Floating Facebook Widget
Horoskop miesięczny ogólny – listopad 2018

Baran

To co zamierzasz realizować powinieneś wykonać bez większych przeszkód, tylko musisz sam zadziałać, stanąć i wystartować w tym kierunku. Bierność działa przeciw Tobie a tego zapewne nie chcesz. Zdecydowanie w tym miesiącu możesz mieć problem z podejmowaniem decyzji. Widać wyraźnie jakbyś rozważał w tę czy tamtą iść stronę, wyraźnie nie umiesz się zdecydować. Zaczekaj, nie podejmuj decyzji kiedy nie jesteś czegoś pewien.
W miłości raczej dobry okres, karty mówią o miłości odwzajemnionej, o jedności oraz spełnieniu. To też dobry czas by się w końcu określić w jakim iść kierunku.


Byk

Ten miesiąc może być pod znakiem rozstań czy zamykania pewnych etapów, jeśli tego nie chcesz postaraj się przeczekać ten trudny czas. Czasem oznacza to też różnego rodzaju stratę, jedno jest pewne ten miesiąc dla ciebie na pewno nie należy do udanych. Jesteś trochę w pozycji osoby kopanej i ty sam nie bardzo masz możliwość manewru czy zmiany tej sytuacji. Ostania karta jest pozytywna bo ona mówi, że los, karta się odwraca.
Osiągając sukces, łatwo jest się zatracić. Oczekiwać, że to inni są dla nas, zapomnieć że my jesteśmy w takim samym stopniu dla innych.


Bliźnięta

Czeka cię kontakt, spotkanie z kimś kto będzie do bólu szczery, zimny taki niedostępny, ktoś kto będzie miał ogromny dystans to spraw otaczających go, on sam tak jakby będzie działał według jakiś zasad, nie bardzo będzie chciał okazać też swoją prawdziwą twarz. Czekają cię flirty lub romans tylko uważaj byś nie wplątał się w coś z czego potem możesz mieć problem wyjść. Koniec rozkładu ogólnie mówi o zabawie, bawieniu się, o szaleństwie oraz traceniu poczucia rzeczywistości w połączeniu z kartą romansu może oznaczać że nawet ktoś mocno stąpający po ziemi może się w tym zatracić.

Rak

Na twojej drodze stanie nowe wyzwanie, nowy cel. Pojawi się ciekawa propozycja, nad którą warto się zastanowić, ona przyjdzie z strony z której się nie spodziewasz, musisz też wykazać się niezwykłym refleksem by nie przegapić tej szansy. Ktoś wpływowy lub na stanowisku będzie cie wspierać lub okaże ci swoją przychylność, jednak pamiętaj by nigdy nie łączyć spraw prywatnych uczuciowych z zawodowymi, u ciebie taki układ zawsze pokazuje się niekorzystny. Natomiast warto postawić w uczuciach na osobę, która wiele razy już ci okazała swoją miłość oraz to że możesz na nią liczyć.

Lew

Na swojej drodze spotkasz osobę zdecydowaną, konkretną, która pokaże ci którą drogą powinieneś zmierzać. Ten miesiąc to też zdecydowanie, pokonywanie problemów, naprawienie tego co jeszcze nie zostało naprawione, to czas kiedy trzeba stawić czoło temu co się odkładało na później. To czas kiedy poszukasz odosobnienia, to czas kiedy poczujesz że muszę trochę odpuścić, spasować, to też czas refleksji i zastanowienia się nad swoją przyszłością. W rodzinie czy związku to czas stabilizacji i zadowolenia, tutaj znajdziesz oparcie w swoich najbliższych dla których jesteś bardzo ważną osobą.

