Floating Facebook Widget
Horoskop miesięczny ogólny – grudzień 2018

Baran

W tym miesiącu będzie ci zależało by w końcu zdążyć z wieloma sprawami. To czas kiedy wiele się dzieje w twoim życiu, wiele spraw jest na twojej głowie. Ty sam łapiesz się na tym co w końcu ma być twoim priorytetem. Czym więcej przeszkód w twoim życiu tym z większą siłą rozpędzasz swoje działania w tym kierunku. Jesteś pewny siebie i zdecydowany, wiesz że teraz wszystko zależy od Ciebie samego. Warto zmierzyć się w tym miesiącu z swoimi słabościami bo już czas by stawić czoło temu co od dawna odkładałeś na później, jesteś gotów.

Byk

W tym miesiącu bądź ostrożny, bo niestety nie wszystko jest takie jak ci się wydaje. Szczególnie chodzi tutaj o osoby otaczające cię, masz wokół siebie osobę, która tylko udaje kogoś życzliwego i przyjaznego Tobie, tylko dlatego że w ten sposób chce uśpić twoją czujność więc się nie daj. W tym miesiącu nie zawieraj też żadnych kluczowych umów szczególnie z osobami, których wiarygodności nie jesteś w stanie zweryfikować. Nim ocenisz bliską osobę wysłuchaj jej racji.

Bliźnięta

Trudny to miesiąc dla Ciebie. Pokazujesz się jako osoba, która czuje swój upadek, która ma zwyczajnie wszystkiego dosyć w swoim życiu, jest na etapie upadku ale wie że trzeba się podnieść, tylko ty jeszcze nie wiesz jak. Przytłacza cię to co się dzieje koło ciebie. Daj sobie jeszcze chwilę oddechu bo koniec miesiąca przyniesie siły w końcu zaczniesz się dźwigać a w nowy rok wkroczysz już z nową energią i nowymi pomysłami. To jest też dobry czas na zmianę pracy, oczywiście dla osób które biorą to pod uwagę, dla pozostałych czas na wyzwanie.

Rak

Stoczysz w tym miesiącu walkę z przeciwnościami losu, za wszelką cenę przyjdzie ci bronić swoich racji. Odniesiesz wrażenie jakby cię otaczali ludzie którzy wcale cię nie znają, jakby próbowali wymusić na tobie pewne działania a ty wiesz że one są przeciwko tobie. Widać też że w pracy też będzie trzeba trochę powalczyć o siebie i swoją pozycję. Wygrasz ale będzie to wynik twojej determinacji, że za wszelką cenę walczyłeś o swoją pozycję. W związku spokój przynajmniej na tą bliską ci osobę możesz liczyć i tutaj masz poczucie bezpieczeństwa.

Lew

Znów poczujesz że w wielu sprawach jesteś zdany sam na siebie. To też czas, okres na przemyślenia i podsumowania dla ciebie. Warto już w grudniu podjąć plany i działania na nadchodzący rok. Końcówka roku to czas zastanowienia, wręcz jest pokazana taka ucieczka od ludzi otoczenia, zaszycie się gdzieś z dala od ludzi. Ten rok zamkniesz z dobrym wskaźnikiem ogólnie w tym miesiącu będziesz z siebie dumny. Ten miesiąc to też czas przemyśleń i regeneracji, podbudowanie energii, podsumowanie i bilans działań. Zadbaj też w tym miesiącu o zdrowie.

Panna

Ten miesiąc pokazuje się u Ciebie pod kątem waleczności. Widać twoją determinację i chęć walki. Czujesz jakbyś sam doszedł do punktu gdzie jest tylko jedna droga wyjścia. W miłości też nie jest korzystny układ, wyraźnie pokazuje się że brak możliwości porozumienia z bliską ci osobą tak jakbyś czuła że oboje obecnie jesteście na dwóch różnych biegunach. Pokazuje mi się też taka zaciętość w Tobie jakbyś ty sam też się zmienił. Czujesz że musisz w końcu zawalczyć o swoje, zbyt długo stałeś już z boku i patrzyłeś.

Waga

Jesteś nastawiony bojowo, w tym miesiącu kto nie musi lepiej niech do Ciebie nie podchodzi. Widać że weźmiesz byka za rogi i konkretnie powalczysz o swój cel. W miłości tak jakbyś coś musiał udowadniać, pokazywać tej swojej bliskiej osobie tak jakby od tego też zależała przyszłość waszego związku. Zawodowo masz pokazane, że ktoś rzuci ci kłody pod nogi a ty będziesz musiał się dobrze nagłowić by z tego wyjść, pamiętaj tylko o jednym, nie zniżaj się do poziomu osoby, która chce ci zaszkodzić bo jej o to chodzi, że chce cię sprowokować.

