Floating Facebook Widget

Emocjonalny detoks

Zapraszamy na głęboki i intensywny trening z wykorzystaniem  tantrycznych i taoistycznych metod pracy z ciałem.   Oczyść swój umysł i ciało, biorąc udział w warsztacie “Detoks Emocjonalny poprzez Praktyczny Trening Pracy z Ciałem” w pięknym otoczeniu natury. Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić pozytywną zmianę w swoim życiu, czy też przygotować się do nowej kariery, nasz intensywny trening w zakresie detoksykacji emocjonalnej oferuje Ci niezwykłe spotkanie w obszarze wartości i jakości.  

Przejdź przez Detoks Emocjonalny dzięki Pracy z Ciałem, abyś mógł poczuć się lepiej fizycznie i emocjonalnie. Ten program jest idealny dla par i osób, które chcą rozpocząć swój rozwój osobisty oraz dla terapeutów, którzy chcą nauczyć się Detoksykacji Emocjonalnej poprzez techniki Pracy z Ciałem.  


Wszystkie nasze warsztaty Detoksu Emocjonalnego odbywają się w pięknym i duchowym otoczeniu.W trakcie treningu nauczysz się tańca transowego, mantr, pracy z oddechem, głębokiej pracy z ciałem i rytuałów, aby połączyć się ze sobą i móc odblokować uwięzione, negatywne emocje.  

Żadne wcześniejsze doświadczenie pracy z ciałem nie jest wymagane, ale ważne jest to, aby wszyscy uczestnicy mieli ukończone 21 lat.Ten kurs jest poświęcony uchowemu wzrostowi i samorozwojowi. Jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak uwolnić z pamięci komórkowej zarówno fizyczne, jak i emocjonalne toksyny.  

Czego się nauczymy?

Kurs rozpoczyna się od seminarium na temat Emocjonalnego Detoksu poprzez Pracę z Ciałem. Następnie przejdziemy do:
 • Rytuałów połączenia serca i duszy w celu otworzenia się na zaufanie
 • Głębokich, leczniczych ćwiczeń pracy z ciałem, obejmujące następujące moduły:
  • Chi Nei Tsang (masaż organów wewnętrznych)
  • Masaż Pulsacyjny (aktywującego puls życia w ciele)
  • KarsaiNeiTsang (uwolnienie traumy seksualnej poprzez ćwiczenia pracy
   z ciałem)
  • Joga Pasywna, taniec transowy, mantry (dźwięki) i praca z oddechem
  • Detoks Emocjonalny – 10-stopniowa, unikalna sekwencja ćwiczeń pracy z ciałem w celu uwolnienia z pamięci komórkowej zablokowanych emocji i ułatwienia krążęnia pozytywnej energii chi.
  • Teoria emocji, traumy i uzbrojenia ciała
  • Jak pozbyć się zbroi poprzez uwalnianie emocji za pomocą pracy z ciałem, oddechem, dźwięków i ruchu ciała.
    EfektyTreningu:
 • Rozumienie teorii, filozofii i psychologii stojącej za emocjonalnym detoksem
 • Nabycie nowej wiedzy poprzez otrzymanie serii zabiegów i doświadczenie procesu odblokowywania i otwierania własnych kanałów energetycznych
 • Nabycie nowych umiejętności, wykonując serię zabiegów i ucząc się pokonywania wyzwań
 • Nauczenie się technik Detoksu Emocjonalnego w celu uwolnienia się do zbroi w całym ciele
  Jakie są korzyści Detoksu Emocjonalnego poprzez Pracę z Ciałem?
 • Rozluźnione ciało, umysł i duch
 • Więcej spokoju umysłu
 • Zwiększona koncentracja i zdrowieemocjonalne
 • Poprawione trawienie
 • Zmniejszony stres
 • Lepszy sen
 • Zwiększona energia seksualna
 • Zdrowsze cykle miesiączkowe i łagodniejsza menopauza u kobiet
 • Wzmocniony układ odpornościowy
 • Zwiększenie elastyczności i energii
 • Zwiększenie siły i wytrzymałości
 • Polepszenie stanu zdrowia i dobre samopoczucie
  Harmonogram:  

Dzień 1: 18 września 2019  

18:00 Kolacja
19:00-22:00 Seminarium na temat Emocjonalnego Detoksu poprzez Pracę z Ciałem  

Dzień 2-4:   19-21 września 2019  

9:00 Śniadanie 10:00 Początek zajęć
13:30 Przerwa obiadowa 1 h
18:00 Przerwa na kolację 1 h
22:00 Koniec zajęć  

Dzień 5:   22 września 2019 

9:00 Śniadanie 10:00 Wyjazd    

Treningi Detoksu Emocjonalnego w porównaniu do innych treningów
Pracyz Ciałem:
 

Na rynku jest wiele różnych warsztatów z zakresu masażu i pracy z ciałem. Większość z nich koncentruje się na uwalnianiu fizycznego napięcia z organizmu. W Detoksie Emocjonalnym skupiamy się na uwalnianiu zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych toksyn z pamięci komórkowej. Badania pokazują, że napięcie fizyczne jest przejawem napięcia emocjonalnego
z powodu przeszłych traum.   Detoks Emocjonalny znajduje się w czołówce innowacyjnych technik pracy z ciałem, ponieważ jest jedną z nielicznych szkół na świecie, które oferują uwalnianie traumy za pomocą starożytnej, tantryczno-taoistycznej pracy z ciałem, zintegrowanej z całościowym, edukacyjnym programem nauczania. W związku z tym uczniowie mogą badać wszystkie aspekty głębszego leczenia, holistyczne podejście do ciała, w tym leczenie problemów z miednicą - w przeciwieństwie do innych metod masażu.   Wiele innych form treningu pracy z ciałem nie odnosi się do ciała w ten sposób, pozostawiając ucznia zdezorientowanego i sfrustrowanego. Detoks Emocjonalny wykorzystuje proste techniki, takie jak głęboka praca z całem, łącząc jednocześnie oddech, dźwięk i ruch ciała, aby przeprogramować pamięć komórkową ciała w celu osiągnięcia optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.   Większość modułów masażu skupia się na fizycznych objawach i pomaga uwolnić fizyczne napięcie ciała, podczas gdy w Detoksykacji Emocjonalnej skupiamy się na przyczynie objawu
i koncentrujemy się na ciele fizycznym, emocjonalnym i duchowym, co powoduje, że klienci nie muszą chodzić na regularne masaże uwalniające napięcie, oszczędzając im czasu i pieniędzy.  

WAŻNE: W treningu nie mogą uczestniczyć osoby:
 • Podczas pierwszych 3 miesięcy ciąży.
 • W ciągu 6 miesięcy od poważnej operacji.
 • Z poważnymi schorzeniami, takimi jak nawracające choroby nowotworowe lub problemy ze zdrowiem psychicznym.
  Wymagania:
 • Nie wolno używać narkotyków lub alkoholu na 2 dni przed treningiem i podczas warsztatów.
 • Musiszmiećukończone 21 lat.
    Prowadzący:

MAL WEERARATNE
 

MalWeeraratne jest twórcą metody Emocjonalnego Detoksu poprzez Pracę z Ciałem, założycielem „TantricJourney”– Szkoły Uzdrawiania i Przebudzenia (Tantric Journey - School of Healing and Awakening) oraz Detoksu Emocjonalnego –Szkoły Holistycznej Terapii Ciała (Emotional Detox - School of Holistic Body Therapy). Jest brytyjskim pionierem Emocjonalnego Uwalniania poprzez głęboką pracę z ciałem. Mal pracuje w obszarze emocjonalnego uwalniania i seksualności od 1994 roku, z 3500 klientami ze wszystkich środowisk z Wielkiej Brytanii, USA, Europy i Azji.

Mal studiował w International Center for Release and Integration w Mill Valley w Kalifornii, pod okiem doktora Jacka Paintera, pioniera Integracji Posturalnej. Przez dwa lata studiował także w Source School of Tantra na Maui na Hawajach u Charlesa i Caroline Muir. Tam otrzymał swój certyfikat CTE i został pierwszym Zaawansoanym Certyfikowanym Nauczycielem Tantry (Advance Certified Tantra Educator) w Wielkiej Brytanii z Source School of Tantra. Studiował białą tantrę Osho z Margot Anand w San Francisco, Terapię “Podróży” (The Journey)z Brandon Bays w Wielkiej Brytanii, NLP (Neuro Linguistic Programming) z dr Robert Bays w Wielkiej Brytanii i Oddech Kobry w Ipsalu Tantra. Studiował także praktyki Tao i taoistyczną pracę z ciałema, w tym Chi Nei Tsang - masaż narządów wewnętrznych, masaż siły życiowej (Life Force Massage) i Karsai Nei Tsang - terapię detoksykującą narządów płciowych u Mistrza Mantaka Chia w Tao Gardens w Tajlandii.

Mal ma 25 lat doświadczenia w pracy z ciałem i jest ceryfikowany przez International Therapy Examination Council (ITEC). Nauczył się ponad 20 sposobów masażu i innych terapii z całego świata, zanim zaczął prowadzić Szkołę Tantrycznej Podróży (Tantric Journey School) i CPD (Continuing Professional Development) akredytowaną przez Szkołę Detoksu Emocjonalnego. Mal urodził się na Sri Lance,  był wychowywany we wschodniej i buddyjskiej filozofii. Kształcił się w Londynie, posiada tytuł licencjata (Hon) w dziedzinie Bio Physical Science, DMS w zakresie zarządzania operacyjnego i MBA w International Business Administration. Był odnoszącym sukcesy biznesmenem, który w latach 80-tych stworzył własną firmę (Re-Nu Plc). Odrzucił propozycję kontynuowania studiów doktoranckich na London Westminster University i wyruszył w podróż w kierunku Tantry i Detoksu Emocjonalnego. Mal WeeraratneLinkedIN: uk.linkedin.com/in/malweeraratne/en http://www.malweeraratne.org/tantric-journey/ https://www.tantricjourney.com/  

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!  

TERMIN:                 
18- 21września2019(środa– sobota)  

ROZPOCZĘCIE:    
18 września godz. 18 (kolacją w środę)  

ZAKOŃCZENIE:   
21 września godz. 22 (w sobotę)  

WYJAZD:
22 września godz. 9 (po śniadaniu w niedzielę)  

CENA WARSZTATU
1450 zł(dla uczestników z Polski)+ koszt pobytu i wyżywienia  

CENA POBYTU:   
wyżywienie 75 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani  noclegów)  

KONTAKT:            
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro:     662759576
Jacek Towalski       602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska    606994366  

MIEJSCE:               
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu  

ZAPISY: 
 • Konieczna jest rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
 • Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatęzaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 • Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 • Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 • Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł  prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  18-22.IX.2019”.
  Tu i Teraz Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 BANK PKO BP   Dla przelewów zagranicznych: BIC (Swift): BPKOPLPW IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410  
 • 6.    Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 • 7.    Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.


 • Emocjonalny detoks

Kontakt:
marta.kamionka@tuiteraz.eu
Miejscowość: Nowe Kawkowo
Strona internetowa: http://tuiteraz.eu
Data dodania: 2019-01-02
Data wygaśnięcia: 2019-07-01
Ilosc wyświetleń: 221
Wszystkie ogłoszenia użytkownika