Floating Facebook Widget

Energoterapia Reiki

Zabieg Reiki trwa około godziny. Osoba poddająca się zabiegowi leży i przez cały czas pozostaje ubrana. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, zazwyczaj przynosi stan głębokiej relaksacji i odprężenia. Energia przekazywana jest za pomocą dłoni, które terapeuta przykłada w różnych miejscach na ciele. 
System reiki bazuje na podobnych założeniach jak inne gałęzie wschodniej medycyny (np. ajurweda czy medycyna chińska), czyli uznaje, że zdrowie oznacza harmonię zarówno w człowieku (jego ciele, umyśle i duchu), jak i w jego otoczeniu, zaś choroba powstaje w wyniku braku czy też zaburzenia owej harmonii. Jeśli chodzi o ciało (według wschodniej medycyny ożywiane przez nieustanne krążenie energii życiowej przez specjalne kanały – meridiany), zaburzenie może powstać np. przez zastanie się energii, zablokowanie meridianu, przez niezrównoważenie obiegu między poszczególnymi narządami lub między ciałem a otoczeniem. 

Reiki ma usuwać te zaburzenia na dwa sposoby: przez pobudzanie organizmu do zdrowienia oraz przez niwelowanie blokad energetycznych w czakrach i meridianach. Osoba praktykująca reiki pobiera energię przez czakrę korony, a oddaje klientowi przez czakry znajdujące się na wewnętrznej stronie dłoni, stosując nakładanie rąk na określone miejsca na ciele. Przekazujący, a zwykle również osoba poddawana temu tzw. „zabiegowi reiki”, może odczuwać energię reiki jako umiejscowione uczucie ciepła, zimna, nacisku lub mrowienia. Rodzaj odczuć zależy zarówno od rodzaju techniki użytej przez praktykującego reiki jak i od rodzaju problemu występującego u klienta. 

Co istotne - Reiki jest metodą w pełni bezpieczną i praktycznie nie posiada przeciwwskazań.
Energoterapia Reiki nie może zaszkodzić osobie przyjmującej zabieg.
Najgorszym z możliwych efektów, jaki może wystąpić po zabiegach, jest brak poprawy.

WSKAZANIA
likwidowanie skutków nerwic i długotrwałego stresu
przywracanie równowagi emocjonalnej (depresje etc.)
usuwanie objawów psychofizycznego wycieńczenia organizmu
usuwanie zaburzeń snu
regeneracja uszkodzonych tkanek i przyspieszenie procesów gojenia po urazach i zabiegach chirurgicznych
przywracanie sprawności systemu immunologicznego i odbudowa naturalnej odporności organizmu
regeneracja gruczołów dokrewnych i regulacja pracy układu hormonalnego
usuwanie zaburzeń i regulacja cyklu menstruacyjnego
walka z alergiami i długotrwałymi infekcjami organizmu
wzmacnianie i usprawnianie pracy organów wewnętrznych

Oczyszczanie po zabiegu może trwać od 1 do 21 dni mogą wystąpić pewne objawy niepożądane, tj.: ciało może nagle zacząć wydalać wcześniej przez wiele lat gromadzone złogi toksyn umiejscowione w różnych organach. Wydalanie może odbywać się zarówno poprzez skórę, jak i poprzez układy wydalnicze człowieka, zwiększenie ciepłoty ciała, a nawet chwilowe nawroty przebytych wcześniej chorób. Toteż fizycznych przejawów zdrowienia nie należy uznawać za nową chorobę, gdyż jest to początek naturalnego procesu oczyszczania organizmu.
W czasie tych 21 dni może Ci się też zdarzyć zmienność nastrojów, stany od euforii do niemal depresji. To z kolei jest wynikiem oczyszczania i normalizacji naszych emocji.

Oczyszczanie może przebiegać dość intensywnie może też być bardzo łagodne w zależnosci od indywidualnych doświadczeń, stopnia wrażliwosci, rozwoju zaburzeń energetycznych, stanu zdrowia oraz wieku osoby która korzysta z zabiegu. 

Cena zabiegu promocyjna-60zł

Opinie

"Łukasz jest bardzo uzdolnionym, rzetelnym i skutecznym bioterapeutą i psychoterapeutą. Korzystałam z jego usług wielokrotnie. W swojej pracy zawsze strzela w dziesiątkę! Jako psychoterapeuta szybko i skutecznie namierza bazowy problem i dobiera trafioną strategię, aby rozwiązać go na poziomie emocjonalnym. Wiadomo, że rozwiązanie problemu na tym poziomie uzdrawia również problem w ciele. Łukasz pracuje również z ciałem, zarówno jako psychoterapeuta jak i bioterapeuta. Jego zabiegi natychmiast poprawiają samopoczucie i zdrowie. Czuje się przypływ energii. W zaskakująco szybkim czasie z jego pomocą likwidowane są programy i blokady, które tradycyjnymi metodami są nie do rozwiązania albo do rozwiązania, ale w bardzo długim czasie. Łukasz ma bardzo dogłębne przygotowanie do wykonywania swojej pracy. Zna wiele metod i technik, gdyż odbył wiele szkoleń i kursów. Znakomicie je łączy w jedną całość i dobiera do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki temu jest tak skuteczny. Polecam stosowaną przez niego psychoterapię, zabiegi Reiki, zabieg oczyszczania czakr energią kamieni, ogólnie jego Litoterapię oraz masaż energetyczny. Praca z nim to strzał w dziesiątkę!"

Ania  • Energoterapia Reiki
  • Energoterapia Reiki

Kontakt:
513932712 llukasz687@gmail.com
Miejscowość: Nowy Dwor Mazowiecki (mazowieckie)
Data dodania: 2019-05-05
Data wygaśnięcia: 2019-05-19
Ilosc wyświetleń: 43
Wszystkie ogłoszenia użytkownika