Skorpion

Ten miesiąc będzie trudny. Widać straty, zamykanie pewnych spraw, ogólnie będzie ci towarzyszyć osamotnienie i poczucie że coś straciłem. Niestety ten miesiąc dla wielu Skorpionów przyniesie zamknięcie związków. Inwestycyjnie to też nie jest dobry miesiąc przy karcie strat, w takim wypadku lepiej przeczekać z takimi działaniami i przenieść je czasowo na później. Pewne zmiany, które będą miały miejsce niestety są konieczne a to dlatego że czasem trzeba coś stracić by coś zyskać. Mimo że ten okres będziesz uważał za zły po czasie jednak będzie lepiej.

Strzelec

Pokazuje się karta brama, to pozytywny znak dla rozkładu. Nowa droga, nowy początek ogólnie ta karta jest pozytywnym aspektem na wielu płaszczyznach. To dobry czas byś poszukał nowej ścieżki nowych możliwości, ten czas sprzyja temu. Poszukując nowej drogi sam zauważysz że Ty sam się zmieniłeś że sam oczekujesz innych priorytetów niż kiedyś. Proces zmian nie jest szybki a bardzo rozłożony w czasie to co teraz zaczniesz na wynik ostateczny poczekasz kilka lat. Zadbasz też o to by podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Koziorożec

Stoisz w miejscu, nie bardzo masz możliwość pola manewru. Wszystko wokół Ciebie może Ci dawać takie poczucie jakby wszystko zastygło. Tutaj pośpiech i pochopne działania nie są wskazane po prostu jesteś w takim zawieszeniu. Poświęć ten czas na przemyślenia, szczególnie przeanalizuj co tak naprawdę zrobiłeś źle. Spróbuj bo ogólnie masz ogromny problem z przyznawaniem się do winy, raczej zawsze szukasz winy w innych niż w sobie samym. Czas jednak to zmienić, by wyjść z tej stagnacji Ty sam musisz zrozumieć co robiłeś źle, że jesteś tutaj.

Wodnik

Z jednej strony widać u Ciebie szczęście i pomyślność. Jednak z drugiej widać też zamykanie pewnego etapu w życiu. Jest przewrotność ale też perspektywa lepszych zmian się pokazuje. Ta karta często mówi że jest szansa w naszym życiu na bardzo dużo, jednak od nas zależy czy zdecydujemy się o to zawalczyć. To karta też wyjazdu przemieszczania się, podróży. To czas kiedy czasem trzeba zaryzykować, kiedy czasem warto iść pod prąd bo zyskać możesz naprawdę bardzo dużo. Nic Cię zbytnio nie będzie ograniczać o ile Ty na to pozwolisz.

Ryby

Ten miesiąc Cię zaskoczy. Kiedy myślisz że masz wszystko poukładane i wiesz w jakim co idzie kierunku, bądź czujny bo w tym miesiącu wiele spraw może się obrócić o 180 stopni. Masz korzystny układ jednak to nie jest pewnik, Ty sam nadal musisz o wiele spraw zabiegać i strać się o to byś w końcu został doceniony. Koniec roku to dla Ciebie korzystna propozycja zawodowa, tym samym pracodawca w ten sposób okaże ci że jest zadowolony z Waszej współpracy. W miłości będziesz starał się zbliżyć do osoby na, której Ci zależy. Będziesz chciał wynagrodzić swoje zachowanie bo nie raz jesteś trudny i odpychający.


Horoskop przygotowała Beata Kalinowska - www.beatakalinowska.cba.pl

Ps . Kochani to mój ostatni Horoskop miesięczny na tym portalu. Niestety z powodu innych zobowiązań zawodowych obecnie muszę zrezygnować z pisania horoskopów.Horoskop runiczny - grudzień 2018


Baran

Praca - Grudzień będzie czasem totalnego wręcz zastoju dla Twoich wszelkich zawodowych, biznesowych pomysłów, spraw. Co więcej im bardziej będziesz chciał działać, walczyć z różnego rodzaju przeciwnościami, oporem tym silniej będziesz blokowany. Przeczekaj ten czas i postaraj się tylko jak najdokładniej wykonywać swoje obowiązki. Pod koniec grudnia czeka Cię zawodowy wyjazd.

