Floating Facebook Widget

Duchowa Wyprawa na Teneryfę

DUCHOWA WYPRAWA NA TENERYFĘ

24 listopada – 2 grudnia 2018 (9 dni)

www.adishakti.eu
***

Na tym wyjeździe będziemy pracować z energią drugiej czakry, z elementem wody, z żeńskością, z pierwszym z trzech umysłów, które posiadamy. Nasze duchowe praktyki będziemy zaczynać o wschodzie słońca Agnihotrą i kończyć wieczorną medytacją. 

Weźmiemy udział w duchowym tańcu na mandali w centrum Dżog Czen. Odwiedzimy ośrodek i doświadczymy praktyk z tradycji buddyzmu Mahajany. Będziemy w Jardin Mariposa duchowym, uzdrawiającym miejscu idealnym do medytacji. Następnie odwiedzimy komunę ekologiczną na szczycie góry o nazwie Manantiel de Tare (28 km od Santa Cruz). Jest tam ogród termakultury, możliwość mieszkania w jurtach, kopułach i jaskiniach. To przepiękne miejsce do medytacji wykorzystuje tylko naturalne źródła energii.

Zwiedzimy piramidy w Guimar, zbudowane są one w nieprzypadkowy sposób, zgodnie z położeniem słońca w trakcie przesilenia letniego i zimowego. Odwiedzimy ogród botaniczny z bogatą florą, w tym obejrzymy 70 gatunków trujących roślin, pochodzących z całego świata. Doświadczymy przepięknych widoków, robiąc 3.5 godz. trekking przez rezerwat przyrody Barranco del Infierno. Wjedziemy na wulkan Teide, wysokość 3718m (w tym czasie może być tam śnieg). Popłyniemy kajakami i będziemy nurkować z żółwiami. Zobaczymy najstarsze drzewo na świecie liczące ok. 1000 lat. Wypłyniemy statkiem i będziemy podziwiać przepiękne klify. Przejdziemy kanionem Masca ok. 4 godz., kończąc wędrówkę na dziewiczej plaży, kąpielą w oceanie. Zwiedzimy jaskinię wiatru, twory geologiczne w Arenas Negras, nasycając się przepięknymi widokami. Zwiedzimy miasteczko Garachico i zobaczymy resztki lawy, które wylały tam z wulkanu w 1704 r. Wykąpiemy się w przepięknie wyżłobionych w skale basenach. Jeśli czas pozwoli wybierzemy się do jednego z najpiękniejszych parków wodnych, które są na wyspie.

***
Cena wyprawy (przy obecnych cenach biletów) ok. 2300 zł 

W cenę wliczone są: bilety lotnicze, zajęcia warsztatowe i Yogi Kundalini – 3h dziennie, przewodnik, noclegi w pięknych apartamentach: Royal Teneryfe Country Club By Diamond Resorts.

Cena nie obejmuje: wyżywienia, kosztów transportu na wyspie, opłat za wejścia do miejsc turystycznych i ubezpieczenia.

Miejsce rezerwuje wpłata 900 zł kosztów organizacyjnych na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: Teneryfa 

Informacja i rezerwacja: Marek 602 777 202
***

Marek Apollo Miedziewski 
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała otwierającą na miłość z serca. Czerpie radość z podróżowania i doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo44.pl

  • Duchowa Wyprawa na Teneryfę
  • Duchowa Wyprawa na Teneryfę
  • Duchowa Wyprawa na Teneryfę

Kontakt:
602 777 202 basiabaczkura@gmail.com
Miejscowość: Teneryfa
Strona internetowa: www.kozyczkowo44.pl, www.adishakti.eu
Data dodania: 2018-09-13
Data wygaśnięcia: 2018-12-12
Ilosc wyświetleń: 340