Floating Facebook Widget
Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na czerwiec  2020r.


Baran

Praca - Czerwiec będzie bardzo pracowitym miesiącem, w którym wszystko nabierze przedziwnej ciężkości, mozołu. Bądź cierpliwy, skup się na swoich mocnych stronach, wiedzy a okaże się że systematycznie, widocznie zbliżasz się do momentu w którym będziesz mógł ponownie cieszyć się zawodową stabilizacją. 

Finanse - Przestań uważać że nie masz wpływu na swoje finanse, to w jakim one są stanie. Przeznacz nieco pieniędzy na poprawienie swojej ogólnej sprawności, motoryki ciała, poruszania się. 

Uczucia - W tym aspekcie Twojego życia wszystko stanie w miejscu, zatrzyma się w martwym punkcie. Każda Twoja zmiana, próba wskrzeszenia uczucia miedzy Tobą a partnerem do niczego pozytywnego nie doprowadzi, stąd też przeczekaj ten czas, niczego nie rób na siłę. 

Zdrowie - Zamij się swoimi emocjami, sferą psychiki, która jest mocno osłabiona, nadwyrężona. Mogą też dokuczać Ci liczne nerwobóle, neuralgie.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Baranów to runa SOWILLO

 

Byk 

Praca - Nie będzie to udany miesiąc dla Twoich zawodowych spraw, tym samym przygotuj się na czas porażek, zawodów, konieczności wykazania się cierpliwością. Jeżeli spodziewałeś się awansu, który miałeś przyobiecany od dawna nic z tego nie wyjdzie. Zacznij się zastanawiać co możesz zmienić w tym temacie swojego życia, pamiętaj że każde niepowiedzenie, gorszy czas można przekuć na sukces, zwycięstwo. 

Finanse - Początek czerwca będzie dość trudny, przygotuj się wiele wydatków szczególnie związanych z autem o ile je posiadasz. Staraj się nie analizować swojej całej finansowej sytuacji, ponieważ kolejne dni tego miesiąca skutecznie pokazywać Ci będą że nic szczególnie złego nie dzieje się z Twoją finansową płynnością. 

Uczucia - Twój związek wydawać się Ci będzie praktycznie w każdym jego aspekcie zły, blokujący Cię, dołujący oraz ograniczający Twój rozwój. Przemyśl więc czy oby sam nie próbujesz przekonać siebie na siłę by uwolnić się z relacji która nie jest tak negatywna jak Ty ją właśnie widzisz. 

Zdrowie - Dokuczać Ci może kręgosłup, ogólne osłabienie i przemęczenie organizmu, możesz też mieć tendencję do zatrzymywania złogów, wody w organizmie. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Byków to runa KENAZ

 

Bliźnięta

Praca - Czerwiec będzie sprzyjał szukaniu przez Ciebie nowej pracy, nie oglądaj się za siebie, nie rozpamiętuj tego ile Twoich planów się nie zrealizowało. Zacznij wszystko od nawa, kieruj się pewnością że właśnie teraz rozpocząłeś drogę do pełnego zawodowego spełnienia. 

Finanse - Musisz być ostrożny jeżeli chodzi o to na co przeznaczać będziesz swoje pieniądze. Wiele zaplanowanych wydatków, inwestycji będziesz musiał odłożyć na inny czas, czerwiec będzie tym samym dla Ciebie miesiącem oszczędzania. 

Uczucia - Możesz mieć nieustanne wrażenie, że Twój partner nie jest z Tobą szczery, coś przed Tobą ukrywa. Twoja pewność siebie, spójność postrzegania będzie osłabiona więc nie wyciągaj zbyt daleko idących wniosków, nie działaj pochopnie. 

Zdrowie - Będziesz mieć tendencję do łapania różnego rodzaju stanów zapalnych, infekcji.

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Bliźniąt to runa MANNAZ

 

Rak 

Praca - Czerwiec będzie z jednej strony bardzo przewidywalny jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy, z drugiej czuć możesz narastającą w Tobie frustrację, poczucie że tak naprawdę chcesz czegoś więcej od tej sfery życia. Pamiętaj by nie podejmować zbyt pochopnych zawodowych decyzji. 

Finanse - Nic nie powinno zaburzyć Twojej finansowej płynności, możesz skupić się na realizacji tych planów, które wymagać będą wydania większej nawet sumy pieniędzy. 

Uczucia - W nadchodzących tygodniach zaczniesz czuć coraz wyraźniejszą ochotę by wprowadzić do swojego uczuciowego życia jak najwięcej porządku, harmonii co może nawet wiązać się z podjęciem przez Ciebie decyzji o rozstaniu z obecnym partnerem. Mieć możesz wrażanie że nie masz już żadnej ochoty na to by do czegokolwiek się zmuszać. 

Zdrowie - Mogą dokuczać Ci w czerwcu częste migrenowe bóle głowy, dbaj też o swoje oczy ponieważ grozi Ci ich poważne podrażnienie. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Raków to runa JERA

 

Lew

Praca - Wszystko będzie zależeć od Twojej pewności siebie, konsekwencji oraz tego jak kierować będziesz swoją komunikacją z ludźmi z którymi współpracujesz. Tym samym wykaż się wiekszą empatią, łagodnością a okaże się że Twoje zawodowe plany szybko i bezproblemowo zaczną się realizować. 

Finanse - Będziesz musiał dość uważanie i ostrożnie podchodzić do wydatków, zarządzania finansami. Osoba której ufałeś, która była Twoim przyjacielem z premedytacją może chcieć wyciągnąć od Ciebie pieniądze, których nie zechce Ci nigdy zwrócić.

Uczucia - We wszystkim można dostrzec plusy i minusy tym samym zacznij być bardziej obiektywny w tym jak podchodzisz do swojego związku, partnera, co więcej czas najwyższy byś zaczął mu okazywać więcej akceptacji, uczuć, zrozumienia. 

Zdrowie - Możesz czuć się wyjątkowo mocno zmęczony, fizycznie osłabiony. Twoja sprawność, witalność będzie w kiepskim stanie. Kobiety spod tego znaku zodiaku mogą mieć poważne problemy hormonalne. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Lwów to runa SOWILLO

 

Panna 

Praca - Czerwiec będzie dla Ciebie i Twoich zawodowych spraw trudnym czasem, w którym będziesz zmagać się z wieloma przeciwnościami, problemami, ograniczeniami. Możesz nawet posprzeczać się z szefem, ponieważ jego wobec Ciebie postawa wyda się Ci wyjątkowo złośliwa. Czas najwyższy pomyśleć o swoim rozwoju, być może powinieneś założyć właśnie teraz swoją działalność. 

Finanse - Wiele pieniędzy będziesz musiał wydawać na sprawy rodzinne, domowe, co skutecznie będzie Cię dołować, ponieważ odnosić będziesz wrażenie, że na wszystko brakuje Ci pieniędzy. Czas stać się bardziej asertywnym jeżeli chodzi o to jak zarządzasz swoimi pieniędzmi. 

Uczucia - Nic pozytywnego nie będzie dziać się w Twoim związku, czerwiec będzie miesięcym częstych konfliktów, które pokazywać Ci będą że coraz silniej otwierasz się na byciem wolnym człowiekiem, który nie ma ochoty trwać w związku, jakiejkolwiek relacji. 

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup, mieć również będziesz wrażenie że całe Twoje ciało jest napięte, dokucza Ci jeden wielki dyskomfort. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Panien to runa MANNAZ

 

Waga

Praca - Będziesz musiał wykazywać się w tym miesiącu uległością, pokorą, podporządkowaniem się pod wolę szefa. Czerwiec nie będzie sprzyjał Twoim dążeniom do wcielania w życie od dawna zaplanowanych przez Ciebie zawodowych zmian. Skupiaj się jedynie na ogarnianiu codzienności, tego co Tworzy Twoją bezpośrednią zawodową przestrzeń. 

Finanse - Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich finansów, postaraj się skupić na mieszkaniu, zainwestuj w to by lepiej Ci się w nim żyło, przebywało. 

Uczucia - Zaufaj sobie, pozwól prowadzić się swojej intuicji, przestań wszystko mierzyć zimnym umysłem. Jeżeli wyzwolisz w sobie więcej naturalności, spontaniczności okaże się że samoczynnie wiele problemów w Twoim związku odeszło, rozwiązało się. 

Zdrowie - Zadbaj o swój kręgosłup, nie przeciążaj go, warto też zmienić dietę, tak by efektywniej odżywiała ona Twój organizm. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wag to runa OTHALA

 

Skorpion 

Praca - Czerwiec będzie miesiącem przełomowym dla Twoich zawodowych spraw, rozwoju kariery. Tym samym bądź czujny, odważny, bez namysłu wykorzystuj te zbiegi okoliczności, które mogą wpłynąć na to co dalej dziać się będzie z Twoim zawodowym aspektem życia. 

Finanse - Wiele pieniędzy będziesz musiał przeznaczyć na sprawy związane z potrzebami Twoich domowników, niestety w czerwcu będziesz musiał zapomnieć o swoich planach, pomysłach, czy potrzebach. 

Uczucia - W Twoim związku, całej sferze zawodowej nastąpi jeden wielki zastój, stagnacja. Nie licz na poprawę porozumienia z partnerem, nie spotkasz też osoby która prawdziwie ujmie Cię za serce. Warto jest byś zrobił rachunek sumienia i odpowiedział sobie na pytanie czy oby na pewno wiesz czym jest bycie z drugim człowiekiem. 

Zdrowie - Możesz czuć się mocno przemęczony, rozbity, poza tym Twoja skóra wykazywać będzie coraz większą nadwrażliwość, skłonność do podrażnień. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa KENAZ

 

Strzelec

Praca - Będziesz w tym miesiącu zaliczał coraz to nowe, kolejne zawodowe porażki, rozczarowania, tym samym musisz wykazywać się wielką siłą, cierpliwością. Jeżeli szukasz pracy czerwiec nic w tym temacie nie zmieni. 

Finanse - Przed Tobą czas licznych wydatków, dosłownego wycieku pieniędzy na te sprawy, których kompletnie się byś nie spodziewał. Czas konkretnie przemyśleć to jak ogólnie wygląda Twoje podejście do pieniędzy, ich przez Ciebie posiadania. 

Uczucia - Relacja w której jesteś wejdzie w czas totalnej przewidywalności, nijakości, nudy. Poczujesz się zmęczony partnerem, tym że musisz wiele swojej uwagi ku niemu kierować. Przemyśl czego tak naprawdę oczekujesz od tej relacji, osoby. 

Zdrowie - Coraz mocniej możesz odnosić wrażenie że każda czynność którą wykonujesz Cię męczy, wiele do życzenia zostawiać będzie Twoja przemiana materii, metabolizm. Możesz też zacząć wyraźnie przybierać na wadze. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Strzelców to runa HAGALAZ

 

Koziorożec

Praca - Przed Tobą miesiąc silnie przewidywalny jeżeli chodzi o wszystko co odnosi się do Twojej zawodowej przestrzeni, związanych z nią spraw. Będziesz musiał tylko i wyłącznie odtwarzać zadania, obowiązki które znasz na pamięć, nie spodziewaj się żadnych znaczących zmian w tym aspekcie Twojego życia. 

Finanse - Twoje finanse będą Cię rozczarowywać, napawać lękami, niepewnością. Zacznij rozumieć, że od Ciebie tylko zależy to jak wygląda Twoja finansowa sytuacja, płynność. 

Uczucia - Związek w którym jesteś w niczym kompletnie się nie zmieni, wszystko więc będzie takie jak zwykle. Sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy taki stan rzeczy na pewno Ci odpowiada. Zacznij też bardziej wierzyć że prawdziwe uczucie do drugiego człowieka naprawdę istnieje. 

Zdrowie - Będziesz w czerwcu mocno osłabiony, przemęczony, poza tym mogą dokuczać Ci liczne nerwobóle, osłabiona sprawność fizyczna. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa ISA

 

Wodnik

Praca - Będziesz musiał w tym miesiącu poważnie przewartościować wiele spraw, zastanowić się czemu nie możesz się zawodowo spełnić, rozwinąć swojej kariery. Postaw  na siebie, na to co zawsze chciałeś w życiu robić, przestań stawiać na szeroko rozumiane wygodnictwo. 

Finanse - Stan Twoich finansów będzie mocno zagrożony, nieustannie dziać się będzie coś co pozbawiać będzie Cię pieniędzy, dlatego bądź czujny i ostrożny, szczególnie jeżeli chodzić będzie o wyjazd w sprawach zawodowych. 

Uczucia - Postaw na intuicję, to jak będzie Cię ona prowadzić szczególnie w chwilach gdy poróżnisz się z partnerem. Przyjmij zasadę że tak naprawdę nie warto jest skupiać się na zbędnych emocjach, takich jak gniew, lęk. 

Zdrowie - Zajmij się swoimi emocjami, szczególnie stanami lękowymi, poza tym możesz mieć częste uporczywe migreny, bóle związane z pracą Twojej wątroby, trzustki. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Wodników to runa TIWAZ

 

Ryby 

Praca - Wiele będzie zależeć od Ciebie, tym samym jeżeli zaczniesz się w pracy zachowywać asertywnie, pewnie, przyciągniesz do siebie takie zdarzenia, które pozwolą Ci wzmocnić swoją zawodową pozycję. Ktoś z kim na codzień współpracujesz chce i czeka na Twoje potknięcie dlatego też musisz jeszcze silniej i dobitniej pokazać swoją siłę, pewność siebie. 

Finanse - Przed Tobą miesiąc mocno nieprzewidywalny jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i płynność Twoich finansów. Przyjść mogą do Ciebie sprawy o których celowo zapominałeś poprzez co nie uda się Ci wywinąć z płatności, zobowiązań których udawałeś że nie ma. 

Uczucia - Związek, uczucia wydadzą się Ci ogólnie pisząc bezcelowe, nic niewnoszące w Twoje życie. Coraz silniej mieć będziesz wrażenie że bycie z samym sobą daje Ci więcej inspiracji niż nieustanne dbanie o to by dany związek był zawsze idealny. 

Zdrowie - Zadbaj o swój układ krążenia, zdecydowanie też wzmocnij swoją ogólną wydolność organizmu. 

Wspomagający znak runiczny na czerwiec dla zodiakalnych Ryb to runa DAGAZ

 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz - www.runistaarkadiusz.plHoroskop numerologiczny na czerwiec 2020 r.

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.
23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia
Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:

Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.
Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.
Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę, jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦
 
W tym miesiącu czekają na ciebie zmiany. Przygotuj się na pojawienie się nowych dróg. Zawarte są w nas dwa kanały - twórczy i destrukcyjny, a to znaczy, że niektóre aspekty naszego życia zostaną zniszczone i zmienione, a niektóre będą pochodzić z przyszłości. Możemy połączyć swoją przeszłość i teraźniejszość - zrozumieć i przeprogramować. Niektórzy zechcą poczuć adrenalinę, będą szukać przygód. Nie powinniśmy liczyć na to, że teraz wszystkie nasze struktury będą stabilne. Relacje również zmienią się, przyjmą nową formę. W tym miesiącu łatwiej będzie polegać na szczęściu, ale odczytujmy znaki od Losu, aby nie wpaść w śmieszne sytuacje. Nie wykazujmy uporu, nie stawajmy na przeszkodzie temu, co daje Los.
 
Jedynka
Musisz przeanalizować całe swoje życie, przemyśleć swoje zachowanie. Zastanów się nad tym, co możesz zmienić w życiu i gdzie działałeś w dobrej wierze, a gdzie nie. Jest to czas podsumowań. Czerwiec będzie dobry dla tych, którzy patrzą na siebie krytycznie, prawidłowo oceniają swoje działania. Jeśli chcesz siebie zrozumieć i zaakceptować, to zrób  introspekcję i naprawiaj. Dopóki nie będziesz mógł nazwać swoich kompleksów po imieniu, trudno będzie ci iść dalej. Musisz być w stanie przewidzieć wynik swoich działań. Niektórzy z was otrzymają lekcję pokory, więc pomyślcie o korzyściach płynących z kompromisu i w jaki sposób uniknąć bezpośredniego spotkania z rzeczywistością.
 
Dwójka
Będziesz musiała Dwójko przejrzeć cały proces życia, zmienić bieg swojej energii. Będziesz musiała zwrócić uwagę na to, na co wydajesz najwięcej energii i w co jeszcze możesz ją włożyć. Życie może zmusić cię do poszukiwań nowego znaczenia. Nie szukaj cudów, które można czynić własnymi rękami. Staraj się iść naprzód za pomocą własnego wysiłku, podążaj za obowiązkami. Życie pokaże, które marzenie spełniło się, a które nie. W tym miesiącu powinnaś przeprowadzić kompleksową inwentaryzację wszystkiego, co jest w tobie i odpowiedzieć sobie na pytania, które są niewygodne. Wiele z was może walczyć o to, aby nie stać się ofiarą okoliczności i własnych emocji.
 
Trójka
Musisz pożegnać się ze starymi strukturami życia, z tymi marzeniami, które okazały się trudne do spełnienia. W tym miesiącu będziesz musiała wykonać ciężką pracę - może przekierować swoją kreatywną energię, może zobaczyć to, co już stało się niepotrzebne. Nie otrzymasz za to nagrody, ale oczyszczenie myśli, planów i dokumentów pomoże ci odblokować energię i wziąć to, czego potrzebujesz. Uważaj na wszystko, ponieważ jest to okres trudnych energii. Początek czerwca może nie być miły, możliwe są zranienia i osłabienie. Jeśli chcesz, osiągniesz swoje cele, będziesz musiała szybko i sprawnie pracować. Konflikty mogą wynikać z faktu, że każdy będzie działał we własnym interesie.
 
Czwórka
Potrzebujesz transformacji, poczucia radości, włączenia kreatywnych kanałów, więc zacznij na życie patrzeć z innej perspektywy. Najważniejsza jest umiejętność kontrolowania emocji, która jest przydatna w znajdowaniu odpowiedniego podejścia do ludzi, do pieniędzy i otrzymywanych wskazówek. Samokontrola pomoże ci pokonać pokusę zrobienia czegoś, czego nie potrzebujesz. Spowolni niezniszczalne zachowanie, dzięki czemu zbudujesz konstruktywną linię zachowań. Masz szansę na znalezienie stałej pracy, a twoje sprawy pójdą gładko i sprawnie. Lepiej nie zmieniaj drastycznie swojego życia.
 
Piątka
W czerwcu odezwie się twój CIEŃ, czyli wszystkie trudne programy rodowe, rodzicielstwo, postawa rodziców. Zastanów się nad tym, co było kultywowane w twojej rodzinie, co można zmienić, co potępiali twoi rodzice, co stawiali na pierwszym miejscu? Wszystko to stanie się dla ciebie kompasem, który powie ci, gdzie możesz zmienić kierunek. Staraj się nie nadużywać niczego - zdrowia i materialnych środków, które mogą się skończyć. Ten miesiąc pokaże ci, w czym jest nadmiar, w czym miłość, w czym pragnienia. Jeśli w jakiejś dziedzinie jest nadmiar, to staje się ona mniej interesująca i nie chcesz już pracować nad tym obszarem, nie chcesz myśleć o rozwoju.
 
Szóstka
W tym miesiącu możesz nie czuć się bezpiecznie. Będzie dużo energii, przyjdą zmiany. Być może będziesz musiał znieść strach, niepewność i konflikty. Możesz poczuć brak ochrony. Nagle mogą przyjść zmiany, na które nie byłeś gotowy. Czas jest świetny na restrukturyzację, bo jeśli dokonasz napraw, szczęście będzie blisko ciebie. Spróbuj podejść do wszystkiego z dystansem. Wrażliwe Szóstki mogą odczuwać niepokój, jakiś lęk. Niektóre spłacą długi, zobaczą z boku czyjeś życie, dokonają analizy tego, co się wydarzyło. W tym okresie odczujesz Szóstko te programy, które bardzo głęboko siedzą w twej podświadomości.
 
Siódemka
Oczekuj aktualizacji! Powstaną nowe programy w twojej podświadomości, staną się aktywne i zaczną działać. Wszystko, co planujesz, rozwinie się szybciej, niż myślisz. Ten miesiąc może przynieść falę kreatywności, aktywności, nieoczekiwanej pomocy i wsparcia. Jeśli zajmiesz upartą pozycję, trudno będzie ci przepracować wewnętrzne aspekty, wykorzystać okazje, które trafią w twe ręce - możesz ich po prostu nie zauważyć. Wyjdź poza ograniczenia i skup się. W czerwcu możesz wykonać dla siebie wielką pracę duchową. Niektórzy przedstawiciele twojej wibracji, mogą uzdrowić swój związek lub biznes. Najważniejszą rzeczą jest, pozbycie się złudzeń.
 
Ósemka
Na powierzchnię mogą wyjść lęki, niepokoje, trudne sytuacje. W tym miesiącu możesz spotkać ludzi, którzy nie pokazują swej prawdziwej twarzy. Będziesz musiała Ósemko zrozumieć wewnętrzny świat takiej osoby. Czerwiec zada ci kilka pytań, na które będziesz musiała odpowiedzieć, znaleźć odpowiedzi w sobie. Musisz wyczyścić pole swojej pracy, aby odnieść sukces. Głęboki, wewnętrzny świat może pomóc zmniejszyć wewnętrzne napięcie. Nie noś urazy, nie buduj ścian, staraj się pracować twórczo. Powinnaś zwracać uwagę na swoje sny, na informacje w nich zawarte.
 
Dziewiątka
Masz szansę odkryć swój wewnętrzny potencjał. Rozwijaj swoje pomysły, bo jeśli przychodzą ci do głowy, to oznacza, że stały się ważne. W tym okresie możesz zajrzeć do swego cienia, zrozumieć wewnętrzne energie i zmienić je na bardziej konstruktywne. Możesz osiągnąć sukces tylko poprzez kultywowanie w sobie optymizmu, dobrych relacji z innymi i szlachetnych czynów. Będziesz musiała Dziewiątko podziwiać swoje dzieci lub pomagać im w naprawianiu niektórych sytuacji. Pracuj jak najwięcej, a pewnego dnia zobaczysz świat z innej perspektywy.