Floating Facebook Widget

Dzierżoniów Fenomen Bruno Groening FILM 29.04.2018

Otwarta projekcja filmu dokumentalnego

FENOMEN BRUNO GROENINGA


DZIERŻONIÓW
bud. Cech-u (1 piętro)
ul. Batalionów Chłopskich 5
niedziela, 29 kwietnia 2018 godz. 10:00-16:00 (łącznie z 2 przerwami)


Film w 3 częściach (po ok. 95 min. każda)


W 1949 roku jedno nazwisko wypełniało nagłówki gazet: Bruno Groening. Wydawano nakłady specjalne gazet, a radio i kronika filmowa zdawały relacje z wydarzających się uzdrowień. Nakręcono film. Wszędzie, gdzie Groening pojawiał się, napływały dziesiątki tysięcy ludzi – z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Stanów Zjednoczonych.


Bruno Groening mówił jedno:

'Nie ma chorób nieuleczalnych - Bóg jest największym lekarzem!'

I działy się rzeczy niepojęte. Chorzy odzyskiwali zdrowie – sparaliżowani mogli chodzić, niewidomi mogli widzieć….

Film dokumentalny ukazuje obiektywnie wydarzenia z tamtego okresu.Oryginalne dokumenty filmowe, materiały archiwalne, ponad 50 wywiadów ze świadkami tamtych czasów, a także sceny fabularne sprawiają, że staje się on dla widza głęboko poruszającym przeżyciem.

Jest on czymś więcej, niż tylko dokumentem minionego czasu. Wielu widzów opowiada, jak podczas oglądania filmu poczuło w sobie przepływ siły. Niektórzy relacjonują nawet o ustąpieniu bólów, niepełnosprawności i różnych obciążeń, zarówno psychicznych, jak i fizycznych.


Jak to jest możliwe? Groening umarł w 1959 roku, a jednak fakty mówią same za siebie: uzdrowienia z raka, dusznicy bolesnej, reumatyzmu i osteoporozy, jak również z nałogu narkotycznego i innych uzależnień wydarzają się również dzisiaj. Rezultaty dokumentują lekarze.


Wielu ludzi zostało na zawsze uwolnionych od psychicznego i cielesnego cierpienia. Między innymi są udokumentowane uzdrowienia nawet z chorób przewlekłych oraz z psychicznych i fizycznych dolegliwości (np.: depresje, dusznica bolesna, niedowład, uzależnienia od alkoholu, narkotyków, lekarstw, oraz wiele innych.) 'Niech państwo nie będą łatwowierni, tylko przekonają się sami!' - Bruno Groening


WSTĘP WOLNY

na bazie dobrowolnych datków


bruno-groening-film.org

tel. + 48 668 521 379

  • Dzierżoniów Fenomen Bruno Groening FILM 29.04.2018

Kontakt:
668 521 379 bgf.dzierzoniow@o2.pl
Miejscowość: Dzierżoniów
Adres: ul. Batalionów Chłopskich 5
Strona internetowa: www.bruno-broening-film.org
Data dodania: 2018-04-10
Data wygaśnięcia: 2019-04-10
Ilosc wyświetleń: 531
Wszystkie ogłoszenia użytkownika