Panna

Walczysz o swoje miejsce na ziemi, walczysz o swoją przynależność a ciągle masz wrażenie jakbyś walił tą głową o mur. Jednak teraz pojawi się szansa byś w końcu poszedł krok dalej. Ty sam masz tak jakby już dość, jesteś pokazany jako ktoś kto tak jakby chce się od tego odciąć, odchodząc na bok, chcesz zebrać myśli chcesz nabrać do tego dystansu. Cały czas masz wrażenie, że są wokół ciebie jakieś przeszkody czy też ograniczenia, czas byś w końcu stawił temu czoło. Czas byś w końcu wyszedł poza ten szablon, który cię otacza.

Waga

Otworzą się przed tobą nowe drzwi, nowe możliwości. To dobry czas na jakieś konkretne zmiany. Ty sam tak jakby w tym okresie rośniesz w siłę i twoja pozycja jest w tym miesiącu dosyć silna. To dobry czas dla tych, którzy starają się o awans, warto w tym miesiącu o to powalczyć bo macie korzystny układ. Widać też że ty sam w tym miesiącu trochę jakbyś nabrał większej pewności siebie, jakbyś bardziej był świadomy tego co się dzieje i w jaki sposób najlepszy to wykorzystać. To też czas byś w jakiś sposób podniósł swoje umiejętności zawodowe.

Skorpion

Początek miesiąca to czysta burza i chaos w twoim życiu, będziesz mieć wrażenie, że atakują z wszystkich stron. Jednak stawisz temu czoło, zmierzysz się z tymi przeciwnościami i co więcej wyjdziesz i na przeciw z czasem zobaczysz, że los zacznie się odwracać. Że osoby, które były przeciw tobie teraz są za Tobą i karta się odwróciła. Uda ci się to co na początku było nie do osiągnięcia, co nawet sobie nie śniłeś, że to mi się uda a jednak na końcu jest karta zwycięstwa. To ty będziesz przecierać szlaki, to z Tobą będą się liczyć.

Strzelec

Ten miesiąc przyniesie ci wiele nowego a zarazem dobrego. To karta poznawania i doświadczania czegoś nowego w swoim życiu. Pokazuje szczęście, właściwy wybór, radość, ale z drugiej zakończenie pewnego etapu a więc i zmiany. Te zmiany na poziomie świadomości nie zawsze nam się podobają, chociaż mogą być dla nas dobre, bo po jakimś czasie, uświadomimy sobie, że tak miało być i w sumie to dobrze się stało. Jest karta przeznaczenia czyli u Ciebie pewne rzeczy po prostu muszą się zadziać i nie masz na to do końca wpływu. Czas by dokonały się zmiany.

Koziorożec

Osamotnienie, poczucie że inni zawiedli, że marzenia które kiedyś były takie realne dziś są jak odległy sens. Ty sam musisz sobie wszystko przemyśleć, przewartościować swoje życie, czas by pojawiły się nowe cele. Czas byś znów przywdział zbroję wojownika, byś znów zaczął walczyć o swoje tylko musisz sobie wyznaczyć nowy cel. To bardzo ważne bo to co było, jest za Tobą i już do tego nie wracasz, nie powinieneś. Ważna jest rodzina, tutaj powinna być ważna zmiana na tej płaszczyźnie dla Ciebie, byś potem nie żałował kiedy ktoś bliski nie będzie potrafił ci wybaczyć.

Wodnik

Niespodziewany awans w pracy. Awans wiąże się ze zwiększeniem zakresu obowiązków, na które nie jesteście przygotowani i z którymi nie dacie sobie rady, chociaż bardzo byście chcieli. Czujecie się bezsilni, bo jak macie powiedzieć, że coś was przerasta. Zmiana jest dobra. Bez zmian, tkwilibyśmy ciągle w tym samym punkcie, zajmowali się tym samym. Przypomina to kręcenie się w kółko. Czas ruszyć w nowym kierunku. Praca, obowiązki, praca, obowiązki. Niekoniecznie zawodowe. Skupiasz się na realnym porządkowaniu, ulepszaniu, co ma przynieść korzyści finansowe albo inne.

