Artykuły

Pierwsza Liczba Energii

Pierwsza Liczba Energii

Pierwsza Liczba Energii zmienia nasze pole mentalne, poszerza je, od czasu do czasu stawiając przed nami spontaniczne zdarzenia na drodze. To liczba ekspansji i rozwoju. Może zmienić nasze życie, może powrócić nas do punktu, z którego wyszliśmy, abyśmy coś przepracowali. Ta liczba pomaga zmienić nasze wewnętrzne newralgiczne punkty.
Bogactwo życia

Bogactwo życia

Bogactwo życia Bogactwo to ważny temat. Dla niektórych zbyt ważny. Za bogactwo wielu uważa pieniądze i posiadłości. Bo to widać i budzi ogromne emocje. Ale czy taka właśnie jest prawda? Bogactwo to po pierwsze zdrowie. Fizyczne, psychiczne i emocjonalne.
Wibracja 11 – Mistrzostwo czy Brzemię?

Wibracja 11 – Mistrzostwo czy Brzemię?

Bardzo często ci, którzy interesują się numerologią, zastanawiają się co tak naprawdę mówią wibracje mistrzowskie. Są różne teorie ten temat, różne szkoły, jednak my dzisiaj chcemy pokazać wibrację mistrzowską 11 z trochę innej strony.
Numerologia firmy

Numerologia firmy

Często w książkach i internecie na stronach ezoterycznych możemy przeczytać o numerologii. Ci z nas, którzy studiują symbolikę, wiedzą jaką energię mogą przynosić liczby. Biorąc to pod uwagę, możemy założyć w jaki sposób będzie prosperować nasza firma i czego możemy się po niej spodziewać.
Czy istnieją Kontrakty duszy i jak je rozwiązać…

Czy istnieją Kontrakty duszy i jak je rozwiązać…

Każdy z nas przynosi z poprzednich wcieleń, stare kontrakty duszy, które w tym życiu zaczynają być znowu aktywne lub będą dopiero aktywowane. Najczęściej są to kontrakty z osobami z naszej najbliższej rodziny. Często są to rodzeństwo, nasz partner, rodzice, dzieci, ale może tez to być pracodawca, pracownicy, sąsiedzi, przyjaciele itp.
Problemy czy radosć życia - co wybierasz?

Problemy czy radosć życia - co wybierasz?

ILE RAZY JUŻ TO SŁYSZAŁAŚ: „możesz cieszyć się życiem”? Ile razy przez moment to czułaś, ale po jakimś czasie znowu „uciekło”? I na nowo chcesz to odnaleźć? I na nowo tego szukasz? Po tylu przeczytanych książkach, poradnikach, warsztatach wciąż tego szukasz.
Dlaczego medycyna klasyczna nie może wszystkich wyleczyć?

Dlaczego medycyna klasyczna nie może wszystkich wyleczyć?

W świecie antycznym, w którym żyli jeszcze Hipokrates, Sokrates i Platon, proces leczenia ciała fizycznego zaczynał się od leczenia konfliktów znajdujących się w głowie pacjenta. Najsłynniejszym powiedzeniem medycznym Sokratesa jest zdanie: „Nie ma chorób nie uleczalnych, są tylko pacjenci, którzy nie chcą być zdrowi”
Czy wiesz co chcesz?

Czy wiesz co chcesz?

Pomimo wszelkich pozorów, jednym z najtrudniejszych pytań naszego życiu są pytania takie, jak "Co w zasadzie chcę od życia? Jakie marzenie chcę by się spełniło? Czy w ogóle mam jakieś swoje osobiste marzenie? Co tak naprawdę chcę w tym życiu robić, osiągnąć, co mi da spełnienie czy zadowolenie?
Co powoduje samo uzdrawianie?

Co powoduje samo uzdrawianie?

Zostało napisanych wiele książek mówiących o możliwościach samo uzdrowienia. Wiedza ta jest oparta przede wszystkim na możliwościach intuicyjnego rozpoznawania chorób. Wiele badań medycznych udowadnia, że negatywne emocje takie jak gniew
Jak działają runy?

Jak działają runy?

Znaki runiczne jak wiadomo nie służyły tylko i wyłącznie do przepowiadania przyszłości. Gdy już pytano o przebieg danego zdarzenia wyroczni runicznej jej odpowiedź owiana była w symboliczne skojarzenia i opisy. Runy jako symbole od zamierzchłych czasów wykorzystywane były do wywoływania konkretnych zmian w życiu człowieka, całego plemienia itd.
Do góry