Floating Facebook Widget
Astrologiczna Prognoza na Luty 2019 r.
 
Mamy za sobą zaćmienie Słońca z 6 stycznia, zjawisko to zazwyczaj dotyczy niefortunnych wydarzeń związanych z władzą. Jego skutki mogliśmy zaobserwować w postaci tragicznego zamachu. Nie mniej tragiczna była decyzja zaślepionej władzy o eksterminacji leśnych zwierząt. Przez kraj przechodzi fala strajków wielu grup społecznych domagających się lepszych warunków pracy - wydarzenia te korespondują z zaćmieniem Księżyca z 21 stycznia. Po wyjątkowo niespokojnym styczniu luty przyniesie okres wytchnienia co warto docenić.
Na pierwsze cztery dni miesiąca przypada ostatnia faza trzeciej kwadry Księżyca - ten czas można wykorzystać na kończenie spraw oraz refleksję i podsumowania. Witalność będzie obniżona, także z powodu wciąż krótkich dni i niewystarczającej ilości słonecznego światła. Rozsądnie będzie przeznaczyć te dni na odpoczynek i oczyszczanie przestrzeni wokół siebie w znaczeniu tak fizycznym jak i psychicznym. Być może jakiś zepsuty sprzęt od dawna domaga się oddania do recyklingu lub też nasze myśli niepotrzebnie krążą wokół osób z którymi tak naprawdę nic nas już nie łączy. Z rozpoczęciem ważnych zadań lepiej powstrzymać się do 5 lutego, kiedy będzie już po Nowiu. Przy rosnącym Księżycu będziemy bardziej energiczni i sprawniejsi w działaniu. Korzystny aspekt Merkurego do Jowisza ułatwi zaplanowanie potrzebnych działań, przeprowadzenie negocjacji oraz wypracowanie porozumień dyplomatycznych i biznesowych satysfakcjonujących dla każdej ze stron. Byk, Lew i Skorpion będą musieli włożyć nieco więcej wysiłku w tę pracę, natomiast Bliźnięta, Waga i Wodnik z łatwością skorzystają z nadarzających się okazji.
Słońce w Wodniku nastraja do spotkań towarzyskich, ale nie tylko wypełnionych powierzchownymi rozmowami. W tym czasie chcemy znaleźć się wśród ludzi, których przekonania są nam bliskie, wśród naszych przyjaciół. Potrzeba poczucia wspólnoty może  skłaniać do poszukiwania grupy, gdzie moglibyśmy swobodnie wyrazić to, co dla nas ważne, ale także zaznaczyć swoją odrębność bez konieczności wchodzenia w konflikt. Naturalna dla człowieka potrzeba dzielenia się z innymi przyniesie w tym czasie szczególną radość. Możemy także rozważyć, którą z inicjatyw społecznych bylibyśmy skłonni wesprzeć, chociażby decydując na co przeznaczyć 1% naszego podatku, to niewielki okruch wolności, ale Wodnik z pewnością go doceni - warto przy tej okazji pamiętać o zwierzętach potrzebujących opieki, a które zdane na łaskę człowieka najciszej proszą o pomoc.
Pierwszy tydzień lutego będzie sprzyjał wytchnieniu. A zatem kto tylko może niech nacieszy się odpoczynkiem i pozwoli sobie na niezakłóconą zbędnymi myślami kontemplację zimowego krajobrazu.  Zaplanowanie urlopu na te dni to dobry pomysł. Wyjazd do miejsca niezwykłego, takiego w którym jeszcze nigdy nie byliśmy, aby spróbować czegoś zupełnie dla nas nowego powinien się udać. Ze swobodnej atmosfery chętnie skorzystają Bliźnięta skłonne zasypać Wodnika smsami i telefonami w sprawach mniej ważnych, ale ekscytujących nowin. Waga z przyjemnością wybierze się w odwiedziny lub wyjedzie do górskiego spa. Natomiast Lew, który chętnie znalazłby się w centrum uwagi, może być nieco poirytowany, zachodząc w głowę dlaczego inni przestali zauważać jego oczywistą wspaniałość i uparcie omawiają tematy, w których to nie on gra tym razem główną rolę.
W drugim tygodniu miesiąca zyskamy bardziej klarowny ogląd naszych spraw, co umożliwi szybszą ich realizację - łatwiej unikniemy błędów spowodowanych nieuważnością. Podpisywanie umów i formalności urzędowe lepiej jest zaplanować na początek miesiąca. To także dobry czas na studiowanie i pracę umysłową, szczególnie nakierowaną na przeprowadzenie reform i postępowych zmian. Do ich zrealizowania lub przynajmniej wypowiedzenia nie zabraknie nam odwagi dzięki wpływowi Marsa. Należy tylko umiejętnie tonować wypowiedź, bowiem możemy być skłonni do przesady, pilnujmy się zatem, aby nie zakrzykiwać ewentualnych oponentów. W połowie miesiąca zdecydowanie należy unikać brawury szczególnie w ruchu drogowym. Niemniej planowanie przyszłych kierunków działań należy przeprowadzić w sposób zdecydowany. Jeśli nasze plany wymagają wsparcia, negocjacje mają duże szanse powodzenia. Dość łatwo przekonamy sponsorów lub kontrahentów, którzy będą skłonni nam zaufać. Wskazana jest współpraca, która okaże się korzystniejsza niż realizacja planów w oparciu jedynie o własne zasoby. Z powodu wyższej energii intelektualnej możliwe jest odczuwanie niepokoju wynikającego ze zniecierpliwienia, ponieważ nasze zadania będziemy chcieli wykonać jak najszybciej. Nadal jest dobry czas dla podróży rekreacyjnych, ale podróż, która przysłuży się naszej aktywności umysłowej będzie jeszcze korzystniejsza. Nawet w lokalnej bibliotece może czekać na nas znacząca książka, która sama wpadnie nam do rąk. Jeśli ktoś akurat zaczyna upragniony kurs może liczyć na łatwość przyswajania wiedzy i nawiązanie głębszych znajomości.
Od 8 lutego Jowisz ułatwi kontakty z ludźmi będącymi u władzy. Przy niewielkim nakładzie sił możemy pozytywnie załatwić sprawę np. w urzędzie gminy. Na ten dzień warto też zaplanować złożenie lub wysłanie ważnego wniosku. Przepełnieni optymizmem wywołamy podobny pozytywny nastrój u innych - spotkanie z przyjaciółmi uda się na pewno. Co więcej jeśli mamy jakąś trudniejszą relację przypływ wielkoduszności pozwoli nam uniknąć irytacji, a nawet wyjaśnić nieporozumienia i trwale poprawić stosunki, które dotychczas nie układały się najlepiej.
Tegoroczne Walentynki, jak zawsze stwarzające okazję do miłosnych wyznań, przypadają na okres sprzyjający długotrwałym relacjom. Jeśli zatem jesteśmy pewni swoich uczuć możemy śmiało je wyznać. Jeśli jednak uczucia nie są do końca jasne, warto dokładnie przemyśleć czy na pewno chcemy rozpocząć wieloletni związek z tą właśnie osobą.
Ostatni dzień gdy Słońce przebywa w Wodniku tj. 18 lutego może przynieść zaskakujące ale raczej pozytywne wydarzenia. W pracy niewykluczony jest awans, albo całkowita zmiana obowiązków. Nieplanowane spotkanie z przyjacielem też jest możliwe, dodatkowo może okazać się, że zupełnie zmienił on styl życia, czym wprawi nas w autentyczne zdumienie.
19 lutego Słońce wejdzie do Ryb, rozbudzi wyobraźnię i intuicję, wzmocni wrażliwość na subtelne wpływy z otoczenia oraz odczucie, że są obszary poznania dla których logika nie jest wystarczająca, że istnieje coś co wykracza daleko poza nią. Nie jest to dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji. Może się okazać, że ich skutki wkrótce stracą sens dla kogokolwiek. Szczególnie 19 lutego nasili się ryzyko dezorganizacji myśli oraz mimowolnego wprowadzania w błąd innych, a także samego siebie. Adepci kultury duchowej mogą w tym dniu z powodzeniem pozostawać w medytacji, a nawet wejść w głębszą kontemplację, a artyści mogą odczuwać przypływ natchnienia. Pozostali powinni unikać alkoholu lub innych używek - pomijając złe skutki dla zdrowia, najpewniej skończy się to konfliktem z prawem.  Nie należy forsować istotnych zmian i warto upewnić się, że to co mówimy jest właściwie rozumiane przez innych, nawet jeśli z przekonaniem stwierdzają, że rozumieją nas doskonale. Realizacja spraw przyziemnych będzie utrudniona, dla Bliźniaków i Strzelców, a najbardziej mogą to odczuć Panny. Słońce przebywające w Rybach zawsze harmonijnie wpływa na Koziorożce i Byki, a nade wszystko na Raki i Skorpiony. Te ostatnie skłonny sięgać najdalej i najgłębiej jak to możliwe, będzie miał okazję doświadczyć ostrości własnej intuicji.
Pod koniec miesiąca możemy odczuwać mniejszą chęć do działania. Nie warto się zmagać z tym odczuciem, lepiej pozwolić sobie na refleksyjny stan. Ten czas możemy przeznaczyć na pomaganie innym lub spokojną realizację zadań, które już wcześniej zaplanowaliśmy. Ryby częściej i mocniej doświadczają niepewności i emocjonalnego rozchwiania, jednakże zmienność ta wpisana jest w porządek natury, dzięki temu możemy pożegnać zimę i obserwować nadchodzącą wiosnę.

Prognozę przygotował Maksym Krammer
maksymkrammer@gmail.com
tel. 517726429


Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na luty 2019r.

Baran

Praca - Dość często na przestrzeni lutego doświadczać będziesz zawodowych porażek, rozczarowań. Nie licz na to, że to czym się od dawna zajmujesz odniesie sukces, więcej dany projekt ulegnie mocnemu spowolnieniu jeżeli chodzi o jego sfinalizowanie co sprowadzi na Ciebie gniew szefa. 

Finanse - Wykazujesz coraz większe roztargnienie jeżeli chodzi o Twoje zarządzanie pieniędzmi, dlatego też możesz sprowadzać na siebie mniejsze, bądź większe wydatki, sytuacje dzięki którym skutecznie zaburzana będzie Twoja finansowa stabilizacja. 

Uczucia - Wyraźnie mieć będziesz wrażanie że nie widzisz żadnego celu i sensu w swojej partnerskiej relacji, stanie się ona inaczej pisząc dla Ciebie bezsensowa, pusta. Czasem lepiej jest w pokoju się rozstać niż napełniać się coraz silniejszą nienawiścią do partnera. Weź sprawy w swoje ręce i zadecyduj o przyszłości Twojego związku. 

Zdrowie - Będziesz osłabiony, często zmęczony, znużony. Zadbaj o swoje drogi moczowe, pęcherz oraz nerki i gospodarkę wodną. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Baranów to runa Naudiz

Byk 

Praca - Luty będzie miesiącem sporego zastoju, stagnacji poprzez którą trudno będzie Ci poczuć iż wszelkie zawodowe sprawy układają się po Twojej myśli. Niczego pozytywnego inaczej pisząc się nie spodziewaj w tej przestrzeni Twojego życia, spokojnie koncentruj się nad wykonywaniem swoich obowiązków, unikaj też związanych z pracą wyjazdów. 

Finanse - Przed Tobą czas wręcz potężnych wydatków związanych z domem, różnego rodzaju awariami, które wyciągać będą z Twojego portfela praktycznie wszystkie pieniądze. 

Uczucia - Będą Tobą targać skrajnie różne emocje, myśli związane z Twoim związkiem, osobą partnera. Z jednej strony będziesz chciał z nim być, z drugiej pociągać będzie Ciebie chęć stania się osobą wolną, niezależną. Czas byś jednoznacznie sprecyzował samego siebie ponieważ w innym razie coraz trudniej będzie Ci panować na Twoją wybuchowością, gniewem. 

Zdrowie - Zajmij się swoją przemianą materii, metabolizmem, dietą, zacznij też więcej się ruszać.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Byków to runa Mannaz

Bliźnięta

Praca - Luty będzie miesiącem wypełniającego Cię rozdarcia między pracą a domem, rodziną, która będzie wymagała Twojej obecności, pomocy. Mieć będziesz możliwość wybicia się w firmie ze swoją pozycją, dlatego przemyśl co jest dla Ciebie w chwili obecnej najważniejsze, ponieważ pójście na dobrze rozumiany kompromis może tym razem przynieść bardzo dobre rezultaty. 

Finanse - Nic nie będzie groziło Twojej finansowej płynności, ważne tylko byś nie podchodził zbyt emocjonalnie do wydatków, zakupów, swoich tzw. zachcianek. Jeżeli grasz w gry liczbowe nie licz że coś uda się Ci w tym miesiącu wygrać. 

Uczucia - Ogólnie Twój związek wejdzie w czas spokoju, przewidywalności, nawet lekkiej nudy. Co jakiś czas chcieć będziesz przeżyć mocniejsze uczuciowe uniesienie, być może uciekasz zbyt mocno w sferę nierealnych marzeń które odcinają Cię od prawdziwego rozumienia siebie oraz partnera. 

Zdrowie - Dbaj i to poważnie o swoją odporność organizmu, gdyż grodzi Ci długo trwająca grypa. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Algiz

Rak 

Praca - Przed Tobą miesiąc który pozwoli Ci wcielić w życie wiele ważnych dla Twojej zawodowej kariery tematów, tym samym działaj nie obawiaj się niepowodzeń, przeszkód w tym co sobie pod kątem zawodym na luty zaplanowałeś. Pamiętaj tylko że Twoja zdecydowana pewna siebie postawa zostanie zauważona przez wrogie Ci w pracy osoby. 

Finanse - Ogólnie rzecz ujmując nic nie będzie zagrażać Twoim finansom. Możesz tylko mieć dość poważny problem z tym by spójnie, odpowiedzialnie planować oraz zarządzać swoim domowym zwłaszcza budżetem. 

Uczucia - Luty będzie idealnym miesiącem do wchodzenia przez Ciebie w nowe znajomości, związki. Możesz tym samym bez namysłu odcinać się od związku w którym jesteś, ponieważ i tak nie ma on żadnej przyszłości, na którą z resztą się z własnej woli zamknąłeś.

Zdrowie - Zadbaj o swoją przemianę materii, cały układ trawienny. Twój organizm jest wręcz obciążony złogami, toksynami co daje Ci poczucie potężnego zmęczenia. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Raków to runa Tiwaz

Lew

Praca -  Będziesz mógł na przestrzeni lutego wiele osiągnąć, zmienić w Twojej zawodowej przestrzeni. Skup się nad tym byś zawsze zachowywał spokój, opanowanie, nie poddawaj się często w Tobie budzącej się zaborczości, waleczności, wówczas liczyć możesz na to że będzie to jeden z lepszych miesięcy jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. 

Finanse - Nie musisz się martwić o stan Twoich finansów jak i ich bezpieczeństwo. Czekają Cię jedynie wydatki związane z problemami zdrowotnymi Twojego ewentualnie dziecka oraz funkcjonowaniem, kondycją Twojej skóry. 

Uczucia - Postaraj się wykazywać w lutym więcej wrażliwości, empatii wobec partnera. Przestań nieustannie go osądzać, czuć się niczym bezuczuciowy pan i władca od którego zdania zależy to co dziać się będzie w Twoim związku. Przybierz inaczej pisząc bardziej ludzką twarz wobec partnera. 

Zdrowie - Dokuczać Ci może kręgosłup, stawy, mięśnie kolanowe, będziesz też poważnie osłabiony. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Lwów to runa Laguz

Panna 

Praca - Niczym się nie musisz martwić jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy, projekty. Wszystko układać się będzie po Twojej myśli, dlatego też ze spokojem działaj, pracuj by wzmocnić swoją zawodową pozycję. 

Finanse - Przed Tobą czas finansowego spokoju, bezpieczeństwa, nic negatywnego nie powinno się Ci przydarzyć w tym aspekcie Twojego życia, chyba ża sam na siebie ściągniesz zbędne wydatki, problemy. 

Uczucia - Możesz na przestrzeni lutego chwilami odnosić wrażenie, że tak naprawdę Twój związek nie ma w sobie żadnego celu, większego sensu. Jesteś z partnerem gdyż ogólnie jest Ci z nim dobrze nic poza tym, warto byś zastanowił się nad tym jak w Twoim odczuciu Ty sam mógłbyś zmienić jakość tej relacji. 

Zdrowie - Zadbaj o swój układ trawienia, krążenia oraz przyjrzyj się swoim hormonom, tym w jaki sposób one jako takie pracują. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Panien to runa Ingwaz 

Waga

Praca - Stracisz w najbliższych tygodniach poczucie sensu, celu w tym czym pod kątem zawodowym się zajmujesz. Nic negatywnego nie będzie działo się na przestrzeni lutego w tym konkretnym temacie Twojego życia, bardziej tylko coś w Twoim wnętrzu mówić Ci będzie że musisz coś zmienić w swojej zawodowej drodze która ma przecież wieść Cię ku szczęściu, spełnieniu. 

Finanse - Początek lutego będzie trudny dla Twojej finansowej płynności, przygotuj się na takie zrządzenie losu które pozbawi Cię znacznej sumy pieniędzy. Będziesz musiał pomóc finansowo bliskiej Ci o wiele starszej od Ciebie kobiecie. 

Uczucia - Możesz z nadejściem lutego mieć wrażenie, że Twój związek się praktycznie już zakończył i nie da się go naprawić. Jeżeli zapanujesz nad emocjami, ciemnymi myślami to okaże się że cierpliwością, otwartością na zrozumienie partnera możesz wszystko zmienić jeżeli chodzi o dzielące was nieporozumienia, niedomówienia. Przyjrzyj się gronu swoich znajomych, ponieważ ktoś kto jest Twoim przyjacielem żywi do Ciebie znacznie głębsze uczucie. 

Zdrowie - Zadbaj o swój wzrok, nerki, układ moczowy oraz całą gospodarkę wodną w organizmie. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wag to runa Algiz 

Skorpion 

Praca - Przed Tobą miesiąc zastoju, zawodowej stagnacji, spotykać się będziesz z ludzkim oporem, niechęcią, tzw. złą wolą dzięki której wszystko co będziesz próbować pod kątem zawodowych projektów sfinalizować nie będzie dochodziło do skutku, co przełoży się na to jak oceniany będziesz przez swojego szefa, który nie będzie miał najmniejszego zamiaru wysłuchiwać Twoich wytłumaczeń. 

Finanse - Luty zacznie się bardzo spokojnie jeżeli chodzi o Twoją finansową płynność, z biegiem czasu jednak piętrzyć się będą wydatki, różnego rodzaju sytuacje które zburzą Twoją finansową stabilizację. 

Uczucia - Jeżeli zapanujesz na emocjami, myślami, Twój związek wejdzie w czas szczęścia, stabilizacji oraz lepszej komunikacji i rozumienia siebie na wzajem. Ważne jest tylko byś coraz silniej otwierał się na partnera oraz wszystko co może urozmaicić wam wspólnie spędzany czas. 

Zdrowie - Będziesz mocno osłabiony, dokuczać Ci będą bóle stawów, mięśni oraz wszelkiego rodzaju nerwobóle. Dokuczać Ci też może wątroba a konkretniej jej spowolniona praca.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Skorpionów to runa Perthro 

Strzelec

Praca - Praca jako taka coraz częściej staje się dla Ciebie ucieczką, odskocznią od codzienności, różnego rodzaju obowiązków domowych, które tylko ciągną Cię w Twoim mniemaniu w dół. Musisz skupić się nad tym by wypracować odpowiednią życiową równowagę, ponieważ w innym razie praca zacznie całościowo pożerać Twój czas. 

Finanse - Będzie Ci bardzo trudno utrzymać finansową stabilizację, czekają Cię wszelkiego rodzaju zdarzenia, zbiegi okoliczności, które dosłownie wyciągną z Twojego budżetu wszelkie praktycznie pieniądze. 

Uczucia - Luty przyniesie wiele zakończeń w związku, relacji która trwała już od dłuższego czasu. Nagle mieć będziesz wrażenie że nie znasz i być może nigdy nie znałeś swojego partnera tym samym bez sprzecznie chcieć będziesz zakończyć to co jeszcze niedawno wydawało się spełniającym Cię związkiem. 

Zdrowie - Dokuczać Ci może potężne osłabienie, brak praktycznie jakiejkolwiek dobrej fizycznej kondycji. Czas porządnie odpocząć i udać się na zimowy urlop. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Strzelców to runa Algiz 

Koziorożec

Praca - Praca jako taka Cię przytłoczy, napełni wątpliwościami, lękami, przekonaniem iż tak naprawdę zabrnąłeś w niej w ślepy zaułek. Twoje myśli bardzo często są Twoim najgłówniejszym problemem, ponieważ potrafisz wmawiać sobie rzeczy nierealne. Być może dobrze jest do tej przestrzeni Twojego życia w okresie lutego nabrać jak największego dystansu. Pozwól sobie nie martwić się wszystkim co odnosi się do kariery zawodowej. 

Finanse - Wiele pieniędzy będziesz musiał wydawać na sprawy związane z Twoją osobą, zdrowiem, kondycją itd. Musisz wręcz zmienić nastawienie do tego co wiąże się z Twoimi finansami, ponieważ coraz bardziej obciążasz ich płynność swoją ciężkością myślową. 

Uczucia - Im bardziej chcieć będziesz pozytywnie spojrzeć na partnera, swój związek tym większej świeżości będzie on nabierał. Jeżeli jednak wszystko będzie Ci przeszkadzać w Twojej relacji to na pewno wręcz sprowadzisz do jej przestrzeni potężny i destrukcyjny konflikt. 

Zdrowie - Przed Tobą miesiąc poważnego osłabienia, wyraźnego spadku kondycji, formy. Często dokuczać Ci będą problemy związane z kręgosłupem, mięśniami, stawami oraz zaburzenia pracy Twojego układu pokarmowego. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Koziorożców to runa Dagaz

Wodnik

Praca - Nie licz na premię, awans, czy też pozytywną wiadomość jeżeli ubiegasz się o dostanie przez Ciebie wymarzonej pracy. Czeka Cię miesiąc rozczarowań zawodowych, które musisz zaakceptować, pogodzić się z nimi a to tylko z tego powodu iż wiele realnych okazji na to by poprawić swoją zawodową sytuację najzwyczajniej przespałeś. 

Finanse - Zacznij być oraz czuć się osobą która jest w pełni odpowiedzialna za swoje finanse, ich stan, bezpieczeństwo. Dobrze będzie byś zainwestował w swoje zdrowie, zwłaszcza fizyczną sprawność.

Uczucia - Przed Tobą bardzo trudny miesiąc jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. Będziesz czuł się zupełnie wręcz ignorowany przez partnera, a nawet przez niego oszukiwany. Dopadać Cię będzie przekonanie że nie stworzysz z tym konkretnym człowiekiem przyszłości, dlatego też nie przeciągaj istnienia czegoś co tak naprawdę już dawno straciło rację bytu. 

Zdrowie - Zadbaj o swoje stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup krzyżowy. Dodatkowo warto byś uważnie przyjrzał się swojemu układowi krążenia.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wodników to runa Ingwaz

Ryby 

Praca - Luty będzie sprzyjał temu byś znalazł dla siebie wręcz idealną pracę, nie bój się więc zmian, nie kieruj się myśleniem że lepiej jest zostać w firmie w której jeszcze pracujesz, ponieważ liczy się pozorna stabilizacja. Jeżeli weźmiesz sprawy w swoje ręce ten miesiąc może znacząco odmienić Twoją zawodową przestrzeń

Finanse - Przemyśl czy oby nie jesteś zbyt hojny, z lekką ręką pożyczasz innym pieniądze co tylko zaburza właściwy ich energetyczny obieg w Twojej aurze. Przeznacz w lutym sporą część gotówki na wypoczynek który pozwoli Ci się całościowo wręcz zregenerować. 

Uczucia - W Twoim związku nadchodzi czas sporów, częstych kłótni, nie licz że uda się wam ze sobą porozumieć. Tak naprawdę każdy nawet najmniejszy gest może wywołać między Tobą a partnerem burzę, dlatego też wyjątkowo uważaj na to co mówisz oraz jak się przy nim zachowujesz. 

Zdrowie - Zadbaj o swoją odporność organizmu, szczególnie jeżeli chodzi stan Twoich mięśni oraz stawów. Kobiety spod tego znaku zodiaku będą mieć wyjątkowo mocno przez nie odczuwalne problemy ze swoim układem hormonalnym. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Ryb to runa Kenaz

Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl