowej pracy oraz podejmowaniu naprawdę odważnych, bardzo wręcz drastycznych decyzji związanych z Twoją przestrzenią zawodową. Jeżeli zaufasz sobie, nie będziesz obawiał się nieznanego, możesz odmienić w jak najlepszym tego słowa znaczeniu swoją karierę, to jak się będzie ona rozwijała. 

Finanse - Przed Tobą czas wielu nieprzewidzianych wydatków związanych z domem. Być może zechcesz przeprowadzić w nim remont, kupić jakiś sprzęt, tak czy inaczej nie będziesz mógł przeznaczyć pieniędzy na spełnianie tylko swoich zachcianek. 

Uczucia - Często w kwietniu przychodzić będzie do Ciebie zwątpienie, zniechęcenie relacją w której jesteś. Nie poddawaj się tym odczuciom, ponieważ najbliższe tygodnie pokażą Ci że jesteś z osobą, która naprawdę do Ciebie pasuje i ma podobne jak Ty zapatrywanie na świat. 

Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, stawy, możesz też często odczuwać problemy trawienne, niestrawność. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Fehu

Rak 

Praca - Lęk, jeżeli chodzi o sprawy zawodowe, biznesowe bywa bardzo złym i groźnym doradcą, dlatego też bez najmniejszych wątpliwości wcielaj w życie wszelkie Twoje zawodowe pomysły, wizje, domagaj się podwyżki, awansu, ponieważ taka postawa dosłownie zapewni Ci sukces jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia.

Finanse - Przeznacz jak najwięcej pieniędzy na edukację, wszystko to co pozwoli Ci poczuć się pewniej szczególnie w pracy. Czas doszkolić Twoje językowe umiejętności, poza tym wskazane będzie zainwestowanie w krótki wypoczynkowy wyjazd. 

Uczucia - W Twoim związku zapanuje bałagan, liczne niedomówienia, konflikty oraz totalny brak zaufania. Czuć się będziesz obco i nieswojo w towarzystwie partnera, co jednoznacznie powinno zmotywować Cię do tego byś zadecydował o tym jak ta relacja ma dalej wyglądać. 

Zdrowie - Zadbaj o swoją wątrobę, drogi żółciowe, poza tym czas odwiedzić okulistę. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Raków to runa Fehu 

Lew

Praca - Będzie to dość męczący miesiąc dla Ciebie pod kątem zawodowym, tym samym nie licz na to że uda się Ci odetchnąć, odpocząć i na spokojnie skupić na obowiązkach. Mieć będziesz poważne trudności z tym by wyczuć swojego szefa, dlatego uważaj co mówisz i robisz ponieważ Twoja wrodzona pewność siebie może sprowadzić na Ciebie bardzo poważne konsekwencje. 

Finanse - Jeżeli posiadasz samochód czekają Cię z nim związane poważne wydatki, dodatkowo przygotuj się że będziesz musiał wymienić a tym samym wydać sporą sumę pieniędzy na zakup nowego komputera który się bez zdania racji zepsuje. 

Uczucia - W Twoim związku czekają Cię kłótnie, nieustanne spory, dlatego też nie zaznasz spokoju jeżeli chodzi o ten temat życia. Będziesz nawet odczuwał coraz więcej zmęczenia, sfrustrowania partnerem, dlatego jeżeli tworzysz związek zbudowany na iluzji z całą pewnością się on rozpadnie. 

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie chroniczne osłabienie, zmęczenie, możesz też nieustannie odczuwać problemy trawienne. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Lwów to runa Thurisaz

Panna 

Praca -  Kwiecień będzie dla Twoich spraw zawodowych bardzo niekorzystny, możesz być pewny że niczego nie uda się Ci w pracy załatwiać na czas, więcej możesz zostać zdegradowany, co bardzo skutecznie osłabi Twoją pewność siebie, pozycję w tej konkretnej firmie. 

Finanse - Będziesz miał wiele niespodziewanych wydatków, czekają Cię też zdrowotne problemy które zmuszą Cię do poważnego zaciskania pasa. W chwili nieuwagi możesz zostać okradziony z pieniędzy, kart bankomatowych. 

