Floating Facebook Widget

GORZÓW wykład Bruno Groening uzdrowienia 28.10

Wykłady informacyjne nt. pomocy i uzdrowień wg nauki Bruno Groeninga

Niezwykły wykład odbędzie się w GORZOWIE WLKP
niedziela, 28 października o godz. 18:00
Wildom
ul. Nadbrzeźna 17

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Groeninga, który dostał się na łamy opinii publicznej jako człowiek dokonujący wielkich uzdrowień na drodze duchowej. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Groening nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – "Heilstrom" lub siłą Bożą. Jedna z jego fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: "Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem".

W trakcie wykładu zainteresowani usłyszą relacje z uzdrowień i pomocy oraz poznają jak przyjmować bożą siłę i wykorzystać ją w swym codziennym życiu. Poprzez regularne przyjmowanie Heilstromu można zostać uzdrowionym ze wszelkich uzależnień, chorób fizycznych i psychicznych, nawet tych uznanych przez akademicką medycynę za nieuleczalne. Wszystkie uzdrowienia są ze strony medycznej skrupulatnie sprawdzane i dokumentowane.

Ponadto na wykładzie przedstawiona zostanie osoba Bruno Groeninga i jego nauka, Koło Przyjaciół Bruno Groeninga, które kontynuuje jego dzieło oraz Medyczna Grupa Naukowa działająca w jego ramach.


Nauka Bruno Groeninga jest ponad religiami. Ta siła nie zna podziału na katolików i ewangelików, nie robi różnicy pomiędzy chrześcijaninem, żydem, muzułmaninem czy buddystą. Liczy się tylko serce człowieka i jego dobra wola. Chodzi tutaj o człowieka a nie religię.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby!

WSTĘP WOLNY!
(DOBROWOLNE datki mile widziane)

Organizator: Koło Naturalnej Pomocy Życiu

bruno-groening.org

Kontakt: Tel. 601 873 813
bruno-groening.org

  • GORZÓW wykład Bruno Groening uzdrowienia 28.10

Kontakt:
601 873 813 bgf.sulecin@o2.pl
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Adres: ul. Nadbrzeźna 17
Strona internetowa: www.bruno-groening.org
Data dodania: 2018-10-07
Data wygaśnięcia: 2019-10-07
Ilosc wyświetleń: 200
Wszystkie ogłoszenia użytkownika