Ryby

Nie podporządkowujesz się partnerowi. Inna sprawa, że on wcale tego nie chce. Jesteś szanowany i kochany. Idziesz konkretnie w swoim celu i chyba nic nie jest cię w stanie zatrzymać w drodze to tego swojego celu. To jest zdecydowanie twój czas, teraz wiele osób będzie się zwyczajnie z Toba liczyć, warto wykorzystać jak najlepiej ten czas dla siebie. Finansowo też bardzo korzystny czas, być może nawet jakieś dodatkowe pieniądze lub premia. Zdecydowanie cieszysz się uznaniem przełożonych. Warto byś już dziś zrobił plany na przyszły rok.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl


Horoskop runiczny - listopad 2018


Baran

Praca - Ten miesiąc zacznie się dla Ciebie samymi zawodowymi sukcesami, które mogą skutecznie wyciszyć Twoją czujność postrzegania. Przygotuj się więc na to, że współpracująca z Tobą kobieta zechce Ci wbić nóż w plecy jeżeli tylko swoim zbytnim rozluźnieniem jej na to pozwolisz.

Finanse - Będzie to niestabilny czas w tej sferze życia, czekają Cię wydatki związane z Twoim stanem zdrowia oraz nagłą koniecznością kupienia przez Ciebie jakiegoś elektronicznego sprzętu który bez zdania racji się zepsuje.

Uczucia - Twój związek dosłownie stanie w miejscu, poczujesz się tak jakby nie było w nim żadnych emocji, uczuć, pragnień. Być może taki stan rzeczy od już kilku miesięcy ma miejsce i tylko Twoje skupianie się na wszystkim innym nie pozwoliło Ci tego dostrzec.

Zdrowie - Grozi Ci przewlekłe zaziębienie się, poważny stan zapalny organizmu. Możesz też nabawiać się zatrucia pokarmowego.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Baranów to runa Thurisaz.


Byk

Praca - Przez moment nie zwracaj uwagi na narzekanie bliskich związane z tym, że w ich mniemaniu za wiele czasu poświęcasz pracy. Nawet jeżeli jest to zgodne z prawdą to Twoje poświęcenie przyniesie efekty i w tym miesiącu czeka Cię podwyżka, awans.

Finanse - Nie dokonuj w tym miesiącu żadnych poważnych zakupów, inwestycji, poza tym nie wykupuj wczasów związanych ze świątecznym wypoczynkiem. Możesz w niedługim czasie pożałować tej właśnie decyzji.

Uczucia - Przez moment będziesz miał ochotę podporządkować sobie partnera, waszą relację tak by spełniała ona tylko i wyłącznie Twoje oczekiwania. Jeżeli wyciszysz tego typu emocje, okazać się może że bez większego nacisku związek ten daje Ci wiele radości.

Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, stawy i mięśnie, mogą też dokuczać Ci bóle reumatyczne.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Byków to runa Naudiz.


Bliźnięta

Praca - Przed Tobą bardzo pracowity miesiąc, obfitujący w przeróżne nagłe zdarzenia,, które mogą znacząco Cię denerwować, drażnić i tym samym przyciągać do Ciebie konflikty, nieporozumienia z Twoim szefem, dla którego fakt nagłego obkładania Cię nowymi obowiązkami nie będzie stanowił żadnego problemu. Koniec listopada przynieść powinien wyciszenie się całego tego zawodowego bałaganu, natłoku pracy.

Finanse - Nie musisz się martwić o Twoje pieniądze, co więcej przeznacz ich większą sumę na remont mieszkania, zakup np. nowych do niego mebli, wyposażenia.

Uczucia - W Twoim związku nic złego nie powinno mieć na przestrzeni listopada miejsca, poczujesz nawet, że jakoś tak między Tobą a partnerem zrobiło się za cicho, dlatego pomyśl co możesz zrobić by wprowadzić do Twojej relacji więcej życia, ognia.

Zdrowie - Zajmij się swoim układem krążenia i ciśnienia krwi, ponieważ może ono być zdecydowanie za niskie.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Dagaz.