Uczucia - Kwiecień będzie sprzyjał poznawaniu przez Ciebie ludzi, wśród których możesz spotkać prawdziwe uczucie, nawet miłość życia, ważne jest to byś zastanowił się czy oby na pewno jesteś gotowy na wejście w prawdziwy w każdym tego słowa znaczeniu związek.

Zdrowie - Zajmij się swoimi układem pokarmowym, metabolizmem, tym jak pracują Twoje jelita. Twoja obniżona odporność organizmu, częste przemęczenie może mieć źródło w tym jak właśnie funkcjonuje ten rejon Twojego ciała. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Panien to runa Wunjo

Waga

Praca - Przed Tobą trudny, mozolny i bardzo pracowity miesiąc w czasie którego niczego tak naprawdę nie osiągniesz. Coraz bardziej mieć będziesz wrażenie, że tak naprawdę nie uda się Ci nic w tej konkretnej firmie osiągnąć, dlatego przestań się nad sobą rozczulać i zacznij działać, ponieważ pod koniec kwietnia pojawi się ciekawa oferta pracy dla Ciebie.

Finanse - Możesz zostać oszukany przez bliską Ci kobietę, dzięki czemu pozbawisz samego siebie znaczącej sumy pieniędzy. Musisz zacząć od innej strony spojrzeć na to co wiąże się z Twoją hojnością, ponieważ mylnie ją rozumiesz co też ma odzwierciedlenie w tym jak mają się Twoje finansowe sprawy. 

Uczucia - Górę nad Tobą weźmie Twoja surowa, zimna natura, staniesz się zamknięty na partnera, na wszystko to co on będzie do Ciebie mówił. Bezwzględnie będziesz go oceniał, dlatego też doprowadzisz do rozpadu swojego związku i jest to praktycznie nieuniknione. Być może jesteś zamknięty na uczucia, prawdziwe żywe emocje, dlatego w najbliższym czasie nie powinieneś myśleć o tworzeniu jakiejkolwiek relacji. 

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, sprawnością fizyczną. Kobiety spod tego znaku mogą mieć w kwietniu poważne hormonalne problemy.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Wag to runa Eihwaz

Skorpion 

Praca - W tym miesiącu poczujesz że utknąłeś w jakimś dziwnym zawodowym bezruchu, dlatego też postaraj się niczego nie zaczynać, inicjować poważnych zawodowych zmian. Spokojnie zajmij się swoimi codziennymi obowiązkami, na rewolucję przyjdzie czas, możesz być pewny że wiele zmienisz w swojej dalszej karierze.

Finanse - Nie martw się o pieniądze, spokojnie realizuj swoje kolejne postanowienia, ponieważ nic nie powinno zaburzać Twojej finansowej płynności, stabilizacji. 

Uczucia - Będziesz ze swoim partnerem sprzeczał się o szczegóły, najmniej ważne sprawy dlatego trudno będzie Ci zbudować w Twoim związku spokojną, miłą, naturalną atmosferę. Zadbaj o to, by to co nieważne nie przekreśliło relacji nad którą tak sumiennie pracowałeś, doskonaliłeś. 

Zdrowie - Będziesz często poddenerwowany, spięty, dokuczać Ci będą liczne skurcze, nerwobóle oraz neuralgie. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Ansuz

Strzelec

Praca - Musisz w tym miesiącu wyjątkowo się pilnować w pracy, ponieważ bardzo łatwo popełniać będziesz błędy, zaliczać możesz wpadki które będą Cię drogo kosztowały, zwłaszcza jeżeli wiązać się one będą z ważnym spotkaniem, negocjacjami od których zależeć może nawet płynność finansowa firmy w której pracujesz. 

Finanse - Kwiecień będzie sprzyjał wydawaniu pieniędzy na wszystko to co podnieść może Twoją wiedzę, umiejętności. Unikaj wszelkich dalszych wyjazdów, ponieważ ściągnął one na Ciebie finansowe straty z których trudno będzie się Ci podnieść. 

Uczucia - Najbliższe cztery tygodnie nic negatywnego nie powinny przynieść do przestrzeni Twoich uczyć, możesz więc przygotować się na czas spokoju, harmonii, przewidywalności w swoim związku. Chwilami tylko uciekać możesz w marzenia, rozmyślania o tym jak to byś chciał by wyglądały Twoje uczucia jako takie, co niepotrzebnie pozbawiać Cię będzie spokoju ducha, dobrego samopoczucia. 

Zdrowie - Zadbaj o swoją witalność oraz odporność organizmu, możesz też nabawić się poważnego skórnego uczulenia, jej podrażnienia. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Strzelców to runa Berkano 

Koziorożec

Praca - Kwiecień będzie dość trudnym miesiącem dla Twoich zawodowych spraw, z jednej strony nic negatywnego się w nich nie zadzieje, z drugiej mieć będziesz wrażenie że strasznie mozolnie idzie Ci zrealizowanie każdego zagadnienia nad którym się zaczniesz skupiać. Musisz przemyśleć swoje podejście do pracy jako takiej, czas odciąć się od tych zobowiązań które i tak do niczego nie prowadzą. 

Finanse - Wszystko zależy od Twojego podejścia do pieniędzy jako takich, możesz więc mieć ich dużo lub odwrotnie. Przyglądaj się swoim wydatkom, temu na co konkretnie wydajesz swoje pieniądze, być może warto by było stać się bardziej spontanicznym w zarządzaniu swoim budżetem. 

Uczucia - Twoje sprawy uczuciowe, osobiste nie ulegną znaczącej zmianie, mieć będziesz nieustannie wrażenie, że nic się w tym aspekcie Twojego życia nie zmienia. Zastanów się czego chcesz od samego siebie, od życia tak naprawdę szukasz często dziury w całym poprzez co sprowadzasz do swojego związku zbędne problemy. 

Zdrowie - Będziesz silnie osłabiony, przemęczony, często dokuczać Ci będzie przewlekły katar. Twój stan emocjonalny będzie w kwietniu w wyjątkowo złym stanie. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Uruz

Wodnik

Praca - Kwiecień nie przyniesie żadnych poważniejszych zmian w Twoim życiu zawodowym, rozwoju Twojej kariery jako takiej. Będziesz więc musiał przygotwać się na czas stagnacji, zastoju, swego rodzaju inercji dzięki której każdy Twój plan, działanie jeżeli chodzi o pracę będzie tamowane, blokowane i ograniczane. 

Finanse - Początek miesiąca niczym złym nie powinien Cię zaskoczyć jeżeli chodzi o płynność Twoich finansów. Z biegiem kolejnych kwietniowych dni przydarzać się Ci będą coraz liczniejsze wydatki poprzez co może się okazać że znajdziesz się wręcz na finansowym minusie. 

Uczucia - Możesz szczęśliwie się zakochać, poznać kogoś kto  będzie idealnie do Ciebie pasował, wywoływał w Tobie poczucie radości, pełnego zrozumienia Twojej osoby. Przestań się martwić czy oby na pewno powinieneś temu danemu człowiekowi zaufać, posłuchaj głosu swojego serca a okaże się że wreszcie znalazłeś osobę z którą chcieć nawet będziesz spędzić życie.

Zdrowie - Zajmij się swoim metabolizmem, przemianą materii, witalnością organizmu dobrze będzie oczyścić go z różnego rodzaju złogów i toksyn.

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Wodników to runa Ingwaz

Ryby 

Praca - Przeczekaj ten miesiąc, nic konkretnie nie rób jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy, wcielanie w życie zmian które teoretycznie mają za zadanie wzmocnić oraz poprawić Twoją zawodową pozycję. Jeżeli musieć będziesz podróżować samochodem służbowym w sprawach zawodowych bądź ostrożny ponieważ grozi Ci nieco poważniejsza stłuczka, która nie pozostanie obojętna dla Twojego szefa. 

Finanse - Czekają Cię liczne wydatki związane z domem tym samym pilnuj się i nie wytracaj pieniędzy na sprawy totalnie zbędne. 

Uczucia -  Kwiecień będzie spokojnym, przewidywalnym miesiącem dla Twojego związku, relacji z partnerem. Chwilami tylko czuć się będziesz nieco znudzony swoją relacją co szybko też będzie odchodzić z Twoich myśli, tym samym nie szukaj dziury w całym i skup się na docenianiu tego co masz. 

Zdrowie - Zadbaj o swój kościec, stawy, mięśnie, dobrze też będzie wykonać morfologię, przyjrzeć się stanowi Twojej krwi. Staraj się odtłuścić swoją dietę. 

Wspomagający znak runiczny na kwiecień dla zodiakalnych Ryb to runa Algiz

Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl


Horoskop numerologiczny na kwiecień 2019 r.

Numerologia to nauka, która pozwala poczuć pewien promień, wibrację, uzyskać kierunek i zdobyć świadomość tego kierunku. Można obrać kierunek nie tylko pchając się naprzód, ale także łapiąc wiatr w żagle. Numerologia ma własną algebrę i syntezę. Energia miesiąca może przewidzieć to, co może nas spotkać. Pokaże, w którym miejscu będziesz musiał zatrzymać się i w co włożyć energię, aby móc manewrować między okolicznościami, stosować kreatywność, by potem czerpać z niej radość.

Jedynka
Przygotuj się na sukces! Twoje obawy mogą zostać rozwiane. Spadnie na ciebie deszcz nowych szans i możliwości. Spróbuj je zobaczyć i nie wątp w ich siłę. Wszystko ułoży się! Natomiast relacje z bliskimi staną się jasne i klarowne.
 
Dwójka
Będziesz musiał doświadczać różnych emocji, przepojonych współczuciem i zrozumieniem. Spróbuj zrozumieć bliskich, spróbuj modelować w sobie uczucia do drugiej osoby, napełniać je empatią. Energia miesiąca zaprasza do odkrycia w sobie duchowej strony życia, bo tylko wtedy twoje emocje znajdą spokój.
 
Trójka
Możesz mieć genialne pomysły, które doprowadzą cię do sukcesu. Będziesz miał nową szansę na zarabianie pieniędzy. Ktoś zauważy twoje zdolności lub wykaże w stosunku do ciebie zrozumienie. Zrób wszystko w trybie „tu i teraz”, aby nie przegapić czegoś ważnego. Nie powinieneś upierać się przy swoim ego, wracać do przeszłości, bo tylko wtedy poczujesz się szczęśliwy.
 
Czwórka
Będziesz miał okazję zdobyć trochę pieniędzy lub dać pieniądze. Powinieneś dostroić się do pozytywu - im bardziej będziesz kultywował w sobie lęk, tym bardziej zobaczysz go w sowim życiu. Nie warto zmagać się ze swoim przeznaczeniem. To, co teraz będzie działo się w nim, odegra olbrzymią rolę.
 
Piątka
Możesz osiągnąć swoje cele - czy to w miłości, czy w karierze, czy w nowych projektach życiowych. Poczujesz się pewniej, jakbyś był na swoim miejscu. Nie poddawaj się i pamiętaj, że aby osiągnąć cel, musisz do niego dojrzeć, jak i sam cel musi dojrzeć.
 
Szóstka
W tym miesiącu może pojawić się przeszkoda, która będzie trudna do pokonania w bezpośredni sposób. Tylko wiedza może wzbudzić zaufanie i pomoże zrobić krok naprzód. Ktoś ci pomoże, jeśli sam o tę pomoc poprosisz. Zrób krok w kierunku swojej przyszłości, nie ignoruj znaków Losu.
 
Siódemka
Możesz dostać coś nieoczekiwanego, o czym nie pomyślałbyś nawet, albo czego nie chciałeś dostać. Wejdzie to do twojego życia czy tego chcesz, czy nie. Ten miesiąc może nie być najłatwiejszy dla radykalnych zmian. Powinieneś pozbyć się niechcianych lęków i sugestii.
 
Ósemka
Pojawi się ktoś, komu nie będziesz mógł się oprzeć, jego silnej energii. Ostrożnie, bo w tym miesiącu możesz doznać strat, albo zapłacić grzywnę. Możesz rozwiązywać swoje wewnętrzne konflikty, ale otrzymasz możliwość uniknięcia sytuacji, które powtarzają się u ciebie cyklicznie.
 
Dziewiątka
Naucz się poprawnie wykorzystywać informacje. Nie trzymaj się swoich schematów, zmieniaj je, a wtedy wszystkie twoje pragnienia szybko spełnią się. Poszerz swoją świadomość i spojrzyj na świat pod różnymi kątami. Słuchaj rad, które pochodzą od przyjaciół.