Finanse - Przed Tobą czas wydatków, licznych awarii. Nie uda się Ci nic dla siebie kupić, zrobić sobie tym samym przyjemność. Poczujesz się tak jakby jakaś moc wręcz zmuszała Cię do nieustannego wydawania sporych sum pieniędzy.

Uczucia - To jak się czujesz w swoim związku pod kątem oczywiście Twojego przekonania w nim niespełnienia jest pozorne. Masz przy sobie osobę, która do Ciebie pasuje, reszta jest tylko naturalną codziennością, która nigdy nie upływa w samym szczęściu, radości.

Zdrowie - Będziesz mocno osłabiony, raczej na pewno czeka Cię w grudniu poważny stan zapalny organizmu. Zajmij się też swoimi mięśniami, stawami, ponieważ zaczynają one być coraz bardziej niesprawne.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Baranów to runa Naudiz.


Byk

Praca - Grudzień będzie stresującym miesiącem dla Ciebie w pracy, nie będziesz mógł spokojnie zajmować się swoimi obowiązkami, ponieważ bez przerwy dziać się będzie coś co wybijać będzie Cię z rytmu, dlatego też przygotuj się na to, że wiele projektów nad którymi pracujesz się opóźni.

Finanse - Zacznij skupiać się na swoich potrzebach, Twoje finanse niczym nie będą zagrożone dlatego zrób sobie przyjemność i kup to o czym od dawna marzysz.

Uczucia - Nie będzie to dobry czas dla Twojego związku, wszystko w nim będzie Ci przeszkadzać, osoba partnera wręcz będzie Cię drażnić, wywoływać w Tobie jedną totalną niechęć. Jeżeli jesteś samotnym Bykiem uczucie spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba tym samym bądź otwarty na odmianę Twojego życia.

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie Twój kręgosłup, stawy, mięśnie. Możesz też mieć poważny problem związany z bezsennością.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Byków to runa Laguz.


Bliźnięta

Praca - Ktoś z grona ludzi z którymi pracujesz chce Ciebie celowo wprowadzić w błąd, dzięki czemu zaliczyć możesz poważną zawodową wpadkę, pomyłkę. Może chodzić tutaj o kobietę, która za wszelką cenę chce być postrzegana jako naiwna, słaba. Bądź czujny oraz jeżeli nie posiadasz pracy, przygotuj się na jej pojawianie, co też wiązać się będzie z koniecznością zmiany przez Ciebie miejsca zamieszkania.

Finanse - Nie musisz martwić się o swoje finanse, bądź jedynie czujny ponieważ osoba którą uważasz za przyjaciela może odwiedzając Cię w domu coś z niego ukraść.

Uczucia - Wiele związków z długim starzem wejdzie na przestrzeni grudnia w czas konfliktów, kryzysu. Poczujesz się zmęczony swoim partnerem oraz samym faktem tkwienia w jedynym i tym samym związku. Jeżeli poszukujesz drugiej połówki skup się nad tym by spełniała ona wszelkie Twoje względem niej oczekiwania.

Zdrowie - Uważaj na swoje stawy kolanowe, biodrowe. Poza tym dokuczać Ci będzie niestabilne ciśnienie krwi i nieustanne poddenerwowanie.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Raidho.


Rak

Praca - Jeżeli byłeś zatrudniony w danej firmie na czas określony, próbny to musieć będziesz przygotować się na to, że nie zostaniesz na stałe w tym miejscu pracy. Przed Tobą czas mozolnego, cierpliwego poszukiwania zatrudnienia i nad tym na przestrzeni grudnia się skoncentruj.

Finanse - Ogólnie rzecz ujmując nie będziesz wiedział co zrobić ze swoimi finansami. Fakt, iż weszły one pisząc obrazowo w czas spokoju, dobrze rozumianej przewidywalności rozleniwił Cię i sprawił, że zaczynasz mieć wydumane potrzeby, oczekiwania.

Uczucia - Grudzień będzie idealnie sprzyjał temu byś poznawał nowych ludzi w gronie których znajdować się będzie Twoja druga połówka. Jeżeli jesteś samotny i nie masz ochoty na rozpoczynanie nowego związku możesz bez żadnych oporów wchodzić w romanse które nie muszą być niczym złym o ile będziesz nad nimi świadomie panował.

Zdrowie - W sposób poważny zajmij się swoją odpornością organizmu oraz kręgosłupem.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Raków to runa Kenaz.


Lew

Praca - Ktoś może Ci zaproponować wejście w spółkę, czy też przejście do innej firmy, w której to roztoczona zostanie przed Tobą wizja idealnego zawodowego rozwoju. Czeka Cię tym samym miesiąc wielu przemyśleń, rozdarcia które pokaże Ci iż tak naprawdę nie jesteś tak pewny siebie jak Ci się wydawało.

Finanse - Czekają Cię liczne wydatki związane ze sprawami urzędowymi, zdrowotnymi. Możesz też nabawić się tak poważnej kontuzji dzięki której sporą sumę pieniędzy wydać będziesz musiał na dojście do pełnej sprawności.

Uczucia - W tej przestrzeni Twojego życia nic złego w grudniu nie powinno się zadziać. Tak naprawdę poprzez zbytnią stabilizację, nudę możesz szukać dziury w całym tworząc tym samym zupełnie zbędne konflikty, spory z partnerem.

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, stawami, mięśniami oraz układem pokarmowym, który szczególnie dawać się Ci będzie we znaki.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Lwów to runa Ingwaz.


Panna

Praca - Pamiętaj że czasem to co postrzegasz jako problem, przeciwność z czasem może okazać się dla Ciebie czymś bardzo pozytywnym. Jeżeli więc początek tego miesiąca zasypie Cię obowiązkami, problemami, konfliktami to nie przejmuj się nimi, gdyż druga połowa grudnia pokaże Ci, że warto było być cierpliwym, wytrwałym.

Finanse - Możesz być szczodry, łatwowierny dlatego też ktoś wyciągnie od Ciebie całkiem sporą sumę pieniędzy której raczej nie odzyskasz.

Uczucia - Doświadczysz zazdrości od Twojego partnera, poczujesz się tak jakby próbował Cię on zamknąć, schować przed światem. Zastanów się dla czego wcześniej nie zauważyłeś u niego tej cechy, być może nadszedł czas by przemyśleć to czy oby na pewno jesteś z osobą dla Ciebie odpowiednią.

Zdrowie - Do głosu mogą dojść u Ciebie choroby natury dziedzicznej, zacznij też dbać o swoją krew, to jak się odżywiasz.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Panien to runa Uruz.


Waga

Praca - Grudzień będzie idealnym miesiącem na zmianę pracy, jej bardzo konsekwentnego poszukiwania. Jeżeli w firmie w której pracujesz zaczynają dziać się dziwne rzeczy, doświadczać zaczynasz nieuzasadnionych problemów, przeciwności przyjrzyj się swojemu najbliższemu otoczeniu, ponieważ niby to przychylna Ci kobieta skutecznie pozbywa się Twojej osoby z tego miejsca.

Finanse - Przygotuj się na wydatki związane z samochodem oraz ogólnie podróżami. Na pewno nie będzie do dobry miesiąc na dokonywanie zakupów które ogólnie pisząc nie są konieczne.

Uczucia - Wiele związków u zodiakalnych Wag się zakończy, wejdzie w czas poważnego konfliktu, kryzysu. Coraz częściej będziesz uciekać od partnera, co jeszcze mocniej zaogni między wami spór. Być może dobrze będzie podsumować tą relację i się rozstać, gdyż związek w którym jesteś nic już do Twojego życia nie wniesie.

Zdrowie - Możesz mieć w tym miesiącu problemy z układem trawienia, krążenia oraz przemianą materii, dbaj też o swoje drogi oddechowe, oskrzela.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wag to runa Tiwaz.


Skorpion

Praca - Im bardziej będziesz stawiać na siebie, na pokazywanie Twoich mocnych stron w sferze zawodowej tym większe osiągać będziesz sukcesy, które też zostaną zauważone przez Twojego szefa. Spodziewaj się premii, bądź awansu ale pamiętaj, że osiągniesz go tylko i wyłącznie dzięki asertywności.

Finanse - Pieniądze nie będą się Ciebie trzymać w tym miesiącu, sam nie wiedzieć będziesz czemu masz ich coraz mniej. Możesz też przez nie pokłócić się z Twoim najlepszym przyjacielem.

Uczucia - Wiele osób spod tego znaku dowie się że zostanie rodzicami, im bardziej panować będziesz nad swoimi emocjami, zaborczością tym większa harmonia wypełniać będzie Twój związek. Pamiętaj by nie być zbyt siłowym w Twoim podejściu, traktowaniu partnera.

Zdrowie - Grozi Ci bardzo poważny stan zapalny organizmu oraz uraz, uszkodzenie skóry.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Ingwaz.


Strzelec

Praca - Możesz być zupełnie spokojny jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy, układać się one będą po Twojej dosłownie myśli. Poświęć ten miesiąc na doszkalanie oraz przemyślenie jak możesz stać się bardziej efektywny w swojej pracy.

Finanse - Zbyt lekko, naiwnie podchodzisz do pieniędzy. Jesteś rozrzutny co w grudniu sprowadzi na Ciebie finansowe problemy.

Uczucia - Być może nie widzisz tego co powinieneś jeżeli chodzi o zachowanie Twojego partnera. Jesteś oszukiwany, zdradzany dlatego też przejrzyj na oczy i oczyść atmosferę w swoim związku w innym razie boleśnie zakończy się on dla Ciebie.

Zdrowie - Będziesz bardzo na przestrzeni grudnia napięty, dokuczać Ci będzie kręgosłup. Tworzyć się też mogą w Twoim ciele bardzo bolesne skurcze mięśni.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Strzelców to runa Tiwaz.


Koziorożec

Praca - Przed Tobą dość niespokojny, niespójny miesiąc jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Mieć będziesz wrażenie że jest w Twojej pracy wiele przerastających Cię sytuacji, obowiązków, poza tym przeszkadzać Ci będzie coraz mocniej zawodowa atmosfera. Postaraj się zachować spokój umysłu, ponieważ grudzień nie będzie sprzyjał podejmowaniu przez Ciebie różnego rodzaju zbyt zdecydowanych kroków.

Finanse - Bądź ostrożny i czujny jeżeli chodzi o zarządzanie przez Ciebie Twoimi finansami, pamiętaj iż ślepe wydawanie pieniędzy nie wniesie do Twojego życia szczęścia i radości.

Uczucia - Musisz pozwolić sobie na zapomnienie się tak by na wierzch wyszła Twoja spontaniczność, radosna strona Twojej natury. Jesteś razem z partnerem zmęczony obecną atmosferą w waszym związku tym samym na jej odmianę w swoich działaniach jak najpełniej nakieruj się na przestrzeni grudnia.

Zdrowie - Zajmij się swoim kręgosłupem, odpornością organizmu, dietą oraz układem krążenia. Zadbaj też o swoją kondycję emocjonalną a nawet psychiczną.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Mannaz.


Wodnik

Praca - Nie będzie to spokojny miesiąc w Twojej pracy, mieć będziesz problemy by pracować efektywnie, skutecznie oraz szybko. Wszystko czym się zajmiesz dziwnie się będzie plątać, spowalniać. Być może nie umiesz zarządzać czasem i tak naprawdę rozdrabniasz się pod kątem koncentracji nad drobne.

Finanse - Przestań ciągle myśleć o tym co to byś sobie nie chciał kupić. Przeznacz w grudniu nawet sporą część swoich pieniędzy na inwestycje związane z domem w pełnym tego słowa znaczeniu.

Uczucia - Przemyśl czy oby nie popadasz w zbyt mocno sterujące Tobą snucie teorii spiskowych związanych z wiernością partnera. Spójrz realnie na uczucie które was łączy i przestań marnować czas na totalnie zbędne marnowanie swojej energii.

Zdrowie - Zadbaj o swój układ krążenia oraz stawy i mięśnie, być może dokuczać Ci zaczyna reumatyzm co powinno zmienić Twoje podejście do swojego zdrowia.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wodników to runa Dagaz.


Ryby

Praca - Będziesz musiał podjąć decyzję co chcesz zrobić ze swoją karierą, tym jak chcesz się w tym aspekcie życia spełniać. Nie da się ciągnąć pewnych spraw na siłę, przedłużać czasu zawodowej stagnacji, tym samym grudzień sprzyjać będzie wszelkim działaniom, które ugruntują Twoją dalszą zawodową przyszłość.

Finanse - Przed Tobą czas wydatków związanych z licznymi czekającymi Cię wyjazdami, dobrze będzie też byś przemyślał czy nie warto by było zainwestować więcej pieniędzy w poprawę Twojej ogólnej sprawności fizycznej.

Uczucia - Poczujesz się zupełnie zawiedziony postawą partnera, tym samym nie licz na to że grudniowy czas upłynie Ci pod znakiem, spokoju, miłości jaka wypełniać powinna Twój związek. Człowiek z którym jesteś nie pasuje do Ciebie, dlatego też przestań samego siebie zmuszać do tego by trwać w czymś co jedynie Ciebie ogranicza i męczy.

Zdrowie - Przyjrzyj się swoim hormonom, ponieważ są one jako takie w potężnym stanie rozregulowania co może skutecznie przekładać się na Twoją jakość życia.

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Ryb to runa Jera.


Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.pl