Rak

Praca - Ten miesiąc zaskoczy Cię nieprzewidywalnością jeżeli chodzi o Twoją pracę. Niczego więc nie możesz być pewien, nie czuj się też bezpiecznie w miejscu w którym pracujesz, gdyż masz przy sobie osobę która przyczyni się do tego by spotkały Cię pod koniec listopada poważne zawodowe problemy.

Finanse - Spodziewaj się przykrych wieści od kogoś z Twojej rodziny, bądź przyjaciół, tym samym będziesz musiał wspomóc tą konkretną osobę finansowo co z kolei przełoży się na Twoją finansową płynność.

Uczucia - Nie będziesz miał najmniejszej ochoty na skupianie się nad swoim związkiem, więcej w głowie Ci będą samotne wyjścia z domu oraz poznawanie nowych ludzi, z którymi bardzo szybko zaczynać będziesz romansować, co może zniszczyć Twój związek.

Zdrowie - Nabawisz się bardzo ostro przebiegającej grypy, stanu zapalnego dróg oddechowych. Może też doczuć Ci Twój kręgosłup oraz chorobliwe wręcz przemęczenie.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Raków to runa Mannaz.


Lew

Praca - Jeżeli na siłę będziesz chcieć wprowadzać w Twoją zawodową przestrzeń zmiany, może za takie siłowe Twoje działania spotkać Cię bardzo przykra niespodzianka w postaci powiadomienia Cię, że właśnie z końcem listopada straciłeś pracę. Pamiętaj, że świat nie jest czymś w rodzaju układanki, którą możesz sobie układać względem Twojego widzi mi się.

Finanse - Nic Ci nie grozi jeżeli chodzi o bezpieczeństwo Twoich finansów, bardziej tylko zacznij lepiej, jakby pełniej doceniać to że posiadasz takie a nie gorsze możliwości materialne, które w gruncie rzeczy pozwalają Ci na spełnianie swoich wielu marzeń.

Uczucia - Związek w którym jesteś może Cię coraz silniej drażnić, dzięki czemu dosłownie chcieć czasem będziesz uciec od partnera, całej tej relacji. Tak naprawdę jesteś osobą, która ma spore problemy i blokady w tym by wyzwolić w sobie prawdziwą miłość, gdyż przemawia przez Ciebie Twoje ego. Zacznij więc efektywnie zmieniać swoje własne podejście do uczuć, partnera oraz tego jak postrzegasz bycie w stabilnym, nawet docelowym związku.

Zdrowie - Będziesz mieć poważne problemy z przemianą materii, poza tym Twoje ciało często będzie puchnąć, zatrzymywać w sobie zbyt wiele wody.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Lwów to runa Dagaz.


Panna

Praca - Zostaniesz zarzucony w tym miesiącu przeogromną ilością obowiązków, zadań które będą Ci powierzane celowo, by nie napisać z premedytacją po to tylko by powinęła się Ci noga i tym samym można było Cię zwolnić. Jeżeli zachowasz spokój i w zgodzie ze swoją intuicją zaczniesz wszystko ogarniać osiągniesz wręcz porażający Twoich wrogów sukces.

Finanse - Na przestrzeni listopada będziesz nieustannie proszony o pożyczenie Twoim znajomym pieniędzy, być może poprzez Twoją zbyt przerysowaną wrażliwość, empatyczność uważają oni że można Cię bez żadnych oporów wykorzystywać, czas to tym samym zmienić.

Uczucia - Przygotuj się na wejście w nowy związek, znajomość, przestań liczyć na to, że może uda się posklejać to co rozpadło się w tej sferze Twojego życia. Warto by było byś sam przed sobą stwierdził że chcesz totalnej odmiany uczuciowej i nie interesują Cię relacje dające tylko namiastkę prawdziwego związku.

Zdrowie - Skup się nad tym by jak najwięcej się ruszać, dbaj o swoją fizyczną sprawność.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Panien to runa Othala.


Waga

Praca - Listopad w Twoim przypadku będzie czasem zastoju, smutku jeżeli chodzi o wszelkie ważne dla Ciebie zawodowe sprawy, tematy. Będzie to idealny czas na poszukiwania nowej pracy a nawet rozkręcenie swojego biznesu, kieruj się przekonaniem w listopadzie, że nic nie jest dla Ciebie niemożliwe a tym samym możesz wszystko.

Finanse - Będziesz miał przed sobą czas wielu wydatków i to takich które nagle wręcz odrą Cię z większej sumy pieniędzy. Nie licz na to, że uda się Ci w listopadzie doświadczyć spokoju jeżeli chodzi o Twój byt, możliwości finansowe.

Uczucia - Cała Twoja partnerska relacja poddawana jest nieustannej manipulacji, poprzez co sam nie będziesz wiedział czego tak właściwie od tego związku i partnera chcesz. Zagubisz się ze swoimi myślami, emocjami dlatego też czekać Cię może dość poważny uczuciowy kryzys.

Zdrowie - Zajmij się i to naprawdę na bardzo poważnie swoją odpornością organizmu, ponieważ możesz mieć trudności z wyjścia z chronicznego naziębienia, kataru.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Wag to runa Fehu.


Skorpion

Praca - Początek miesiąca będzie dla Ciebie trudny, bardzo pracowity oraz przynoszący Ci wiele rozczarowań, sporów z szefem. Jeżeli tylko nie skupisz się na tych przeciwnościach i zaczniesz na poważnie poszukiwać nowej pracy z łatwością odmienisz swoją zawodową sytuację, wchodząc do firmy która pozwoli Ci się cieszyć samą możliwością pracowania.

Finanse - Czekają Cię same dziwne, stresujące sploty zdarzań jeżeli chodzi o Twoje finanse. Niestety nie będziesz się mógł poczuć bezpiecznie w tym konkretnym aspekcie Twojego życia, unikaj większego wydawania tym samym pieniędzy.

Uczucia - Listopad będzie miesiącem samych porażek w sferze uczuć, raczej nie uda się Ci utrzymać związku w którym jesteś lub który od niedawna tworzysz. Dodatkowo wyraźnie odniesiesz wrażenie, że nie nadajesz się do codziennego przebywania z drugim człowiekiem. Przemyśl, czy czasem nie lepiej jest byś na jakiś czas pobył sam ze sobą.

Zdrowie - Będziesz mocno osłabiony, dokuczać Ci będą liczne nerwobóle, kręgosłup oraz częste migreny. Dbaj też o to byś dobrze się wysypiał.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Skorpionów to runa Ingwaz.


Strzelec

Praca - Nie skupiaj się zbytnio na Twojej obecnej pracy, nic Cię w niej dobrego, rozwojowego nie czeka. Skoncentruj się nad poszukiwaniem nowego miejsca w którym będziesz mógł się zawodowo spełniać. Jeżeli nakierujesz się na właśnie takie działania bardzo szybko przyjdzie do Ciebie atrakcyjna oferta zatrudnienia.

Finanse - Czeka Cię miesiąc licznych wydatków związanych ze sprawami urzędowymi, tym samym pilnuj się w tym jak zarządzasz swoimi wydatkami. Unikaj częstego wychodzenia do dużych centrów handlowych gdyż możesz w nich wytracić sporo tak potrzebnej Ci gotówki.

Uczucia - Nie będziesz mógł porozumieć się w żadnym razie ze swoim partnerem, panuj nad swoimi słowami, ponieważ mogą one doprowadzić do Twojego z partnerem rozstania. Dobrze też będzie byś przemyślał sensowność Twojego trwania w tym konkretnym związku.

Zdrowie - Zajmij się swoim ciśnieniem i krążenim krwi. W opłakanym stanie będzie też Twój układ kostny, zwróć uwagę na to jak odżywiasz swoją krew, pamiętaj że sztuczne suplementy diety mogą jej znacząco szkodzić.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Strzelców to runa Perthro.


Koziorożec

Praca - Twoja praca po woli Cię przerasta, by nie napisać zatruwa wszystko to co wiąże się z Twoją mocą, niezależnością. Nie musisz się martwić o to, że w nadchodzącym miesiącu coś złego zadzieje się w tym temacie Twojego życia, bardziej tylko zacznij nabierać szeroko pojętego dystansu do Twoich obowiązków.

Finanse - Przed Tobą miesiąc wielu wydatków, które przejmą nad Tobą kontrolę. Zatrzymaj się więc w tym pędzie, ponieważ sam z siebie pozbawisz się finansowego bezpieczeństwa, stabilności.

Uczucia - Czas skupić się na swoim związku, uczuciach bez namysłu nie zwracaj uwagi na inne sprawy, zadbaj o to byś zaczął się czuć osobą szczęśliwą, kochaną i akceptowaną, a do takiego stanu świadomości potrzebna jest Twoja konkretna praca, wysiłek.

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup, stawy, mięśnie. Będziesz też poważnie zmęczony umysłowo, trudno Ci będzie zebrać myśli, skoncentrować się na czymkolwiek. Dodatkowo Twoje osłabienie organizmu momentami odbierać Ci będzie wszelkie siły do działania.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Koziorożców to runa Dagaz.


Wodnik

Praca - Odniesiesz wrażenie w listopadzie iż stanąłeś nieco w martwym punkcie jeżeli chodzi o Twoją zawodową karierę, jej rozwój. Poczujesz się tak jakbyś sam nie widział co masz z tym tematem zrobić, jak przyśpieszyć np. Twój awans, podwyżkę. Nie kieruj się emocjami takimi jak rozżalenie, frustracja, niedługo samoczynnie wszystko zacznie się w pracy układać po Twojej myśli. Nie ufaj kobiecie z którą bezpośrednio współpracujesz.

Finanse - Wiele pieniędzy wydać będzie musiał na poważne, kosztowne awarie różnych sprzętów w domu. Tym samym nawet nie próbuj planować zakupów związanych z Twoimi potrzebami, zachciankami.

Uczucia - Listopad będzie i to wręcz idealnie sprzyjał wchodzeniu przez Ciebie w nowe związki, znajomości, przelotne romanse. Nie ważne będzie to czy jesteś sam czy w związku, los jako taki postawi przed Tobą osobę która bez pamięci zawróci Ci w głowie.

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup szyjny, barkowy. Przygotuj się też na poważne problemy związane z zębami.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Wodników to runa Eihwaz.


Ryby

Praca - Poczujesz się tak jakbyś zupełnie nie mógł zapanować nad swoimi zawodowymi sprawami, obowiązkami oraz emocjami jakie praca w Tobie wywołuje. Przez cały listopad bardzo się pilnuj, ponieważ możesz notorycznie popełniać błędy, pomyłki, które w końcu sprowadzą na Ciebie poważne konsekwencje.

Finanse - Nie musisz się martwić o Twoją finansową płynność, więcej sporo gotówki przeznacz na swój rozwój, naukę. Nie żałuj też pieniędzy na dbanie o zdrowie oraz rozwijanie swojej firmy o ile ją posiadasz.

Uczucia - Listopad sprzyjać będzie zakańczaniu się tych związków które od dawna się już wypaliły i nie wyzwalają w Tobie większych emocji. Panuj nad swoimi emocjami, ponieważ chwilowe zauroczenie które na Ciebie spadnie może zakończyć się tym że niespodziewanie zostaniesz rodzicem, co zburzy cały porządek Twojego życia.

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem krzyżowym oraz stawami które mogą Ci wyjątkowo dokuczać.

Wspomagający znak runiczny na listopad dla zodiakalnych Ryb to runa Ingwaz.


Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl