Floating Facebook Widget

GORZÓW WIELKOPOLSKI Bruno Groening wykład zdrowie

Wykłady informacyjne nt. pomocy i uzdrowień wg nauki Bruno Groeninga

Niezwykły wykład odbędzie się w GORZOWIE
niedziela, 17 lutego, o godz. 14:00
niedziela 24 lutego, o godz. 14:00

Gorzów Wlkp. ul. Nadbrzeżna 17, Wildom(od podwórka)

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Groeninga, który dostał się na łamy opinii publicznej jako człowiek dokonujący wielkich uzdrowień na drodze duchowej. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Groening nazywał tą uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi – "Heilstrom" lub siłą Bożą. Jedna z jego fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: "Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem".

W trakcie wykładu zainteresowani usłyszą relacje z uzdrowień i pomocy oraz poznają jak przyjmować bożą siłę i wykorzystać ją w swym codziennym życiu. Poprzez regularne przyjmowanie Heilstromu można zostać uzdrowionym ze wszelkich uzależnień, chorób fizycznych i psychicznych, nawet tych uznanych przez akademicką medycynę za nieuleczalne. Wszystkie uzdrowienia są ze strony medycznej skrupulatnie sprawdzane i dokumentowane.

Ponadto na wykładzie przedstawiona zostanie osoba Bruno Groeninga i jego nauka, Koło Przyjaciół Bruno Groeninga, które kontynuuje jego dzieło oraz Medyczna Grupa Naukowa działająca w jego ramach.


Nauka Bruno Groeninga jest ponad religiami. Ta siła nie zna podziału na katolików i ewangelików, nie robi różnicy pomiędzy chrześcijaninem, żydem, muzułmaninem czy buddystą. Liczy się tylko serce człowieka i jego dobra wola. Chodzi tutaj o człowieka a nie religię.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby!

WSTĘP WOLNY!
(DOBROWOLNE datki mile widziane)

Organizator: Koło Naturalnej Pomocy Życiu

bruno-groening.org

Kontakt: Tel. 601 873 813
bruno-groening.org

  • GORZÓW WIELKOPOLSKI Bruno Groening wykład zdrowie

Kontakt:
601 873 813 bgf.sulecin@o2.pl
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Adres: ul. Nadbrzeżna 17
Strona internetowa: www.bruno-groening-film.org
Data dodania: 2019-02-07
Data wygaśnięcia: 2020-02-07
Ilosc wyświetleń: 198
Wszystkie ogłoszenia użytkownika